Okresní kolo SAP - Jihlava
JIhlava (18. 9. 2019)60 m - Dorostenci
Dorostenci 01 (st, 18.9.2019 - 11:15) official | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | SŠPTA Jihlava A | 1 | 07.27 | 789.00 | |||||||||||||
2 | Václav HavlínVáclav Havlín | 01 | Střední škola stavební Jihlava | 5 | 07.54 | 700.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej SchrötterOndřej Schrötter | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 7 | 07.86 | 601.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek | 01 | GOB a SOŠ Telč | 3 | 08.06 | 542.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej KociánOndřej Kocián | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 6 | 08.08 | 537.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš KružíkTomáš Kružík | 04 | SŠPTA Jihlava B | 2 | 08.09 | 534.00 | |||||||||||||
7 | Adam EmmerAdam Emmer | 03 | Gymnázium Jihlava | 4 | 08.44 | 439.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Dorostenci 02 (st, 18.9.2019 - 11:15) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ProcházkaDaniel Procházka | 00 | GOB a SOŠ Telč | 2 | 07.42 | 739.00 | |||||||||||||
2 | Prokop KasalProkop Kasal | 01 | SOŠ sociální | 3 | 07.51 | 710.00 | |||||||||||||
3 | Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal | 01 | SŠPTA Jihlava A | 6 | 08.05 | 545.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš TůmaTomáš Tůma | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 1 | 08.06 | 542.00 | |||||||||||||
5 | Martin ŠtollMartin Štoll | 02 | Gymnázium Jihlava | 7 | 08.31 | 473.00 | |||||||||||||
6 | Lukáš BrucknerLukáš Bruckner | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 4 | 08.42 | 444.00 | |||||||||||||
7 | Antonín BuiAntonín Bui | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 5 | 08.58 | 403.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenky
Dorostenky 01 (st, 18.9.2019 - 11:35) official | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová | 04 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 4 | 08.54 | 690.00 | |||||||||||||
2 | Klára KousalováKlára Kousalová | 03 | Gymnázium Jihlava | 1 | 08.56 | 684.00 | |||||||||||||
3 | Selin JamshidigholdoriSelin Jamshidigholdori | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 2 | 08.84 | 608.00 | |||||||||||||
4 | Anna KasáčkováAnna Kasáčková | 03 | GOB a SOŠ Telč | 7 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
5 | Klára HavránkováKlára Havránková | 02 | SOŠ sociální | 6 | 09.28 | 496.00 | |||||||||||||
6 | Barbora BradáčováBarbora Bradáčová | 00 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 5 | 09.34 | 482.00 | |||||||||||||
7 | Karolína EisováKarolína Eisová | 03 | SOŠ sociální | 3 | 11.09 | 148.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Dorostenky 02 (st, 18.9.2019 - 11:35) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ChalupskáEliška Chalupská | 03 | GOB a SOŠ Telč | 3 | 08.86 | 603.00 | |||||||||||||
2 | Markéta BrychtováMarkéta Brychtová | 01 | SOŠ sociální | 4 | 09.10 | 541.00 | |||||||||||||
3 | Marie PlešingrováMarie Plešingrová | 04 | Gymnázium Jihlava | 2 | 09.22 | 511.00 | |||||||||||||
4 | Alexandra VšianskáAlexandra Všianská | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 1 | 09.33 | 484.00 | |||||||||||||
5 | Natálie DvořákováNatálie Dvořáková | 03 | GOB a SOŠ Telč | 5 | 09.35 | 480.00 | |||||||||||||
6 | Barbora UhlířováBarbora Uhlířová | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 7 | 09.44 | 458.00 | |||||||||||||
Adéla MarešováAdéla Marešová | 02 | SOŠ sociální | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Dorostenky
Dorostenky 01 (st, 18.9.2019 - 10:00) official | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SemmanováKateřina Semmanová | 02 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 5 | 32.83 | 303.00 | |||||||||||||
2 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 01 | GOB a SOŠ Telč | 2 | 33.58 | 262.00 | |||||||||||||
3 | Veronika MikešováVeronika Mikešová | 02 | Gymnázium Jihlava | 4 | 37.24 | 100.00 | |||||||||||||
4 | Eliška LudmilováEliška Ludmilová | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 3 | 38.27 | 67.00 | |||||||||||||
Natálie VáchováNatálie Váchová | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Dorostenky 02 (st, 18.9.2019 - 10:00) official | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KousalováKlára Kousalová | 03 | Gymnázium Jihlava | 2 | 28.26 | 610.00 | |||||||||||||
2 | Karolína KrejčíKarolína Krejčí | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 6 | 30.09 | 476.00 | |||||||||||||
