Slovácký běh
Uherské Hradiště (13. 10. 2019)Přespolní běh - Muži
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 88 | AK Kroměříž | 0:31:15 | |||||||||||||||
2 | František JordánFrantišek Jordán | 91 | neregistrovaný | 0:36:05 | |||||||||||||||
3 | Jan MaděričJan Maděrič | 91 | neregistrovaný | 0:36:23 | |||||||||||||||
4 | Daniel VašťákDaniel Vašťák | 90 | VK Slovácko | 0:37:13 | |||||||||||||||
5 | Aleš HorákAleš Horák | 80 | Continental Sport Team | 0:39:54 | |||||||||||||||
6 | Marek KrejčířMarek Krejčíř | 85 | Kolovna KM-BT Morkovice | 0:40:05 | |||||||||||||||
7 | Jiří ml. BednáříkJiří ml. Bednářík | 02 | SK Mikovice | 0:42:09 | |||||||||||||||
8 | Radek VašťákRadek Vašťák | 87 | Rozběháme UH | 0:42:48 | |||||||||||||||
9 | Petr JuřenaPetr Juřena | 89 | Žemličkovi RUH | 0:45:13 | |||||||||||||||
10 | Josef HrubošJosef Hruboš | 82 | neregistrovaný | 0:48:36 | |||||||||||||||
11 | Petr MazuraPetr Mazura | 81 | MTBIKER.CZ | 0:50:45 | |||||||||||||||
Jiří KalousekJiří Kalousek | 81 | Zvonek Sport Valašské Klobouky | DNF | ||||||||||||||||
Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Přespolní běh - Junioři
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PjajčíkMichal Pjajčík | 01 | Kanoistika ONV | 0:10:00 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Přespolní běh - Dorostenci
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HabartaTomáš Habarta | 03 | AC Slavácká Slavia Uherské ... | 0:07:42 | |||||||||||||||
2 | Petr BachanPetr Bachan | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:08:15 | |||||||||||||||
3 | Jiří KusákJiří Kusák | 03 | Kanoistika ONV | 0:08:56 | |||||||||||||||
4 | Josef HúsekJosef Húsek | 03 | Kanoistika ONV | 0:09:11 | |||||||||||||||
5 | Petr HolásekPetr Holásek | 05 | VK Moravia | 0:09:47 | |||||||||||||||
6 | Petr HaníčecPetr Haníčec | 03 | Uherské Hradiště | 0:10:14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Žáci
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan StaňekMilan Staňek | 04 | ZŠ Hutník | 0:03:49 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík | 05 | TJ Ostrožská nová ves | 0:04:00 | |||||||||||||||
3 | Jan PavlíčekJan Pavlíček | 04 | TJ Ostrožská nová ves | 0:04:22 | |||||||||||||||
4 | Jindřich DaněkJindřich Daněk | 04 | TJ Ostrožská nová ves | 0:04:29 | |||||||||||||||
5 | Filip VáverkaFilip Váverka | 05 | TJ Ostrožská nová ves | 0:04:46 | |||||||||||||||
6 | Dominik PinteraDominik Pintera | 05 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:08:43 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žáci
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán FallaŠtěpán Falla | 06 | BIATLON HALENKOVICE | 0:03:29 | |||||||||||||||
2 | Josef PodlouckýJosef Podloucký | 06 | Veselí nad Moravou | 0:03:33 | |||||||||||||||
3 | Jan ResslerJan Ressler | 06 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:03:37 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch BednáříkVojtěch Bednářík | 07 | SK mikovice | 0:03:43 | |||||||||||||||
5 | Šimon VaculaŠimon Vacula | 06 | Veselí nad Moravou | 0:03:43 | |||||||||||||||
6 | Ondřej HubáčekOndřej Hubáček | 07 | BIATLON HALENKOVICE | 0:03:47 | |||||||||||||||
