Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Ostrava

Ostrava (18. 9. 2019)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin KováčechMartin Kováčech 01 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 2694
2 Petr BužgaPetr Bužga 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 2177
3 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 2151
4 Jan MichálekJan Michálek 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2115
5 Petr Dil'Petr Dil' 03 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 2065
6 Dominik LimDominik Lim 02 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 1750
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1653
8 Eliáš HonEliáš Hon 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1636
9 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 OA PorubaOA Poruba 1628
10 Mátyás HlaváčMátyás Hlaváč 03 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 1514
11 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 19 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 1250
12 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1248
13 Martin VaněkMartin Vaněk 01 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 1220
14 Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 01 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 1163
15 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 1160
16 Tomáš KohoutekTomáš Kohoutek 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 1156
17 Jakub KotalaJakub Kotala 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1145
18 Jan PorubaJan Poruba 19 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 1130
19 Tomáš SochaTomáš Socha 00 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 1051
20 David KopřivaDavid Kopřiva 00 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1049
21 Martin HlaváčMartin Hlaváč 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 1030
22= Adam GoreckýAdam Gorecký 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0993
22= Christián HlaváčChristián Hlaváč 01 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0993
24 Filip KolářFilip Kolář 02 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0987
25 Jarmil BlahutaJarmil Blahuta 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0981
26 Matěj MúdrikMatěj Múdrik 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0948
27 Tadeáš CuryloTadeáš Curylo 01 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0946
28 Marek SýkoraMarek Sýkora 03 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 0935
29 Jan NetoličkaJan Netolička 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0883
30 Tomáš LukšaTomáš Lukša 02 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 0868
31 Matouš BrůnaMatouš Brůna 01 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0854
32 Nick JakubišinNick Jakubišin 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0849
33 Tomáš HrubýTomáš Hrubý 01 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0841
34 Patrik MazánekPatrik Mazánek 02 OA PorubaOA Poruba 0826
35 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0818
36 Martin RučkaMartin Ručka 00 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0791
37 Jakub KlečkaJakub Klečka 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0781
38 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0773
39 Šimon PlhákŠimon Plhák 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0746
40 Michal TesařMichal Tesař 02 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 0697
41 Matěj MatulaMatěj Matula 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0661
42 Přemysl BalážPřemysl Baláž 00 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0656
43 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0650
44 Marek SokolMarek Sokol 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0637
45 Šimon VlachŠimon Vlach 00 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 0627
46 Tomáš KalužaTomáš Kaluža 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0614
47 Adam RomanAdam Roman 02 OA PorubaOA Poruba 0611
48 Václav ValachVáclav Valach 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0595
49 Richard PlačekRichard Plaček 00 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0592
50 Adam FeranecAdam Feranec 02 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0562
51 Matěj ŠínMatěj Šín 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0560
52 Martin TylMartin Tyl 00 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0558
53 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0546
54 Jan LacinaJan Lacina 00 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0545
55 Jakub SiejaJakub Sieja 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0540
56 Lukáš HolčapekLukáš Holčapek 00 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0539
57 Michal PlačekMichal Plaček 03 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0537
58 David LambertDavid Lambert 03 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 0530
59 Darek BartošákDarek Bartošák 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0527
60 Viktor BůžekViktor Bůžek 19 OA PorubaOA Poruba 0520
61 Jiří HložankaJiří Hložanka 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0519
62 Jiří VitaJiří Vita 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0511
63 Ondřej JežowiczOndřej Ježowicz 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0499
64 Marek OndrušMarek Ondruš 19 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0495
65 Pavel PonekPavel Ponek 01 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0492
66 Max MrštíkMax Mrštík 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0491
67 Prokop KneblProkop Knebl 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0490
68 Tomáš SchmiedtTomáš Schmiedt 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0484
69 Daniel AuxDaniel Aux 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0480
70 Jakub JindraJakub Jindra 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0472
71 Václav KavalaVáclav Kavala 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0469
72 Tomáš MartínekTomáš Martínek 02 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0449
73= Maxim PračikovMaxim Pračikov 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0444
73= Libor DeveraLibor Devera 02 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0444
73= Filip MurinFilip Murin 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0444
76 Jiří BojdaJiří Bojda 19 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0442
77= Mikuláš VyhňákMikuláš Vyhňák 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0440
77= Filip PošvicFilip Pošvic 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0440
79 Ondřej KlečkaOndřej Klečka 03 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0437
80 Daniel VojtalDaniel Vojtal 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0433
81 Michal MatějkaMichal Matějka 04 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0432
82 Dominik ČernínDominik Černín 00 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 0422
83 Dominik HolaňDominik Holaň 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0420
84= David EndtDavid Endt 03 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0419
84= Martin PorubaMartin Poruba 04 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0419
86= Michal JunecMichal Junec 02 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 0417
86= Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0417
88 Tomáš GlabazňaTomáš Glabazňa 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0414
89 Pavel OláhPavel Oláh 04 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0413
90 Adam HolaňAdam Holaň 00 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0408
91 Marek ChytilMarek Chytil 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0403
92 Matěj ZamazalMatěj Zamazal 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0402
93= Tomáš KušnírTomáš Kušnír 03 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0400
93= Radim ValigůraRadim Valigůra 01 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0400
93= Ondřej ZhasilOndřej Zhasil 02 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0400
96 Filip NováčekFilip Nováček 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0398
97 Jakub KretekJakub Kretek 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0396
98 Jan RodovskýJan Rodovský 02 OA PorubaOA Poruba 0391
99 Vojtěch ŠtefekVojtěch Štefek 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0389
100 Štěpán HonŠtěpán Hon 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0378
101 Marek KaštanMarek Kaštan 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0371
102= Martin JančíkMartin Jančík 02 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0369
102= Radim ŠudákRadim Šudák 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0369
104 Dominik UrbanecDominik Urbanec 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0360
105 Jakub KročekJakub Kroček 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0353
106 David EndDavid End 03 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0345
107 Samuel ZuštíkSamuel Zuštík 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0337
108 Patrik BabičPatrik Babič 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0331
109 Jiří MertaJiří Merta 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0324
110= Maxmilián OlíkMaxmilián Olík 02 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0313
110= František HoláňFrantišek Holáň 03 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0313
112= Matyáš BittaMatyáš Bitta 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0312
112= Adam GráfAdam Gráf 04 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0312
114 Jakub LitschmannJakub Litschmann 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0309
115 Martin KuncMartin Kunc 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0288
116 Robin PustkaRobin Pustka 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0280
117 Matěj MirochaMatěj Mirocha 04 OA PorubaOA Poruba 0276
118 Miroslav VolnýMiroslav Volný 01 OA PorubaOA Poruba 0262
119 Petr GrygerekPetr Grygerek 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0250
120 Patrik KozelPatrik Kozel 01 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 0220
121 Vojta NevolaVojta Nevola 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0185
122 Radek HrbáčRadek Hrbáč 00 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 0010
123= Jan HoláňJan Holáň 01 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0000
123= Tomáš FoltýnTomáš Foltýn 03 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0000
123= Lukáš JarošLukáš Jaroš 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0000
123= Lukáš PavlíkLukáš Pavlík 04 SPŠEI OstravaSPŠEI Ostrava 0000
123= Marek KovaľMarek Kovaľ 03 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 0000
128= Ondřej NagyOndřej Nagy 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
128= Samuel ŘoutilSamuel Řoutil 03 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 0000
128= Sebastián BoniattiSebastián Boniatti 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
128= Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
128= Jan MartiníkJan Martiník 01 Vítkovická střední průmylováVítkovická střední průmylová 0000
128= Vojtěch KoppVojtěch Kopp 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0000
128= Radek TesařRadek Tesař 02 OA PorubaOA Poruba 0000
128= Michal KučeraMichal Kučera 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
128= David RychteckýDavid Rychtecký 03 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0000
128= Jakub DočekalJakub Dočekal 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
128= Filip HlaváčFilip Hlaváč 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
128= Pavel KozákPavel Kozák 03 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0000
128= Ondřej DenkOndřej Denk 01 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0000
128= Karim AkraKarim Akra 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0000
128= Son TranSon Tran 00 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0000
128= Jakub HuvarJakub Huvar 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
128= Filip LochmanFilip Lochman 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
128= Benjamin KadlecBenjamin Kadlec 04 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
128= Jindřich TeperJindřich Teper 03 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0000
128= Petr HavránekPetr Havránek 00 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
128= Michal BočekMichal Boček 19 OA PorubaOA Poruba 0000
128= Jiří WaneckiJiří Wanecki 02 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0000
128= Filip PagáčikFilip Pagáčik 01 Střední průmyslová škola ZengrovaStřední průmyslová škola Ze... 0000
128= Sammy FrennSammy Frenn 02 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0000
128= Adam ZávadskýAdam Závadský 19 OA PorubaOA Poruba 0000
128= Matěj KrestaMatěj Kresta 01 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0000
128= Jan KufelJan Kufel 02 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
128= Patrik HeinPatrik Hein 01 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
128= Václav SommerVáclav Sommer 04 SŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍCÍ, OSTRAVA ASŠ STAVEBNÍ A DŘEVOZPRACUJÍ... 0000
128= Martin AdámekMartin Adámek 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
128= Georgi NajdenovGeorgi Najdenov 02 OA PorubaOA Poruba 0000
128= Vojtěch OrelVojtěch Orel 01 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0000
128= Hynek KudělkaHynek Kudělka 01 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0000
Celkem 160 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 2162
2 Tereza PernickáTereza Pernická 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 1941
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1905
4 Daniela DutkováDaniela Dutková 04 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 1793
5 Anežka KlézlováAnežka Klézlová 01 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 1711
6 Klára VolnáKlára Volná 02 OA PorubaOA Poruba 1463
7 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 1389
8 Hana KopelováHana Kopelová 03 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 1311
9 Lucie HlinkováLucie Hlinková 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 1307
10 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 1290
11 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 1231
12 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1222
13 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 1220
14 Zuzana HlisnikowskáZuzana Hlisnikowská 03 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 1210
15 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 1186
16 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1178
17 Nikol MusialováNikol Musialová 03 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 1067
18 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 1065
19 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 OA PorubaOA Poruba 1000
20 Tereza DybalováTereza Dybalová 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0962
21 Kateřina BlahováKateřina Blahová 02 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0916
22 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0898
23 Christina UrgasováChristina Urgasová 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0800
24 Julie BártkováJulie Bártková 02 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0796
25 Laura PruskováLaura Prusková 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0777
26 Terezie MartinkováTerezie Martinková 01 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0766
27= Sabina JeřábkováSabina Jeřábková 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0761
27= Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0761
29 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0754
30 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0717
31 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0678
32 Kristýna HrabovskáKristýna Hrabovská 03 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0651
33 Ester MikolášováEster Mikolášová 01 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0642
34 Veronika KadlubcováVeronika Kadlubcová 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0633
35= Vendula BaluškováVendula Balušková 04 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0632
35= Eliška ZajíčkováEliška Zajíčková 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0632
37 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0600
38 Radka TeichmannováRadka Teichmannová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0597
39 Karolína NeuwirthováKarolína Neuwirthová 04 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0572
40 Klára TurkováKlára Turková 03 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0531
41= Lucie TesařováLucie Tesařová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0523
41= Alexa MarkováAlexa Marková 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0523
41= Tereza FedorčákováTereza Fedorčáková 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0523
44 Klára HuťkováKlára Huťková 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0511
45 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0472
46= Jana KramolišováJana Kramolišová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0470
46= Anna JavorkováAnna Javorková 03 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0470
48 Karolina MihulováKarolina Mihulová 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0469
49 Lucie MullerováLucie Mullerová 03 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0459
50 Andrea KudlováAndrea Kudlová 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0458
51 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0456
52= Markéta KoloničnáMarkéta Koloničná 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0449
52= Anna BartkováAnna Bartková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0449
54 Adéla HorákováAdéla Horáková 01 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0441
