výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy

Kutná Hora (21. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.20
2 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.58
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.83
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.87
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.18
6 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.20
7 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.66
8 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.93
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.81
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
4 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.90
5 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.10
6 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.35
7 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.50
8 David TichýDavid Tichý 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.20
1= Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.20
3 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.85
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.10
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
6 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.82
7 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.50
8 Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 11.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.38
2 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.73
3 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.74
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.98
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.40
6 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.98
7 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.93
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.20
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.20
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.20
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.38
6 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.58
7 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.73
8 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.74
9 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.81
10 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.83
11 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
11 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.85
13 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.87
14 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.90
15 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.98
16 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.10
16 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.10
18 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.18
19 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.20
20 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
21 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.35
22 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.40
23 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.50
24 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.66
25 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.82
26 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.98
27 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.20
28 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.40
29 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.50
30 David TichýDavid Tichý 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.00
31 Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 11.19

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 11:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.87 11.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.12 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.28 8.00
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.53 7.00
5 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.61 6.00
6 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 11:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.73 4.00
2= Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.78 2.50
2= Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.78 2.50
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.83 1.00
5 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.84
6 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.14
Poznámky:
Středa Richard a Komrska Adam - oba čas 8,782 s
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.30
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.90
4 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.97
5 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.21
6 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66
7 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.67
8 Anežka LeštinovaAnežka Leštinova 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.56
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.87
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.01
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.35
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.48
6 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.75
7 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.51
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.65
3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.90
4 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.17
5 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.30
6 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.63
7 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.67
2 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.00
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.07
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.13
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.34
6 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.55
7 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.47
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.82
3 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
5 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.70
6 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.90
Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.57
2 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.93
3 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.26
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.39
5= Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.62
5= Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.62
Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.30
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.47
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.51
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.56
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.57
7 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.65
8 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.67
9 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.82
10 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.87
11 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.90
11 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.90
13 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.93
14 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.97
15 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.00
16 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.01
17 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.07
18 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
19 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.13
20 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.17
21 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.21
22 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.26
23 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.30
23 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
25 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.34
26 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.35
27 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.39
