Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Středočeský kraj

Kolín (7. 10. 2019)

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 25.82 813.00
2 38 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 26.28 773.00
3 18 Eliška KordováEliška Kordová 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 26.74 734.00
4 101 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 26.97 714.00
5 58 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 27.16 699.00
6 103 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 28.14 620.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 5 26.97 714.00
2 22 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 3 27.06 707.00
3 73 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 2 28.31 607.00
4 99 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 28.59 585.00
5 14 Nikol HolečkováNikol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 28.63 582.00
6 231 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 29.11 546.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 6 28.59 585.00
2 79 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 2 28.90 562.00
3 12 Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 28.96 557.00
4 222 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3 28.97 556.00
5 77 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 29.25 536.00
6 28 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 31.75 367.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Kamila MacasováKamila Macasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 3 29.61 510.00
2 118 Nikola VeseckáNikola Vesecká 04 gymnázium příbramgymnázium příbram 4 30.26 464.00
3 63 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 30.72 433.00
4 224 Bianka DuškováBianka Dušková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 5 31.18 403.00
5 35 Daniela KavánkováDaniela Kavánková 04 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 32.82 303.00
122 LUCIE HRABOVÁLUCIE HRABOVÁ 04 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 7.10.2019 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 27.85 643.00
2 60 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 28.66 580.00
3 69 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 29.46 520.00
4 37 Adéla NovákováAdéla Nováková 19 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 5 30.18 470.00
5 123 VALENTÝNA KARHÁNKOVÁVALENTÝNA KARHÁNKOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 3 30.50 448.00
6 147 Valérie LažanováValérie Lažanová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 38.56 59.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 25.82 813.00
2 38 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 26.28 773.00
3 18 Eliška KordováEliška Kordová 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 26.74 734.00
4 101 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 26.97 714.00
4 124 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 5 26.97 714.00
6 22 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 3 27.06 707.00
7 58 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 27.16 699.00
8 24 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 27.85 643.00
9 103 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 28.14 620.00
10 73 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 2 28.31 607.00
11 99 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 28.59 585.00
11 112 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 6 28.59 585.00
13 14 Nikol HolečkováNikol Holečková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 28.63 582.00
14 60 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 28.66 580.00
15 79 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 2 28.90 562.00
16 12 Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 28.96 557.00
17 222 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3 28.97 556.00
18 231 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 4 29.11 546.00
19 77 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 29.25 536.00
20 69 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 29.46 520.00
21 110 Kamila MacasováKamila Macasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 3 29.61 510.00
22 37 Adéla NovákováAdéla Nováková 19 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 5 30.18 470.00
23 118 Nikola VeseckáNikola Vesecká 04 gymnázium příbramgymnázium příbram 4 30.26 464.00
24 123 VALENTÝNA KARHÁNKOVÁVALENTÝNA KARHÁNKOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 3 30.50 448.00
25 63 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 30.72 433.00
26 224 Bianka DuškováBianka Dušková 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 5 31.18 403.00
27 28 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 31.75 367.00
28 35 Daniela KavánkováDaniela Kavánková 04 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 32.82 303.00
29 147 Valérie LažanováValérie Lažanová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 38.56 59.00
122 LUCIE HRABOVÁLUCIE HRABOVÁ 04 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 DNS