Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Brno - město

Brno (24. 9. 2019)

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hartman, Auda, Pazourek, Kadeřábek Hartman, Auda, Pazourek, Kadeřábek Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 2 1:39.30 1170.0
2 23 Dobeš, Grym, Halva, Houzar Dobeš, Grym, Halva, Houzar Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1 1:42.14 1125.0
3 10 Janeček, Leder, Štolba, Winkler Janeček, Leder, Štolba, Winkler Gymnázium Brno ŘečkoviceGymnázium Brno Řečkovice 5 1:43.55 1103.0
4 Dokládal, Halouzka, Kvasnička, Procházka Dokládal, Halouzka, Kvasnička, Procházka CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 4 1:46.13 1064.0
5 Musil, Nechvátal, Králík, Kristen Musil, Nechvátal, Králík, Kristen Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 3 1:50.36 1000.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Galvas, Dvořáček, Habr, Punčochář Galvas, Dvořáček, Habr, Punčochář Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 3 1:37.65 1197.0
2 16 Paralič, Gaszczyk, Marčík, Trtílek Paralič, Gaszczyk, Marčík, Trtílek SŠTE Olomoucká BrnoSŠTE Olomoucká Brno 5 1:38.06 1190.0
3 10 Křivánek, Pohl, Polách, Novotný Křivánek, Pohl, Polách, Novotný SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 1:39.83 1162.0
4 Šauer, Kriegel, Raus Šauer, Kriegel, Raus SPŠ Purkyňova BrnoSPŠ Purkyňova Brno 4 1:43.27 1108.0
5 9 Hrdý, Holánek, Liška, Dufek Hrdý, Holánek, Liška, Dufek Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 1 1:44.10 1095.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 24.9.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boďa, Hanák, Dvořák, Jahoda Boďa, Hanák, Dvořák, Jahoda Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 2 1:36.02 1223.0
2 Borovička, Doležal, Janusis, Maňas Borovička, Doležal, Janusis, Maňas SŠ polytechnická Brno, Jílová 36gSŠ polytechnická Brno, Jílo... 4 1:38.76 1179.0
3 Heršálek, Juránek, Kacer, Kligl Heršálek, Juránek, Kacer, Kligl SPŠ a VOŠ Sokolská, BrnoSPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 3 1:39.46 1168.0
4 12 Borovička, David, Haumer, Pernička Borovička, David, Haumer, Pernička Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 5 1:46.39 1060.0
5 Hollý, Hrbáč, Huryta, Chovanec Hollý, Hrbáč, Huryta, Chovanec Gymnázium Brno ŘečkoviceGymnázium Brno Řečkovice 1 1:52.78 964.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boďa, Hanák, Dvořák, Jahoda Boďa, Hanák, Dvořák, Jahoda Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 2 1:36.02 1223.0
2 Galvas, Dvořáček, Habr, Punčochář Galvas, Dvořáček, Habr, Punčochář Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 3 1:37.65 1197.0
3 16 Paralič, Gaszczyk, Marčík, Trtílek Paralič, Gaszczyk, Marčík, Trtílek SŠTE Olomoucká BrnoSŠTE Olomoucká Brno 5 1:38.06 1190.0
4 Borovička, Doležal, Janusis, Maňas Borovička, Doležal, Janusis, Maňas SŠ polytechnická Brno, Jílová 36gSŠ polytechnická Brno, Jílo... 4 1:38.76 1179.0
5 Hartman, Auda, Pazourek, Kadeřábek Hartman, Auda, Pazourek, Kadeřábek Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 2 1:39.30 1170.0
6 Heršálek, Juránek, Kacer, Kligl Heršálek, Juránek, Kacer, Kligl SPŠ a VOŠ Sokolská, BrnoSPŠ a VOŠ Sokolská, Brno 3 1:39.46 1168.0
7 10 Křivánek, Pohl, Polách, Novotný Křivánek, Pohl, Polách, Novotný SPŠ stavebníSPŠ stavební 2 1:39.83 1162.0
8 23 Dobeš, Grym, Halva, Houzar Dobeš, Grym, Halva, Houzar Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1 1:42.14 1125.0
9 Šauer, Kriegel, Raus Šauer, Kriegel, Raus SPŠ Purkyňova BrnoSPŠ Purkyňova Brno 4 1:43.27 1108.0
10 10 Janeček, Leder, Štolba, Winkler Janeček, Leder, Štolba, Winkler Gymnázium Brno ŘečkoviceGymnázium Brno Řečkovice 5 1:43.55 1103.0
11 9 Hrdý, Holánek, Liška, Dufek Hrdý, Holánek, Liška, Dufek Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 1 1:44.10 1095.0
12 Dokládal, Halouzka, Kvasnička, Procházka Dokládal, Halouzka, Kvasnička, Procházka CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 4 1:46.13 1064.0
13 12 Borovička, David, Haumer, Pernička Borovička, David, Haumer, Pernička Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 5 1:46.39 1060.0
14 Musil, Nechvátal, Králík, Kristen Musil, Nechvátal, Králík, Kristen Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 3 1:50.36 1000.0
15 Hollý, Hrbáč, Huryta, Chovanec Hollý, Hrbáč, Huryta, Chovanec Gymnázium Brno ŘečkoviceGymnázium Brno Řečkovice 1 1:52.78 964.00