28 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.48
29 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.55
30 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.62
30 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.62
32 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.63
33 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66
34 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.67
35 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.70
36 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.75
37 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.97
38 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.99
39 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.18
40 Anežka LeštinovaAnežka Leštinova 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.49
41 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.90
Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.18 11.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.42 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.53 8.00
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.55 7.00
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.56 6.00
6 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 11:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.64 4.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.66 3.00
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.80 2.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.90 1.00
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.95
6 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.99
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.07 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.77 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.24 8.00
4 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.37 7.00
5 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 20.58 6.00
6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.38 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.53 4.00
2 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.69 1.00
3 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.83
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.16
5 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.19
6 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.55 3.00
2 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.92
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.97
4 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.58
5 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.33
6 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.54
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.42
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.80
3 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.83
4 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.60
5 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.22
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 21.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.56 2.00
2 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.71
3 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.74
4 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.71
5 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.57
6 David TichýDavid Tichý 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.67
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 21.9.2019 - 12:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 21.98
2 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.33
3 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.18
4= Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.45
4= Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.07 11.00
2 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 19.77 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 20.24 8.00
4 Marek HorníkMarek Horník 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.37 7.00
5 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 20.58 6.00
6 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.38 5.00
7 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.53 4.00
8 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.55 3.00
9 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.56 2.00
10 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.69 1.00
11 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.71
12 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.83
13 Tomáš JobákTomáš Jobák 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.92
14 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.97
15 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 21.98
16 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.16
17 Lukáš MišíkLukáš Mišík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.19
18 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.33
19 Matyáš KorbelMatyáš Korbel 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.34
20 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.42
21 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 22.58
22 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 22.74
23 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.80
24 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.18
25 Matěj KlicperaMatěj Klicpera 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.33
26 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 23.45
26 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 23.45
28 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 23.54
29 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.71
30 Adam VlčekAdam Vlček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.83
31 Kryštof PokornýKryštof Pokorný 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.57
32 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.60
33 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.22
34 David TichýDavid Tichý 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.67

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.00 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 20.09 9.00
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.19 8.00
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.25 7.00
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85 6.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.94 5.00
2 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.97 4.00
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.29 1.00
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.73
5 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.91
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.10 3.00
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.39
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.54
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.25
5 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.34
6 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.67
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.19
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.25
3 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.39
4 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.82
5 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.43
6 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.50
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.13
2 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.23
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.51
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.75
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.52
6 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.53
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 22.52
2 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.89
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.30
4 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.64
5 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 23.76
6 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.19
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.35
2 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 23.01
3 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.91
4 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 24.72
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.76
6 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 26.03
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.26 2.00
2 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.86
3= Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.87
3= Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.87
5 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.85
6 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 25.10
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 21.9.2019 - 12:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.35
2 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.11
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.70
4 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.89
5 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 20.00 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 20.09 9.00
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 20.19 8.00
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 20.25 7.00
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 20.85 6.00
6 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.94 5.00
7 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.97 4.00
8 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 21.10 3.00
9 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 21.26 2.00
10 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.29 1.00
11 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 21.31
12 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.39
13 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 21.54
14 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.73
15 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.86
16 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.87
16 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.87
18 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 21.91
19 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 21.92
20 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.13
21 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 22.19
22 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.23
23 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.25
23 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.25
25 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 22.34
26 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.35
26 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 22.35
28 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 22.39
29 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.51
30 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 22.52
31 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 22.67
32 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 22.75
33 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.82
34 Sophie MikováSophie Miková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 22.89
35 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 23.01
36 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.11
37 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.30
38 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 23.43
39 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.50
40 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.52
41 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 23.53
42 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 23.64
43 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 23.70
44 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 23.76
45 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 23.89
46 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 23.91
47 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 24.19
48 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 24.72
49 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.76
50 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 24.85
51 Denisa LukešováDenisa Lukešová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 25.10
52 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 25.18
53 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 26.03

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:10.28 11.00
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:11.49 9.00
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:13.77 8.00
4 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:17.53 6.00
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:18.69 4.00
6 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 3:23.04 3.00
7 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:23.34 2.00
8 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:23.73 1.00
9 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:27.00
10 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:28.18
11 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:29.49
12 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:30.90
13 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:34.41
14 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:34.76
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:14.64 7.00
2 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.35 5.00
3 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.57
4 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:26.72
5 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:30.70
6 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:34.79
7 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:35.09
8 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:38.84
9 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:39.98
10 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:45.14
11 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:47.93
12 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:48.26
13 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:54.36
14 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:58.28
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:10.28 11.00
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:11.49 9.00
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:13.77 8.00
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:14.64 7.00
5 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:17.53 6.00
6 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.35 5.00
7 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:18.69 4.00
8 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 3:23.04 3.00
9 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:23.34 2.00
10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:23.73 1.00
11 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.57
12 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:26.72
13 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:27.00
14 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:28.18
15 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:29.49
16 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:30.70
17 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:30.90
18 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:34.41
19 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:34.76
20 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:34.79
21 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:35.09
22 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:38.84
23 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:39.98
24 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:45.14
25 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:47.93
26 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:48.26
27 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:54.36
28 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:58.28

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:18.80 11.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:19.75 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:21.71 8.00
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:22.98 7.00
5 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:25.69 6.00
6 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.77 5.00
7 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:26.43 4.00
8 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:27.74 3.00
9 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:40.60 1.00
10 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:41.35
11 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:54.36
12 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 3:57.08
Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 DNS
Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:38.87 2.00
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:40.90
3 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:41.23
4 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:43.77
5 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:47.05
6 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 3:48.35
7 Hana MinaříkováHana Minaříková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 3:49.66
8 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:49.88
9 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:50.20
10 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:50.29
11 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:50.42
12 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:51.15
13 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 3:53.72
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:18.80 11.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:19.75 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:21.71 8.00
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:22.98 7.00
5 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:25.69 6.00
6 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.77 5.00
7 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:26.43 4.00
8 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:27.74 3.00
9 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:38.87 2.00
10 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:40.60 1.00
11 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:40.90
12 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:41.23
13 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:41.35
14 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:43.77
15 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:47.05
16 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 3:48.35
17 Hana MinaříkováHana Minaříková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 3:49.66
18 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:49.88
19 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:50.20
20 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:50.29
21 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:50.42
22 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:51.15
23 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 3:53.72
24 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:54.36
25 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 3:57.08
Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 DNS
Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.28 11.00
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.70 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.80 8.00
4 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.82 7.00
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.86 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.23 5.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.41 4.00
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.43 3.00
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.70 2.00
5 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.98
6 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.9.2019 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.91 1.00
2 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.89
3 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 12.17
4 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.48
5 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.59
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.28 11.00
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.70 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.80 8.00
4 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.82 7.00
5 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.86 6.00
6 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.23 5.00
7 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.41 4.00
8 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.43 3.00
9 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.70 2.00
10 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.91 1.00
11 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.98
12 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.02
13 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 11.89
14 Patrik SukPatrik Suk 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 12.17
15 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.48
16 Filip CísařFilip Císař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.59

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.91 11.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.07 9.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.14 8.00
4 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.35 6.00
5 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.36 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.33 7.00
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.56 4.00
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.63 3.00
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.98 1.00
Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.92 2.00
2 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.44
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.59
4 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.61
5 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.30
2 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.83
3 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.98
4 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.23
5 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.50
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 21.9.2019 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.07
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.24
3 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.27
4 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 14.89
Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.91 11.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.07 9.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.14 8.00
4 Nikol ŠpinkováNikol Špinková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.33 7.00
5 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.35 6.00
6 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.36 5.00
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.56 4.00
8 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 10.63 3.00
9 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.92 2.00
10 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.98 1.00
11 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.30
12 Nela ČálkováNela Čálková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.44
13 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.59
14 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.61
15 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.83
16 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.98
17 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 12.07
18 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 12.23
19 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 12.24
20 Valerie JáchimováValerie Jáchimová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.28
21 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.50
22 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.27
