Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Brno - město

Brno (24. 9. 2019)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 24.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Ema ZapletalováEma Zapletalová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
00 19 10.14 0.0 539.00
2 13 Adéla RyndováAdéla Ryndová
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
00 18 10.04 0.0 532.00
3= 17 Leona HavránkováLeona Havránková
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
01 17 09.73 0.0 512.00
3= 2 Hana BurešováHana Burešová
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
02 3 09.73 0.0 512.00
5 8 Eliška NovákováEliška Nováková
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
01 8 09.71 0.0 510.00
6 20 Gabriela KoutnáGabriela Koutná
Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A
00 20 09.45 0.0 494.00
7 11 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi...
03 13 09.44 0.0 493.00
8 1 Kateřina BartoškováKateřina Bartošková
Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit...
01 1 09.23 0.0 479.00
9 2 Antonie BočkováAntonie Bočková
Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí
04 2 08.66 0.0 442.00
10 16 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o.
04 16 08.57 0.0 436.00
11 5 Eva JurníčkováEva Jurníčková
Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit...
01 6 08.55 0.0 435.00
12 15 Adéla KunzováAdéla Kunzová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
02 15 08.50 0.0 432.00
13 Vendula JančušováVendula Jančušová
Biskupské gymnázium BrnoBiskupské gymnázium Brno
02 08.26 0.0 416.00
14 11 Lucie SuchánkováLucie Suchánková
CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno
01 11 07.80 0.0 386.00
15 14 Kateřina RybníčkováKateřina Rybníčková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
01 14 07.65 0.0 377.00
16 7 Josefina MelicharováJosefina Melicharová
Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit...
04 7 07.36 0.0 358.00
17 10 Nikol PrudíkováNikol Prudíková
SPŠ Purkyňova BrnoSPŠ Purkyňova Brno
03 10 07.15 0.0 345.00
18 4 Eliška HalouzkováEliška Halouzková
Biskupské gymnázium BrnoBiskupské gymnázium Brno
00 4 07.10 0.0 341.00
19 9 Eva ProchováEva Prochová
SPŠ Purkyňova BrnoSPŠ Purkyňova Brno
03 9 06.43 0.0 299.00
Celkem 19 závodníků