7 | Tomáš CíchaTomáš Cícha | 06 | Kanoistika onv | 0:03:48 | |||||||||||||||
8 | tadeáš Červenkatadeáš Červenka | 07 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:03:48 | |||||||||||||||
9 | Šimon NiklŠimon Nikl | 06 | VK Moravia | 0:03:50 | |||||||||||||||
10 | Matěj DuffekMatěj Duffek | 07 | neregistrovaný | 0:03:54 | |||||||||||||||
11 | Patrik PelikánPatrik Pelikán | 06 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:04:03 | |||||||||||||||
12 | Štěpán JanoškaŠtěpán Janoška | 07 | Kanoistika onv | 0:04:05 | |||||||||||||||
13 | Martin ŠuplerMartin Šupler | 07 | Veselí nad Moravou | 0:04:07 | |||||||||||||||
14 | Josef MikoJosef Miko | 07 | neregistrovaný | 0:04:09 | |||||||||||||||
15 | Richard PodráskýRichard Podráský | 06 | Kanoistika onv | 0:04:13 | |||||||||||||||
16 | Radim MaňásekRadim Maňásek | 06 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:04:13 | |||||||||||||||
17 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 07 | Veselí nad Moravou | 0:04:15 | |||||||||||||||
18 | Adam HaničinecAdam Haničinec | 07 | Veselí nad Moravou | 0:04:18 | |||||||||||||||
19 | Lukáš ZálešákLukáš Zálešák | 07 | Kanoistika onv | 0:04:33 | |||||||||||||||
20 | Dalimil KnotekDalimil Knotek | 07 | Kanoistika onv | 0:04:34 | |||||||||||||||
21 | Kryštof ČechKryštof Čech | 07 | Veselí nad Moravou | 0:04:34 | |||||||||||||||
22 | Adam VlčekAdam Vlček | 07 | Veselí nad Moravou | 0:04:38 | |||||||||||||||
23 | Jakub SádeckýJakub Sádecký | 06 | VK Moravia | 0:04:41 | |||||||||||||||
24 | Daniel KnotekDaniel Knotek | 07 | Kanoistika onv | 0:04:54 | |||||||||||||||
25 | Michal VávraMichal Vávra | 07 | neregistrovaný | 0:05:02 | |||||||||||||||
26 | Tomáš CmolTomáš Cmol | 07 | Kanoistika onv | 0:05:08 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Přespolní běh - Veteráni
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JaníčekJakub Janíček | 78 | AC Slovácká Slávia | 0:16:49 | |||||||||||||||
2 | Jiří DaněkJiří Daněk | 76 | neregistrovaný | 0:17:10 | |||||||||||||||
3 | Miroslav KusalíkMiroslav Kusalík | 75 | Vnorovy v pohybu | 0:18:19 | |||||||||||||||
4 | Jiří BednaříkJiří Bednařík | 73 | SK Mikovice | 0:18:20 | |||||||||||||||
5 | Olivier CamartaOlivier Camarta | 75 | Magion | 0:19:10 | |||||||||||||||
6 | Martin BařinkaMartin Bařinka | 69 | neregistrovaný | 0:19:43 | |||||||||||||||
7 | Miroslav MinaříkMiroslav Minařík | 71 | EPS Kunovice | 0:20:00 | |||||||||||||||
8 | Libor ŽelezníkLibor Železník | 78 | neregistrovaný | 0:20:31 | |||||||||||||||
9 | Karel NavaraKarel Navara | 50 | Uherský Ostroh | 0:20:54 | |||||||||||||||
10 | Tomáš TvarůžkaTomáš Tvarůžka | 72 | Kroměříž | 0:21:20 | |||||||||||||||
11 | Roman KotačkaRoman Kotačka | 76 | Kanoistika ONV | 0:21:29 | |||||||||||||||
12 | Martin JagošMartin Jagoš | 68 | neregistrovaný | 0:21:39 | |||||||||||||||
13 | Petr ZalubilPetr Zalubil | 77 | Kanoistika ONV | 0:22:57 | |||||||||||||||
14 | vít Pjajčkvít Pjajčk | 69 | Kanoistika ONV | 0:23:15 | |||||||||||||||
15 | Dušan ProcházkaDušan Procházka | 65 | Malý princ | 0:28:58 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Přespolní běh - Ženy
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MiklišováLucie Miklišová | 99 | Titan Trilife | 0:20:36 | |||||||||||||||
2 | Michaela ZálešákováMichaela Zálešáková | 81 | neregistrovaná | 0:21:28 | |||||||||||||||
3 | Jitka BařinkováJitka Bařinková | 72 | Zlín | 0:21:35 | |||||||||||||||
4 | Marta DurnováMarta Durnová | 64 | Veselí nad Moravou | 0:21:41 | |||||||||||||||
5 | Kristýna HorákováKristýna Horáková | 86 | Cryo team | 0:22:39 | |||||||||||||||
6 | kateřina Bočkovákateřina Bočková | 76 | neregistrovaná | 0:22:42 | |||||||||||||||
7 | Věra MoravanskáVěra Moravanská | 79 | Veselí nad Moravou | 0:23:46 | |||||||||||||||
8 | Gabriela MachalováGabriela Machalová | 78 | neregistrovaná | 0:23:52 | |||||||||||||||
9 | Monika MitanováMonika Mitanová | 72 | neregistrovaná | 0:24:38 | |||||||||||||||
10 | Marcela PalúchováMarcela Palúchová | 83 | neregistrovaná | 0:26:04 | |||||||||||||||
11 | Pavla SvitákováPavla Svitáková | 62 | VK Moravia | 0:26:46 | |||||||||||||||
12 | Jarmila PoosseltováJarmila Poosseltová | 60 | neregistrovaná | 0:27:05 | |||||||||||||||
13 | Radka ZatlokalováRadka Zatlokalová | 93 | neregistrovaná | 0:29:26 | |||||||||||||||
Michala BreznickáMichala Breznická | 91 | neregistrovaná | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Přespolní běh - Dorostenky
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková | 03 | AK Šternberk | 0:09:32 | |||||||||||||||
2 | Monika ŽelezníkováMonika Železníková | 08 | neregistrovaná | 0:09:49 | |||||||||||||||
3 | Petra ČechováPetra Čechová | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:09:50 | |||||||||||||||
4 | Anna HalasováAnna Halasová | 03 | Orel Vyškov | 0:10:20 | |||||||||||||||
5 | Lucie KorvasováLucie Korvasová | 03 | Inline Veselín | 0:10:56 | |||||||||||||||
6 | Renata FlašarováRenata Flašarová | 02 | Biatlon Halenkovice | 0:11:15 | |||||||||||||||
7 | Veronika KorvasováVeronika Korvasová | 03 | Inline Veselín | 0:12:02 | |||||||||||||||
8 | Karolína VašťákováKarolína Vašťáková | 03 | VK Moravia Uherské Hradiště | 0:13:13 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Přespolní běh - Žákyně
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KlimentováEma Klimentová | 05 | Ak Šternberk | 0:04:10 | |||||||||||||||
2 | Anna PavlíčkováAnna Pavlíčková | 04 | TJ Ostrožská nová ves | 0:05:10 | |||||||||||||||
3 | Klára StudničkováKlára Studničková | 05 | TJ Ostrožská nová ves | 0:05:17 | |||||||||||||||
4 | Natálie BobalíkováNatálie Bobalíková | 04 | VK Moravia | 0:05:42 | |||||||||||||||
5 | Barbora JuříkováBarbora Juříková | 04 | VK Moravia | 0:05:43 | |||||||||||||||
6 | Nikola GavalováNikola Gavalová | 05 | TJ Ostrožská nová ves | 0:05:43 | |||||||||||||||
7 | Simona AndrýskováSimona Andrýsková | 05 | TJ Ostrožská nová ves | 0:06:08 | |||||||||||||||
8 | Denisa HorňákováDenisa Horňáková | 05 | ZŠ Veselí nad Moravou | 0:06:39 | |||||||||||||||
9 | Anastasie MikováAnastasie Miková | 05 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:06:44 | |||||||||||||||
10 | Mariana NovákováMariana Nováková | 04 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:08:08 | |||||||||||||||
