Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Zlínský kraj

Uherské Hradiště (9. 10. 2019)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 9.10.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Jakub HašaJakub Haša 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 53.78 649.00
2 38 Lumír SolařLumír Solař 03 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 2 56.19 552.00
3 48 František StoklasFrantišek Stoklas 02 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 1 56.30 548.00
4 8 Filip ČechFilip Čech 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7 57.47 503.00
5 10 Marián AndrýsekMarián Andrýsek 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 58.55 464.00
30 Martin JanečekMartin Janeček 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 4 DNS
31 Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 9.10.2019 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 49.96 816.00
2 2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 50.13 809.00
3 21 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 51.32 755.00
4 37 Patrik PřikrylPatrik Přikryl 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 6 53.16 675.00
5 9 Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7 54.59 615.00
6 20 Jiří KovářJiří Kovář 03 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 54.77 608.00
7 49 Václav VozákVáclav Vozák 03 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 1 59.41 433.00
29 Martin HolubMartin Holub 02 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4 49.96 816.00
2 2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 5 50.13 809.00
3 21 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 3 51.32 755.00
4 37 Patrik PřikrylPatrik Přikryl 02 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 6 53.16 675.00
5 19 Jakub HašaJakub Haša 01 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 6 53.78 649.00
6 9 Jakub KaňovskýJakub Kaňovský 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7 54.59 615.00
7 20 Jiří KovářJiří Kovář 03 Gymnázium Zlín, Lesní čtvrťGymnázium Zlín, Lesní čtvrť 2 54.77 608.00
8 38 Lumír SolařLumír Solař 03 SŠ-COPT KroměřížSŠ-COPT Kroměříž 2 56.19 552.00
9 48 František StoklasFrantišek Stoklas 02 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 1 56.30 548.00
10 8 Filip ČechFilip Čech 02 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7 57.47 503.00
11 10 Marián AndrýsekMarián Andrýsek 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 3 58.55 464.00
12 49 Václav VozákVáclav Vozák 03 SPŠS VsetínSPŠS Vsetín 1 59.41 433.00
30 Martin JanečekMartin Janeček 00 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 4 DNS
31 Tomáš MajzlíkTomáš Majzlík 01 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 5 DNS
29 Martin HolubMartin Holub 02 SPŠ ZlínSPŠ Zlín 8 DNS