23 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 14.89
Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horník, Jordán, Budín, Krůta Horník, Jordán, Budín, Krůta TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 32.61 11.00
2 Štěpánek, Rosenkranz, Mišík, Herbs Štěpánek, Rosenkranz, Mišík, Herbs A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 32.96 9.00
3 Křída, Středa, Říha, Horáček Křída, Středa, Říha, Horáček SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 33.34 8.00
4 Baloun, Čížek, Korbel, Štoček Baloun, Čížek, Korbel, Štoček Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.49 6.00
5 Hnida, Meloun, Otta, Výborný Hnida, Meloun, Otta, Výborný TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 34.16 4.00
6 Vošický, Somsedík, Skalník, Strnad Vošický, Somsedík, Skalník, Strnad Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 34.55 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Avmedoski, Janků, Komrska, Strnad Avmedoski, Janků, Komrska, Strnad TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 33.39 7.00
2 Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.09 5.00
3 Jobák, Klír, Krejčí, Šubr Jobák, Klír, Krejčí, Šubr SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 34.92 2.00
4 Foltýn, Hruška, Podolák, Šmíd Foltýn, Hruška, Podolák, Šmíd Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 35.10 1.00
5 Soukup, Slavík, Šašek, Černý Soukup, Slavík, Šašek, Černý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 35.28
6 Filip, Solom, Šantrůček, Vlček Filip, Solom, Šantrůček, Vlček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 35.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horník, Jordán, Budín, Krůta Horník, Jordán, Budín, Krůta TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 32.61 11.00
2 Štěpánek, Rosenkranz, Mišík, Herbs Štěpánek, Rosenkranz, Mišík, Herbs A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 32.96 9.00
3 Křída, Středa, Říha, Horáček Křída, Středa, Říha, Horáček SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 33.34 8.00
4 Avmedoski, Janků, Komrska, Strnad Avmedoski, Janků, Komrska, Strnad TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 33.39 7.00
5 Baloun, Čížek, Korbel, Štoček Baloun, Čížek, Korbel, Štoček Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.49 6.00
6 Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Babuka, Huml, Kohout, Šimurda Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 34.09 5.00
7 Hnida, Meloun, Otta, Výborný Hnida, Meloun, Otta, Výborný TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 34.16 4.00
8 Vošický, Somsedík, Skalník, Strnad Vošický, Somsedík, Skalník, Strnad Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 34.55 3.00
9 Jobák, Klír, Krejčí, Šubr Jobák, Klír, Krejčí, Šubr SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 34.92 2.00
10 Foltýn, Hruška, Podolák, Šmíd Foltýn, Hruška, Podolák, Šmíd Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 35.10 1.00
11 Soukup, Slavík, Šašek, Černý Soukup, Slavík, Šašek, Černý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 35.28
12 Filip, Solom, Šantrůček, Vlček Filip, Solom, Šantrůček, Vlček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 35.84

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cibulková, Nováková, Pajerová, Pazderová Cibulková, Nováková, Pajerová, Pazderová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 32.90 9.00
2 Bébrová, Benešová, Hrabáková, Kopelentová Bébrová, Benešová, Hrabáková, Kopelentová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.98 8.00
3 Macáková, Peterková, Preti, Veselá Macáková, Peterková, Preti, Veselá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 33.97 5.00
4 Bramborová, Blaschkeová, Nedvědová, Vrbová Bramborová, Blaschkeová, Nedvědová, Vrbová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.98 4.00
5 Bradáčová, Plíšková, Stránská, Špinková Bradáčová, Plíšková, Stránská, Špinková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 34.16 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hojsáková, Němcová, Špringrová, Vydrová Hojsáková, Němcová, Špringrová, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 32.76 11.00
2 Adámková, Čálková, Kolmanová, Kotrbová Adámková, Čálková, Kolmanová, Kotrbová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 34.27 2.00
3 Jáchimová, Smetanová, Pastyříková, Kobková Jáchimová, Smetanová, Pastyříková, Kobková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 34.47 1.00
4 Bulířová, Zvoníková, Dvořáková, Filipová Bulířová, Zvoníková, Dvořáková, Filipová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 35.66
5 Makris, Kmeťová, Štruplová, Vágnerová Makris, Kmeťová, Štruplová, Vágnerová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 35.68
6 Bošková, Krátká, Konečná, Pokorná Bošková, Krátká, Konečná, Pokorná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 36.71
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.9.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černohorská, Lacková, Teclová, Stejskalová Černohorská, Lacková, Teclová, Stejskalová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 33.56 7.00
2 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 33.58 6.00
3 Kocourková, Machová, Nyžnyková, Pospíšilová Kocourková, Machová, Nyžnyková, Pospíšilová TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 34.82
4 Pokorná, Miková, Dohnalová, Černá Pokorná, Miková, Dohnalová, Černá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 35.19
5 Šteflová, Lebdušková, Hovorková, Berková Šteflová, Lebdušková, Hovorková, Berková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 37.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hojsáková, Němcová, Špringrová, Vydrová Hojsáková, Němcová, Špringrová, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 32.76 11.00
2 Cibulková, Nováková, Pajerová, Pazderová Cibulková, Nováková, Pajerová, Pazderová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 32.90 9.00
3 Bébrová, Benešová, Hrabáková, Kopelentová Bébrová, Benešová, Hrabáková, Kopelentová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.98 8.00
4 Černohorská, Lacková, Teclová, Stejskalová Černohorská, Lacková, Teclová, Stejskalová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 33.56 7.00
5 Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Diedrichová, Menclová, Švarcová, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 33.58 6.00
6 Macáková, Peterková, Preti, Veselá Macáková, Peterková, Preti, Veselá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 33.97 5.00
7 Bramborová, Blaschkeová, Nedvědová, Vrbová Bramborová, Blaschkeová, Nedvědová, Vrbová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 33.98 4.00
8 Bradáčová, Plíšková, Stránská, Špinková Bradáčová, Plíšková, Stránská, Špinková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 34.16 3.00
9 Adámková, Čálková, Kolmanová, Kotrbová Adámková, Čálková, Kolmanová, Kotrbová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 34.27 2.00
10 Jáchimová, Smetanová, Pastyříková, Kobková Jáchimová, Smetanová, Pastyříková, Kobková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 34.47 1.00
11 Kocourková, Machová, Nyžnyková, Pospíšilová Kocourková, Machová, Nyžnyková, Pospíšilová TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 34.82
12 Pokorná, Miková, Dohnalová, Černá Pokorná, Miková, Dohnalová, Černá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 35.19
13 Bulířová, Zvoníková, Dvořáková, Filipová Bulířová, Zvoníková, Dvořáková, Filipová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 35.66
14 Makris, Kmeťová, Štruplová, Vágnerová Makris, Kmeťová, Štruplová, Vágnerová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 35.68
15 Bošková, Krátká, Konečná, Pokorná Bošková, Krátká, Konečná, Pokorná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 36.71
16 Šteflová, Lebdušková, Hovorková, Berková Šteflová, Lebdušková, Hovorková, Berková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 37.01