3 | Barbora UhlířováBarbora Uhlířová | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 1 | 32.46 | 324.00 | |||||||||||||
4 | Lenka HrdličkováLenka Hrdličková | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 5 | 32.78 | 306.00 | |||||||||||||
5 | Barbora BěhanováBarbora Běhanová | 03 | GOB a SOŠ Telč | 3 | 32.81 | 304.00 | |||||||||||||
6 | Anna BlažkováAnna Blažková | 04 | SOŠ sociální | 4 | 33.14 | 285.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci
Dorostenci 01 (st, 18.9.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | SŠPTA Jihlava A | 3 | 56.57 | 537.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej KociánOndřej Kocián | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 4 | 59.41 | 433.00 | |||||||||||||
3 | Richard ŘehořkaRichard Řehořka | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 1 | 62.16 | 343.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš MaryškaTomáš Maryška | 01 | GOB a SOŠ Telč | 6 | 62.28 | 339.00 | |||||||||||||
5 | Robin MalečekRobin Maleček | 02 | Gymnázium Jihlava | 2 | 63.19 | 311.00 | |||||||||||||
Patrik KrolákPatrik Krolák | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Dorostenci 02 (st, 18.9.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marian HavelMarian Havel | 02 | Střední škola stavební Jihlava | 3 | 58.72 | 458.00 | |||||||||||||
2 | Nikolas ŠímaNikolas Šíma | 01 | SŠPTA Jihlava A | 6 | 58.95 | 450.00 | |||||||||||||
3 | Michal ŠtěpánMichal Štěpán | 02 | SŠPTA Jihlava A | 1 | 62.74 | 325.00 | |||||||||||||
4 | Dominik ŠebelaDominik Šebela | 03 | GOB a SOŠ Telč | 2 | 63.71 | 296.00 | |||||||||||||
5 | Filip HudecFilip Hudec | 03 | Gymnázium Jihlava | 4 | 66.22 | 226.00 | |||||||||||||
6 | Denis LudvíkDenis Ludvík | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 5 | 68.24 | 176.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky
(st, 18.9.2019 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ZobačováMichaela Zobačová | 04 | Gymnázium Jihlava | 11 | 2:53.03 | 433.00 | |||||||||||||
2 | Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková | 02 | GOB a SOŠ Telč | 3 | 2:55.54 | 408.00 | |||||||||||||
3 | Michaela VyhlídalováMichaela Vyhlídalová | 01 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 10 | 3:00.82 | 358.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 4 | 3:01.50 | 351.00 | |||||||||||||
MS | Klára PodškubkováKlára Podškubková | 04 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 7 | 3:04.41 | ||||||||||||||
6 | Tereza PiklováTereza Piklová | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 6 | 3:11.46 | 266.00 | |||||||||||||
7 | Ester VeseláEster Veselá | 03 | GOB a SOŠ Telč | 9 | 3:14.07 | 245.00 | |||||||||||||
8 | Klára DočkalováKlára Dočkalová | 02 | Gymnázium Jihlava | 1 | 3:16.63 | 226.00 | |||||||||||||
9 | Magda KrupičkováMagda Krupičková | 02 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 5 | 3:34.11 | 114.00 | |||||||||||||
Lenka HrdličkováLenka Hrdličková | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 2 | DNS | |||||||||||||||
Markéta ŠlíglováMarkéta Šlíglová | 01 | GOB a SOŠ Telč | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(st, 18.9.2019 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš FejtTomáš Fejt | 02 | SŠPTA Jihlava A | 3 | 4:44.07 | 655.00 | |||||||||||||
2 | Zdeněk VlachZdeněk Vlach | 02 | SŠPTA Jihlava A | 14 | 4:44.30 | 653.00 | |||||||||||||
MS | Luděk ŠtrofLuděk Štrof | 01 | Střední škola stavební Jihlava | 11 | 4:45.19 | ||||||||||||||
4 | Juraj TkáčJuraj Tkáč | 02 | Gymnázium Jihlava | 13 | 4:49.05 | 624.00 | |||||||||||||
5 | Roman DivišRoman Diviš | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 2 | 4:54.69 | 591.00 | |||||||||||||
6 | Jan VorálekJan Vorálek | 01 | SŠPTA Jihlava A | 15 | 4:57.20 | 576.00 | |||||||||||||
7 | Jan PekárekJan Pekárek | 03 | Střední škola stavební Jihlava | 8 | 5:18.04 | 460.00 | |||||||||||||
8 | Lukáš BrucknerLukáš Bruckner | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 1 | 5:26.41 | 417.00 | |||||||||||||
9 | Martin ŠtollMartin Štoll | 02 | Gymnázium Jihlava | 10 | 5:30.06 | 399.00 | |||||||||||||
10 | Jan LiškaJan Liška | 04 | GOB a SOŠ Telč | 6 | 5:34.41 | 378.00 | |||||||||||||
11 | Filip HudecFilip Hudec | 03 | Gymnázium Jihlava | 4 | 5:36.73 | 367.00 | |||||||||||||
12 | František PřibylFrantišek Přibyl | 04 | GOB a SOŠ Telč | 9 | 5:53.91 | 289.00 | |||||||||||||
13 | Patrik KrolákPatrik Krolák | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 5 | 6:22.41 | 180.00 | |||||||||||||
