Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - kraj Vysočina

Jihlava (26. 9. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 11:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 7 07.21 809.00
2 11 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 6 07.25 796.00
3 7 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 4 07.31 775.00
4 78 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 07.41 742.00
5 46 Filip TopinkaFilip Topinka 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2 07.74 637.00
6 76 Adam ŠvaříčekAdam Švaříček 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 07.96 571.00
Poznámky:
0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 11:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Václav HavlínVáclav Havlín 01 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 4 07.43 736.00
2 51 Ondřej SnížekOndřej Snížek 01 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 7 07.61 678.00
3 24 Tomáš TůmaTomáš Tůma 04 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2 07.71 646.00
4 67 David VavříčekDavid Vavříček 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 8 08.00 560.00
5 47 Jakub KolmanJakub Kolman 02 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 6 08.02 554.00
6 63 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 3 08.07 540.00
74 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 11:15) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 7 07.35 762.00
2 21 Ondřej SchrötterOndřej Schrötter 04 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2 07.69 653.00
3 8 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 3 07.79 622.00
4 58 Štěpán BuršíkŠtěpán Buršík 04 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 5 07.80 619.00
5 28 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 4 07.86 601.00
38 Michal KrátkýMichal Krátký 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 7 07.21 809.00
2 11 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 6 07.25 796.00
3 7 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 4 07.31 775.00
4 40 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 7 07.35 762.00
5 78 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 07.41 742.00
6 16 Václav HavlínVáclav Havlín 01 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 4 07.43 736.00
7 51 Ondřej SnížekOndřej Snížek 01 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 7 07.61 678.00
8 21 Ondřej SchrötterOndřej Schrötter 04 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2 07.69 653.00
9 24 Tomáš TůmaTomáš Tůma 04 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2 07.71 646.00
10 46 Filip TopinkaFilip Topinka 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2 07.74 637.00
11 8 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 3 07.79 622.00
12 58 Štěpán BuršíkŠtěpán Buršík 04 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 5 07.80 619.00
13 28 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 4 07.86 601.00
14 76 Adam ŠvaříčekAdam Švaříček 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 07.96 571.00
15 67 David VavříčekDavid Vavříček 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 8 08.00 560.00
16 47 Jakub KolmanJakub Kolman 02 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 6 08.02 554.00
17 63 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 3 08.07 540.00
74 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 DNS
38 Michal KrátkýMichal Krátký 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 11:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 109 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 7 08.59 676.00
2 120 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod 8 08.67 654.00
3 125 Sára ŘíhováSára Říhová 04 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 2 08.70 645.00
4 92 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.84 608.00
5 123 Terezie MedováTerezie Medová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 6 08.90 592.00
6 85 Anna KasáčkováAnna Kasáčková 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 4 09.03 558.00
7 87 Šárka PokornáŠárka Pokorná 04 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 3 09.24 506.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 11:35) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.40 729.00
2 119 Mirka VáňováMirka Váňová 03 OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod 8 08.77 626.00
3 103 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 6 08.78 624.00
4 82 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 2 08.91 589.00
5 98 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 09.10 541.00
6 122 Karolína HupkováKarolína Hupková 04 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 7 09.38 472.00
7 114 Daniela DevlinDaniela Devlin 03 OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod 3 09.59 424.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.40 729.00
2 109 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 7 08.59 676.00
3 120 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod 8 08.67 654.00
4 125 Sára ŘíhováSára Říhová 04 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 2 08.70 645.00
5 119 Mirka VáňováMirka Váňová 03 OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod 8 08.77 626.00
6 103 Adéla BajerováAdéla Bajerová 03 Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí 6 08.78 624.00
7 92 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.84 608.00
8 123 Terezie MedováTerezie Medová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 6 08.90 592.00
9 82 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 2 08.91 589.00
10 85 Anna KasáčkováAnna Kasáčková 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 4 09.03 558.00
11 98 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 09.10 541.00
12 87 Šárka PokornáŠárka Pokorná 04 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 3 09.24 506.00
13 122 Karolína HupkováKarolína Hupková 04 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 7 09.38 472.00
14 114 Daniela DevlinDaniela Devlin 03 OA a HŠ Havlíčkův BrodOA a HŠ Havlíčkův Brod 3 09.59 424.00