výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Středočeský kraj

Kolín (7. 10. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 07.17 823.00
2 45 Dominik HolubDominik Holub 01 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 5 07.18 819.00
3 219 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 3 07.38 752.00
4 180 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 6 07.47 723.00
5 92 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 07.51 710.00
6 152 Petr EisPetr Eis 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 7 07.64 668.00
7 161 Roman StehnoRoman Stehno 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 8 07.68 656.00
47 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 4 07.70 650.00
2 182 Martin SobotkaMartin Sobotka 02 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 3 07.71 646.00
3 184 Jan VostřelJan Vostřel 03 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 6 07.72 643.00
4= 211 Jan BoumaJan Bouma 00 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 2 07.82 613.00
4= 159 Jakub PlevaJakub Pleva 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1 07.82 613.00
6 174 Denis VosykaDenis Vosyka 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 8 07.96 571.00
7 91 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.06 542.00
220 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 07.42 739.00
2 195 Tomáš ŠímaTomáš Šíma 02 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 7 07.71 646.00
3 236 Karel OttlKarel Ottl 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 07.97 568.00
4 135 Josef ChaloupkaJosef Chaloupka 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.20 503.00
5 192 Adam PalšovičAdam Palšovič 04 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 2 08.30 476.00
6 171 Jiří ToužimskýJiří Toužimský 03 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 4 08.60 398.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 232 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.53 703.00
2 204 Lukáš RakLukáš Rak 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 3 07.71 646.00
3 11 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 07.73 640.00
4 197 Michal ŠpačekMichal Špaček 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 2 07.93 580.00
5 136 Marek LuklMarek Lukl 11 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.07 540.00
6 207 Ludvík ZemánekLudvík Zemánek 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 7 08.11 528.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 233 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.42 739.00
2 8 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 07.80 619.00
3 132 Ladislav DufekLadislav Dufek 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 08.14 520.00
4 201 Lukáš KiliánLukáš Kilián 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 6 08.35 462.00
5 166 Jan HartmanJan Hartman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 3 08.35 462.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 07.17 823.00
2 45 Dominik HolubDominik Holub 01 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 5 07.18 819.00
3 219 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 3 07.38 752.00
4 3 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 07.42 739.00
4 233 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 07.42 739.00
6 180 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 6 07.47 723.00
7 92 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 07.51 710.00
8 232 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 07.53 703.00
9 152 Petr EisPetr Eis 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 7 07.64 668.00
10 161 Roman StehnoRoman Stehno 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 8 07.68 656.00
11 50 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 4 07.70 650.00
12 182 Martin SobotkaMartin Sobotka 02 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 3 07.71 646.00
12 195 Tomáš ŠímaTomáš Šíma 02 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 7 07.71 646.00
12 204 Lukáš RakLukáš Rak 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 3 07.71 646.00
15 184 Jan VostřelJan Vostřel 03 SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav 6 07.72 643.00
16 11 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 07.73 640.00
17 8 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 07.80 619.00
18 211 Jan BoumaJan Bouma 00 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 2 07.82 613.00
18 159 Jakub PlevaJakub Pleva 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1 07.82 613.00
20 197 Michal ŠpačekMichal Špaček 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 2 07.93 580.00
21 174 Denis VosykaDenis Vosyka 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 8 07.96 571.00
22 236 Karel OttlKarel Ottl 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 07.97 568.00
23 91 Matěj SeveraMatěj Severa 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.06 542.00
24 136 Marek LuklMarek Lukl 11 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.07 540.00
25 207 Ludvík ZemánekLudvík Zemánek 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 7 08.11 528.00
26 132 Ladislav DufekLadislav Dufek 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 08.14 520.00
27 135 Josef ChaloupkaJosef Chaloupka 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.20 503.00
28 192 Adam PalšovičAdam Palšovič 04 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 2 08.30 476.00
29 201 Lukáš KiliánLukáš Kilián 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 6 08.35 462.00
29 166 Jan HartmanJan Hartman 04 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 3 08.35 462.00
31 171 Jiří ToužimskýJiří Toužimský 03 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 4 08.60 398.00
47 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 1 DNS
220 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 SOŠ a SOU Stavební KolínSOŠ a SOU Stavební Kolín 7 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 08.11 815.00
2 40 Anna VánišováAnna Vánišová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 08.27 767.00
3 107 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 gymnázium příbramgymnázium příbram 5 08.44 718.00
4 20 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 08.56 684.00
5 231 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 08.64 662.00
6 112 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 8 08.84 608.00
7 68 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 09.02 561.00
8 114 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 1 09.04 556.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.45 715.00
2 97 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 08.63 665.00
3 226 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 08.71 643.00
4 104 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 08.72 640.00
5 230 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 08.85 605.00
6 69 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 08.89 595.00
7 16 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 09.05 553.00
8 146 Veronika RybaříkováVeronika Rybaříková 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1 09.90 357.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 08.30 758.00
2 24 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.59 676.00
3 79 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 08.62 667.00
4 60 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 08.65 659.00
5 77 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 3 08.81 616.00
6 74 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 6 08.94 582.00
7 29 Adéla VolfováAdéla Volfová 04 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 8 10.11 314.00
12 Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 5 08.47 709.00
2 127 DENISA PALIVCOVÁDENISA PALIVCOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 08.82 613.00
3 57 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 08.92 587.00
4 65 Tereza KukalováTereza Kukalová 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 08.94 582.00
5 36 Sára KavánkováSára Kavánková 04 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 08.96 576.00
6 25 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 09.01 564.00
7 128 KATEŘINA ROUBALOVÁKATEŘINA ROUBALOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 8 09.04 556.00
8 141 Eliška BenešováEliška Benešová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 09.71 397.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 08.11 815.00
2 40 Anna VánišováAnna Vánišová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 08.27 767.00
3 126 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 08.30 758.00
4 107 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 gymnázium příbramgymnázium příbram 5 08.44 718.00
5 101 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 08.45 715.00
6 32 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 5 08.47 709.00
7 20 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 08.56 684.00
8 24 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 08.59 676.00
9 79 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 08.62 667.00
10 97 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 08.63 665.00
11 231 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 08.64 662.00
12 60 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 08.65 659.00
13 226 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 08.71 643.00
14 104 Anna VitoušováAnna Vitoušová 04 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 08.72 640.00
15 77 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 3 08.81 616.00
16 127 DENISA PALIVCOVÁDENISA PALIVCOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 08.82 613.00
17 112 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 8 08.84 608.00
18 230 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 08.85 605.00
19 69 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 08.89 595.00
20 57 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 08.92 587.00
21 74 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 6 08.94 582.00
21 65 Tereza KukalováTereza Kukalová 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 08.94 582.00
23 36 Sára KavánkováSára Kavánková 04 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 08.96 576.00
24 25 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 2 09.01 564.00
25 68 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 09.02 561.00
26 114 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 1 09.04 556.00
26 128 KATEŘINA ROUBALOVÁKATEŘINA ROUBALOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 8 09.04 556.00
28 16 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 7 09.05 553.00
29 141 Eliška BenešováEliška Benešová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 4 09.71 397.00
30 146 Veronika RybaříkováVeronika Rybaříková 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1 09.90 357.00
31 29 Adéla VolfováAdéla Volfová 04 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 8 10.11 314.00
12 Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 DNS