výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Středoškolského atletického poháru

Šumperk (18. 9. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 07.17 742.00
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 07.33 690.00
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 07.39 671.00
4= Kevin KörnerKevin Körner 02 OA ŠumperkOA Šumperk 2 07.46 650.00
4= Viliam HromekViliam Hromek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.46
MS Radim VavříkRadim Vavřík 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 07.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JanovskýJan Janovský 03 OA ŠumperkOA Šumperk 2 08.07 473.00
MS Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1 08.10
3 David KomínekDavid Komínek 04 OA ŠumperkOA Šumperk 5 08.14 454.00
MS Martin TylMartin Tyl 04 OA ŠumperkOA Šumperk 6 09.89
Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 07.80 548.00
2 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 07.94 509.00
MS Lukáš GrulichLukáš Grulich 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 07.99
4 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 6 08.02 487.00
5 Marek HasalaMarek Hasala 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 2 08.20 439.00
6 Kristián ŠuchaKristián Šucha 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 08.60 340.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= David ŠmídDavid Šmíd 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 2 08.09 534.00
1= Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 6 08.09 534.00
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 08.19 506.00
4 Jiří MarinovJiří Marinov 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 3 08.31 473.00
MS Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 07.17 742.00
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 07.33 690.00
3 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 07.39 671.00
4 Kevin KörnerKevin Körner 02 OA ŠumperkOA Šumperk 2 07.46 650.00
4 Viliam HromekViliam Hromek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 07.46
6 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 07.80 548.00
7 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 07.92
8 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 07.94 509.00
9 Lukáš GrulichLukáš Grulich 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 07.99
10 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 6 08.02 487.00
11 Jan JanovskýJan Janovský 03 OA ŠumperkOA Šumperk 2 08.07 473.00
12 David ŠmídDavid Šmíd 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 2 08.09 534.00
12 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 6 08.09 534.00
14 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1 08.10
15 David KomínekDavid Komínek 04 OA ŠumperkOA Šumperk 5 08.14 454.00
16 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 08.19 506.00
17 Marek HasalaMarek Hasala 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 2 08.20 439.00
18 Jiří MarinovJiří Marinov 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 3 08.31 473.00
19 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.33
20 Kristián ŠuchaKristián Šucha 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 08.60 340.00
21 Martin TylMartin Tyl 04 OA ŠumperkOA Šumperk 6 09.89
Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.28 764.00
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.42 723.00
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 08.58 678.00
4 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 1 08.81 616.00
MS Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.64
MS Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.64
MS Hana ChudobováHana Chudobová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.89
3 Michaela HegerováMichaela Hegerová 02 OA ŠumperkOA Šumperk 5 09.08 487.00
4 Marie SvorováMarie Svorová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 09.20 458.00
5 Veronika BarčíkováVeronika Barčíková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 3 09.86 316.00
6 Eliška KrobotováEliška Krobotová 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 6 10.88 144.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula DivišováVendula Divišová 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 09.24 506.00
2 Denisa LašákováDenisa Lašáková 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 09.35 480.00
3 Tereza ŠebelováTereza Šebelová 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 09.82 374.00
4 Natálie StrnadováNatálie Strnadová 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 10.01 334.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 08.28 764.00
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.42 723.00
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 08.58 678.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.64
4 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.64
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.66
7 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 1 08.81 616.00
8 Hana ChudobováHana Chudobová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 08.89
9 Michaela HegerováMichaela Hegerová 02 OA ŠumperkOA Šumperk 5 09.08 487.00
10 Marie SvorováMarie Svorová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 09.20 458.00
11 Vendula DivišováVendula Divišová 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 09.24 506.00
12 Denisa LašákováDenisa Lašáková 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 09.35 480.00
13 Tereza ŠebelováTereza Šebelová 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 09.82 374.00
14 Veronika BarčíkováVeronika Barčíková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 3 09.86 316.00
15 Natálie StrnadováNatálie Strnadová 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 10.01 334.00
16 Eliška KrobotováEliška Krobotová 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 6 10.88 144.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 28.41 581.00