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Burešová, Balážová, Crhová, Svobodová Burešová, Balážová, Crhová, Svobodová Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 4 1:54.09 1210.0
2 21 Drápalová, Hluší, Kunzová, Machová Drápalová, Hluší, Kunzová, Machová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1 2:01.00 1101.0
3 6 Honzová, Jahodová, Večeřová, Rozprýmová Honzová, Jahodová, Večeřová, Rozprýmová CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 3 2:07.12 1007.0
4 Solařová, Prudíková, Rajská, Oulehlová Solařová, Prudíková, Rajská, Oulehlová SPŠ Purkyňova BrnoSPŠ Purkyňova Brno 2 2:09.80 968.00
5 7 Kozáková, Krupková, Kazdová, Zelenková Kozáková, Krupková, Kazdová, Zelenková Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 5 2:11.82 938.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Hladíková, Dobrovolná, Bumbálková, Göghová Hladíková, Dobrovolná, Bumbálková, Göghová Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 1 1:48.58 1302.0
2 Miková, Matějáková, Fojtíková, Neužilová Miková, Matějáková, Fojtíková, Neužilová Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 3 1:58.79 1135.0
3 Lenská, Knoflíčková, Štveráčková, Šmerdová Lenská, Knoflíčková, Štveráčková, Šmerdová Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 5 1:59.41 1125.0
4 14 Kouřilová, Koutná, Hamplová Kouřilová, Koutná, Hamplová Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 2 2:02.36 1079.0
5 Sekaninová, Alačkova, Krejčí, Procházková Sekaninová, Alačkova, Krejčí, Procházková Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 4 2:23.96 771.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Hladíková, Dobrovolná, Bumbálková, Göghová Hladíková, Dobrovolná, Bumbálková, Göghová Gymnázium Brno, třída Kapitána JarošeGymnázium Brno, třída Kapit... 1 1:48.58 1302.0
2 2 Burešová, Balážová, Crhová, Svobodová Burešová, Balážová, Crhová, Svobodová Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 4 1:54.09 1210.0
3 Miková, Matějáková, Fojtíková, Neužilová Miková, Matějáková, Fojtíková, Neužilová Gymnázium Brno, Křenová, p.o.Gymnázium Brno, Křenová, p.o. 3 1:58.79 1135.0
4 Lenská, Knoflíčková, Štveráčková, Šmerdová Lenská, Knoflíčková, Štveráčková, Šmerdová Bezpečnostně právní akademie BrnoBezpečnostně právní akademi... 5 1:59.41 1125.0
5 21 Drápalová, Hluší, Kunzová, Machová Drápalová, Hluší, Kunzová, Machová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 1 2:01.00 1101.0
6 14 Kouřilová, Koutná, Hamplová Kouřilová, Koutná, Hamplová Biskupské gymnázium Brno ABiskupské gymnázium Brno A 2 2:02.36 1079.0
7 6 Honzová, Jahodová, Večeřová, Rozprýmová Honzová, Jahodová, Večeřová, Rozprýmová CMGaSOŠPg BrnoCMGaSOŠPg Brno 3 2:07.12 1007.0
8 Solařová, Prudíková, Rajská, Oulehlová Solařová, Prudíková, Rajská, Oulehlová SPŠ Purkyňova BrnoSPŠ Purkyňova Brno 2 2:09.80 968.00
9 7 Kozáková, Krupková, Kazdová, Zelenková Kozáková, Krupková, Kazdová, Zelenková Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 5 2:11.82 938.00
10 Sekaninová, Alačkova, Krejčí, Procházková Sekaninová, Alačkova, Krejčí, Procházková Gymnázium Mojmírovo náměstíGymnázium Mojmírovo náměstí 4 2:23.96 771.00