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buchta, Motl, Sadil, Sadil Buchta, Motl, Sadil, Sadil Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:55.70 11.00
2 Bacílek, Cardoso, Charvát, Šašek Bacílek, Cardoso, Charvát, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:06.36 9.00
3 Apltauer, Havlíček, Pernica, Vejrosta Apltauer, Havlíček, Pernica, Vejrosta AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:10.16 7.00
4 Huml, Babuka, Kohout, Šimurda Huml, Babuka, Kohout, Šimurda Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:12.19 6.00
5 Filip, Kondrát, Melichar, Slavík Filip, Kondrát, Melichar, Slavík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:12.82 4.00
6 Beneš, Kamiš, Hájek, Vácha Beneš, Kamiš, Hájek, Vácha SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:36.02
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marák, Musil, Šmíd, Popr Marák, Musil, Šmíd, Popr SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:07.28 8.00
2 Mišík, Najman, Kulhánek, Soukup Mišík, Najman, Kulhánek, Soukup A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:12.34 5.00
3 Sitek, Korbel, Karneth, Císař Sitek, Korbel, Karneth, Císař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:30.67 3.00
4 Pokorný, Suk, Klicpera, Hartman Pokorný, Suk, Klicpera, Hartman TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:31.27 2.00
5 Bendák, Petržálek, Vlček, Vonšovský Bendák, Petržálek, Vlček, Vonšovský TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:34.86 1.00
6 Malina, Malina, Tichý, Víšek Malina, Malina, Tichý, Víšek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:59.93
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buchta, Motl, Sadil, Sadil Buchta, Motl, Sadil, Sadil Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:55.70 11.00
2 Bacílek, Cardoso, Charvát, Šašek Bacílek, Cardoso, Charvát, Šašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:06.36 9.00
3 Marák, Musil, Šmíd, Popr Marák, Musil, Šmíd, Popr SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:07.28 8.00
4 Apltauer, Havlíček, Pernica, Vejrosta Apltauer, Havlíček, Pernica, Vejrosta AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:10.16 7.00
5 Huml, Babuka, Kohout, Šimurda Huml, Babuka, Kohout, Šimurda Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:12.19 6.00
6 Mišík, Najman, Kulhánek, Soukup Mišík, Najman, Kulhánek, Soukup A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:12.34 5.00
7 Filip, Kondrát, Melichar, Slavík Filip, Kondrát, Melichar, Slavík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:12.82 4.00
8 Sitek, Korbel, Karneth, Císař Sitek, Korbel, Karneth, Císař TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:30.67 3.00
9 Pokorný, Suk, Klicpera, Hartman Pokorný, Suk, Klicpera, Hartman TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:31.27 2.00
10 Bendák, Petržálek, Vlček, Vonšovský Bendák, Petržálek, Vlček, Vonšovský TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:34.86 1.00
11 Beneš, Kamiš, Hájek, Vácha Beneš, Kamiš, Hájek, Vácha SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:36.02
12 Malina, Malina, Tichý, Víšek Malina, Malina, Tichý, Víšek AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:59.93

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tvrdá, Tlamichová, Klabzubová, Kindová Tvrdá, Tlamichová, Klabzubová, Kindová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:03.69 11.00
2 Belzová, Pokorná, Schederová, Sahulková Belzová, Pokorná, Schederová, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:04.60 9.00
3 Čermáková, Hassmannová, Novotná, Káňová Čermáková, Hassmannová, Novotná, Káňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:10.57 7.00
4 Bělíčková, Diedrichová, Menclová, Švarcová Bělíčková, Diedrichová, Menclová, Švarcová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:19.06 3.00
5 Adámková, Cibulková, Pajerová, Pšaidlová Adámková, Cibulková, Pajerová, Pšaidlová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:19.62 2.00
6 Jedličková, Krátká, Nejedlá, Žáčková Jedličková, Krátká, Nejedlá, Žáčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:24.61
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brejchová, Hajná, Bradová, Dolanová Brejchová, Hajná, Bradová, Dolanová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 3:08.07 8.00
2 Olivová, Mokrá, Honcová, Bébrová Olivová, Mokrá, Honcová, Bébrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:13.01 6.00
3 Havlíčková, Grábnerová, Kučerová, Vilímová Havlíčková, Grábnerová, Kučerová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:13.18 5.00
4 Fučíková, Maršonová, Kuklíková, Petrová Fučíková, Maršonová, Kuklíková, Petrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:18.60 4.00
5 Daňková, Kolmanová, Kotrbová, Lodrová Daňková, Kolmanová, Kotrbová, Lodrová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:24.09 1.00
6 Dubská, Hovorková, Šteflová, Veselá Dubská, Hovorková, Šteflová, Veselá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:26.50
7 Nedvědová, Matoušková, Minaříková, Skalová Nedvědová, Matoušková, Minaříková, Skalová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 3:38.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tvrdá, Tlamichová, Klabzubová, Kindová Tvrdá, Tlamichová, Klabzubová, Kindová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 3:03.69 11.00
2 Belzová, Pokorná, Schederová, Sahulková Belzová, Pokorná, Schederová, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:04.60 9.00
3 Brejchová, Hajná, Bradová, Dolanová Brejchová, Hajná, Bradová, Dolanová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 3:08.07 8.00
4 Čermáková, Hassmannová, Novotná, Káňová Čermáková, Hassmannová, Novotná, Káňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:10.57 7.00
5 Olivová, Mokrá, Honcová, Bébrová Olivová, Mokrá, Honcová, Bébrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:13.01 6.00
6 Havlíčková, Grábnerová, Kučerová, Vilímová Havlíčková, Grábnerová, Kučerová, Vilímová TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 3:13.18 5.00
7 Fučíková, Maršonová, Kuklíková, Petrová Fučíková, Maršonová, Kuklíková, Petrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:18.60 4.00
8 Bělíčková, Diedrichová, Menclová, Švarcová Bělíčková, Diedrichová, Menclová, Švarcová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:19.06 3.00
9 Adámková, Cibulková, Pajerová, Pšaidlová Adámková, Cibulková, Pajerová, Pšaidlová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:19.62 2.00
10 Daňková, Kolmanová, Kotrbová, Lodrová Daňková, Kolmanová, Kotrbová, Lodrová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:24.09 1.00
11 Jedličková, Krátká, Nejedlá, Žáčková Jedličková, Krátká, Nejedlá, Žáčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:24.61
12 Dubská, Hovorková, Šteflová, Veselá Dubská, Hovorková, Šteflová, Veselá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:26.50
13 Nedvědová, Matoušková, Minaříková, Skalová Nedvědová, Matoušková, Minaříková, Skalová Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 3:38.08

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.601.63 Body
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 18 1.60 ---oooooo-oxxx 11.00
2 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 1.49 oooooxoooxx 9.00
3 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 1.46 oooooxxoxxoxxx 8.00
4 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 1.46 oxooxooxxoxxoxxx 7.00
5 Jakub CharvátJakub Charvát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 1.43 ooooxoxoxx 6.00
6 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 1.40 oooooxxx 5.00
7 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 1.40 xoxooooxxx 4.00
8 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 11 1.40 ooxxooxoxxx 3.00
9 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 10 1.35 ooxxoxxoxxx 2.00
10 Jan FoltýnJan Foltýn
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 17 1.30 oooxx 1.00
11 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 1.30 xoooxxx
12 Patrik SukPatrik Suk
