Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Slovácký běh

Uherské Hradiště (13. 10. 2019)

Přespolní běh - Muži

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž 0:31:15
2 František JordánFrantišek Jordán 91 neregistrovanýneregistrovaný 0:36:05
3 Jan MaděričJan Maděrič 91 neregistrovanýneregistrovaný 0:36:23
4 Daniel VašťákDaniel Vašťák 90 VK SlováckoVK Slovácko 0:37:13
5 Aleš HorákAleš Horák 80 Continental Sport TeamContinental Sport Team 0:39:54
6 Marek KrejčířMarek Krejčíř 85 Kolovna KM-BT MorkoviceKolovna KM-BT Morkovice 0:40:05
7 Jiří ml. BednáříkJiří ml. Bednářík 02 SK MikoviceSK Mikovice 0:42:09
8 Radek VašťákRadek Vašťák 87 Rozběháme UHRozběháme UH 0:42:48
9 Petr JuřenaPetr Juřena 89 Žemličkovi RUHŽemličkovi RUH 0:45:13
10 Josef HrubošJosef Hruboš 82 neregistrovanýneregistrovaný 0:48:36
11 Petr MazuraPetr Mazura 81 MTBIKER.CZMTBIKER.CZ 0:50:45
Jiří KalousekJiří Kalousek 81 Zvonek Sport Valašské KloboukyZvonek Sport Valašské Klobouky DNF
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká SláviaAC Slovácká Slávia DNF
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PjajčíkMichal Pjajčík 01 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:10:00
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slavácká Slavia Uherské HradištěAC Slavácká Slavia Uherské ... 0:07:42
2 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:08:15
3 Jiří KusákJiří Kusák 03 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:08:56
4 Josef HúsekJosef Húsek 03 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:09:11
5 Petr HolásekPetr Holásek 05 VK MoraviaVK Moravia 0:09:47
6 Petr HaníčecPetr Haníčec 03 Uherské HradištěUherské Hradiště 0:10:14
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan StaňekMilan Staňek 04 ZŠ HutníkZŠ Hutník 0:03:49
2 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 05 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:04:00
3 Jan PavlíčekJan Pavlíček 04 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:04:22
4 Jindřich DaněkJindřich Daněk 04 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:04:29
5 Filip VáverkaFilip Váverka 05 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:04:46
6 Dominik PinteraDominik Pintera 05 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:08:43
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán FallaŠtěpán Falla 06 BIATLON HALENKOVICEBIATLON HALENKOVICE 0:03:29
2 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:03:33
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:03:37
4 Vojtěch BednáříkVojtěch Bednářík 07 SK mikoviceSK mikovice 0:03:43
5 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:03:43
6 Ondřej HubáčekOndřej Hubáček 07 BIATLON HALENKOVICEBIATLON HALENKOVICE 0:03:47
7 Tomáš CíchaTomáš Cícha 06 Kanoistika onvKanoistika onv 0:03:48
8 tadeáš Červenkatadeáš Červenka 07 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:03:48
9 Šimon NiklŠimon Nikl 06 VK MoraviaVK Moravia 0:03:50
10 Matěj DuffekMatěj Duffek 07 neregistrovanýneregistrovaný 0:03:54
11 Patrik PelikánPatrik Pelikán 06 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:04:03
12 Štěpán JanoškaŠtěpán Janoška 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:05
13 Martin ŠuplerMartin Šupler 07 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:04:07
14 Josef MikoJosef Miko 07 neregistrovanýneregistrovaný 0:04:09
15 Richard PodráskýRichard Podráský 06 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:13
16 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:04:13
17 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 07 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:04:15
18 Adam HaničinecAdam Haničinec 07 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:04:18
19 Lukáš ZálešákLukáš Zálešák 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:33
20 Dalimil KnotekDalimil Knotek 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:34
21 Kryštof ČechKryštof Čech 07 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:04:34
