Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy

Kutná Hora (21. 9. 2019)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.20
2 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.58
3 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.83
4 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.87
5 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.18
6 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.20
7 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.66
8 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.93
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.81
3 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
4 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.90
5 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.10
6 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.35
7 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.50
8 David TichýDavid Tichý 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.20
1= Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.20
3 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.85
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.10
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
6 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.82
7 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.50
8 Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 11.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 21.9.2019 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.38
2 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.73
3 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.74
4 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.98
5 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.40
6 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.98
7 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.20
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.93
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.20
2 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.20
2 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.20
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.38
6 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 08.58
7 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.73
8 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.74
9 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.81
10 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.83
11 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.85
11 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.85
13 Lukas CardosoLukas Cardoso 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.87
14 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.90
15 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.98
16 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.10
16 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 09.10
18 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.18
19 Tadeáš SkalníkTadeáš Skalník 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.20
20 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.33
21 Martin ŠtočekMartin Štoček 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.35
22 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.40
23 Lukáš KarnethLukáš Karneth 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.50
24 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.66
25 Matyáš HruškaMatyáš Hruška 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.82
26 Šimon LuhanŠimon Luhan 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.98
27 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.20
28 Jakub VíšekJakub Víšek 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 10.40
29 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.50
30 David TichýDavid Tichý 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.00
31 Vojtěch LukavskýVojtěch Lukavský 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 11.19

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 11:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.87 11.00
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.12 9.00
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.28 8.00
4 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.53 7.00
5 Michal KrůtaMichal Krůta 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 08.61 6.00
6 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 11:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.73 4.00
2= Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 08.78 2.50
2= Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.78 2.50
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.83 1.00
5 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.84
6 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.14
Poznámky:
Středa Richard a Komrska Adam - oba čas 8,782 s
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.30
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.90
4 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.97
5 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.21
6 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66
7 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.67
8 Anežka LeštinovaAnežka Leštinova 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.56
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.87
3 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.01
4 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.35
5 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.48
6 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.75
7 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.51
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.65
3 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.90
4 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.17
5 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.30
6 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.63
7 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.67
2 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.00
3 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.07
4 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.13
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.34
6 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.55
7 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.47
2 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.82
3 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
4 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
5 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.70
6 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.90
Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 21.9.2019 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.57
2 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.93
3 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.26
4 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.39
5= Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.62
5= Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.62
Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.30
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
3 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.47
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 08.51
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.56
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.57
7 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.65
8 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.67
9 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.82
10 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.87
11 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.90
11 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.90
13 Mia Viktoria TeclováMia Viktoria Teclová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 08.93
14 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.97
15 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.00
16 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 09.01
17 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.07
18 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.12
19 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.13
20 Jana BradáčováJana Bradáčová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.17
21 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.21
22 Agáta KratochvílováAgáta Kratochvílová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.26
23 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.30
23 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 09.30
25 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.34
26 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.35
27 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.39
28 Anna DvořákováAnna Dvořáková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.48
29 Barbora KmeťováBarbora Kmeťová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.55
30 Nikol ProcházkováNikol Procházková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.62
30 Michaela ŘehořováMichaela Řehořová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.62
32 Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.63
33 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.66
34 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 09.67
35 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 09.70
36 Tereza LangrováTereza Langrová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.75
37 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.97
38 Viola JandusováViola Jandusová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 09.99
39 Anna PíšováAnna Píšová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.18
40 Anežka LeštinovaAnežka Leštinova 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 10.49
41 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 10.90
Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 DNS
Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 21.9.2019 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 08.18 11.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.42 9.00
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.53 8.00
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 08.55 7.00
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 08.56 6.00
6 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.58 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.9.2019 - 11:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.64 4.00
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.66 3.00
3 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.80 2.00
4 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.90 1.00
5 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.95
6 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.99
Celkem 6 závodníků