Štěpán ŠtybnarŠtěpán Štybnar | 03 | SŠPTA Jihlava B | 12 | DNS | |||||||||||||||
Michal MilichovskýMichal Milichovský | 03 | SŠPTA Jihlava B | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci
(st, 18.9.2019 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lengal, Vejmělek, Březka, Šíma Lengal, Vejmělek, Březka, Šíma | SŠPTA Jihlava A | 5 | 1:40.49 | 1151.0 | ||||||||||||||
2 | Havlín, Schrötter, Tůma, Havel Havlín, Schrötter, Tůma, Havel | Střední škola stavební Jihlava | 4 | 1:42.34 | 1122.0 | ||||||||||||||
3 | Procházka, Pivoňka, Čábel, Balatý Procházka, Pivoňka, Čábel, Balatý | GOB a SOŠ Telč | 2 | 1:42.82 | 1115.0 | ||||||||||||||
4 | Emmer, Maleček, Vrzal, Mihulka Emmer, Maleček, Vrzal, Mihulka | Gymnázium Jihlava | 3 | 1:49.74 | 1009.0 | ||||||||||||||
5 | Vyskočil, Kocián, Bruckner, Ludvík Vyskočil, Kocián, Bruckner, Ludvík | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 6 | 1:52.28 | 971.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky
(st, 18.9.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikešová, Kousalová, Škarková, Plešingrová Mikešová, Kousalová, Škarková, Plešingrová | Gymnázium Jihlava | 6 | 2:05.34 | 1034.0 | ||||||||||||||
2 | Kasáčková, Dvořáková, Chlupáčková, Běhanová Kasáčková, Dvořáková, Chlupáčková, Běhanová | GOB a SOŠ Telč A | 4 | 2:07.88 | 996.00 | ||||||||||||||
3 | Uhlířová, Mašterová, Piklová, Aubrechtová Uhlířová, Mašterová, Piklová, Aubrechtová | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 3 | 2:08.88 | 981.00 | ||||||||||||||
4 | Chalupská, Pátková, Šlíglová, Svobodová Chalupská, Pátková, Šlíglová, Svobodová | GOB a SOŠ Telč B | 1 | 2:10.28 | 961.00 | ||||||||||||||
5 | Krejčí, Vídenská, Všianská, Vyhlídalová Krejčí, Vídenská, Všianská, Vyhlídalová | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 5 | 2:10.46 | 958.00 | ||||||||||||||
6 | Lošková, Eisová, Marešová, Prokopová Lošková, Eisová, Marešová, Prokopová | SOŠ sociální | 2 | 2:15.18 | 890.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(st, 18.9.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 1,98 2,02 2,06 2,10 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ŠtěpánFilip Štěpán
SŠPTA Jihlava A |
02 | 11 | 1.90 | 714.00 | ||||||||||||||
MS |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
SŠPTA Jihlava |
04 | 8 | 1.86 | |||||||||||||||
MS |
Šimon ČechŠimon Čech
SŠPTA Jihlava |
04 | 1 | 1.70 | |||||||||||||||
4= |
Daniel ProcházkaDaniel Procházka
GOB a SOŠ Telč |
00 | 10 | 1.70 | 544.00 | ||||||||||||||
4= |
Michal ČihákMichal Čihák
Střední škola stavební Jihlava |
01 | 2 | 1.70 | 544.00 | ||||||||||||||
6 |
Michal ŠtěpánMichal Štěpán
SŠPTA Jihlava A |
02 | 12 | 1.62 | 480.00 | ||||||||||||||
7= |
Vojtěch HumlerVojtěch Humler
SŠPTA Jihlava A |
02 | 4 | 1.58 | 449.00 | ||||||||||||||
7= |
Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek
GOB a SOŠ Telč |
01 | 5 | 1.58 | 449.00 | ||||||||||||||
9 |
Petr PokornýPetr Pokorný
SŠPTA Jihlava B |
01 | 9 | 1.54 | 419.00 | ||||||||||||||
10 |
Roman DivišRoman Diviš
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
01 | 3 | 1.50 | 389.00 | ||||||||||||||
11 |
Petr VenkrbecPetr Venkrbec
Střední škola stavební Jihlava |
04 | 13 | 1.46 | 360.00 | ||||||||||||||
12= |
Robin MalečekRobin Maleček
Gymnázium Jihlava |
02 | 6 | 1.38 | 303.00 | ||||||||||||||
12= |
Štěpán VyskočilŠtěpán Vyskočil
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
01 | 14 | 1.38 | 303.00 | ||||||||||||||
14 |
Matěj MihulkaMatěj Mihulka
Gymnázium Jihlava |
02 | 7 | 1.30 | 250.00 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(st, 18.9.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,18 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Marie PlešingrováMarie Plešingrová
Gymnázium Jihlava |
04 | 7 | 1.42 | 534.00 | ||||||||||||||
1= |
Eliška MašterováEliška Mašterová
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
03 | 4 | 1.42 | 534.00 | ||||||||||||||
3 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Gymnázium Jihlava |
03 | 10 | 1.34 | 449.00 | ||||||||||||||
4= |
Terezie PátkováTerezie Pátková
GOB a SOŠ Telč |
03 | 5 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
4= |
Anna KasáčkováAnna Kasáčková
GOB a SOŠ Telč |
03 | 2 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
4= |
Eliška LírováEliška Lírová
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
03 | 3 | 1.30 | 409.00 | ||||||||||||||
7 |
Markéta HercikováMarkéta Herciková
GOB a SOŠ Telč |
04 | 1 | 1.26 | 369.00 | ||||||||||||||
8= |
Tereza ProkopováTereza Prokopová
SOŠ sociální |
04 | 9 | 1.18 | 293.00 | ||||||||||||||
8= |
Klára PodškubkováKlára Podškubková
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
04 | 1.18 | 293.00 | |||||||||||||||
10= |
Natálie VídenskáNatálie Vídenská
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
01 | 12 | 1.10 | 222.00 | ||||||||||||||
10= |
Anna PiskačováAnna Piskačová
SOŠ sociální |
03 | 6 | 1.10 | 222.00 | ||||||||||||||
10= |
Natálie VáchováNatálie Váchová
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
03 | 11 | 1.10 | 222.00 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(st, 18.9.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František VejmělekFrantišek Vejmělek
SŠPTA Jihlava A |
01 | 6.51 +1.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 700.00 | ||||||||
2 |
Ivo BřezkaIvo Březka
SŠPTA Jihlava A |
02 | 5.87 +2.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 559.00 | ||||||||
3 |
Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Gymnázium Jihlava |
02 | 5.80 +1.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 544.00 | ||||||||
4 |
Tomáš KružíkTomáš Kružík
SŠPTA Jihlava B |
04 | 5.63 +1.5 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 508.00 | ||||||||
5 |
Richard ŘehořkaRichard Řehořka
Střední škola stavební Jihlava |
04 | 5.47 +2.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 475.00 | ||||||||
6 |
Luděk ŠtrofLuděk Štrof
Střední škola stavební Jihlava |
01 | 5.13 +1.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 407.00 | ||||||||
7 |
Petr VenkrbecPetr Venkrbec
Střední škola stavební Jihlava |
04 | 4.86 +2.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 356.00 | ||||||||
8 |
Filip KrechlerFilip Krechler
GOB a SOŠ Telč |
00 | 4.78 +2.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 341.00 | ||||||||
9 |
Štěpán VyskočilŠtěpán Vyskočil
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
01 | 4.58 +1.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 304.00 | ||||||||
10 |
Jakub NovákJakub Novák
GOB a SOŠ Telč |
02 | 4.55 +2.8 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 299.00 | ||||||||
11 |
Juraj TkáčJuraj Tkáč
Gymnázium Jihlava |
02 | 4.38 +2.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 269.00 | ||||||||
12 |
Denis LudvíkDenis Ludvík
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
01 | 4.15 +1.9 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 230.00 | ||||||||
13 |
Daniel ŽdychDaniel Ždych
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
01 | 3.93 +1.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 195.00 | ||||||||
Adam ČábelAdam Čábel
GOB a SOŠ Telč |
01 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(st, 18.9.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
04 | 1 | 4.97 +2.8 m/s | 0.0 | 551.00 | |||||||||||||
2 |
Eliška ChalupskáEliška Chalupská
GOB a SOŠ Telč |
03 | 5 | 4.40 +2.4 m/s | 0.0 | 403.00 | |||||||||||||
3 |
Michaela ZobačováMichaela Zobačová
Gymnázium Jihlava |
04 | 10 | 4.30 +0.4 m/s | 0.0 | 379.00 | |||||||||||||
4 |
Selin JamshidigholdoriSelin Jamshidigholdori
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
03 | 6 | 4.28 +1.3 m/s | 0.0 | 374.00 | |||||||||||||
5 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
03 | 8 | 4.27 +1.0 m/s | 0.0 | 371.00 | |||||||||||||
6 |
Alexandra VšianskáAlexandra Všianská
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
03 | 9 | 4.06 +2.9 m/s | 0.0 | 322.00 | |||||||||||||
7 |
Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
GOB a SOŠ Telč |
03 | 4 | 3.84 +0.9 m/s | 0.0 | 272.00 | |||||||||||||
Barbora BradáčováBarbora Bradáčová
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
00 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Vendula KočišováVendula Kočišová
SOŠ sociální |
02 | 7 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Barbora BěhanováBarbora Běhanová
GOB a SOŠ Telč |
03 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(st, 18.9.2019 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Gymnázium Jihlava |
03 | 13 | 12.50 | 0.0 | 694.00 | |||||||||||||
2 |
Karolína KrejčíKarolína Krejčí
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
03 | 6 | 09.96 | 0.0 | 527.00 | |||||||||||||
3 |
Barbora ProcházkováBarbora Procházková
GOB a SOŠ Telč |
03 | 11 | 09.08 | 0.0 | 469.00 | |||||||||||||
4 |
Markéta HercikováMarkéta Herciková
GOB a SOŠ Telč |
04 | 3 | 08.52 | 0.0 | 433.00 | |||||||||||||
5 |
Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková
GOB a SOŠ Telč |
02 | 5 | 07.46 | 0.0 | 365.00 | |||||||||||||
6 |
Veronika MikešováVeronika Mikešová
Gymnázium Jihlava |
02 | 8 | 07.26 | 0.0 | 352.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina SemmanováKateřina Semmanová
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
02 | 12 | 07.04 | 0.0 | 338.00 | |||||||||||||
8 |
Kateřina HonsováKateřina Honsová
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
02 | 4 | 06.72 | 0.0 | 317.00 | |||||||||||||
9 |
Simona AlthováSimona Althová
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
04 | 1 | 06.69 | 0.0 | 315.00 | |||||||||||||
10 |
Michaela NedbalováMichaela Nedbalová
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
03 | 9 | 06.58 | 0.0 | 308.00 | |||||||||||||
Natálie VídenskáNatálie Vídenská
OA,SZŠ a SOŠS Jihlava |
01 | 14 | 07.82 | 0.0 | |||||||||||||||
Kristýna MarešováKristýna Marešová
SOŠ sociální |
00 | 7 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Diana PhamováDiana Phamová
SOŠ sociální |
00 | 10 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Klára DočkalováKlára Dočkalová
Gymnázium Jihlava |
02 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(st, 18.9.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MartínekJakub Martínek
Střední škola stavební Jihlava |
04 | 6 | 11.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 579.00 | |||||||
2 |
Jakub NovákJakub Novák
Střední škola stavební Jihlava |
03 | 8 | 10.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 507.00 | |||||||
3 |
Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
SŠPTA Jihlava A |
02 | 5 | 10.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 498.00 | |||||||
4 |
Marian DulákMarian Dulák
SŠPTA Jihlava A |
01 | 2 | 10.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 486.00 | |||||||
5 |
Petr JanákPetr Janák
SŠPTA Jihlava B |
02 | 4 | 09.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 469.00 | |||||||
6 |
Jan PivoňkaJan Pivoňka
GOB a SOŠ Telč |
01 | 10 | 09.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 457.00 | |||||||
7 |
Jiří RoučaJiří Rouča
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
04 | 11 | 09.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 441.00 | |||||||
8 |
Jakub NovákJakub Novák
GOB a SOŠ Telč |
02 | 9 | 08.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 419.00 | |||||||
9 |
Daniel ŽdychDaniel Ždych
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
01 | 12 | 08.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 376.00 | |||||||
10 |
Matěj MihulkaMatěj Mihulka
Gymnázium Jihlava |
02 | 7 | 07.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 358.00 | |||||||
11 |
Adam EmmerAdam Emmer
Gymnázium Jihlava |
03 | 3 | 07.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 323.00 | |||||||
12 |
Antonín BuiAntonín Bui
Škola ekonomiky a CR Jihlava |
03 | 1 | 07.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 321.00 | |||||||
Celkem 12 závodníků |
středoškolský pohár - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ProcházkaDaniel Procházka | 00 | GOB a SOŠ Telč | 2398 | |||||||||||||||
2 | Václav HavlínVáclav Havlín | 01 | Střední škola stavební Jihlava | 1822 | |||||||||||||||
3 | Adam EmmerAdam Emmer | 03 | Gymnázium Jihlava | 1771 | |||||||||||||||
4 | Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal | 01 | SŠPTA Jihlava A | 1696 | |||||||||||||||
5 | Štěpán VyskočilŠtěpán Vyskočil | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 1578 | |||||||||||||||
6 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | SŠPTA Jihlava A | 1489 | |||||||||||||||
7 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | SŠPTA Jihlava A | 1096 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KružíkTomáš Kružík | 04 | SŠPTA Jihlava B | 1042 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek | 01 | GOB a SOŠ Telč | 0991 | |||||||||||||||
10 | Roman DivišRoman Diviš | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0980 | |||||||||||||||
11 | Ondřej KociánOndřej Kocián | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0970 | |||||||||||||||
12 | Juraj TkáčJuraj Tkáč | 02 | Gymnázium Jihlava | 0893 | |||||||||||||||
13 | Martin ŠtollMartin Štoll | 02 | Gymnázium Jihlava | 0872 | |||||||||||||||
14 | Lukáš BrucknerLukáš Bruckner | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0861 | |||||||||||||||
15 | Richard ŘehořkaRichard Řehořka | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 0818 | |||||||||||||||
16 | Jakub NovákJakub Novák | 02 | GOB a SOŠ Telč | 0718 | |||||||||||||||
17 | Filip ŠtěpánFilip Štěpán | 02 | SŠPTA Jihlava A | 0714 | |||||||||||||||
18 | Prokop KasalProkop Kasal | 01 | SOŠ sociální | 0710 | |||||||||||||||
19 | Tomáš FejtTomáš Fejt | 02 | SŠPTA Jihlava A | 0655 | |||||||||||||||
20 | Zdeněk VlachZdeněk Vlach | 02 | SŠPTA Jihlava A | 0653 | |||||||||||||||
21 | Robin MalečekRobin Maleček | 02 | Gymnázium Jihlava | 0614 | |||||||||||||||
22 | Matěj MihulkaMatěj Mihulka | 02 | Gymnázium Jihlava | 0608 | |||||||||||||||
23 | Ondřej SchrötterOndřej Schrötter | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 0601 | |||||||||||||||
24 | Jakub MartínekJakub Martínek | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 0579 | |||||||||||||||
25 | Sebastian VrzalSebastian Vrzal | 02 | Gymnázium Jihlava | 0544 | |||||||||||||||
26 | Michal ČihákMichal Čihák | 01 | Střední škola stavební Jihlava | 0544 | |||||||||||||||
27 | Jakub NovákJakub Novák | 03 | Střední škola stavební Jihlava | 0507 | |||||||||||||||
28 | Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra | 02 | SŠPTA Jihlava A | 0498 | |||||||||||||||
29 | Marian DulákMarian Dulák | 01 | SŠPTA Jihlava A | 0486 | |||||||||||||||
30 | Michal ŠtěpánMichal Štěpán | 02 | SŠPTA Jihlava A | 0480 | |||||||||||||||
31 | Petr JanákPetr Janák | 02 | SŠPTA Jihlava B | 0469 | |||||||||||||||
32 | Jan PekárekJan Pekárek | 03 | Střední škola stavební Jihlava | 0460 | |||||||||||||||
33 | Marian HavelMarian Havel | 02 | Střední škola stavební Jihlava | 0458 | |||||||||||||||
34 | Jan PivoňkaJan Pivoňka | 01 | GOB a SOŠ Telč | 0457 | |||||||||||||||
35 | Nikolas ŠímaNikolas Šíma | 01 | SŠPTA Jihlava A | 0450 | |||||||||||||||
36 | Jiří RoučaJiří Rouča | 04 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0441 | |||||||||||||||
37 | Petr PokornýPetr Pokorný | 01 | SŠPTA Jihlava B | 0419 | |||||||||||||||
MS | Luděk ŠtrofLuděk Štrof | 01 | Střední škola stavební Jihlava | 0407 | |||||||||||||||
39 | Denis LudvíkDenis Ludvík | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0406 | |||||||||||||||
40 | Jan LiškaJan Liška | 04 | GOB a SOŠ Telč | 0378 | |||||||||||||||
41 | Daniel ŽdychDaniel Ždych | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0376 | |||||||||||||||
42 | Petr VenkrbecPetr Venkrbec | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 0360 | |||||||||||||||
43 | Filip KrechlerFilip Krechler | 00 | GOB a SOŠ Telč | 0341 | |||||||||||||||
44 | Tomáš MaryškaTomáš Maryška | 01 | GOB a SOŠ Telč | 0339 | |||||||||||||||
45 | Dominik ŠebelaDominik Šebela | 03 | GOB a SOŠ Telč | 0296 | |||||||||||||||
46 | František PřibylFrantišek Přibyl | 04 | GOB a SOŠ Telč | 0289 | |||||||||||||||
47 | Filip HudecFilip Hudec | 03 | Gymnázium Jihlava | 0226 | |||||||||||||||
48= | Jan VorálekJan Vorálek | 01 | SŠPTA Jihlava A | 0000 | |||||||||||||||
48= | Tomáš TůmaTomáš Tůma | 04 | Střední škola stavební Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
48= | Adam ČábelAdam Čábel | 01 | GOB a SOŠ Telč | 0000 | |||||||||||||||
48= | Matěj BalatýMatěj Balatý | 02 | GOB a SOŠ Telč | 0000 | |||||||||||||||
48= | Antonín BuiAntonín Bui | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
48= | Šimon ČechŠimon Čech | 04 | SŠPTA Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
48= | Tomáš NeufussTomáš Neufuss | 04 | SŠPTA Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
55 | Vojtěch HumlerVojtěch Humler | 02 | SŠPTA Jihlava A | 0000 | |||||||||||||||
Patrik KrolákPatrik Krolák | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | DNS | ||||||||||||||||
Michal MilichovskýMichal Milichovský | 03 | SŠPTA Jihlava B | DNS | ||||||||||||||||
Štěpán ŠtybnarŠtěpán Štybnar | 03 | SŠPTA Jihlava B | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
středoškolský pohár - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ChalupskáEliška Chalupská | 03 | GOB a SOŠ Telč B | 1967 | |||||||||||||||
2 | Karolína KrejčíKarolína Krejčí | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 1961 | |||||||||||||||
3 | Anna KasáčkováAnna Kasáčková | 03 | GOB a SOŠ Telč | 1928 | |||||||||||||||
4 | Barbora UhlířováBarbora Uhlířová | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 1763 | |||||||||||||||
5 | Veronika MikešováVeronika Mikešová | 02 | Gymnázium Jihlava | 1486 | |||||||||||||||
6 | Klára KousalováKlára Kousalová | 03 | Gymnázium Jihlava | 1294 | |||||||||||||||
7 | Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová | 04 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 1241 | |||||||||||||||