11 | Kamila NovákováKamila Nováková | 04 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:08:52 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žákyně
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:03:34 | |||||||||||||||
2 | Michaela MikešováMichaela Mikešová | 06 | BIATLON HALENKOVICE | 0:03:52 | |||||||||||||||
3 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:03:54 | |||||||||||||||
4 | Nikola BalcarováNikola Balcarová | 06 | Kanoistika onv | 0:04:04 | |||||||||||||||
5 | Michaela HonzováMichaela Honzová | 07 | neregistrovaná | 0:04:09 | |||||||||||||||
6 | Eliška BočkováEliška Bočková | 07 | Kanoistika onv | 0:04:20 | |||||||||||||||
7 | Kristýna OttováKristýna Ottová | 07 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:04:21 | |||||||||||||||
8 | Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová | 06 | Maple Zlín | 0:04:23 | |||||||||||||||
9 | sára Heliovására Heliová | 07 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:04:23 | |||||||||||||||
10 | Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová | 07 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:04:37 | |||||||||||||||
11 | Zoe TaftováZoe Taftová | 07 | neregistrovaná | 0:04:38 | |||||||||||||||
12 | Karolína KotáčkováKarolína Kotáčková | 07 | Kanoistika onv | 0:04:39 | |||||||||||||||
13 | Natálie NedomováNatálie Nedomová | 07 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:04:42 | |||||||||||||||
14 | Angela VavrekováAngela Vavreková | 06 | neregistrovaná | 0:04:44 | |||||||||||||||
15 | Nicole AmbruzováNicole Ambruzová | 07 | AC Slovácká Slávia Uherské ... | 0:04:49 | |||||||||||||||
16 | Barbora BařinkováBarbora Bařinková | 07 | BIATLON HALENKOVICE | 0:04:55 | |||||||||||||||
17 | Michaela NekardováMichaela Nekardová | 07 | Veselí nad Moravou | 0:05:09 | |||||||||||||||
18 | Amálie ČervenákováAmálie Červenáková | 07 | Kanoistika onv | 0:05:41 | |||||||||||||||
19 | Martina NekardováMartina Nekardová | 07 | Veselí nad Moravou | 0:05:44 | |||||||||||||||
20 | Sára WilimováSára Wilimová | 07 | Kanoistika onv | 0:06:21 | |||||||||||||||
Rebeka MargetíkováRebeka Margetíková | 06 | Veselí nad Moravou | DNF | ||||||||||||||||
Nikola HudcováNikola Hudcová | 06 | neregistrovaná | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŽelezníkLibor Železník | 11 | neregistrovaný | 0:01:13 | |||||||||||||||
2 | Jan MotyčkaJan Motyčka | 10 | neregistrovaný | 0:01:15 | |||||||||||||||
3 | Jakub MotyčkaJakub Motyčka | 10 | neregistrovaný | 0:01:15 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ŠuplerTomáš Šupler | 11 | Veselí | 0:01:18 | |||||||||||||||
5 | Viktor MalíkViktor Malík | 10 | neregistrovaný | 0:01:19 | |||||||||||||||
6 | Jiří KnapJiří Knap | 10 | neregistrovaný | 0:01:22 | |||||||||||||||
7 | Matěj MašaMatěj Maša | 10 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:01:29 | |||||||||||||||
8 | Alexandr GabrhelAlexandr Gabrhel | 11 | neregistrovaný | 0:01:32 | |||||||||||||||
9 | Štěpán JanošíkŠtěpán Janošík | 10 | Veselí | 0:01:34 | |||||||||||||||
10 | Jakub ŠvajdaJakub Švajda | 11 | neregistrovaný | 0:01:35 | |||||||||||||||
