Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Brno - město

Brno (24. 9. 2019)

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2 2:23.93 771.00
2 1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1 2:24.53 763.00
3 3 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 3 2:32.76 659.00
4 6 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 6 2:33.95 644.00
5 4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 4 2:36.58 613.00
6 5 Aneta ValováAneta Valová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 5 2:38.21 594.00
7 8 Veronika HamplováVeronika Hamplová 03 Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 8 2:45.77 508.00
8 7 Barbara HajskáBarbara Hajská 02 Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 7 2:50.58 458.00
9 7 Alice KozákováAlice Kozáková 00 Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 9 3:01.84 348.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 1 2:24.53 763.00
2 5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 Gymnázium Brno Řečkovice AGymnázium Brno Řečkovice A 5 2:31.01 680.00
3 9 Kateřina ŠvancarováKateřina Švancarová 02 Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 9 2:34.55 637.00
4 6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 02 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 6 2:39.09 583.00
5 8 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 8 2:42.66 543.00
6 7 Iveta ŠpičákováIveta Špičáková 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 7 3:02.12 346.00
7 3 Helena JahodováHelena Jahodová 02 CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 3 3:13.22 252.00
8 2 Markéta HořavováMarkéta Hořavová 04 Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 2 3:19.01 209.00
9 4 Kateřina MaláKateřina Malá 02 CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 4 3:22.15 187.00
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2 2:23.93 771.00
2 1 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 1 2:24.53 763.00
2 3 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 1 2:24.53 763.00
4 5 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 Gymnázium Brno Řečkovice AGymnázium Brno Řečkovice A 5 2:31.01 680.00
5 3 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 3 2:32.76 659.00
6 6 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 6 2:33.95 644.00
7 9 Kateřina ŠvancarováKateřina Švancarová 02 Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 9 2:34.55 637.00
8 4 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 4 2:36.58 613.00
9 5 Aneta ValováAneta Valová 04 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 5 2:38.21 594.00
10 6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 02 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 6 2:39.09 583.00
11 8 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 8 2:42.66 543.00
12 8 Veronika HamplováVeronika Hamplová 03 Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 8 2:45.77 508.00
13 7 Barbara HajskáBarbara Hajská 02 Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 7 2:50.58 458.00
14 7 Alice KozákováAlice Kozáková 00 Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 9 3:01.84 348.00
15 7 Iveta ŠpičákováIveta Špičáková 03 Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 7 3:02.12 346.00
16 3 Helena JahodováHelena Jahodová 02 CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 3 3:13.22 252.00
17 2 Markéta HořavováMarkéta Hořavová 04 Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 2 3:19.01 209.00
18 4 Kateřina MaláKateřina Malá 02 CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 4 3:22.15 187.00