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 9 1.30 oxoxoxxx
13 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 1 1.30 oxxoxoxxx
14 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3 1.25 oxxoxxx
15 Josef MiškovskýJosef Miškovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 1.20 oxxx
Dominik ŠtěpánDominik Štěpán
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 7 DNS
Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 NM xxx
Kryštof PokornýKryštof Pokorný
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 2 NM xxx
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.381.411.441.471.501.53 Body
1 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 21 1.47 --oooooooxxx 11.00
2 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 16 1.44 -ooooooxxoxxx 9.00
3 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 20 1.41 -ooooooxxx 8.00
4 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 13 1.41 --oooxooxxx 7.00
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.38 ---ooo-xxx 6.00
6 Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 18 1.38 ooooxooxxx 5.00
7 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 19 1.38 -oooxoxoxxx 4.00
8 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14 1.38 -oooxxoxoxxx 3.00
9 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 15 1.35 -ooooxxx 2.00
10= Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 1.35 ooooxoxxx 0.50
10= Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 12 1.35 -oooxoxxx 0.50
12= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 10 1.30 -oooxxx
12= Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 17 1.30 ooooxxx
14 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 1.30 oooxoxxx
15= Nikol ŠpinkováNikol Špinková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 1.25 -ooxxx
15= Tereza LangrováTereza Langrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 1.25 oooxxx
15= Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 5 1.25 oooxxx
15= Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.25 oooxxx
19 Kristýna HoncováKristýna Honcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 1.20 ooxxx
20 Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 7 1.20 oxoxxx
Aneta SytařováAneta Sytařová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 NM xxx
Nikol ProcházkováNikol Procházková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 NM xxx
Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 NM xxx
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 26 5.28 4.64  -1.35.22  +1.14.39  -0.55.225.11  +0.0-5.28  +0.0 11.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 24 4.72 4.39  -0.94.64  +0.0x4.64x4.72  +0.14.61  +0.6 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 23 4.63 4.35  -0.84.30  -0.94.63  +0.04.634.504.524.53 8.00
4 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 17 4.51 4.10  +1.74.32  -0.2x4.324.51  +1.2x- 7.00
5 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 20 4.48 4.15  +0.1x4.14  +1.54.154.48  -0.54.10  +0.0- 6.00
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 25 4.44 4.28  -1.14.32  +1.24.35  -0.24.354.44  +0.04.43  +0.1x 5.00
7 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 22 4.35 4.35  -0.6--4.350.00.00.0 4.00
8 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 4.19 4.13  +1.54.15  +1.44.02  +1.24.154.19  -0.24.12  +0.04.17  +0.0 3.00
9 Jan FoltýnJan Foltýn
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 19 4.15 4.15  +1.93.56  -0.34.01  +1.44.150.00.00.0 2.00
10 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 18 4.15 xx4.15  +1.34.150.00.00.0 1.00
11 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 14 4.13 4.13  +1.44.01  +1.33.93  +1.34.130.00.00.0
12 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 1 4.10 xx4.10  +0.14.100.00.00.0
13 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 21 4.09 4.09  -0.3x3.83  -0.64.090.00.00.0
14 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 10 4.05 4.05  +1.0xx4.050.00.00.0
15 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 4.01 3.83  +1.14.01  +0.23.85  +1.64.010.00.00.0
16 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 12 3.96 3.96  +1.23.80  +0.93.73  +0.03.960.00.00.0
17 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 9 3.88 3.57  +0.93.88  +0.53.88  +1.13.880.00.00.0
18 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 3.88 3.88  +0.6xx3.880.00.00.0
19 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 3.70 3.59  +1.33.38  +1.13.70  +1.13.700.00.00.0
20 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 3.69 3.69  +1.6x3.57  -0.13.690.00.00.0
21 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 5 3.69 x3.69  +1.93.34  +0.73.690.00.00.0
22 Jakub FantaJakub Fanta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 7 3.62 3.62  +0.73.28  +0.33.58  +1.73.620.00.00.0
23 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4 3.50 3.50  +0.3xx3.500.00.00.0
24 Matyáš HruškaMatyáš Hruška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 3.34 xx3.34  +1.83.340.00.00.0
25 Jakub VíšekJakub Víšek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3 3.06 3.06  +0.2xx3.060.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 23 4.81 -0.3 m/s 4.24  -0.34.46  -1.6x4.464.81  -0.34.59  -1.64.65  -0.1 11.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 24 4.70 -1.7 m/s 4.59  -0.44.70  -1.74.39  -0.34.704.62  +0.0xx 9.00
3 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 22 4.56 +0.0 m/s x4.41  -1.54.36  +0.04.414.44  -0.24.49  -1.54.56  +0.0 8.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 25 4.55 -0.5 m/s xx4.55  -0.54.554.34  +0.54.34  +1.84.39  +0.5 7.00
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 19 4.53 -1.2 m/s 4.43  +1.84.53  -1.24.47  +1.44.53xx4.43  +1.6 6.00
6 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 21 4.49 -1.4 m/s 4.33  -0.1xx4.33-4.43  -0.14.49  -1.4 5.00
7 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 18 4.39 +1.6 m/s 4.34  +1.74.28  -1.14.39  +1.64.394.28  +1.74.33  -1.1x 4.00
8 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 4.36 +1.5 m/s 4.36  +1.54.07  -0.94.09  +1.94.363.90  +1.54.03  -0.94.36  +1.9 3.00
9 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 17 4.19 -1.0 m/s 3.94  +1.64.19  -1.03.97  +1.84.190.00.00.0 2.00
10 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14 4.19 +1.3 m/s 4.19  +1.33.93  -0.73.84  +1.54.190.00.00.0 1.00
11 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 20 4.16 +1.2 m/s 3.89  +1.94.04  -1.34.16  +1.24.160.00.00.0
12 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.15 x4.084.154.150.00.00.0
13 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 4.10 +1.0 m/s x3.69  -0.24.10  +1.04.100.00.00.0
14 Veronika BelzováVeronika Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 4.06 -0.3 m/s 3.88  +1.14.06  -0.33.86  +1.44.060.00.00.0
15 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 4.01 +1.4 m/s 4.01  +1.4x3.87  -0.84.010.00.00.0
16 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 6 3.97 +0.8 m/s 3.97  +0.8x3.91  +0.53.970.00.00.0
17 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 3.91 -0.4 m/s 3.77  +1.03.91  -0.4x3.910.00.00.0
18 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 3.82 +0.1 m/s 3.59  +0.73.82  +0.13.78  +0.93.820.00.00.0
19 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 3.68 +0.0 m/s 3.68  +0.03.40  -1.93.45  +0.13.680.00.00.0
20 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 9 3.66 +0.8 m/s 3.36  +0.83.39  -0.13.66  +0.83.660.00.00.0
21 Andrea BrejchováAndrea Brejchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 3.56 +0.4 m/s 3.39  +0.33.42  +0.73.56  +0.43.560.00.00.0
22 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 3.51 +0.6 m/s x3.48  +0.53.51  +0.63.510.00.00.0
23 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 3.45 +1.2 m/s 3.45  +1.2xx3.450.00.00.0
24 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 3.09 +0.8 m/s 3.06  +0.23.09  +0.82.79  +0.23.090.00.00.0
25 Hana MinaříkováHana Minaříková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 2 2.85 +0.0 m/s x2.85  +0.0x2.850.00.00.0
