Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Frýdek-Místek

Třinec (25. 9. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 10:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.37 755.00
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 SOŠ TŽSOŠ TŽ 7 07.62 675.00
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 6 07.74 637.00
4 Jan PilchJan Pilch 01 SOŠ TŽSOŠ TŽ 2 07.78 625.00
5 Ondřej KiszaOndřej Kisza 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 07.79 622.00
MS Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 10:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej JalovičorOndřej Jalovičor 01 SOŠ TŽSOŠ TŽ 4 07.97 568.00
2 Martin SkotákMartin Skoták 03 SŠ řemeselSŠ řemesel 2 08.04 548.00
3 Jan ChlebekJan Chlebek 01 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 5 08.10 531.00
4 Daniel RamíkDaniel Ramík 01 SŠ InfotechSŠ Infotech 3 08.22 498.00
5 Filip OchmannFilip Ochmann 02 SŠ InfotechSŠ Infotech 6 08.45 436.00
6 Leo SedlaříkLeo Sedlařík 03 SŠ InfotechSŠ Infotech 7 08.48 428.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 10:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZajacVojtěch Zajac 02 SPŠ, OA a jazyková škola Frýdek-MístekSPŠ, OA a jazyková škola Fr... 2 07.70 650.00
2 Kamil ChalachanKamil Chalachan 03 SŠ řemeselSŠ řemesel 6 07.79 622.00
3 Dominik BrojáčDominik Brojáč 02 SPŠ, OA a jazyková škola Frýdek-MístekSPŠ, OA a jazyková škola Fr... 5 07.91 586.00
4 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 01 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 3 07.99 563.00
5 Ondřej VoleníkOndřej Voleník 02 SPŠ, OA a jazyková škola Frýdek-MístekSPŠ, OA a jazyková škola Fr... 7 08.03 551.00
6 Vojtěch HajnošVojtěch Hajnoš 00 SŠ řemeselSŠ řemesel 4 08.12 525.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 5 07.37 755.00
2 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 SOŠ TŽSOŠ TŽ 7 07.62 675.00
3 Vojtěch ZajacVojtěch Zajac 02 SPŠ, OA a jazyková škola Frýdek-MístekSPŠ, OA a jazyková škola Fr... 2 07.70 650.00
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 07.71
5 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 6 07.74 637.00
6 Jan PilchJan Pilch 01 SOŠ TŽSOŠ TŽ 2 07.78 625.00
7 Ondřej KiszaOndřej Kisza 01 Gymnázium Třinec, Komenského 713Gymnázium Třinec, Komenskéh... 4 07.79 622.00
7 Kamil ChalachanKamil Chalachan 03 SŠ řemeselSŠ řemesel 6 07.79 622.00
9 Dominik BrojáčDominik Brojáč 02 SPŠ, OA a jazyková škola Frýdek-MístekSPŠ, OA a jazyková škola Fr... 5 07.91 586.00
10 Ondřej JalovičorOndřej Jalovičor 01 SOŠ TŽSOŠ TŽ 4 07.97 568.00
11 Vojtěch ProcházkaVojtěch Procházka 01 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 3 07.99 563.00
12 Ondřej VoleníkOndřej Voleník 02 SPŠ, OA a jazyková škola Frýdek-MístekSPŠ, OA a jazyková škola Fr... 7 08.03 551.00
13 Martin SkotákMartin Skoták 03 SŠ řemeselSŠ řemesel 2 08.04 548.00
14 Jan ChlebekJan Chlebek 01 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 5 08.10 531.00
15 Vojtěch HajnošVojtěch Hajnoš 00 SŠ řemeselSŠ řemesel 4 08.12 525.00
16 Daniel RamíkDaniel Ramík 01 SŠ InfotechSŠ Infotech 3 08.22 498.00
17 Filip OchmannFilip Ochmann 02 SŠ InfotechSŠ Infotech 6 08.45 436.00
18 Leo SedlaříkLeo Sedlařík 03 SŠ InfotechSŠ Infotech 7 08.48 428.00

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 4 08.66 656.00
2 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 5 08.81 616.00
3 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 2 09.18 521.00
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 3 09.37 475.00
5 Tereza PohludkováTereza Pohludková 02 Gymnázium a SOŠ Frýdek-MístekGymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 7 09.51 442.00
6 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 Střední zdravotnická škola Frýdek-MístekStřední zdravotnická škola ... 8 09.86 365.00
7 Tereza ChrobákováTereza Chrobáková 03 Střední zdravotnická škola Frýdek-MístekStřední zdravotnická škola ... 6 10.29 280.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 SŠ InfotechSŠ Infotech 3 08.39 732.00
2 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 Gymnázium a SOŠ Frýdek-MístekGymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 5 09.05 553.00
3 Hanka LičkováHanka Ličková 01 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 7 09.62 417.00
4 Vanesa SlunskáVanesa Slunská 01 SŠ InfotechSŠ Infotech 2 09.67 406.00
5 Simona SwaczynováSimona Swaczynová 04 SŠ InfotechSŠ Infotech 8 09.89 359.00
6 Hana DoleželováHana Doleželová 03 Střední zdravotnická škola Frýdek-MístekStřední zdravotnická škola ... 4 10.07 322.00
7 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 01 Gymnázium a SOŠ Frýdek-MístekGymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 6 10.29 280.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 SŠ InfotechSŠ Infotech 3 08.39 732.00
2 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 4 08.66 656.00
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 5 08.81 616.00
4 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 Gymnázium a SOŠ Frýdek-MístekGymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 5 09.05 553.00
5 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 2 09.18 521.00
6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 3 09.37 475.00
7 Tereza PohludkováTereza Pohludková 02 Gymnázium a SOŠ Frýdek-MístekGymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 7 09.51 442.00
8 Hanka LičkováHanka Ličková 01 Gymnázium Petra Bezruče, Fýdek - MístekGymnázium Petra Bezruče, Fý... 7 09.62 417.00
9 Vanesa SlunskáVanesa Slunská 01 SŠ InfotechSŠ Infotech 2 09.67 406.00
10 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 Střední zdravotnická škola Frýdek-MístekStřední zdravotnická škola ... 8 09.86 365.00
11 Simona SwaczynováSimona Swaczynová 04 SŠ InfotechSŠ Infotech 8 09.89 359.00
12 Hana DoleželováHana Doleželová 03 Střední zdravotnická škola Frýdek-MístekStřední zdravotnická škola ... 4 10.07 322.00
13 Tereza ChrobákováTereza Chrobáková 03 Střední zdravotnická škola Frýdek-MístekStřední zdravotnická škola ... 6 10.29 280.00
13 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 01 Gymnázium a SOŠ Frýdek-MístekGymnázium a SOŠ Frýdek-Místek 6 10.29 280.00