Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Pardubický kraj

Svitavy (24. 9. 2019)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 2548
2 Filip MüllerFilip Müller 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2485
3 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 2403
4 Jiří POPELJiří POPEL 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 2370
5 Jakub DoležalJakub Doležal 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1815
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1772
7 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1602
8 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1383
9 Jiří TůmaJiří Tůma 02 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1343
10 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1292
11 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 1284
12 Marek MRSKOČMarek MRSKOČ 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 1221
13 David RybaDavid Ryba 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1179
14 Ondřej SkalaOndřej Skala 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 1157
15 Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1152
16 Ondřej PaldrmanOndřej Paldrman 04 školy Bohemiaškoly Bohemia 1149
17 Ondřej VOLEKOndřej VOLEK 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 1140
18 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1139
19 David ČáslavskýDavid Čáslavský 01 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1112
20 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1110
21 Filip KarlíčekFilip Karlíček 01 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 1103
22 Jiří PolanskýJiří Polanský 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 1100
23 Petr KseňákPetr Kseňák 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 1081
24 Jakub NOVÁKJakub NOVÁK 03 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 1065
25 Filip BoštíkFilip Boštík 02 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 1007
26 Matyáš MACEKMatyáš MACEK 01 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0942
27 Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0840
28 Jakub KOLÁŘJakub KOLÁŘ 01 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0704
29 Adam BrejšaAdam Brejša 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0698
30 Filip BorovičkaFilip Borovička 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0659
31 David BauerDavid Bauer 04 školy Bohemiaškoly Bohemia 0626
32= František KolbaFrantišek Kolba 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0615
32= Ondřej NunvářOndřej Nunvář 00 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 0615
34 Filip JančoFilip Jančo 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0613
35 Radim ProkopecRadim Prokopec 01 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 0592
36 Zdeněk OpletalZdeněk Opletal 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0589
37 Munir ZakieMunir Zakie 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0582
38 Adam SodomkaAdam Sodomka 01 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 0567
39 Matěj KopsaMatěj Kopsa 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0564
40 Tomáš MenclTomáš Mencl 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0560
41 Vítek ROSSLERVítek ROSSLER 01 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0558
42 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0554
43 Ondřej KokotekOndřej Kokotek 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0512
44 Jan PeterekJan Peterek 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0510
45 Patrik HolubářPatrik Holubář 00 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0507
46 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0502
47 Robin MarekRobin Marek 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0496
48 Michal GulaMichal Gula 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0479
49 Adam VágnerAdam Vágner 00 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0477
50 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0467
51= Vojtěch NunvářVojtěch Nunvář 03 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 0464
51= Ondřej UnzeitigOndřej Unzeitig 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0464
51= Jiří MládekJiří Mládek 01 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 0464
54 Jan RacekJan Racek 00 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0451
55 Petr BlaškoPetr Blaško 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0435
56= Matouš NeradMatouš Nerad 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0434
56= Dominik ZlesákDominik Zlesák 01 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0434
58 Matěj PriesolMatěj Priesol 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0421
59 Matouš FaltusMatouš Faltus 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0413
60 Martin HavelkaMartin Havelka 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0358
61= Šimon KolářŠimon Kolář 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0000
61= Pavel VosykaPavel Vosyka 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
61= Zdeněk OpletalZdeněk Opletal 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
61= Jaroslav DrašarJaroslav Drašar 01 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 0000
61= Zdeněk ProkůpekZdeněk Prokůpek 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
61= Petr KovárníkPetr Kovárník 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
61= David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
61= Štěpán ŠUBRTŠtěpán ŠUBRT 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
61= Jan VitvarJan Vitvar 04 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
61= Filip HorákFilip Horák 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
61= Jan VernerJan Verner 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0000
61= Patrik ČoriPatrik Čori 00 Gymnázium PoličkaGymnázium Polička 0000
61= Vojtěch ŠIŠMAVojtěch ŠIŠMA 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
61= Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
61= Jiří ČížJiří Číž 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0000
61= Matěj KubasaMatěj Kubasa 03 Gymnázium Česká TřebováGymnázium Česká Třebová 0000
61= Vojtěch HonzákVojtěch Honzák 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0000
61= Petr DonátPetr Donát 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0000
61= Marian BENDÁKMarian BENDÁK 02 SPŠE PardubiceSPŠE Pardubice 0000
61= Jan PalatkaJan Palatka 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
Celkem 80 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 2441
2 Gabriela BeranováGabriela Beranová 02 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 2354
3 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 2278
4 Bára SokolováBára Sokolová 04 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 2090
5 Klára LiškováKlára Lišková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1802
6 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 1623
7 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1496
8 Eliška ČervenáEliška Červená 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1473
9 Hana HájkováHana Hájková 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1322
10 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1312
11 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 1306
12 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 1231
13 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1200
14 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 1165
15 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 1162
16 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 1150
17 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 1122
18 Denisa VaňkováDenisa Vaňková 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 1093
19 Petra PodhornáPetra Podhorná 02 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 1086
20 Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 1024
21 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 1009
22 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0989
23 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0984
24 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková 03 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0936
25 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0924
26 Kristýna ŠtěpánováKristýna Štěpánová 04 školy Bohemiaškoly Bohemia 0909
27 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0894
28 Magdaléna MáchováMagdaléna Máchová 00 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0834
29 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0735
30 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0729
31 Michaela DlouháMichaela Dlouhá 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0701
32 Marie RočkováMarie Ročková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0662
33 Linda DuškováLinda Dušková 01 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0654
34 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0649
35= Natálie FadrnáNatálie Fadrná 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0610
35= Kateřina MistríkováKateřina Mistríková 03 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0610
37= Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0607
37= Kateřina MachováKateřina Machová 03 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0607
39 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0600
40 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0575
41 Simona DaleckáSimona Dalecká 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0566
42 Simona DrahokoupilováSimona Drahokoupilová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0558
43 Lucie VavrečkováLucie Vavrečková 03 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0514
44 Tereza KašparováTereza Kašparová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0497
45 Jana KučerováJana Kučerová 00 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0488
46= Elen BaklíkováElen Baklíková 04 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0481
46= Justýna KarabcováJustýna Karabcová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0481
48 Adéla PeřinováAdéla Peřinová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0469
49 Barbora VítkováBarbora Vítková 04 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0447
50 Tereza BalkováTereza Balková 02 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0440
51 Karolína PakostováKarolína Pakostová 02 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0423
52 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0421
53 Vendula FrantováVendula Frantová 03 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0420
54 Nela ŘihoškováNela Řihošková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0419
55 Sabina BurešováSabina Burešová 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0386
56 Alena VackováAlena Vacková 02 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0324
57 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 02 Obchodní akademie ChrudimObchodní akademie Chrudim 0244
58= Darja NavrátilováDarja Navrátilová 01 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
58= Jolana SoškováJolana Sošková 04 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Natálie MedvedykováNatálie Medvedyková 04 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Eliška LexmaulováEliška Lexmaulová 03 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová 04 Gymnázium SvitavyGymnázium Svitavy 0000
58= Adéla HánováAdéla Hánová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0000
58= Adéla ČernáAdéla Černá 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Lucie HácováLucie Hácová 02 Gymnázium Pardubice,Gymnázium Pardubice, 0000
58= Petra HápováPetra Hápová 04 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
58= Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0000
58= Karolína KrupováKarolína Krupová 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
Celkem 68 závodníků