22 Adam VlčekAdam Vlček 07 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:04:38
23 Jakub SádeckýJakub Sádecký 06 VK MoraviaVK Moravia 0:04:41
24 Daniel KnotekDaniel Knotek 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:54
25 Michal VávraMichal Vávra 07 neregistrovanýneregistrovaný 0:05:02
26 Tomáš CmolTomáš Cmol 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:05:08
Celkem 26 závodníků

Přespolní běh - Veteráni

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká SláviaAC Slovácká Slávia 0:16:49
2 Jiří DaněkJiří Daněk 76 neregistrovanýneregistrovaný 0:17:10
3 Miroslav KusalíkMiroslav Kusalík 75 Vnorovy v pohybuVnorovy v pohybu 0:18:19
4 Jiří BednaříkJiří Bednařík 73 SK MikoviceSK Mikovice 0:18:20
5 Olivier CamartaOlivier Camarta 75 MagionMagion 0:19:10
6 Martin BařinkaMartin Bařinka 69 neregistrovanýneregistrovaný 0:19:43
7 Miroslav MinaříkMiroslav Minařík 71 EPS KunoviceEPS Kunovice 0:20:00
8 Libor ŽelezníkLibor Železník 78 neregistrovanýneregistrovaný 0:20:31
9 Karel NavaraKarel Navara 50 Uherský OstrohUherský Ostroh 0:20:54
10 Tomáš TvarůžkaTomáš Tvarůžka 72 KroměřížKroměříž 0:21:20
11 Roman KotačkaRoman Kotačka 76 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:21:29
12 Martin JagošMartin Jagoš 68 neregistrovanýneregistrovaný 0:21:39
13 Petr ZalubilPetr Zalubil 77 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:22:57
14 vít Pjajčkvít Pjajčk 69 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:23:15
15 Dušan ProcházkaDušan Procházka 65 Malý princMalý princ 0:28:58
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie MiklišováLucie Miklišová 99 Titan TrilifeTitan Trilife 0:20:36
2 Michaela ZálešákováMichaela Zálešáková 81 neregistrovanáneregistrovaná 0:21:28
3 Jitka BařinkováJitka Bařinková 72 ZlínZlín 0:21:35
4 Marta DurnováMarta Durnová 64 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:21:41
5 Kristýna HorákováKristýna Horáková 86 Cryo teamCryo team 0:22:39
6 kateřina Bočkovákateřina Bočková 76 neregistrovanáneregistrovaná 0:22:42
7 Věra MoravanskáVěra Moravanská 79 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:23:46
8 Gabriela MachalováGabriela Machalová 78 neregistrovanáneregistrovaná 0:23:52
9 Monika MitanováMonika Mitanová 72 neregistrovanáneregistrovaná 0:24:38
10 Marcela PalúchováMarcela Palúchová 83 neregistrovanáneregistrovaná 0:26:04
11 Pavla SvitákováPavla Svitáková 62 VK MoraviaVK Moravia 0:26:46
12 Jarmila PoosseltováJarmila Poosseltová 60 neregistrovanáneregistrovaná 0:27:05
13 Radka ZatlokalováRadka Zatlokalová 93 neregistrovanáneregistrovaná 0:29:26
Michala BreznickáMichala Breznická 91 neregistrovanáneregistrovaná DNS
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 0:09:32
2 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 neregistrovanáneregistrovaná 0:09:49
3 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:09:50
4 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 0:10:20
5 Lucie KorvasováLucie Korvasová 03 Inline VeselínInline Veselín 0:10:56
6 Renata FlašarováRenata Flašarová 02 Biatlon HalenkoviceBiatlon Halenkovice 0:11:15
7 Veronika KorvasováVeronika Korvasová 03 Inline VeselínInline Veselín 0:12:02
8 Karolína VašťákováKarolína Vašťáková 03 VK Moravia Uherské HradištěVK Moravia Uherské Hradiště 0:13:13
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 Ak ŠternberkAk Šternberk 0:04:10
2 Anna PavlíčkováAnna Pavlíčková 04 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:05:10
3 Klára StudničkováKlára Studničková 05 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:05:17
4 Natálie BobalíkováNatálie Bobalíková 04 VK MoraviaVK Moravia 0:05:42
5 Barbora JuříkováBarbora Juříková 04 VK MoraviaVK Moravia 0:05:43
6 Nikola GavalováNikola Gavalová 05 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:05:43
7 Simona AndrýskováSimona Andrýsková 05 TJ Ostrožská nová vesTJ Ostrožská nová ves 0:06:08
8 Denisa HorňákováDenisa Horňáková 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0:06:39