11 | Marek HorákMarek Horák | 12 | Horacius | 0:01:38 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch VařechaVojtěch Vařecha | 11 | neregistrovaný | 0:01:39 | |||||||||||||||
13 | Michal OttMichal Ott | 11 | neregistrovaný | 0:01:40 | |||||||||||||||
14 | Jakub JankůJakub Janků | 12 | neregistrovaný | 0:01:40 | |||||||||||||||
15 | Lukáš MikoLukáš Miko | 12 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:01:40 | |||||||||||||||
16 | Petr PavelkaPetr Pavelka | 11 | neregistrovaný | 0:01:41 | |||||||||||||||
17 | Jakub HrabecJakub Hrabec | 11 | neregistrovaný | 0:01:44 | |||||||||||||||
18 | Matěj HalasMatěj Halas | 13 | Orel Vyškov | 0:01:48 | |||||||||||||||
19 | Dominik OtrusinaDominik Otrusina | 12 | neregistrovaný | 0:01:56 | |||||||||||||||
20 | Jan NavrátilJan Navrátil | 14 | neregistrovaný | 0:01:59 | |||||||||||||||
21 | Petr ZemekPetr Zemek | 14 | neregistrovaný | 0:02:06 | |||||||||||||||
22 | Dan HudecDan Hudec | 12 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:02:15 | |||||||||||||||
23 | Eda KubíkEda Kubík | 15 | neregistrovaný | 0:02:36 | |||||||||||||||
24 | Matyáš OdstrčilMatyáš Odstrčil | 16 | Uh. Hrad | 0:03:28 | |||||||||||||||
25 | Patrik BúřilPatrik Búřil | 16 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:03:31 | |||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor MalinaLibor Malina | 08 | Popovice | 0:02:18 | |||||||||||||||
2 | Jan RašticaJan Raštica | 08 | zš Sportovní | 0:02:19 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch TischerVojtěch Tischer | 08 | Kanoistika ONV | 0:02:20 | |||||||||||||||
4 | Petr ČechmánekPetr Čechmánek | 08 | zš Hutník | 0:02:28 | |||||||||||||||
5 | Jiří UvíraJiří Uvíra | 09 | Kanoistika ONV | 0:02:29 | |||||||||||||||
6 | David MíšekDavid Míšek | 09 | zš Hutník | 0:02:32 | |||||||||||||||
7 | Roman ZenekRoman Zenek | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:35 | |||||||||||||||
8 | Zbyněk DoležalZbyněk Doležal | 08 | SK Baťov | 0:02:39 | |||||||||||||||
9 | Jiří FlašarJiří Flašar | 08 | Biatlon Halenkovice | 0:02:41 | |||||||||||||||
10 | Ondřej ZalubilOndřej Zalubil | 08 | Kanoistika ONV | 0:02:46 | |||||||||||||||
11 | Václav RolencVáclav Rolenc | 09 | Kanoistika ONV | 0:02:52 | |||||||||||||||
12 | Michal ChmelařMichal Chmelař | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:56 | |||||||||||||||
13 | Matyáš GaluškaMatyáš Galuška | 08 | Kanoistika ONV | 0:02:57 | |||||||||||||||
14 | Richard LoupenecRichard Loupenec | 08 | Kanoistika ONV | 0:02:59 | |||||||||||||||
15 | Jan BednáříkJan Bednářík | 09 | SK Míkovice | 0:03:01 | |||||||||||||||
16 | Ondřej PetrášOndřej Petráš | 09 | Kanoistika ONV | 0:03:04 | |||||||||||||||
17 | Radek VávraRadek Vávra | 09 | neregistrovaný | 0:03:38 | |||||||||||||||
18 | Nicolas HudecNicolas Hudec | 09 | neregistrovaný | 0:03:51 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 10 | neregistrovaná | 0:01:12 | |||||||||||||||
2 | Šárka JuřenováŠárka Juřenová | 10 | neregistrovaná | 0:01:13 | |||||||||||||||
3 | Alžběta PalouchováAlžběta Palouchová | 10 | neregistrovaná | 0:01:14 | |||||||||||||||
4 | Marie MojžišováMarie Mojžišová | 10 | AK Uherské Hradiště | 0:01:17 | |||||||||||||||
