Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy

Kutná Hora (21. 9. 2019)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:10.28 11.00
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:11.49 9.00
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:13.77 8.00
4 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:17.53 6.00
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:18.69 4.00
6 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 3:23.04 3.00
7 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:23.34 2.00
8 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:23.73 1.00
9 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:27.00
10 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:28.18
11 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:29.49
12 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:30.90
13 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:34.41
14 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:34.76
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:14.64 7.00
2 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.35 5.00
3 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.57
4 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:26.72
5 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:30.70
6 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:34.79
7 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:35.09
8 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:38.84
9 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:39.98
10 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:45.14
11 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:47.93
12 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:48.26
13 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:54.36
14 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:58.28
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:10.28 11.00
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:11.49 9.00
3 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:13.77 8.00
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:14.64 7.00
5 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:17.53 6.00
6 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.35 5.00
7 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:18.69 4.00
8 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 3:23.04 3.00
9 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:23.34 2.00
10 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 3:23.73 1.00
11 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.57
12 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:26.72
13 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:27.00
14 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:28.18
15 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:29.49
16 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:30.70
17 Adam HůlaAdam Hůla 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:30.90
18 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 3:34.41
19 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 3:34.76
20 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:34.79
21 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:35.09
22 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:38.84
23 Tomáš ReschTomáš Resch 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:39.98
24 Václav HartmanVáclav Hartman 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 3:45.14
25 Adam PodolákAdam Podolák 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 3:47.93
26 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 3:48.26
27 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 3:54.36
28 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 3:58.28

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 21.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:18.80 11.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:19.75 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:21.71 8.00
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:22.98 7.00
5 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:25.69 6.00
6 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.77 5.00
7 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:26.43 4.00
8 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:27.74 3.00
9 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:40.60 1.00
10 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:41.35
11 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:54.36
12 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 3:57.08
Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 DNS
Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 21.9.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:38.87 2.00
2 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:40.90
3 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:41.23
4 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:43.77
5 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:47.05
6 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 3:48.35
7 Hana MinaříkováHana Minaříková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 3:49.66
8 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:49.88
9 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:50.20
10 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:50.29
11 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:50.42
12 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:51.15
13 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 3:53.72
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:18.80 11.00
2 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 3:19.75 9.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 3:21.71 8.00
4 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:22.98 7.00
5 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:25.69 6.00
6 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:25.77 5.00
7 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 3:26.43 4.00
8 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:27.74 3.00
9 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:38.87 2.00
10 Klára KobkováKlára Kobková 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:40.60 1.00
11 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:40.90
12 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:41.23
13 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 3:41.35
14 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:43.77
15 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:47.05
16 Alžběta KovaříkováAlžběta Kovaříková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 3:48.35
17 Hana MinaříkováHana Minaříková 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 3:49.66
18 Kristýna HoncováKristýna Honcová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:49.88
19 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 11 3:50.20
20 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 3:50.29
21 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 3:50.42
22 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:51.15
23 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 3:53.72
24 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:54.36
25 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 3:57.08
Karolína BaxováKarolína Baxová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 DNS
Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS