Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - kraj Vysočina

Jihlava (26. 9. 2019)

skok daleký - Dorostenci

(čt, 26.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 František VejmělekFrantišek Vejmělek
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
01 18 6.60 +1.3 m/s 0.0 720.00
2 71 Adam HavlíčekAdam Havlíček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 20 6.16 +2.2 m/s 0.0 621.00
3 1 Ivo BřezkaIvo Březka
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
02 2 5.99 +1.6 m/s 0.0 584.00
4 56 Jakub VichrJakub Vichr
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
03 19 5.95 +1.3 m/s 0.0 576.00
5= 27 Roman ČížekRoman Čížek
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
00 3 5.94 +1.5 m/s 0.0 574.00
5= 40 Pavel MorongPavel Morong
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 7 5.94 +2.4 m/s 0.0 574.00
7 51 Ondřej SnížekOndřej Snížek
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
01 14 5.91 +1.3 m/s 0.0 567.00
8 75 Pavel SaitlPavel Saitl
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 11 5.85 +0.8 m/s 0.0 554.00
9 6 Tomáš KružíkTomáš Kružík
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
04 5 5.81 +1.3 m/s 0.0 546.00
10 43 Milan RybnikářMilan Rybnikář
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 9 5.66 +1.1 m/s 0.0 514.00
11 42 Sebastien PilařSebastien Pilař
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 8 5.64 +2.0 m/s 0.0 510.00
12= 21 Ondřej SchrötterOndřej Schrötter
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
04 13 5.60 +0.7 m/s 0.0 502.00
12= 61 Ondřej MifekOndřej Mifek
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
00 6 5.60 +1.0 m/s 0.0 502.00
14 60 Michal KekrtMichal Kekrt
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
01 4 5.56 +1.4 m/s 0.0 494.00
15 20 Richard ŘehořkaRichard Řehořka
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
04 10 5.48 +1.2 m/s 0.0 477.00
16 66 Tomáš StalmachTomáš Stalmach
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
01 15 5.39 +0.7 m/s 0.0 459.00
17 22 Luděk ŠtrofLuděk Štrof
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
01 17 5.18 +0.5 m/s 0.0 417.00
18 30 Vojtěch ScholzeVojtěch Scholze
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
04 12 5.08 +0.4 m/s 0.0 398.00
19 31 Petr ŠiborPetr Šibor
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
02 16 4.93 +2.3 m/s 0.0 369.00
20 68 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1 4.50 +1.8 m/s 0.0 290.00
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(čt, 26.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 110 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 12 4.94 +1.6 m/s 0.0 543.00
2 97 Nikol MaškováNikol Mašková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 9 4.78 +1.6 m/s 0.0 500.00
3 109 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 11 4.45 +0.0 m/s 0.0 416.00
4 103 Adéla BajerováAdéla Bajerová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
03 1 4.31 +1.2 m/s 0.0 381.00
5 91 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 4 4.30 -0.4 m/s 0.0 379.00
6 82 Eliška ChalupskáEliška Chalupská
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 5 4.24 +1.4 m/s 0.0 364.00
7 118 Alexandra LhotskáAlexandra Lhotská
OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod
03 8 4.18 +1.0 m/s 0.0 350.00
8 84 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
02 6 4.11 +2.3 m/s 0.0 333.00
9 96 Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 7 4.07 +1.5 m/s 0.0 324.00
10 123 Terezie MedováTerezie Medová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
02 10 3.91 +1.6 m/s 0.0 287.00
11 79 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 3 3.78 +1.1 m/s 0.0 259.00
12 115 Kateřina DouchováKateřina Douchová
OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod
04 2 3.77 +2.0 m/s 0.0 257.00
13 127 Kateřina TalichováKateřina Talichová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
01 13 3.70 +1.7 m/s 0.0 242.00
Celkem 13 závodníků