9 Anastasie MikováAnastasie Miková 05 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:06:44
10 Mariana NovákováMariana Nováková 04 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:08:08
11 Kamila NovákováKamila Nováková 04 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:08:52
Celkem 11 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:03:34
2 Michaela MikešováMichaela Mikešová 06 BIATLON HALENKOVICEBIATLON HALENKOVICE 0:03:52
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:03:54
4 Nikola BalcarováNikola Balcarová 06 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:04
5 Michaela HonzováMichaela Honzová 07 neregistrovanáneregistrovaná 0:04:09
6 Eliška BočkováEliška Bočková 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:20
7 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:04:21
8 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Maple ZlínMaple Zlín 0:04:23
9 sára Heliovására Heliová 07 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:04:23
10 Alexandra HendrychováAlexandra Hendrychová 07 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:04:37
11 Zoe TaftováZoe Taftová 07 neregistrovanáneregistrovaná 0:04:38
12 Karolína KotáčkováKarolína Kotáčková 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:04:39
13 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:04:42
14 Angela VavrekováAngela Vavreková 06 neregistrovanáneregistrovaná 0:04:44
15 Nicole AmbruzováNicole Ambruzová 07 AC Slovácká Slávia Uherské HradištěAC Slovácká Slávia Uherské ... 0:04:49
16 Barbora BařinkováBarbora Bařinková 07 BIATLON HALENKOVICEBIATLON HALENKOVICE 0:04:55
17 Michaela NekardováMichaela Nekardová 07 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:05:09
18 Amálie ČervenákováAmálie Červenáková 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:05:41
19 Martina NekardováMartina Nekardová 07 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou 0:05:44
20 Sára WilimováSára Wilimová 07 Kanoistika onvKanoistika onv 0:06:21
Rebeka MargetíkováRebeka Margetíková 06 Veselí nad MoravouVeselí nad Moravou DNF
Nikola HudcováNikola Hudcová 06 neregistrovanáneregistrovaná DNF
Celkem 22 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Libor ŽelezníkLibor Železník 11 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:13
2 Jan MotyčkaJan Motyčka 10 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:15
3 Jakub MotyčkaJakub Motyčka 10 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:15
4 Tomáš ŠuplerTomáš Šupler 11 VeselíVeselí 0:01:18
5 Viktor MalíkViktor Malík 10 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:19
6 Jiří KnapJiří Knap 10 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:22
7 Matěj MašaMatěj Maša 10 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:01:29
8 Alexandr GabrhelAlexandr Gabrhel 11 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:32
9 Štěpán JanošíkŠtěpán Janošík 10 VeselíVeselí 0:01:34
10 Jakub ŠvajdaJakub Švajda 11 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:35
11 Marek HorákMarek Horák 12 HoraciusHoracius 0:01:38
12 Vojtěch VařechaVojtěch Vařecha 11 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:39
13 Michal OttMichal Ott 11 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:40
14 Jakub JankůJakub Janků 12 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:40
15 Lukáš MikoLukáš Miko 12 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:01:40
16 Petr PavelkaPetr Pavelka 11 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:41
17 Jakub HrabecJakub Hrabec 11 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:44
18 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:48
19 Dominik OtrusinaDominik Otrusina 12 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:56
20 Jan NavrátilJan Navrátil 14 neregistrovanýneregistrovaný 0:01:59
21 Petr ZemekPetr Zemek 14 neregistrovanýneregistrovaný 0:02:06
22 Dan HudecDan Hudec 12 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:02:15
23 Eda KubíkEda Kubík 15 neregistrovanýneregistrovaný 0:02:36
24 Matyáš OdstrčilMatyáš Odstrčil 16 Uh. HradUh. Hrad 0:03:28
25 Patrik BúřilPatrik Búřil 16 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:03:31
Celkem 25 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Libor MalinaLibor Malina 08 PopovicePopovice 0:02:18
2 Jan RašticaJan Raštica 08 zš Sportovnízš Sportovní 0:02:19
3 Vojtěch TischerVojtěch Tischer 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:20
4 Petr ČechmánekPetr Čechmánek 08 zš Hutníkzš Hutník 0:02:28
5 Jiří UvíraJiří Uvíra 09 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:29
6 David MíšekDavid Míšek 09 zš Hutníkzš Hutník 0:02:32
7 Roman ZenekRoman Zenek 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:35
8 Zbyněk DoležalZbyněk Doležal 08 SK BaťovSK Baťov 0:02:39
9 Jiří FlašarJiří Flašar 08 Biatlon HalenkoviceBiatlon Halenkovice 0:02:41
10 Ondřej ZalubilOndřej Zalubil 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:46
11 Václav RolencVáclav Rolenc 09 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:52
12 Michal ChmelařMichal Chmelař 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:56
13 Matyáš GaluškaMatyáš Galuška 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:57
14 Richard LoupenecRichard Loupenec 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:59
15 Jan BednáříkJan Bednářík 09 SK MíkoviceSK Míkovice 0:03:01
16 Ondřej PetrášOndřej Petráš 09 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:03:04
17 Radek VávraRadek Vávra 09 neregistrovanýneregistrovaný 0:03:38
18 Nicolas HudecNicolas Hudec 09 neregistrovanýneregistrovaný 0:03:51
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie MikešováLucie Mikešová 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:12
2 Šárka JuřenováŠárka Juřenová 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:13
3 Alžběta PalouchováAlžběta Palouchová 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:14
4 Marie MojžišováMarie Mojžišová 10 AK Uherské HradištěAK Uherské Hradiště 0:01:17
5 Terezie MazáčováTerezie Mazáčová 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:21
6 Tereza HasoňováTereza Hasoňová 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:26
7 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 0:01:26
8 Nina LukášovaNina Lukášova 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:26
9 Zuzana ŽelezníkováZuzana Železníková 12 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:28
10 Ella DostálkováElla Dostálková 11 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:29
11 Rozárie JankujováRozárie Jankujová 12 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:30
12 Zuzana CvinčekováZuzana Cvinčeková 11 VeselíVeselí 0:01:31
13 Dominika BurešováDominika Burešová 12 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:31
14 Sabina PrchlíkováSabina Prchlíková 12 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:31
15 Laura PodráskáLaura Podráská 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:33
16 Agáta MikováAgáta Miková 10 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:01:33
17 Tereza GaluškováTereza Galušková 11 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:36
18 Dominika MikováDominika Miková 11 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:01:37
19 Bára KubíkováBára Kubíková 13 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:38
20 Petra MojžíšováPetra Mojžíšová 13 AK Uherské HradištěAK Uherské Hradiště 0:01:38
21 Tereza BosákováTereza Bosáková 11 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:39
22 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 12 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:41
23 Anna BočkováAnna Bočková 13 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:47
24 Anna WeisováAnna Weisová 13 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:48
25 Vendula AmbruzováVendula Ambruzová 13 Atletika HradištěAtletika Hradiště 0:01:48
26 Jolana HorákováJolana Horáková 12 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:49
27 Eva ZalubilováEva Zalubilová 13 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:53
28 Ema MalíkováEma Malíková 10 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:55
29 Nella ZapletoalováNella Zapletoalová 13 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:55
30 Dorota HrdlíkováDorota Hrdlíková 13 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:57
31 Liliana WilimováLiliana Wilimová 12 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:57
32 Sofie KutálkováSofie Kutálková 14 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:58
33 Barbora AbrhámováBarbora Abrhámová 14 neregistrovanáneregistrovaná 0:01:59
34 Viktorie VařechováViktorie Vařechová 14 neregistrovanáneregistrovaná 0:02:00
35 Terezie ZemkováTerezie Zemková 14 neregistrovanáneregistrovaná 0:02:08
36 Viktorie MikováViktorie Miková 14 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:02:09
37 Zuzana UvírováZuzana Uvírová 14 neregistrovanáneregistrovaná 0:02:16
38 Tereza MikováTereza Miková 15 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:02:18
39 Barbora KorvasováBarbora Korvasová 15 neregistrovanáneregistrovaná 0:02:21
40 Stela LukůvkováStela Lukůvková 15 neregistrovanáneregistrovaná 0:02:26
41 Veronika WeisováVeronika Weisová 16 neregistrovanáneregistrovaná 0:03:18
42 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 17 neregistrovanáneregistrovaná 0:03:51
43 Gabriela KočendováGabriela Kočendová 18 neregistrovanáneregistrovaná 0:04:46
44 Veronika HorkáVeronika Horká 18 neregistrovanáneregistrovaná 0:05:30
Celkem 44 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(ne, 13.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 BabiceBabice 0:02:25
2 Nikol ZapletalováNikol Zapletalová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:30
3 Hrabcová MichaelaHrabcová Michaela 08 Biatlon HalenkoviceBiatlon Halenkovice 0:02:37
4 Krystína JungováKrystína Jungová 09 ZŠ HutníkZŠ Hutník 0:02:39
5 Tereza JanzíkováTereza Janzíková 09 ZŠ HutníkZŠ Hutník 0:02:44
6 Aneta ŠišákováAneta Šišáková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:45
7 Viktorie GáškováViktorie Gášková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:45
8 Kateřina ŽelezníkováKateřina Železníková 08 Biatlon HalenkoviceBiatlon Halenkovice 0:02:46
9 Tereza StudničkováTereza Studničková 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:48
10 Nikola BrauerováNikola Brauerová 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:50
11 Pavlína PaprskářováPavlína Paprskářová 09 Maple ZlínMaple Zlín 0:02:52
12 Monika SásováMonika Sásová 09 neregistrovanáneregistrovaná 0:02:55
13 Mia TaftováMia Taftová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:55
14 Valerie BurešováValerie Burešová 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:55
15 Ester BernatíkováEster Bernatíková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:02:58
16 Tereza Marie JančováTereza Marie Jančová 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:02:58
17 Tereza SádeckáTereza Sádecká 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:03:00
18 Šárka BařínkováŠárka Bařínková 09 Biatlon HalenkoviceBiatlon Halenkovice 0:03:02
19 Tereza KrčmováTereza Krčmová 08 zš Hutníkzš Hutník 0:03:04
20 Anna BartečkováAnna Bartečková 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:03:09
21 Karolína PavlíčkováKarolína Pavlíčková 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:03:16
22 Evelína LoupancováEvelína Loupancová 08 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:03:17
23 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 09 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 0:03:19
24 Klára StloukalováKlára Stloukalová 09 Kanoistika ONVKanoistika ONV 0:03:20
25 Jana BachanováJana Bachanová 09 Ostržská LhotaOstržská Lhota 0:03:23
26 Jitka MinaříkováJitka Minaříková 09 Dětský domov Uherský OstrohDětský domov Uherský Ostroh 0:03:47
Celkem 26 závodníků