55 Viktorie DékanyViktorie Dékany 02 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 0423
56 Kateřina DostálováKateřina Dostálová 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0422
57 Klára ČermákováKlára Čermáková 03 Matiční gymnázium OstravaMatiční gymnázium Ostrava 0417
58= Veronika MatějkováVeronika Matějková 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0409
58= Bára BrožováBára Brožová 01 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0409
58= Gabriela VincourkováGabriela Vincourková 01 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0409
61 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0403
62 Tereza GutwaldováTereza Gutwaldová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0400
63 Nikol NavrátilováNikol Navrátilová 01 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0398
64= Eliška JahnelováEliška Jahnelová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0395
64= Adéla ZdařilováAdéla Zdařilová 03 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0395
66 Magdaléna LukšováMagdaléna Lukšová 02 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0367
67 Eliška MalcharczikováEliška Malcharcziková 02 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0362
68 Hana GavlasováHana Gavlasová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0361
69 Martina ProkšováMartina Prokšová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0359
70 Julie JarošováJulie Jarošová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0350
71 Eliška VlčkováEliška Vlčková 04 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0349
72 Marie ProcházkováMarie Procházková 01 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0348
73 Kateřina FlorkováKateřina Florková 00 SŠSP Ostrava - Poruba, Příčná 1108SŠSP Ostrava - Poruba, Příč... 0342
74 Elen KejdováElen Kejdová 04 OA PorubaOA Poruba 0338
75 Julie PaličkováJulie Paličková 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0336
76 Alice MourkováAlice Mourková 02 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0329
77 Valerie SečkařováValerie Sečkařová 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0327
78 Julie PriesolováJulie Priesolová 01 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0319
79 Kateřina FlorkováKateřina Florková 04 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0295
80 Tereza PavlíčkováTereza Pavlíčková 01 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0294
81 Pavla ChylíkováPavla Chylíková 03 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0293
82 Anna KovalčíkováAnna Kovalčíková 00 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0276
83 Kateřina HollmannováKateřina Hollmannová 02 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0267
84 Zuzana PoběžalováZuzana Poběžalová 02 OA PorubaOA Poruba 0243
85 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0203
86 Jana SysováJana Sysová 03 OA PorubaOA Poruba 0185
87 Klára PiskořováKlára Piskořová 02 OA PorubaOA Poruba 0165
88 Natálie MarušákováNatálie Marušáková 00 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0146
89 Kristýna PaskerováKristýna Paskerová 03 Biskupské gymnázium v OstravěBiskupské gymnázium v Ostravě 0101
90 Valérie MachováValérie Machová 00 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
91= Vendula KolářováVendula Kolářová 02 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
91= Adéla ŠařecováAdéla Šařecová 03 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0000
91= Kateřina ProkopováKateřina Prokopová 02 OA PorubaOA Poruba 0000
91= Veronika HohnováVeronika Hohnová 00 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0000
91= Pavlína StřelkováPavlína Střelková 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
91= Neli KučerováNeli Kučerová 03 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0000
91= Tereza ŠpesováTereza Špesová 04 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
91= Valerie HradilováValerie Hradilová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
91= Nela NovákováNela Nováková 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
91= Sára OndruššelováSára Ondruššelová 03 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
91= Barbora NedvídkováBarbora Nedvídková 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
91= Mikuláš VyhňákMikuláš Vyhňák 19 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
91= Štěpán HonŠtěpán Hon 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
91= Filip HlaváčFilip Hlaváč 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
91= Klára OlszovskáKlára Olszovská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
91= Monika MaroszováMonika Maroszová 02 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
91= Veronika ProkopováVeronika Prokopová 03 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
91= Simona KrištofováSimona Krištofová 04 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
91= Karin NiklováKarin Niklová 03 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
91= Adéla KamradkováAdéla Kamradková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 0000
91= Valérie SedlákováValérie Sedláková 04 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
91= Nikola RusinováNikola Rusinová 04 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
91= Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
91= Daniela ČemováDaniela Čemová 02 Gymnázium Ostrava - ZábřehGymnázium Ostrava - Zábřeh 0000
91= Kateřina KrajcováKateřina Krajcová 02 SPŠCH OstravaSPŠCH Ostrava 0000
91= Klára BittnerováKlára Bittnerová 03 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
91= Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 04 Gymnázium Ostrava - HrabůvkaGymnázium Ostrava - Hrabůvka 0000
91= Sára SvobodováSára Svobodová 01 SPŠ stavebníSPŠ stavební 0000
91= Veronika CieslarováVeronika Cieslarová 02 SZŠ a VOŠZ OstravaSZŠ a VOŠZ Ostrava 0000
91= Hana KubíčkováHana Kubíčková 02 Obchodní akademie, Karasova 16, OstravaObchodní akademie, Karasova... 0000
91= Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 0000
Celkem 121 závodníků