Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (9. 10. 2019)

4 x 200 m - Dorostenci

(st, 9.10.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Kozmík, Kovář, Reisch, Štípek Kozmík, Kovář, Reisch, Štípek Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 1:35.17 1237.0
2 1 Majerčák, Buráň, Gabriš, Zajíc Majerčák, Buráň, Gabriš, Zajíc Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 1:35.19 1237.0
3 41 Pleva, Navrátil, Malošík, Kocián Pleva, Navrátil, Malošík, Kocián SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 6 1:38.10 1189.0
4 14 Bachan, Čagánek, Kaňovský, Andrýsek Bachan, Čagánek, Kaňovský, Andrýsek SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 1:38.39 1185.0
5 48 Stoklas, Kunetek, Majštiník, Jiříček Stoklas, Kunetek, Majštiník, Jiříček SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 4 1:40.31 1154.0
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(st, 9.10.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Juráková, Jakešová, Zálešáková, Střížová Juráková, Jakešová, Zálešáková, Střížová SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2 1:52.92 1230.0
2 58 Polášková, Jelínková, Mikesková, Gregárková Polášková, Jelínková, Mikesková, Gregárková Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 8 1:53.84 1215.0
3 105 Ševčíková, Mazalová, Zajácová, Foltýnová Ševčíková, Mazalová, Zajácová, Foltýnová Gymnázium Ladislava Jaroše HolešovGymnázium Ladislava Jaroše ... 6 1:54.32 1207.0
4 81 Trávníková, Sláčíková, Macharáčková, Červinková Trávníková, Sláčíková, Macharáčková, Červinková Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 1:55.33 1190.0
5 112 Hendrychová, Žižková, Svozilová, Vančurová Hendrychová, Žižková, Svozilová, Vančurová Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 7 1:58.80 1135.0
6 118 Hanáková, Janišová, Bajčíková, Kociánová Hanáková, Janišová, Bajčíková, Kociánová Gymnázium Františka Palackého Val. Mez.Gymnázium Františka Palacké... 1 2:02.38 1079.0
7 90 Koukalová, Horská, Krejsová, Tvarůžková Koukalová, Horská, Krejsová, Tvarůžková Gymnázium Kroměříž AGymnázium Kroměříž A 4 2:02.46 1078.0
8 94 Přecechtělová, Horáková, Kahajová, Pospíšilová Přecechtělová, Horáková, Kahajová, Pospíšilová Gymnázium Kroměříž AGymnázium Kroměříž A 5 2:08.51 987.00
Celkem 8 závodníků