5 | Terezie MazáčováTerezie Mazáčová | 10 | neregistrovaná | 0:01:21 | |||||||||||||||
6 | Tereza HasoňováTereza Hasoňová | 10 | neregistrovaná | 0:01:26 | |||||||||||||||
7 | Anežka HalasováAnežka Halasová | 11 | Orel Vyškov | 0:01:26 | |||||||||||||||
8 | Nina LukášovaNina Lukášova | 10 | neregistrovaná | 0:01:26 | |||||||||||||||
9 | Zuzana ŽelezníkováZuzana Železníková | 12 | neregistrovaná | 0:01:28 | |||||||||||||||
10 | Ella DostálkováElla Dostálková | 11 | neregistrovaná | 0:01:29 | |||||||||||||||
11 | Rozárie JankujováRozárie Jankujová | 12 | neregistrovaná | 0:01:30 | |||||||||||||||
12 | Zuzana CvinčekováZuzana Cvinčeková | 11 | Veselí | 0:01:31 | |||||||||||||||
13 | Dominika BurešováDominika Burešová | 12 | neregistrovaná | 0:01:31 | |||||||||||||||
14 | Sabina PrchlíkováSabina Prchlíková | 12 | neregistrovaná | 0:01:31 | |||||||||||||||
15 | Laura PodráskáLaura Podráská | 10 | neregistrovaná | 0:01:33 | |||||||||||||||
16 | Agáta MikováAgáta Miková | 10 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:01:33 | |||||||||||||||
17 | Tereza GaluškováTereza Galušková | 11 | neregistrovaná | 0:01:36 | |||||||||||||||
18 | Dominika MikováDominika Miková | 11 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:01:37 | |||||||||||||||
19 | Bára KubíkováBára Kubíková | 13 | neregistrovaná | 0:01:38 | |||||||||||||||
20 | Petra MojžíšováPetra Mojžíšová | 13 | AK Uherské Hradiště | 0:01:38 | |||||||||||||||
21 | Tereza BosákováTereza Bosáková | 11 | neregistrovaná | 0:01:39 | |||||||||||||||
22 | Anna HrabovskáAnna Hrabovská | 12 | neregistrovaná | 0:01:41 | |||||||||||||||
23 | Anna BočkováAnna Bočková | 13 | neregistrovaná | 0:01:47 | |||||||||||||||
24 | Anna WeisováAnna Weisová | 13 | neregistrovaná | 0:01:48 | |||||||||||||||
25 | Vendula AmbruzováVendula Ambruzová | 13 | Atletika Hradiště | 0:01:48 | |||||||||||||||
26 | Jolana HorákováJolana Horáková | 12 | neregistrovaná | 0:01:49 | |||||||||||||||
27 | Eva ZalubilováEva Zalubilová | 13 | neregistrovaná | 0:01:53 | |||||||||||||||
28 | Ema MalíkováEma Malíková | 10 | neregistrovaná | 0:01:55 | |||||||||||||||
29 | Nella ZapletoalováNella Zapletoalová | 13 | neregistrovaná | 0:01:55 | |||||||||||||||
30 | Dorota HrdlíkováDorota Hrdlíková | 13 | neregistrovaná | 0:01:57 | |||||||||||||||
31 | Liliana WilimováLiliana Wilimová | 12 | neregistrovaná | 0:01:57 | |||||||||||||||
32 | Sofie KutálkováSofie Kutálková | 14 | neregistrovaná | 0:01:58 | |||||||||||||||
33 | Barbora AbrhámováBarbora Abrhámová | 14 | neregistrovaná | 0:01:59 | |||||||||||||||
34 | Viktorie VařechováViktorie Vařechová | 14 | neregistrovaná | 0:02:00 | |||||||||||||||
35 | Terezie ZemkováTerezie Zemková | 14 | neregistrovaná | 0:02:08 | |||||||||||||||
36 | Viktorie MikováViktorie Miková | 14 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:02:09 | |||||||||||||||
37 | Zuzana UvírováZuzana Uvírová | 14 | neregistrovaná | 0:02:16 | |||||||||||||||
38 | Tereza MikováTereza Miková | 15 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:02:18 | |||||||||||||||
39 | Barbora KorvasováBarbora Korvasová | 15 | neregistrovaná | 0:02:21 | |||||||||||||||
40 | Stela LukůvkováStela Lukůvková | 15 | neregistrovaná | 0:02:26 | |||||||||||||||