MS Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 28.71
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 28.82 550.00
4 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 29.13 527.00
5 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 6 30.06 461.00
6 Michaela HegerováMichaela Hegerová 02 OA ŠumperkOA Šumperk 1 31.56 364.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 28.89 545.00
MS Hana ChudobováHana Chudobová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 30.70
3 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 33.16 271.00
4 Monika AnderováMonika Anderová 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 35.42 162.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 33.19 283.00
2 Denisa KorbářováDenisa Korbářová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 34.39 220.00
3 Pavla MüllerováPavla Müllerová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 6 38.07 73.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 28.41 581.00
2 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 28.71
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 28.82 550.00
4 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 28.89 545.00
5 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 29.13 527.00
6 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 6 30.06 461.00
7 Hana ChudobováHana Chudobová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 30.70
8 Michaela HegerováMichaela Hegerová 02 OA ŠumperkOA Šumperk 1 31.56 364.00
9 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 33.16 271.00
10 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 33.19 283.00
11 Denisa KorbářováDenisa Korbářová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 34.39 220.00
12 Monika AnderováMonika Anderová 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 35.42 162.00
13 Pavla MüllerováPavla Müllerová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 6 38.07 73.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 51.54 745.00
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček 00 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 2 53.94 642.00
3 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 54.47 620.00
4 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 6 58.05 482.00
5 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 58.46 467.00
6 Jiří HepnarJiří Hepnar 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1 64.88 262.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VáclavekMichal Václavek 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 57.70 495.00
2 David ŠmídDavid Šmíd 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 3 58.94 450.00
3 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 59.88 417.00
4 Tomáš JersákTomáš Jersák 00 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 4 65.74 239.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 58.24
2 Jan BrokešJan Brokeš 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 3 60.29 399.00
3 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 4 61.03 374.00
4 Patrik PřikrylPatrik Přikryl 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 2 62.80 319.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3 51.54 745.00
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček 00 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 2 53.94 642.00
3 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 54.47 620.00
4 Michal VáclavekMichal Václavek 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 57.70 495.00
5 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 6 58.05 482.00
6 Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 58.24
7 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 58.46 467.00
8 David ŠmídDavid Šmíd 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 3 58.94 450.00
9 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 59.88 417.00
10 Jan BrokešJan Brokeš 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 3 60.29 399.00
11 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 4 61.03 374.00
12 Patrik PřikrylPatrik Přikryl 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 2 62.80 319.00
13 Jiří HepnarJiří Hepnar 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1 64.88 262.00
14 Tomáš JersákTomáš Jersák 00 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 4 65.74 239.00

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:38.66 588.00
2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:41.06 561.00
3 Adéla AnderováAdéla Anderová 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2:43.48 534.00
4 Michaela OttováMichaela Ottová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:51.85 445.00
5 Adéla ŠinclováAdéla Šinclová 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2:57.12 392.00
6 Adéla MazuchováAdéla Mazuchová 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2:58.53 379.00
7 Nikol VicencováNikol Vicencová 04 OA ŠumperkOA Šumperk 3:02.85 339.00
8 Adéla BenešováAdéla Benešová 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3:11.16 268.00
MS Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:16.17
MS Barbora BaumováBarbora Baumová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:33.97
11 Jana MorávkováJana Morávková 02 OA ŠumperkOA Šumperk 3:36.87 100.00
12 Anna TillováAnna Tillová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 3:41.42 78.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:22.22 796.00
2 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:28.12 757.00
3 Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:30.22 743.00
4 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 4:47.08 636.00
5 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4:48.40 628.00
6 Filip JurásekFilip Jurásek 01 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 4:49.90 619.00
7 Filip SedmeraFilip Sedmera 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4:52.10 606.00
MS Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:54.32
9 Martin JecuMartin Jecu 03 OA ŠumperkOA Šumperk 4:54.56 591.00
MS Matěj BlaháčekMatěj Blaháček 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:01.92
11 Tomáš HolanTomáš Holan 03 OA ŠumperkOA Šumperk 5:04.26 535.00
12 David SchwarzDavid Schwarz 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5:06.68 522.00
MS Václav MinářVáclav Minář 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:07.69
14 Lukáš JankůLukáš Janků 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 5:20.54 447.00
15 Jakub KročilJakub Kročil 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5:23.48 432.00
MS Jan MazákJan Mazák 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5:30.38
17= Jan PastyříkJan Pastyřík 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 5:37.57 363.00
17= Martin KašparMartin Kašpar 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 5:37.57 363.00
19 Daniel TonDaniel Ton 03 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 6:00.21 263.00
Celkem 19 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh (st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pospíšil, Dobeš, Bartoň, Staněk Pospíšil, Dobeš, Bartoň, Staněk Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 1:36.66 1213.0
2 Hatala, Kover, Komínek, Březina Hatala, Kover, Komínek, Březina VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 1:42.93 1113.0
3 Körner, Komínek, Tyl, Sadil Körner, Komínek, Tyl, Sadil OA ŠumperkOA Šumperk 5 1:45.25 1077.0
4 Šmíd, Jersák, Vyroubal, Havlíček Šmíd, Jersák, Vyroubal, Havlíček SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 1 1:46.25 1062.0
5 Kročil, Václavek, Oplocký, Šucha Kročil, Václavek, Oplocký, Šucha SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 1:51.48 983.00
Grulich, Hasala, Kašpar, Brokeš Grulich, Hasala, Kašpar, Brokeš VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 4 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh (st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Kotrlá, Schubertová, Pavelková Hájková, Kotrlá, Schubertová, Pavelková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 1:57.39 1157.0
2 Barčíková, Kucharčuková, Braunerová, Hegerová Barčíková, Kucharčuková, Braunerová, Hegerová OA ŠumperkOA Šumperk 3 2:07.97 995.00
3 Dusová, Šinclová, Svorová, Stančíková Dusová, Šinclová, Svorová, Stančíková SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 2:08.60 985.00
4 Anderová, Anderová, Strnadová, Lašáková Anderová, Anderová, Strnadová, Lašáková VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 2:17.38 859.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Marek DrásalMarek Drásal
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
04 1.76 593.00
2 Vladimír ŠipkaVladimír Šipka
OA ŠumperkOA Šumperk
01 1.72 560.00
3 Jan BartoňJan Bartoň
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 1.64 496.00
4 Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.60 464.00
5= Tomáš FialaTomáš Fiala
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
03 1.56 434.00
5= Roman FojtíkRoman Fojtík
SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk
03 1.56 434.00
5= Filip JurásekFilip Jurásek
SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk
01 1.56 434.00
8= Jiří ČikaJiří Čika
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
02 1.52 404.00
8= Jindřich LáníkJindřich Láník
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
00 1.52 404.00
8= Pavel JedličkaPavel Jedlička
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
02 1.52 404.00
11 Jan BrokešJan Brokeš
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
01 1.48 374.00
12= Tomáš HolanTomáš Holan
OA ŠumperkOA Šumperk
03 1.44 345.00
12= Jan PastyříkJan Pastyřík
SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk
02 1.44 345.00
14 Matyáš SadilMatyáš Sadil
OA ŠumperkOA Šumperk
03 1.40 317.00
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 1.56 689.00
2 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 1.44 555.00
3 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
01 1.36 470.00
4= Nikola BraunerováNikola Braunerová
OA ŠumperkOA Šumperk
03 1.32 429.00
4= Natálie MatochováNatálie Matochová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 1.32
6= Adéla BenešováAdéla Benešová
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
01 1.24 350.00
6= Karolína SvítilováKarolína Svítilová
OA ŠumperkOA Šumperk
03 1.24 350.00
Adéla MazuchováAdéla Mazuchová
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
03 NM
Barbora BílkováBarbora Bílková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 6.57 0.0
2 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 5.99 0.0 584.00
MS Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 5.80 0.0
4 David StaněkDavid Staněk
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 5.55 0.0 492.00
MS Minh Thien NgoMinh Thien Ngo
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 5.53 0.0
6 Filip HavlíčekFilip Havlíček
SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk
00 5.26 0.0 433.00
MS David KomínekDavid Komínek
OA ŠumperkOA Šumperk
04 5.15 0.0
8 Martin TylMartin Tyl
OA ŠumperkOA Šumperk
04 5.07 0.0 396.00
9 Michal VáclavekMichal Václavek
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
04 4.93 0.0 369.00
10 Kevin KörnerKevin Körner
OA ŠumperkOA Šumperk
02 4.88 0.0 360.00
11 Lukáš GrulichLukáš Grulich
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
02 4.65 0.0 317.00
12 Martin JecuMartin Jecu
OA ŠumperkOA Šumperk
03 4.62 0.0 312.00
13 Tomáš JersákTomáš Jersák
SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk
00 4.59 0.0 306.00
14 Filip HatalaFilip Hatala
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
01 4.53 0.0 295.00
15 Jiří ČikaJiří Čika
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
02 4.20 0.0 239.00
16 Šimon VrtekŠimon Vrtek
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 4.00 0.0 206.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
02 4.94 0.0 543.00
2 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 4.85 0.0 519.00
3 Simona KotrláSimona Kotrlá
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.57 0.0 446.00
MS Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.52 0.0
MS Barbora BílkováBarbora Bílková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 4.25 0.0
6= Natálie StrnadováNatálie Strnadová
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
01 4.18 0.0 350.00
6= Nikola BraunerováNikola Braunerová
OA ŠumperkOA Šumperk
03 4.18 0.0 350.00
8 Denisa LašákováDenisa Lašáková
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
01 4.08 0.0 326.00
MS Kristýna StančíkováKristýna Stančíková
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
04 3.95 0.0
10 Tereza DusováTereza Dusová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
01 3.94 0.0 294.00
11 Tereza ŠebelováTereza Šebelová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
02 3.83 0.0 270.00
12 Veronika BarčíkováVeronika Barčíková
OA ŠumperkOA Šumperk
01 3.78 0.0 259.00
13 Nicole HorkáNicole Horká
OA ŠumperkOA Šumperk
02 3.75 0.0 252.00
14 Denisa KorbářováDenisa Korbářová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 3.54 0.0 208.00
15 Kateřina SuchomelováKateřina Suchomelová
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
99 3.44 0.0 188.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 10.54 0.0 565.00
2 Vendula DivišováVendula Divišová
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
02 10.38 0.0 554.00
3 Anna NovákováAnna Nováková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 08.75 0.0 448.00
4 Leona SoučkováLeona Součková
OA ŠumperkOA Šumperk
04 08.57 0.0 436.00
5 Dominika ČadilováDominika Čadilová
OA ŠumperkOA Šumperk
00 08.39 0.0 425.00
MS Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 08.30 0.0
7 Martina BankováMartina Banková
OA ŠumperkOA Šumperk
04 08.26 0.0 416.00
8 Eliška JuříkováEliška Juříková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 08.08 0.0 405.00
9 Tereza DusováTereza Dusová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
01 07.97 0.0 397.00
10 Barbora BuriankováBarbora Burianková
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
03 07.80 0.0 386.00
11 Kristýna StančíkováKristýna Stančíková
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
04 07.56 0.0 371.00
12 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
01 07.45 0.0 364.00
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 18.9.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin JurčíkMartin Jurčík
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 11.68 0.0 587.00
2 Petr KomínekPetr Komínek
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
01 11.61 0.0 583.00
3 Radim VavříkRadim Vavřík
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
03 11.20 0.0 558.00
4 Martin KaplanMartin Kaplan
SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk
02 11.17 0.0 556.00
5 Aleš BřezinaAleš Březina
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
02 10.89 0.0 539.00
6 Ondřej BahounekOndřej Bahounek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 10.83 0.0 536.00
7 Jan JanovskýJan Janovský
OA ŠumperkOA Šumperk
03 10.47 0.0 514.00
MS Dominik ŠtvrteckýDominik Štvrtecký
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 10.36 0.0
9 Jiří MarinovJiří Marinov
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
02 10.30 0.0 504.00
10 Bronislav JurčákBronislav Jurčák
OA ŠumperkOA Šumperk
01 09.95 0.0 483.00
MS Štěpán VojtekŠtěpán Vojtek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
04 09.68 0.0
12 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal
SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk
02 09.43 0.0 451.00
13 Marek HasalaMarek Hasala
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
03 09.39 0.0 449.00
14 Jan PetřkovskýJan Petřkovský
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
02 08.26 0.0 382.00
15 Antonín DvořákAntonín Dvořák
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
01 08.16 0.0 376.00
16 Marek NěmečekMarek Němeček
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 07.97 0.0 365.00
17 Adrian HamšíkAdrian Hamšík
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 07.47 0.0 335.00
Celkem 17 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2539
2 Kevin KörnerKevin Körner 02 OA ŠumperkOA Šumperk 2087
3 David ŠmídDavid Šmíd 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 2046
4 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1435
5 Jakub KročilJakub Kročil 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1415
6 Filip HatalaFilip Hatala 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1408
7 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1260
8 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1142
9 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1112
10 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1087
11 Filip HavlíčekFilip Havlíček 00 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 1075
12 Filip JurásekFilip Jurásek 01 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 1053
13 Jan JanovskýJan Janovský 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0987
14 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 0985
15 Jiří MarinovJiří Marinov 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0977
16 Tim BližňákTim Bližňák 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0926
17 Marek HasalaMarek Hasala 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0888
18 Tomáš HolanTomáš Holan 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0880
19 Michal VáclavekMichal Václavek 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0864
20 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0757
21 Jiří ČikaJiří Čika 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0643
22 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0628
23 Filip SedmeraFilip Sedmera 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0606
24 Marek DrásalMarek Drásal 04 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0593
25 Martin JecuMartin Jecu 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0591
26 Martin JurčíkMartin Jurčík 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0587
27 Petr KomínekPetr Komínek 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0583
28 Vladimír ŠipkaVladimír Šipka 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0560
29 Radim VavříkRadim Vavřík 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0558
30 Martin KaplanMartin Kaplan 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 0556
31 Jan BartoňJan Bartoň 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0496
32 Bronislav JurčákBronislav Jurčák 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0483
33 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0482
34 Lukáš JankůLukáš Janků 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0447
35= Roman FojtíkRoman Fojtík 03 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 0434
35= Tomáš FialaTomáš Fiala 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0434
37 Pavel JedličkaPavel Jedlička 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0404
38 Jan BrokešJan Brokeš 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0399
39 Martin TylMartin Tyl 04 OA ŠumperkOA Šumperk 0396
MS Jan PetřkovskýJan Petřkovský 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0382
41 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0374
42 Marek NěmečekMarek Němeček 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0365
43= Martin KašparMartin Kašpar 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0363
43= Jan PastyříkJan Pastyřík 02 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 0363
45 Kristián ŠuchaKristián Šucha 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0340
46 Lukáš GrulichLukáš Grulich 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0317
47 Tomáš JersákTomáš Jersák 00 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 0306
48 Šimon VrtekŠimon Vrtek 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0206
49= Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Viliam HromekViliam Hromek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Matyáš SadilMatyáš Sadil 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
49= Lukáš RozsívalLukáš Rozsíval 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= David SchwarzDavid Schwarz 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
49= Jan MazákJan Mazák 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Matěj BlaháčekMatěj Blaháček 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Dominik ŠtvrteckýDominik Štvrtecký 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Adrian HamšíkAdrian Hamšík 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
49= Tomáš KadulaTomáš Kadula 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Matěj BankMatěj Bank 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Štěpán VojtekŠtěpán Vojtek 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Václav MinářVáclav Minář 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Daniel TonDaniel Ton 03 SŠŽTS, ŠumperkSŠŽTS, Šumperk 0000
49= Jindřich LáníkJindřich Láník 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
49= Antonín DvořákAntonín Dvořák 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0000
49= Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0000
49= Ondřej BahounekOndřej Bahounek 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Patrik PřikrylPatrik Přikryl 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0000
49= Minh Thien NgoMinh Thien Ngo 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Jiří KubečkaJiří Kubečka 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Jiří HepnarJiří Hepnar 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
49= Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
49= Vojtěch KlimekVojtěch Klimek 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
MS David KomínekDavid Komínek 04 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
Celkem 75 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1700
2 Tereza DusováTereza Dusová 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1676
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1304
4 Veronika BarčíkováVeronika Barčíková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 1254
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1208
6 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 1077
7 Vendula DivišováVendula Divišová 02 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 1060
8 Monika AnderováMonika Anderová 02 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 1021
9 Michaela HegerováMichaela Hegerová 02 OA ŠumperkOA Šumperk 0851
10 Denisa LašákováDenisa Lašáková 01 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0806
11 Nikola BraunerováNikola Braunerová 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0779
12 Klára DobešováKlára Dobešová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0764
MS Kristýna StančíkováKristýna Stančíková 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0654
14 Tereza ŠebelováTereza Šebelová 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0644
15 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0588
16 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0565
17 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0561
18 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0555
19 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0550
20 Adéla AnderováAdéla Anderová 02 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0534
21 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0470
22 Marie SvorováMarie Svorová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0458
23 Anna NovákováAnna Nováková 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0448
24 Leona SoučkováLeona Součková 04 OA ŠumperkOA Šumperk 0436
25 Dominika ČadilováDominika Čadilová 00 OA ŠumperkOA Šumperk 0425
26 Adéla ŠinclováAdéla Šinclová 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0392
