Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje předžactva

Chodov (29. 9. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KrčekFilip Krček 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.77
2 Alexandr TurnerAlexandr Turner 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.80
3 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.84
4 Filip NovákFilip Novák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.94
5 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.06
6 Daniel SmržDaniel Smrž 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.44
2 Antonín JandlAntonín Jandl 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.61
3 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.79
4 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.00
5 Tomáš KožíšekTomáš Kožíšek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 11.20
6 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 11.37
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HovorkaHynek Hovorka 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.77
2 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.49
3 14 Filip BlehaFilip Bleha 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.79
4 Ondřej FrantaOndřej Franta 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.60
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.01
2 Matěj RezákMatěj Rezák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.31
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KrčekFilip Krček 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.77
2 Alexandr TurnerAlexandr Turner 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.80
3 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.84
4 Filip NovákFilip Novák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.94
5 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.06
6 Daniel SmržDaniel Smrž 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.18
7 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.44
8 Antonín JandlAntonín Jandl 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.61
9 Hynek HovorkaHynek Hovorka 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.77
10 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.79
11 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.00
12 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.01
13 Tomáš KožíšekTomáš Kožíšek 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 11.20
14 Matěj RezákMatěj Rezák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.31
15 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 11.37
16 Jan ŠantrůčekJan Šantrůček 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.49
17 14 Filip BlehaFilip Bleha 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.79
18 Ondřej FrantaOndřej Franta 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.60

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 84 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.09
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.11
3 Ondřej ŠtroblOndřej Štrobl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.27
4 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.28
5 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.39
6 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.54
2 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.66
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.71
4 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.78
5 Michal ZemanMichal Zeman 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.09
6 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.11
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.79
2 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.84
3 38 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.13
4 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.14
5 Adam JeřábekAdam Jeřábek 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 10.18
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BalogLukáš Balog 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 10.57
2 55 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.89
3 Sebastián SrnkaSebastián Srnka 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.96
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 29.9.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HloušekRadek Hloušek 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.25
2 57 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.84
3 82 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.47
4 Daniel VlčekDaniel Vlček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 84 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.09
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.11
3 Ondřej ŠtroblOndřej Štrobl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.27
4 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.28
5 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.39
6 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.54
7 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.62
8 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.66
9 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.71
10 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.78
11 Jakub VosátkaJakub Vosátka 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 09.79
12 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.84
13 Michal ZemanMichal Zeman 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.09
14 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.11
15 38 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.13
16 Miroslav LiškaMiroslav Liška 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.14
17 Adam JeřábekAdam Jeřábek 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 10.18
18 Radek HloušekRadek Hloušek 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.25
19 Lukáš BalogLukáš Balog 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 10.57
20 57 Nico Alonso DundekNico Alonso Dundek 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.84
21 55 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.89
22 Sebastián SrnkaSebastián Srnka 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.96
23 82 Šimon SelberŠimon Selber 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.47
24 Daniel VlčekDaniel Vlček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.68

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.54
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.58
3 36 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.69
4 44 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.71
5 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.99
6 Daniela PisárováDaniela Pisárová 11 AK SokolovAK Sokolov 1 10.06
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 10.34
2 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.60
3 Štěpánka JanákováŠtěpánka Janáková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.67
4 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.84
5 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 11.06
30 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol KerekaničováNikol Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.37
2 41 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.18
3 Kateřina HellmichováKateřina Hellmichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.31
4 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.35
5 Jana LapinováJana Lapinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 11.81
6 Emma HlouškováEmma Hloušková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 11.82
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.46
Mariána KutílkováMariána Kutílková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.11
Lea BezenkováLea Bezenková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.35
34 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.10
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 29.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.44
2 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.04
3 Nikol HytychováNikol Hytychová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.35
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 37 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.54
2 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 09.58
3 36 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.69
4 44 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.71
5 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.99
6 Daniela PisárováDaniela Pisárová 11 AK SokolovAK Sokolov 1 10.06
7 34 Klára HankováKlára Hanková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.10
8 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 10.34
9 Nikol KerekaničováNikol Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.37
10 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.60
11 Štěpánka JanákováŠtěpánka Janáková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.67
12 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.84
13 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 11.06
14 41 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 11.18
15 Kateřina HellmichováKateřina Hellmichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.31
16 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 11.35
16 Lea BezenkováLea Bezenková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.35
18 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.44
19 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.46
20 Jana LapinováJana Lapinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 11.81
21 Emma HlouškováEmma Hloušková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 11.82
22 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.04
23 Mariána KutílkováMariána Kutílková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.11
24 Nikol HytychováNikol Hytychová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.35
30 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.26
2 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.27
3 50 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.47
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.50
5 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 09.63
6 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.41
2 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.71
3 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.84
4 47 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.86
5 Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.87
Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela LípováDaniela Lípová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.75
2 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.77
3 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.93
4 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.97
5 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.14
Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.00
2 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.00
3 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.08
4 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.22
Nikola SládkováNikola Sládková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.88
2 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.07
3 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.19
4 49 Natálie FišerováNatálie Fišerová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.25
5 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 10.26
Magdaléna PlomerováMagdaléna Plomerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 29.9.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.71
2 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.40
3 Natálie HermannováNatálie Hermannová 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 11.07
4 Tereza ValečkováTereza Valečková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.09
5 Adéla RudolfováAdéla Rudolfová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.63
6 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.26
2 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.27
3 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.41
4 50 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 09.47
5 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.50
6 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 09.63
7 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.71
7 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.71
9 Daniela LípováDaniela Lípová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.75
10 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.77
11 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.84
12 47 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.86
13 Klára DáňováKlára Dáňová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.87
14 88 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.88
15 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.93
16 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.97
17 Karolína MarkováKarolína Marková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.00
17 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 10.00
19 Vanessa RichterováVanessa Richterová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 10.07
20 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.08
21 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 10.14
22 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.19
23 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 10.22
24 49 Natálie FišerováNatálie Fišerová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 10.25
25 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 10.26
26 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.40
27 Natálie HermannováNatálie Hermannová 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 11.07
28 Tereza ValečkováTereza Valečková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.09
29 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.43
30 Adéla RudolfováAdéla Rudolfová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.63
31 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.76
Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 DNS
Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS
Nikola SládkováNikola Sládková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Magdaléna PlomerováMagdaléna Plomerová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 DNS