41 | Veronika WeisováVeronika Weisová | 16 | neregistrovaná | 0:03:18 | |||||||||||||||
42 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 17 | neregistrovaná | 0:03:51 | |||||||||||||||
43 | Gabriela KočendováGabriela Kočendová | 18 | neregistrovaná | 0:04:46 | |||||||||||||||
44 | Veronika HorkáVeronika Horká | 18 | neregistrovaná | 0:05:30 | |||||||||||||||
Celkem 44 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky
(ne, 13.10.2019) | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ŽelezníkováMonika Železníková | 08 | Babice | 0:02:25 | |||||||||||||||
2 | Nikol ZapletalováNikol Zapletalová | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:30 | |||||||||||||||
3 | Hrabcová MichaelaHrabcová Michaela | 08 | Biatlon Halenkovice | 0:02:37 | |||||||||||||||
4 | Krystína JungováKrystína Jungová | 09 | ZŠ Hutník | 0:02:39 | |||||||||||||||
5 | Tereza JanzíkováTereza Janzíková | 09 | ZŠ Hutník | 0:02:44 | |||||||||||||||
6 | Aneta ŠišákováAneta Šišáková | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:45 | |||||||||||||||
7 | Viktorie GáškováViktorie Gášková | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:45 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ŽelezníkováKateřina Železníková | 08 | Biatlon Halenkovice | 0:02:46 | |||||||||||||||
9 | Tereza StudničkováTereza Studničková | 08 | Kanoistika ONV | 0:02:48 | |||||||||||||||
10 | Nikola BrauerováNikola Brauerová | 08 | Kanoistika ONV | 0:02:50 | |||||||||||||||
11 | Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová | 09 | Maple Zlín | 0:02:52 | |||||||||||||||
12 | Monika SásováMonika Sásová | 09 | neregistrovaná | 0:02:55 | |||||||||||||||
13 | Mia TaftováMia Taftová | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:55 | |||||||||||||||
14 | Valerie BurešováValerie Burešová | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:55 | |||||||||||||||
15 | Ester BernatíkováEster Bernatíková | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:02:58 | |||||||||||||||
16 | Tereza Marie JančováTereza Marie Jančová | 08 | Kanoistika ONV | 0:02:58 | |||||||||||||||
17 | Tereza SádeckáTereza Sádecká | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:03:00 | |||||||||||||||
18 | Šárka BařínkováŠárka Bařínková | 09 | Biatlon Halenkovice | 0:03:02 | |||||||||||||||
19 | Tereza KrčmováTereza Krčmová | 08 | zš Hutník | 0:03:04 | |||||||||||||||
20 | Anna BartečkováAnna Bartečková | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:03:09 | |||||||||||||||
21 | Karolína PavlíčkováKarolína Pavlíčková | 08 | Kanoistika ONV | 0:03:16 | |||||||||||||||
22 | Evelína LoupancováEvelína Loupancová | 08 | Kanoistika ONV | 0:03:17 | |||||||||||||||
23 | Veronika HendrychováVeronika Hendrychová | 09 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 0:03:19 | |||||||||||||||
24 | Klára StloukalováKlára Stloukalová | 09 | Kanoistika ONV | 0:03:20 | |||||||||||||||
25 | Jana BachanováJana Bachanová | 09 | Ostržská Lhota | 0:03:23 | |||||||||||||||
26 | Jitka MinaříkováJitka Minaříková | 09 | Dětský domov Uherský Ostroh | 0:03:47 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |