Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Brno - město

Brno (24. 9. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Bumbálková, Hana 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1632,00
2 Tichá, Michaela 01 Klasické a španělské gymnázium, Brno 1622,00
3 Polák, Petr 01 VSK Univerzita Brno 1509,00
4 Dvořák, Tomáš 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 1505,00
5 Pazourek, Petr 00 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1479,00
6 Tešnar, Michal 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1417,00
7 Lenská, Věra 01 Bezpečnostně právní akademie Brno 1382,00
8 Neužilová, Adéla 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1376,00
9 Boďa, Daniel 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 1348,00
10 Hartman, Jakub 03 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1339,00
11 Drápalová, Zuzana 04 Gymnázium Matyáše Lercha 1331,00
12 Jedličková, Marie 01 Klasické a španělské gymnázium, Brno 1321,00
13 Křivánek, František 19 SPŠ stavební 1288,00
14 Zeman, David 01 Gymnázium Matyáše Lercha 1286,00
15 Göghová, Zuzana 00 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1275,00
16 Navrátilová, Zuzana 03 Gymnázium Brno Řečkovice A 1274,00
17 Šmerdová, Veronika 01 Bezpečnostně právní akademie Brno 1273,00
18 Sabela, Matěj 19 SPŠ stavební 1269,00
19 Hladíková, Monica 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1251,00
20 Jahoda, Ondřej 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 1240,00
21 Mojžíš, Antonín 02 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 1206,00
22 Holánek, Michael 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 1206,00
23 Hluší, Natálie 02 Gymnázium Matyáše Lercha 1194,00
24 Dobrovolná, Andrea 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1192,00
25 Němeček, Tomáš 01 SŠTE Olomoucká Brno 1191,00
26 Svozilová, Markéta 02 Gymnázium Matyáše Lercha 1181,00
27 Matějáková, Alena 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1176,00
28 Smejkalová, Zuzana 03 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1173,00
29 Huryta, Jachym 01 Gymnázium Brno Řečkovice A 1171,00
30 Trtílek, Lukáš 00 SŠTE Olomoucká Brno 1157,00
31 Paralič, Marek 02 SŠTE Olomoucká Brno 1155,00
32 Zapletalová, Ema 00 Gymnázium Matyáše Lercha 1147,00
33 Vyhnálková, Lucie 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 1137,00
34 Floriánová, Kristýna 03 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 1102,00
35 Gaszczyk, Petr 01 SŠTE Olomoucká Brno 1083,00
36 Kubíček, Jan 01 SPŠ Purkyňova Brno 1081,00
37 Fojtíková, Sára 04 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1076,00
38 Prokeš, Štěpán 02 Biskupské gymnázium Brno A 1065,00
39 Maňas, Roman 00 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 1061,00
40 Lunzar, Jakub 02 CMGaSOŠPg Brno 1055,00
41 Pernička, Martin 01 Gymnázium Mojmírovo náměstí 1054,00
42 Kalaš, Karel 02 Gymnázium Matyáše Lercha 1051,00
43 Pestr, Josef 04 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 1051,00
44 Měsíček, Tomáš 01 SŠTE Olomoucká Brno 1049,00
45 Hanák, Matyáš 04 Bezpečnostně právní akademie Brno 1043,00
46 Punčochář, Lukáš 02 Biskupské gymnázium Brno A 1029,00
47 Burešová, Hana 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 1024,00
48 Dobeš, Matyáš 00 Gymnázium Matyáše Lercha 1019,00
49 Ryndová, Adéla 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1002,00
50 Zedníček, David 02 SŠTE Olomoucká Brno 994,00
51 Knoflíčková, Veronika 04 Bezpečnostně právní akademie Brno 994,00
52 Janák, David 01 Gymnázium Matyáše Lercha 987,00
53 Novotný, Michal 19 SPŠ stavební 987,00
54 Racek, Josef 19 SPŠ stavební 986,00
55 Buček, David 02 Gymnázium Brno Řečkovice A 977,00
56 Ontgontugs, Dashzeveg 03 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 977,00
57 Hoplíček, Ondřej 02 Biskupské gymnázium Brno A 964,00
58 Kalandra, Ondřej 01 Klasické a španělské gymnázium, Brno 962,00
59 Zapletal, Martin 19 SPŠ stavební 951,00
60 Liška, Daniel 04 Bezpečnostně právní akademie Brno 949,00
61 Auda, Michael 00 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 943,00
62 Kadeřábek, Michal 03 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 942,00
63 Štveráčková, Dominika 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 927,00
64 Rybníčková, Monika 01 Gymnázium Matyáše Lercha 921,00
65 Toczyshi, Michal 03 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 906,00
66 Orlíček, Martin 01 SŠTE Olomoucká Brno 905,00
67 Pohl, Štěpán 19 SPŠ stavební 889,00
68 Trnavský, Jan 02 CMGaSOŠPg Brno 862,00
69 Haumer, Vít 04 Gymnázium Mojmírovo náměstí 836,00
70 Zounek, Lukáš 02 Gymnázium Matyáše Lercha 829,00
71 Bartošková, Kateřina 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 826,00
72 Sieglová, Vladislava 04 Biskupské gymnázium Brno A 813,00
73 Kligl, Radim 01 SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 808,00
74 Prudíková, Nikol 03 SPŠ Purkyňova Brno 806,00
75 Musil, Tomáš 00 Gymnázium Mojmírovo náměstí 802,00
76 Vrátný, Jakub 00 Gymnázium Mojmírovo náměstí 782,00
77 Chmelařová, Dominika 04 SPŠ Purkyňova Brno 766,00
78 Kacer, Jakub 00 SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 757,00
79 Bočková, Antonie 04 Gymnázium Mojmírovo náměstí 752,00
80 Němec, Ondřej 02 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 750,00
81 Crhová, Lucie 04 Bezpečnostně právní akademie Brno 749,00
82 Slavíček, Martin 01 SŠTE Olomoucká Brno 738,00
83 Kozáková, Alice 00 Gymnázium Mojmírovo náměstí 737,00
84 Havránková, Leona 01 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 735,00
85 Chovanec, Ondřej 04 Gymnázium Brno Řečkovice A 726,00
86 Smutný, Vojtěch 02 SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 703,00
87 Rajská, Eva 04 SPŠ Purkyňova Brno 684,00
88 Miková, Dominika 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 676,00
89 Raus, Sebastian 03 SPŠ Purkyňova Brno 675,00
90 Peter, Marek 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 668,00
91 Oulehlová, Barbora 04 SPŠ Purkyňova Brno 667,00
92 Halouzková, Eliška 00 Biskupské gymnázium Brno 667,00
93 Krejčí, Kateřina 02 Gymnázium Mojmírovo náměstí 667,00
94 Doušek, Tomáš 04 Gymnázium Brno Řečkovice A 666,00
95 Kleiblová, Karolína 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 659,00
96 Burda, Ondřej 04 Biskupské gymnázium Brno A 650,00
97 Kolek, Jan 03 SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 649,00
98 Krupka, Filip 02 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 638,00
99 Švancarová, Kateřina 02 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 637,00
100 Streit, Pavel 01 Gymnázium Matyáše Lercha 637,00
101 Jančušová, Vendula 02 Biskupské gymnázium Brno 634,00
102 Oppelt, Tomáš 01 SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 628,00
103 Halva, Josef 00 Gymnázium Matyáše Lercha 627,00
104 Chrápavý, Pavel 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 627,00
105 Houzar, Tomáš 02 Gymnázium Matyáše Lercha 625,00
106 Mohelský, ladislav 02 Gymnázium Matyáše Lercha 623,00
107 Galvas, Matyáš 04 Biskupské gymnázium Brno A 619,00
108 Strapáč, Ondřej 04 VSK Univerzita Brno 619,00
109 Habr, Lukáš 00 Biskupské gymnázium Brno A 606,00
110 Hrdý, Filip 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 595,00
111 Valová, Aneta 04 Gymnázium Matyáše Lercha 594,00
112 Zvír, Stanislav 02 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 594,00
113 Dufek, Lukáš 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 593,00
114 Fiala, Jan 01 SPŠ Purkyňova Brno 589,00
115 Svobodová, Lenka 02 Bezpečnostně právní akademie Brno 583,00
116 Šíra, Ondřej 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 580,00
117 David, Jaroslav 03 Gymnázium Mojmírovo náměstí 577,00
118 Pokorný, Šimon 03 Biskupské gymnázium Brno A 577,00
119 Ždánský, Adam 03 SŠTE Olomoucká Brno 577,00
120 Klimeš, Jakub 19 SPŠ stavební 576,00
121 Sedlák, Michal 02 Gymnázium Matyáše Lercha 568,00
122 Dvořáček, Jan 04 Biskupské gymnázium Brno A 568,00
123 Marčík, Jiří 04 SŠTE Olomoucká Brno 557,00
124 Smolík, Zdeněk 03 SŠTE Olomoucká Brno 550,00
125 Heršálek, Josef 03 SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 548,00
126 Bajcura, Patrik 19 SPŠ stavební 546,00
127 Polách, Ondřej 19 SPŠ stavební 545,00
128 Polách, Onřej 19 SPŠ stavební 541,00
129 Halouzka, Petr 03 CMGaSOŠPg Brno 536,00
130 Podroužek, Tomáš 02 Biskupské gymnázium Brno A 536,00
131 Kriegel, Adam 02 SPŠ Purkyňova Brno 528,00
132 Pšenička, Onřej 19 SPŠ stavební 528,00
133 Kalousková, Petra 03 CMGaSOŠPg Brno 526,00
134 Leder, Jakub 02 Gymnázium Brno Řečkovice A 525,00
135 Romanová, Adéla 02 Gymnázium Matyáše Lercha 521,00
136 Hřebíček, Jan 02 SPŠ Purkyňova Brno 519,00
137 Kouřilová, Eliška 00 Biskupské gymnázium Brno A 512,00
138 Nováková, Eliška 01 Bezpečnostně právní akademie Brno 510,00
139 Lošťák, Tadeáš 03 VSK Univerzita Brno 510,00
140 Hamplová, Veronika 03 Biskupské gymnázium Brno A 508,00
141 Erbes, Filip 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 504,00
142 Doležal, Dominik 02 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 502,00
143 Diblík, Marek 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 499,00
144 Staněk, Šimon 03 Biskupské gymnázium Brno A 496,00
145 Vařečka, Pavel 02 Gymnázium Mojmírovo náměstí 495,00
146 Pokorná, Barbora 04 Biskupské gymnázium Brno A 495,00
147 Koutná, Gabriela 00 Biskupské gymnázium Brno A 494,00
148 Munzarová, Magda 03 Biskupské gymnázium Brno A 487,00
149 Šupa, David 04 SŠ polytechnická Brno, Jílová 36g 479,00
150 Gruber, Lukáš 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 471,00
151 Rozprýmová, Ema 04 CMGaSOŠPg Brno 470,00
152 Balážová, Tereza 04 Bezpečnostně právní akademie Brno 470,00
153 Skalický, Jiří 00 Bezpečnostně právní akademie Brno 464,00
154 Pregrtová, Kateřina 01 CMGaSOŠPg Brno 463,00
155 Kadlec, Vojtěch 01 Gymnázium Matyáše Lercha 458,00
156 Hajská, Barbara 02 Biskupské gymnázium Brno A 458,00
157 Nechvátal, Kryštof 02 Gymnázium Mojmírovo náměstí 456,00
158 Brýdl, Ondřej 00 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 450,00
159 Poledňová, Zuzana 03 CMGaSOŠPg Brno 443,00
160 Kazdová, Klára 04 Gymnázium Mojmírovo náměstí 442,00
161 Zahradníková, Barbora 04 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 436,00
162 Reichertová, Lucie 03 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 435,00
163 Jurníčková, Eva 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 435,00
164 Vašata, Michal 02 Gymnázium Mojmírovo náměstí 435,00
165 Konečný, Filip 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 434,00
166 Tuček, Ondřej 03 Biskupské gymnázium Brno A 434,00
167 Kunzová, Adéla 02 Gymnázium Matyáše Lercha 432,00
168 Štolba, Ondřej 03 Gymnázium Brno Řečkovice A 413,00
169 Benešová, Lucie 02 CMGaSOŠPg Brno 412,00
170 Vařeková, Anna 00 Biskupské gymnázium Brno 406,00
171 Grym, Adam 01 Gymnázium Matyáše Lercha 404,00
172 Zikmundová, Anna 04 CMGaSOŠPg Brno 400,00
173 Kristen, Michal 01 Gymnázium Mojmírovo náměstí 396,00
174 Štefková, Denisa 04 CMGaSOŠPg Brno 390,00
175 Švejnoha, Jakub 03 Biskupské gymnázium Brno A 390,00
176 Pavlata, Tobiáš 02 CMGaSOŠPg Brno 386,00
177 Suchánková, Lucie 01 CMGaSOŠPg Brno 386,00
178 Malá, Kateřina 02 CMGaSOŠPg Brno 383,00
179 Rybníčková, Kateřina 01 Gymnázium Matyáše Lercha 377,00
180 Borovička, Matěj 02 Gymnázium Mojmírovo náměstí 374,00
181 Němcová, Veronika 03 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 371,00
182 Hollý, Mathias 03 Gymnázium Brno Řečkovice A 369,00
183 Konečná, Ema 04 Biskupské gymnázium Brno A 368,00
184 Toman, Jakub 04 CMGaSOŠPg Brno 365,00
185 Machová, Kateřina 04 Gymnázium Matyáše Lercha 364,00
186 Kvasnička, Kryštof 02 CMGaSOŠPg Brno 361,00
187 Melicharová, Josefina 04 Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše 358,00
188 Špičáková, Iveta 03 Bezpečnostně právní akademie Brno 346,00
189 Vrána, Jakub 02 SPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 345,00
190 Zálešák, David 02 SPŠ Purkyňova Brno 340,00
191 Solařová, Gabriela 03 SPŠ Purkyňova Brno 329,00
192 Vařeková, Alena 03 Gymnázium Mojmírovo náměstí 312,00
193 Prochová, Eva 03 SPŠ Purkyňova Brno 299,00
194 Winkler, Michael 04 Gymnázium Brno Řečkovice A 290,00
195 Alačkova, Andrea 03 Gymnázium Mojmírovo náměstí 286,00
196 Jahodová, Helena 02 CMGaSOŠPg Brno 252,00
197 Zelenková, Anna 04 Gymnázium Mojmírovo náměstí 213,00
198 Hořavová, Markéta 04 Biskupské gymnázium Brno A 209,00
199 Procházková, Natálie 01 Gymnázium Mojmírovo náměstí 204,00
200 Honzová, Anna 01 CMGaSOŠPg Brno 202,00
201 Králík, Ondřej 03 Gymnázium Mojmírovo náměstí 201,00
202 Krupková, Anna 03 Gymnázium Mojmírovo náměstí 180,00
203 Krajtlová, Hana 03 Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 174,00
204 Sekaninová, Lucie 01 Gymnázium Mojmírovo náměstí 150,00