Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Jihlava

JIhlava (18. 9. 2019)

60 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 18.9.2019 - 11:15) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 SŠPTA Jihlava ASŠPTA Jihlava A 1 07.27 789.00
2 Václav HavlínVáclav Havlín 01 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 5 07.54 700.00
3 Ondřej SchrötterOndřej Schrötter 04 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 7 07.86 601.00
4 Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 3 08.06 542.00
5 Ondřej KociánOndřej Kocián 01 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 6 08.08 537.00
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 SŠPTA Jihlava BSŠPTA Jihlava B 2 08.09 534.00
7 Adam EmmerAdam Emmer 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 4 08.44 439.00
Celkem 7 závodníků
Dorostenci 02 (st, 18.9.2019 - 11:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ProcházkaDaniel Procházka 00 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 2 07.42 739.00
2 Prokop KasalProkop Kasal 01 SOŠ sociálníSOŠ sociální 3 07.51 710.00
3 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA Jihlava ASŠPTA Jihlava A 6 08.05 545.00
4 Tomáš TůmaTomáš Tůma 04 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 1 08.06 542.00
5 Martin ŠtollMartin Štoll 02 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 7 08.31 473.00
6 Lukáš BrucknerLukáš Bruckner 01 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 4 08.42 444.00
7 Antonín BuiAntonín Bui 03 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 5 08.58 403.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (st, 18.9.2019 - 11:35) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 4 08.54 690.00
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 1 08.56 684.00
3 Selin JamshidigholdoriSelin Jamshidigholdori 03 OA,SZŠ a SOŠS JihlavaOA,SZŠ a SOŠS Jihlava 2 08.84 608.00
4 Anna KasáčkováAnna Kasáčková 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 7 09.17 523.00
5 Klára HavránkováKlára Havránková 02 SOŠ sociálníSOŠ sociální 6 09.28 496.00
6 Barbora BradáčováBarbora Bradáčová 00 OA,SZŠ a SOŠS JihlavaOA,SZŠ a SOŠS Jihlava 5 09.34 482.00
7 Karolína EisováKarolína Eisová 03 SOŠ sociálníSOŠ sociální 3 11.09 148.00
Celkem 7 závodníků
Dorostenky 02 (st, 18.9.2019 - 11:35) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 3 08.86 603.00
2 Markéta BrychtováMarkéta Brychtová 01 SOŠ sociálníSOŠ sociální 4 09.10 541.00
3 Marie PlešingrováMarie Plešingrová 04 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 2 09.22 511.00
4 Alexandra VšianskáAlexandra Všianská 03 OA,SZŠ a SOŠS JihlavaOA,SZŠ a SOŠS Jihlava 1 09.33 484.00
5 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 5 09.35 480.00
6 Barbora UhlířováBarbora Uhlířová 01 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 7 09.44 458.00
Adéla MarešováAdéla Marešová 02 SOŠ sociálníSOŠ sociální 6 DNS
Celkem 7 závodníků