27 Barbora BuriankováBarbora Burianková 03 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0386
28 Adéla MazuchováAdéla Mazuchová 03 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0379
29= Adéla BenešováAdéla Benešová 01 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0350
29= Karolína SvítilováKarolína Svítilová 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0350
29= Natálie StrnadováNatálie Strnadová 01 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0350
32 Nikol VicencováNikol Vicencová 04 OA ŠumperkOA Šumperk 0339
33 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 02 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0271
34 Denisa KorbářováDenisa Korbářová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0220
35 Jana MorávkováJana Morávková 02 OA ŠumperkOA Šumperk 0100
36 Anna TillováAnna Tillová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0078
37 Eliška ValentováEliška Valentová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0000
38= Pavla MüllerováPavla Müllerová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
38= Eliška JuříkováEliška Juříková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Michaela OttováMichaela Ottová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 0000
38= Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Barbora BaumováBarbora Baumová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Natálie MatochováNatálie Matochová 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Martina BankováMartina Banková 04 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
38= Eliška KrobotováEliška Krobotová 04 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
38= Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Kateřina SuchomelováKateřina Suchomelová 99 VOŠ a SPŠ Šumperk AVOŠ a SPŠ Šumperk A 0000
38= Nicole HorkáNicole Horká 02 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
38= Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Barbora BílkováBarbora Bílková 04 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
38= Hana ChudobováHana Chudobová 03 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
Celkem 53 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Šumperk{8} 2539
2 OA Šumperk{8} 2087
3 SŠŽTS, Šumperk{8} 2046
4 Gymnázium Šumperk{8} 1435
5 SOŠ Šumperk{8} 1415
6 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 1408
7 Gymnázium Šumperk{8} 1260
8 SOŠ Šumperk{8} 1142
9 Gymnázium Šumperk{8} 1112
10 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 1087
11 SŠŽTS, Šumperk{8} 1075
12 SŠŽTS, Šumperk{8} 1053
13 OA Šumperk{8} 987
14 SŠŽTS, Šumperk{8} 985
15 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 977
16 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 926
17 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 888
18 OA Šumperk{8} 880
19 SOŠ Šumperk{8} 864
20 Gymnázium Šumperk{8} 757
21 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 643
22 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 628
23 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 606
24 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 593
25 OA Šumperk{8} 591
26 Gymnázium Šumperk{8} 587
27 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 583
28 OA Šumperk{8} 560
29 Gymnázium Šumperk{8} 558
30 SŠŽTS, Šumperk{8} 556
31 Gymnázium Šumperk{8} 496
32 OA Šumperk{8} 483
33 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 482
34 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 447
35 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 434
35 SŠŽTS, Šumperk{8} 434
37 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 404
38 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 399
39 OA Šumperk{8} 396
40 SOŠ Šumperk{8} 382
41 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 374
42 SOŠ Šumperk{8} 365
43 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 363
43 SŠŽTS, Šumperk{8} 363
45 SOŠ Šumperk{8} 340
46 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 317
47 SŠŽTS, Šumperk{8} 306
48 SOŠ Šumperk{8} 206
49 TJ Šumperk, z.s.{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 0
49 SOŠ Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
49 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 OA Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 SŠŽTS, Šumperk{8} 0
49 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 Gymnázium Šumperk{8} 0
49 OA Šumperk{8} 0
Celkem 75 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Šumperk{8} 1700
2 SOŠ Šumperk{8} 1676
3 Gymnázium Šumperk{8} 1304
4 OA Šumperk{8} 1254
5 Gymnázium Šumperk{8} 1208
6 OA Šumperk{8} 1077
7 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 1060
8 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 1021
9 OA Šumperk{8} 851
10 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 806
11 OA Šumperk{8} 779
12 Gymnázium Šumperk{8} 764
13 SOŠ Šumperk{8} 654
14 SOŠ Šumperk{8} 644
15 Gymnázium Šumperk{8} 588
16 Gymnázium Šumperk{8} 565
17 Gymnázium Šumperk{8} 561
18 Gymnázium Šumperk{8} 555
19 Gymnázium Šumperk{8} 550
20 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 534
21 SOŠ Šumperk{8} 470
22 SOŠ Šumperk{8} 458
23 Gymnázium Šumperk{8} 448
24 OA Šumperk{8} 436
25 OA Šumperk{8} 425
26 SOŠ Šumperk{8} 392
27 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 386
28 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 379
29 OA Šumperk{8} 350
29 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 350
29 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 350
32 OA Šumperk{8} 339
33 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 271
34 SOŠ Šumperk{8} 220
35 OA Šumperk{8} 100
36 SOŠ Šumperk{8} 78
37 OA Šumperk{8} 0
37 SOŠ Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 TJ Šumperk, z.s.{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 SOŠ Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 VOŠ a SPŠ Šumperk A{8} 0
37 OA Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 Gymnázium Šumperk{8} 0
37 TJ Šumperk, z.s.{8} 0
Celkem 53 závodníků