26 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25 11.63 10.6311.1711.1311.1711.6311.0711.34 11.00
2 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 24 10.96 09.5010.0510.0410.0510.9609.5810.29 9.00
3 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 22 10.55 09.2909.9609.9309.9610.5509.2509.86 8.00
4 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 26 10.29 09.4710.1009.9110.1008.4510.2909.40 7.00
5 Jana ŠlosarováJana Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 17 10.08 09.5209.1109.5209.5209.6510.0809.68 6.00
6 Lenka KolmanováLenka Kolmanová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 20 09.86 08.8309.5009.8609.8609.8609.86x 5.00
7 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 14 09.77 09.7709.35x09.7708.99x08.28 4.00
8 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 18 09.76 08.7009.7609.0509.7608.7409.6909.18 3.00
9 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 19 09.28 07.9508.4309.2809.280.00.00.0 2.00
10 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 23 08.95 08.3808.8508.9508.950.00.00.0 1.00
11 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 21 08.81 08.8107.9608.3108.810.00.00.0
12 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 16 08.52 08.3908.2708.5208.520.00.00.0
13 Marie HubnerováMarie Hubnerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 15 08.15 07.14x08.1508.150.00.00.0
14 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 08.10 07.4207.5108.1008.100.00.00.0
15 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3 07.88 06.9707.8806.9607.880.00.00.0
16 Anna FilipováAnna Filipová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 11 07.82 07.8207.3707.1507.820.00.00.0
17 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 9 07.65 06.5107.6507.0707.650.00.00.0
18 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 13 07.31 07.3107.1706.3207.310.00.00.0
19 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 07.00 x07.00x07.000.00.00.0
20 Tereza PokornáTereza Pokorná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 8 06.99 06.9906.4605.6506.990.00.00.0
21 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 06.94 06.9406.3906.3506.940.00.00.0
22 Sophie MikováSophie Miková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 06.79 06.7906.61x06.790.00.00.0
23 Anežka LeštinovaAnežka Leštinova
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 1 06.76 x06.76x06.760.00.00.0
24 Denisa LukešováDenisa Lukešová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 4 06.35 06.3206.3506.2306.350.00.00.0
MS Lenka HeroutováLenka Heroutová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 06.01 05.2605.5406.0106.010.00.00.0
26 Klára BulířováKlára Bulířová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 10 04.50 xx04.5004.500.00.00.0
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 17 11.91 11.0908.2211.3611.3610.6910.6711.91 11.00
2 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 13 11.10 09.0409.2808.9309.2810.0010.9211.10 9.00
3 Michal BabukaMichal Babuka
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 15 10.73 09.9910.7310.6210.7310.4910.47x 8.00
4 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 16 10.00 x10.0008.9110.0008.9209.8609.72 7.00
5 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 14 09.99 09.5309.9509.7909.9509.7009.7709.99 6.00
6 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 09.87 09.8709.7309.2909.8708.9209.03x 5.00
7 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 3 09.53 09.1908.9109.1109.19x09.3709.53 4.00
8 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 12 09.52 09.0108.6209.3409.3409.5209.1108.85 3.00
9 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10 08.84 08.0507.8308.8408.840.00.00.0 2.00
10 Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 08.48 07.9708.4808.1608.480.00.00.0 1.00
11 Tomáš JobákTomáš Jobák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 9 07.99 05.3607.5807.9907.990.00.00.0
12 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 5 07.07 06.6907.0706.5607.070.00.00.0
13 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 7 06.62 06.0806.5706.6206.620.00.00.0
14 Josef MiškovskýJosef Miškovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 6 06.00 06.00xx06.000.00.00.0
15 Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 2 05.80 05.51x05.8005.800.00.00.0
16 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4 05.70 05.67x05.7005.700.00.00.0
Dominik ŠtěpánDominik Štěpán
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie JáchimováValerie Jáchimová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 17 31.85 31.850.00.031.850.00.00.0 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 19 29.65 29.650.00.029.650.00.00.0 9.00
3 Eleonor MakrisEleonor Makris
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 16 28.50 28.500.00.028.500.00.00.0 8.00
4 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 18 28.06 28.060.00.028.060.00.00.0 7.00
5 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 20 27.72 27.720.00.027.720.00.00.0 6.00
6 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 24.82 24.820.00.024.820.00.00.0 5.00
7 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 8 24.62 24.620.00.024.620.00.00.0 4.00
8 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 13 24.51 24.510.00.024.510.00.00.0 3.00
9 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 10 24.16 24.160.00.024.160.00.00.0 2.00
10 Jana ŠlosarováJana Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 12 24.10 24.100.00.024.100.00.00.0 1.00
11 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 11 23.04 23.040.00.023.040.00.00.0
12 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 22.85 22.850.00.022.850.00.00.0
13 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 15 22.32 22.320.00.022.320.00.00.0
14 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 21.41 21.410.00.021.410.00.00.0
15 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 7 18.72 18.720.00.018.720.00.00.0
16 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 5 17.84 17.840.00.017.840.00.00.0
17 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 17.50 17.500.00.017.500.00.00.0
18 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3 15.22 15.220.00.015.220.00.00.0
19 Eliška BurdováEliška Burdová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 2 14.37 14.370.00.014.370.00.00.0
20 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 1 12.80 12.800.00.012.800.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 19 38.58 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1 35.72 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 18 33.20 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 16 33.07 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 31.54 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 30.89 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 17 29.86 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 28.51 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Daniel SoukupDaniel Soukup
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 13 24.96 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Václav PetržálekVáclav Petržálek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 24.31 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 23.08 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 10 22.30 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 6 21.20 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 9 20.81 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 19.95 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Kryštof KamišKryštof Kamiš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 7 19.90 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 5 18.73 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Matěj KlicperaMatěj Klicpera
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4 15.63 0.00.00.00.00.00.00.0
Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků