výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje předžactva

Chodov (29. 9. 2019)

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr TurnerAlexandr Turner 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.19
2 Filip NovákFilip Novák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 25.51
3 Daniel SmržDaniel Smrž 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 26.96
4 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.71
5 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 28.65
6 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 29.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 27.02
2 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 27.23
3 16 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.41
4 Antonín JandlAntonín Jandl 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 28.07
5 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 28.53
Ondřej FrantaOndřej Franta 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr TurnerAlexandr Turner 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 25.19
2 Filip NovákFilip Novák 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 25.51
3 Daniel SmržDaniel Smrž 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 26.96
4 12 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 27.02
5 Lukáš VlašimskýLukáš Vlašimský 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 27.23
6 16 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.41
7 Lukáš ŘeřichaLukáš Řeřicha 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 27.71
8 Antonín JandlAntonín Jandl 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 28.07
9 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 28.53
10 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 28.65
11 Vojtěch BurešVojtěch Bureš 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 29.19
Ondřej FrantaOndřej Franta 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.06
2 24 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.77
3 36 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.79
4 50 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 23.63
5 79 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 23.72
6 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 25.79
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.80
2 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 23.81
3 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.66
4 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.29
5 55 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.82
6 80 Petr Thomas MájPetr Thomas Máj 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 27.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.49
2 Ondřej ŠtroblOndřej Štrobl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.83
3 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.19
4 59 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.89
5 Michal ZemanMichal Zeman 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 24.90
6 58 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 25.91
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.58
2 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.01
3 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 24.92
4 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 25.20
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 22.06
2 25 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 22.49
3 24 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.77
4 36 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 22.79
5 Ondřej ŠtroblOndřej Štrobl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 22.83
6 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 23.19
7 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 23.58
8 50 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 23.63
9 79 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 23.72
10 Jan SzalayJan Szalay 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.80
11 Petr HolečekPetr Holeček 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 23.81
12 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.01
13 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 24.66
14 59 Aleš HendrichAleš Hendrich 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.89
15 Michal ZemanMichal Zeman 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 24.90
16 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 24.92
17 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 25.20
18 Dominik BotkaDominik Botka 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 25.29
19 Dominik NovotnýDominik Novotný 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 25.79
20 55 Antonín BönischAntonín Bönisch 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.82
21 58 Kryštof FrankaKryštof Franka 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 25.91
22 80 Petr Thomas MájPetr Thomas Máj 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 27.36

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.91
2 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.17
3 Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 29.52
4 32 Adéla ZrůstováAdéla Zrůstová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 30.28
5 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.71
6 Nikol HytychováNikol Hytychová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 32.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Irena LuprichováIrena Luprichová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.45
2 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 25.71
3 Nikol KerekaničováNikol Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.31
4 Luisa MájLuisa Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.07
5 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.50
6 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 27.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 23.66
2 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.17
3 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 25.88
4 Vanda KocifajováVanda Kocifajová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 28.06
5 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 28.84
6 Zuzana KocifajováZuzana Kocifajová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 29.22
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 25.08
2 Štěpánka JanákováŠtěpánka Janáková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.33
3 Jana LapinováJana Lapinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 30.46
4 Mariána KutílkováMariána Kutílková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 30.92
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 29.9.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.56
2 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 27.92
3 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 28.28
4 Lea BezenkováLea Bezenková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 29.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 23.66
2 36 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 24.56
3 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 25.08
4 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.17
5 38 Irena LuprichováIrena Luprichová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 25.45
6 Veronika MálkováVeronika Málková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 25.71
7 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 25.88
8 Nikol KerekaničováNikol Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.31
9 Luisa MájLuisa Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 27.07
10 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 27.50
11 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 27.63
12 89 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.91
13 Ella ZeronikováElla Zeroniková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 27.92
14 Vanda KocifajováVanda Kocifajová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 28.06
15 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 28.28
16 Štěpánka JanákováŠtěpánka Janáková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 28.33
17 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 28.84
18 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 29.17
19 Zuzana KocifajováZuzana Kocifajová 10 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 29.22
20 Lea BezenkováLea Bezenková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 29.34
21 Eliška ČornyjováEliška Čornyjová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 29.52
22 32 Adéla ZrůstováAdéla Zrůstová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 30.28
23 Jana LapinováJana Lapinová 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 30.46
24 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 30.71
25 Mariána KutílkováMariána Kutílková 11 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 30.92
26 Nikol HytychováNikol Hytychová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 32.41

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 22.77
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.86
3 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 22.91
4 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.05
5 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 24.01
6 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 24.26
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.47
2 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.48
3 Daniela LípováDaniela Lípová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.68
4 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 26.07
5 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 27.20
Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 23.84
2 47 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 24.73
3 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 26.12
4 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 26.44
5 Tereza ValečkováTereza Valečková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.93
Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.81
2 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.96
3 Berenika VaňkováBerenika Vaňková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.26
4 48 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 27.72
5 Natálie HermannováNatálie Hermannová 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 28.10
Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 22.48
2 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 23.49
3 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 24.44
4 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.87
5 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.89
6 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 27.31
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 29.9.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 24.87
2 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.57
49 Natálie FišerováNatálie Fišerová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 22.48
2 50 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 22.77
3 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.86
4 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 22.91
5 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 23.05
6 Michaela CikaníkováMichaela Cikaníková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 23.49
7 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 23.84
8 Markéta ŽabkováMarkéta Žabková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 24.01
9 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 24.26
10 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 24.44
11 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 24.47
12 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 24.48
13 Daniela LípováDaniela Lípová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.68
14 47 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 24.73
15 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.87
15 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 24.87
17 Adéla PodzimkováAdéla Podzimková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 24.89
18 Eliška LattischováEliška Lattischová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 25.57
19 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 26.07
20 Karolína ŠimáčkováKarolína Šimáčková 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 26.12
21 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 26.44
22 Kamila MaxantováKamila Maxantová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 26.81
23 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 26.96
24 Michaela KastlováMichaela Kastlová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 27.20
25 Berenika VaňkováBerenika Vaňková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 27.26
26 87 Kristýna JatiKristýna Jati 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 27.31
27 48 Gréta AndreovskáGréta Andreovská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 27.72
28 Natálie HermannováNatálie Hermannová 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 4 28.10
29 Tereza ValečkováTereza Valečková 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 29.93
Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 DNS
Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 DNS
49 Natálie FišerováNatálie Fišerová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS