Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Moravskoslezský

Opava (16. 10. 2019)

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 16.10.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 1 2:21.45 804.00
2 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 Polské gymnázium, Český TěšínPolské gymnázium, Český Těšín 2 2:31.12 679.00
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 8 2:32.83 658.00
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 2:35.30 628.00
5 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 6 2:39.56 578.00
6 Teresa MrózekTeresa Mrózek 03 Polské gymnázium, Český TěšínPolské gymnázium, Český Těšín 7 2:41.52 556.00
7 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 Polské gymnázium, Český TěšínPolské gymnázium, Český Těšín 3 2:46.06 505.00
8 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 5 2:56.61 397.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 16.10.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 6 2:34.96 632.00
2 Hana RosováHana Rosová 03 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 2 2:43.84 530.00
3 Iva KonvičkováIva Konvičková 03 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 3 2:47.92 485.00
4 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 8 2:47.98 485.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 7 2:53.87 424.00
6 Kateřina DostálováKateřina Dostálová 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 2:57.51 389.00
7 Dorota ŠamánkováDorota Šamánková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 3:05.56 315.00
Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 1 2:21.45 804.00
2 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 Polské gymnázium, Český TěšínPolské gymnázium, Český Těšín 2 2:31.12 679.00
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 8 2:32.83 658.00
4 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 6 2:34.96 632.00
5 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 2:35.30 628.00
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 6 2:39.56 578.00
7 Teresa MrózekTeresa Mrózek 03 Polské gymnázium, Český TěšínPolské gymnázium, Český Těšín 7 2:41.52 556.00
8 Hana RosováHana Rosová 03 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 2 2:43.84 530.00
9 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 Polské gymnázium, Český TěšínPolské gymnázium, Český Těšín 3 2:46.06 505.00
10 Iva KonvičkováIva Konvičková 03 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 3 2:47.92 485.00
11 Magdaléna ZajícováMagdaléna Zajícová 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 8 2:47.98 485.00
12 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 7 2:53.87 424.00
13 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 5 2:56.61 397.00
14 Kateřina DostálováKateřina Dostálová 00 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 5 2:57.51 389.00
15 Dorota ŠamánkováDorota Šamánková 02 Gymnázium Olgy HavlovéGymnázium Olgy Havlové 1 3:05.56 315.00
Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 Gymnázium, Komenského 713, TřinecGymnázium, Komenského 713, ... 4 DNS