8 | Tereza ŠkarkováTereza Škarková | 03 | Gymnázium Jihlava | 1143 | |||||||||||||||
9 | Marie PlešingrováMarie Plešingrová | 04 | Gymnázium Jihlava | 1045 | |||||||||||||||
10 | Selin JamshidigholdoriSelin Jamshidigholdori | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0982 | |||||||||||||||
11 | Eliška MašterováEliška Mašterová | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0905 | |||||||||||||||
12 | Kristýna LoškováKristýna Lošková | 04 | SOŠ sociální | 0890 | |||||||||||||||
13 | Michaela ZobačováMichaela Zobačová | 04 | Gymnázium Jihlava | 0812 | |||||||||||||||
14 | Alexandra VšianskáAlexandra Všianská | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0806 | |||||||||||||||
15 | Kateřina SemmanováKateřina Semmanová | 02 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0641 | |||||||||||||||
16 | Markéta BrychtováMarkéta Brychtová | 01 | SOŠ sociální | 0541 | |||||||||||||||
17 | Klára HavránkováKlára Havránková | 02 | SOŠ sociální | 0496 | |||||||||||||||
18 | Barbora ProcházkováBarbora Procházková | 03 | GOB a SOŠ Telč | 0469 | |||||||||||||||
19 | Markéta HercikováMarkéta Herciková | 04 | GOB a SOŠ Telč | 0433 | |||||||||||||||
20 | Terezie PátkováTerezie Pátková | 03 | GOB a SOŠ Telč B | 0409 | |||||||||||||||
21 | Eliška LírováEliška Lírová | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0409 | |||||||||||||||
22 | Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková | 02 | GOB a SOŠ Telč | 0408 | |||||||||||||||
23 | Michaela VyhlídalováMichaela Vyhlídalová | 01 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0358 | |||||||||||||||
24 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0351 | |||||||||||||||
25 | Kateřina HonsováKateřina Honsová | 02 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0317 | |||||||||||||||
26 | Simona AlthováSimona Althová | 04 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0315 | |||||||||||||||
27 | Barbora BěhanováBarbora Běhanová | 03 | GOB a SOŠ Telč A | 0304 | |||||||||||||||
MS | Klára PodškubkováKlára Podškubková | 04 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0293 | |||||||||||||||
29 | Tereza ProkopováTereza Prokopová | 04 | SOŠ sociální | 0293 | |||||||||||||||
30 | Anna BlažkováAnna Blažková | 04 | SOŠ sociální | 0285 | |||||||||||||||
31 | Natálie DvořákováNatálie Dvořáková | 03 | GOB a SOŠ Telč A | 0272 | |||||||||||||||
32 | Tereza PiklováTereza Piklová | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0266 | |||||||||||||||
33 | Veronika SvobodováVeronika Svobodová | 01 | GOB a SOŠ Telč | 0262 | |||||||||||||||
34 | Ester VeseláEster Veselá | 03 | GOB a SOŠ Telč | 0245 | |||||||||||||||
35 | Klára DočkalováKlára Dočkalová | 02 | Gymnázium Jihlava | 0226 | |||||||||||||||
36 | Anna PiskačováAnna Piskačová | 03 | SOŠ sociální | 0222 | |||||||||||||||
37 | Magda KrupičkováMagda Krupičková | 02 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0114 | |||||||||||||||
38= | Karolína EisováKarolína Eisová | 03 | SOŠ sociální | 0000 | |||||||||||||||
38= | Barbora BradáčováBarbora Bradáčová | 00 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
38= | Natálie VídenskáNatálie Vídenská | 01 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
38= | Adéla MarešováAdéla Marešová | 02 | SOŠ sociální | 0000 | |||||||||||||||
38= | Tereza ProkopováTereza Prokopová | 04 | SOŠ sociální | 0000 | |||||||||||||||
38= | Michaela NedbalováMichaela Nedbalová | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
38= | Eliška LudmilováEliška Ludmilová | 03 | OA,SZŠ a SOŠS Jihlava | 0000 | |||||||||||||||
Natálie VáchováNatálie Váchová | 03 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | DNS | ||||||||||||||||
Lenka HrdličkováLenka Hrdličková | 01 | Škola ekonomiky a CR Jihlava | DNS | ||||||||||||||||
Markéta ŠlíglováMarkéta Šlíglová | 01 | GOB a SOŠ Telč | DNS | ||||||||||||||||
Diana PhamováDiana Phamová | 00 | SOŠ sociální | DNS | ||||||||||||||||
Kristýna MarešováKristýna Marešová | 00 | SOŠ sociální | DNS | ||||||||||||||||
Vendula KočišováVendula Kočišová | 02 | SOŠ sociální | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 2398 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1822 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1771 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1696 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1578 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1489 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1096 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 1042 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 991 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 980 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 970 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 893 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 872 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 861 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 818 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 718 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 714 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 710 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 655 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 653 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 614 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 608 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 601 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 579 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 544 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 544 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 507 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 498 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 486 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 480 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 469 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 460 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 458 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 457 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 450 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 441 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 419 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 407 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 406 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 378 | |||||||||||||||||
41 | {8} | 376 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 360 | |||||||||||||||||
43 | {8} | 341 | |||||||||||||||||
44 | {8} | 339 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 296 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 289 | |||||||||||||||||
47 | {8} | 226 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 1967 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1961 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1928 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1763 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1486 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1294 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1241 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 1143 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 1045 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 982 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 905 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 890 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 812 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 806 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 641 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 541 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 496 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 469 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 433 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 409 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 409 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 408 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 358 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 351 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 317 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 315 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 306 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 304 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 293 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 293 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 285 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 272 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 266 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 262 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 245 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 226 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 222 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 222 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 114 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 50 závodníků |