výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy

Kutná Hora (21. 9. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 26 5.28 4.64  -1.35.22  +1.14.39  -0.55.225.11  +0.0-5.28  +0.0 11.00
2 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 24 4.72 4.39  -0.94.64  +0.0x4.64x4.72  +0.14.61  +0.6 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 23 4.63 4.35  -0.84.30  -0.94.63  +0.04.634.504.524.53 8.00
4 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 17 4.51 4.10  +1.74.32  -0.2x4.324.51  +1.2x- 7.00
5 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 20 4.48 4.15  +0.1x4.14  +1.54.154.48  -0.54.10  +0.0- 6.00
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 25 4.44 4.28  -1.14.32  +1.24.35  -0.24.354.44  +0.04.43  +0.1x 5.00
7 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 22 4.35 4.35  -0.6--4.350.00.00.0 4.00
8 Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 15 4.19 4.13  +1.54.15  +1.44.02  +1.24.154.19  -0.24.12  +0.04.17  +0.0 3.00
9 Jan FoltýnJan Foltýn
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 19 4.15 4.15  +1.93.56  -0.34.01  +1.44.150.00.00.0 2.00
10 Daniel ŠarvašDaniel Šarvaš
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 18 4.15 xx4.15  +1.34.150.00.00.0 1.00
11 Miloslav ŘíhaMiloslav Říha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 14 4.13 4.13  +1.44.01  +1.33.93  +1.34.130.00.00.0
12 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 1 4.10 xx4.10  +0.14.100.00.00.0
13 Matyáš KorbelMatyáš Korbel
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 21 4.09 4.09  -0.3x3.83  -0.64.090.00.00.0
14 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 10 4.05 4.05  +1.0xx4.050.00.00.0
15 Marek NajmanMarek Najman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 11 4.01 3.83  +1.14.01  +0.23.85  +1.64.010.00.00.0
16 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 12 3.96 3.96  +1.23.80  +0.93.73  +0.03.960.00.00.0
17 Michal KrůtaMichal Krůta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 9 3.88 3.57  +0.93.88  +0.53.88  +1.13.880.00.00.0
18 Jan HertlJan Hertl
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 6 3.88 3.88  +0.6xx3.880.00.00.0
19 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 3.70 3.59  +1.33.38  +1.13.70  +1.13.700.00.00.0
20 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 3.69 3.69  +1.6x3.57  -0.13.690.00.00.0
21 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 5 3.69 x3.69  +1.93.34  +0.73.690.00.00.0
22 Jakub FantaJakub Fanta
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 7 3.62 3.62  +0.73.28  +0.33.58  +1.73.620.00.00.0
23 Filip CísařFilip Císař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4 3.50 3.50  +0.3xx3.500.00.00.0
24 Matyáš HruškaMatyáš Hruška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 8 3.34 xx3.34  +1.83.340.00.00.0
25 Jakub VíšekJakub Víšek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 3 3.06 3.06  +0.2xx3.060.00.00.0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 23 4.81 -0.3 m/s 4.24  -0.34.46  -1.6x4.464.81  -0.34.59  -1.64.65  -0.1 11.00
2 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 24 4.70 -1.7 m/s 4.59  -0.44.70  -1.74.39  -0.34.704.62  +0.0xx 9.00
3 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 22 4.56 +0.0 m/s x4.41  -1.54.36  +0.04.414.44  -0.24.49  -1.54.56  +0.0 8.00
4 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 25 4.55 -0.5 m/s xx4.55  -0.54.554.34  +0.54.34  +1.84.39  +0.5 7.00
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 19 4.53 -1.2 m/s 4.43  +1.84.53  -1.24.47  +1.44.53xx4.43  +1.6 6.00
6 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 21 4.49 -1.4 m/s 4.33  -0.1xx4.33-4.43  -0.14.49  -1.4 5.00
7 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 18 4.39 +1.6 m/s 4.34  +1.74.28  -1.14.39  +1.64.394.28  +1.74.33  -1.1x 4.00
8 Klára PokornáKlára Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 16 4.36 +1.5 m/s 4.36  +1.54.07  -0.94.09  +1.94.363.90  +1.54.03  -0.94.36  +1.9 3.00
9 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 17 4.19 -1.0 m/s 3.94  +1.64.19  -1.03.97  +1.84.190.00.00.0 2.00
10 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 14 4.19 +1.3 m/s 4.19  +1.33.93  -0.73.84  +1.54.190.00.00.0 1.00
11 Amálie SchederováAmálie Schederová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 20 4.16 +1.2 m/s 3.89  +1.94.04  -1.34.16  +1.24.160.00.00.0
12 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4.15 x4.084.154.150.00.00.0
13 Ema KřížkováEma Křížková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 10 4.10 +1.0 m/s x3.69  -0.24.10  +1.04.100.00.00.0
14 Veronika BelzováVeronika Belzová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 4.06 -0.3 m/s 3.88  +1.14.06  -0.33.86  +1.44.060.00.00.0
15 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 15 4.01 +1.4 m/s 4.01  +1.4x3.87  -0.84.010.00.00.0
16 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 6 3.97 +0.8 m/s 3.97  +0.8x3.91  +0.53.970.00.00.0
17 Eliška DubskáEliška Dubská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 3.91 -0.4 m/s 3.77  +1.03.91  -0.4x3.910.00.00.0
18 Lucie LodrováLucie Lodrová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 3.82 +0.1 m/s 3.59  +0.73.82  +0.13.78  +0.93.820.00.00.0
19 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 3.68 +0.0 m/s 3.68  +0.03.40  -1.93.45  +0.13.680.00.00.0
20 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 9 3.66 +0.8 m/s 3.36  +0.83.39  -0.13.66  +0.83.660.00.00.0
21 Andrea BrejchováAndrea Brejchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 3.56 +0.4 m/s 3.39  +0.33.42  +0.73.56  +0.43.560.00.00.0
22 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 5 3.51 +0.6 m/s x3.48  +0.53.51  +0.63.510.00.00.0
23 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 13 3.45 +1.2 m/s 3.45  +1.2xx3.450.00.00.0
24 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 3.09 +0.8 m/s 3.06  +0.23.09  +0.82.79  +0.23.090.00.00.0
25 Hana MinaříkováHana Minaříková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
06 2 2.85 +0.0 m/s x2.85  +0.0x2.850.00.00.0
26 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 7 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 26 závodníků