Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Atletického čtyřboje

Šumperk (24. 9. 2019)

hod kriketovým míčkem - Žáci

(út, 24.9.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel HlučnýDaniel Hlučný
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
04 69.23 0.0 474.00
2 Patrik JanošPatrik Janoš
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 68.24 0.0 466.00
3 Martin BudinaMartin Budina
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
05 63.82 0.0 427.00
4 Filip PodhornýFilip Podhorný
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
05 61.71 0.0 408.00
5 Tomáš ŠtefekTomáš Štefek
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
04 61.43 0.0 406.00
6 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 59.66 0.0 391.00
7 Artur SrokaArtur Sroka
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 58.27 0.0 379.00
8 Martin VitásekMartin Vitásek
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
03 55.25 0.0 353.00
9 Adam CehAdam Ceh
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
06 54.50 0.0 346.00
10 Dominik PolončíkDominik Polončík
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 54.15 0.0 343.00
11 Jakub ŽákJakub Žák
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 53.37 0.0 337.00
12 Ondřej PeškarOndřej Peškar
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 52.67 0.0 331.00
13 Michal FingerMichal Finger
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 51.92 0.0 324.00
14 Michal AchilisMichal Achilis
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
05 51.90 0.0 324.00
15 Matěj ŽákMatěj Žák
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
04 50.80 0.0 315.00
16 Jakub GrohmannJakub Grohmann
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 50.26 0.0 310.00
17 Zbyněk KroutilZbyněk Kroutil
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
05 50.24 0.0 310.00
18 David MatějčekDavid Matějček
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 49.56 0.0 304.00
19 Matěj KuchlerMatěj Kuchler
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
05 49.18 0.0 301.00
20 Maxmilián LinhartMaxmilián Linhart
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
05 48.96 0.0 299.00
21 Ondřej JašekOndřej Jašek
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 48.73 0.0 297.00
22 Filip ČernohousFilip Černohous
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 48.67 0.0 297.00
23 Lukáš BlahaLukáš Blaha
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
05 48.25 0.0 293.00
24 Adam JílekAdam Jílek
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
05 44.26 0.0 260.00
25 Slávek VepřekSlávek Vepřek
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 43.56 0.0 254.00
26 Oliver LinekOliver Linek
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
04 43.46 0.0 253.00
27 Marek Ernest BandyMarek Ernest Bandy
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
04 43.36 0.0 252.00
28 Daniel DohnalDaniel Dohnal
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
05 42.61 0.0 246.00
29 Jiří BližňákJiří Bližňák
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
05 42.53 0.0 245.00
30 Jan ŠkopJan Škop
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 42.19 0.0 242.00
31 Matěj VaněkMatěj Vaněk
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
05 42.13 0.0 242.00
32 Matyáš MüllerMatyáš Müller
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 40.80 0.0 231.00
33 Jan VíšekJan Víšek
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
06 39.82 0.0 223.00
34 Lukáš UherLukáš Uher
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 39.50 0.0 220.00
35 Jakub GletJakub Glet
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 39.32 0.0 219.00
36 Jan JouzekJan Jouzek
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
05 38.80 0.0 214.00
37 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
05 38.41 0.0 211.00
38 David SmékalDavid Smékal
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
05 38.15 0.0 209.00
39 Tomáš FlajšarTomáš Flajšar
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 37.40 0.0 203.00
40 Vladimír FrankVladimír Frank
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
05 37.30 0.0 202.00
41 Filip SorbiFilip Sorbi
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
04 36.69 0.0 197.00
42 Josef JavoraJosef Javora
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
04 35.80 0.0 190.00
43 Patrik KamlarPatrik Kamlar
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
04 32.30 0.0 162.00
44 Patrik VogelPatrik Vogel
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
06 31.24 0.0 153.00
45 Antonín HochAntonín Hoch
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 29.99 0.0 143.00
46 Marek HožďoraMarek Hožďora
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 25.10 0.0 105.00
Celkem 46 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 24.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek SládekRadek Sládek
ZŠ LibinaZŠ Libina
06 55.30 0.0 353.00
2 Tomáš MaixnerTomáš Maixner
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
06 53.28 0.0 336.00
3 Jiří DivišJiří Diviš
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
06 48.92 0.0 299.00
4 Ondřej ŠčuglíkOndřej Ščuglík
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
06 47.82 0.0 289.00
5 Ondřej ObšilOndřej Obšil
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
06 47.50 0.0 287.00
6 Filip DušekFilip Dušek
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
08 47.32 0.0 285.00
7 Jan ZapletalJan Zapletal
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 47.20 0.0 284.00
8 Martin PupíkMartin Pupík
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
07 46.70 0.0 280.00
9 Adam HrabáčekAdam Hrabáček
ZŠ LibinaZŠ Libina
07 46.28 0.0 276.00
10 František PospíšilFrantišek Pospíšil
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 45.79 0.0 272.00
11 Michael RamseyMichael Ramsey
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
05 45.30 0.0 268.00
12 Adam KonečnýAdam Konečný
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
07 45.23 0.0 268.00
13 Štěpán RifflerŠtěpán Riffler
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 45.20 0.0 267.00
14 David HrůzekDavid Hrůzek
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
07 44.63 0.0 263.00
15 Tobiáš VitásekTobiáš Vitásek
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 44.43 0.0 261.00
16 Michal PolončíkMichal Polončík
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
07 44.15 0.0 259.00
17 Adam BurdaAdam Burda
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 43.72 0.0 255.00
18 Štěpán ŠefranýŠtěpán Šefraný
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
07 43.15 0.0 250.00
19 Václav SmrčkaVáclav Smrčka
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
07 41.95 0.0 240.00
20 Lukáš LozyňskyjLukáš Lozyňskyj
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 41.63 0.0 238.00
21 Pavel MatějPavel Matěj
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
07 41.53 0.0 237.00
22 Martin HufMartin Huf
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
06 41.42 0.0 236.00
23 Štěpán NesvatbaŠtěpán Nesvatba
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
07 41.00 0.0 232.00
24 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 40.60 0.0 229.00
25 Theodor HorníčekTheodor Horníček
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
07 40.22 0.0 226.00
26 Jakub PávekJakub Pávek
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 40.10 0.0 225.00
27 Martin VylíčilMartin Vylíčil
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
07 39.88 0.0 223.00
28 Otto BednářOtto Bednář
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
08 39.82 0.0 223.00
29 Jan ZindulkaJan Zindulka
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
07 39.62 0.0 221.00
30 Adam DoubravaAdam Doubrava
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
08 39.54 0.0 220.00
31 Matěj HrabalMatěj Hrabal
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
07 39.53 0.0 220.00
32 Jiří RašnerJiří Rašner
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
08 39.45 0.0 220.00
33 Miroslav PavlůMiroslav Pavlů
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
06 39.42 0.0 219.00
34 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
07 39.23 0.0 218.00
35 Ondřej SkálaOndřej Skála
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
06 38.93 0.0 215.00
36= Samuel VoglSamuel Vogl
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
07 38.12 0.0 209.00
36= Jiří HorkýJiří Horký
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
08 38.12 0.0 209.00
38 Petr VaňourekPetr Vaňourek
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 38.10 0.0 209.00
39 Jakub VaculaJakub Vacula
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
07 37.82 0.0 206.00
40 Pavel HýblPavel Hýbl
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
07 37.80 0.0 206.00
41 Jan BláhaJan Bláha
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
07 37.77 0.0 206.00
42 Filip LangerFilip Langer
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 37.73 0.0 206.00
43 David BurdaDavid Burda
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 37.72 0.0 205.00
44 Petr DivišPetr Diviš
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
07 37.63 0.0 205.00
45 Ondřej ŠnévajsOndřej Šnévajs
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 37.20 0.0 201.00
46 Dominik JaklDominik Jakl
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
08 36.82 0.0 198.00
47 Vojtěch KuplVojtěch Kupl
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 36.63 0.0 197.00
48 Tomáš HorákTomáš Horák
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 36.46 0.0 195.00
49 Václav HimlVáclav Himl
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 36.43 0.0 195.00
50 Tomáš SmorojTomáš Smoroj
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 35.70 0.0 189.00
51 David LangrDavid Langr
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
06 35.64 0.0 189.00
52 Marek RýznarMarek Rýznar
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
07 35.43 0.0 187.00
53 Josef BřezinaJosef Březina
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
07 35.32 0.0 186.00
54 Štěpán PiňosŠtěpán Piňos
ZŠ LibinaZŠ Libina
07 35.15 0.0 185.00
55 Tomáš NečasTomáš Nečas
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
06 34.74 0.0 181.00
56 Dan ŠafářDan Šafář
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
08 34.23 0.0 177.00
57 Prokop JuříkProkop Juřík
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 33.92 0.0 175.00
58 Pavel ŽenčuchPavel Ženčuch
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
06 33.72 0.0 173.00
59 Martin JílekMartin Jílek
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
06 33.68 0.0 173.00
60 Jan PaloncýJan Paloncý
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
08 33.63 0.0 172.00
61 Jiří PoláchJiří Polách
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
07 33.40 0.0 170.00
62 Vojtěch VondruškaVojtěch Vondruška
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 33.33 0.0 170.00
63 Matěj NovotnýMatěj Novotný
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
07 32.82 0.0 166.00
64 Jaroslav DostálJaroslav Dostál
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 32.63 0.0 164.00
65 Vilém PospíšilVilém Pospíšil
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
07 32.53 0.0 163.00
66 Jakub HájekJakub Hájek
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
07 32.15 0.0 160.00
67 Daniel MinaříkDaniel Minařík
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
08 31.92 0.0 159.00
68 František KolářFrantišek Kolář
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 31.72 0.0 157.00
69 Ondřej MotykaOndřej Motyka
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 31.43 0.0 155.00
70 Václav DaříčekVáclav Daříček
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 31.42 0.0 155.00
71 Jakub LisnerJakub Lisner
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
08 31.31 0.0 154.00
72= Jakub NízkýJakub Nízký
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
08 31.15 0.0 152.00
72= Jan SkácelJan Skácel
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
07 31.15 0.0 152.00
74 Martin DvořákMartin Dvořák
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
06 31.13 0.0 152.00
75 Miroslav KutalMiroslav Kutal
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
07 31.10 0.0 152.00
76 Adam BrzobohatýAdam Brzobohatý
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
08 30.60 0.0 148.00
77 Marek KurucMarek Kuruc
ZŠ LibinaZŠ Libina
07 29.45 0.0 139.00
78 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
06 28.53 0.0 132.00
79 Michal UhrákMichal Uhrák
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 28.43 0.0 131.00
80 Václav HavlíčekVáclav Havlíček
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 28.35 0.0 130.00
81 Lukáš FicnarLukáš Ficnar
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
07 27.10 0.0 121.00
82 Adrian SkálaAdrian Skála
ZŠ LibinaZŠ Libina
08 27.00 0.0 120.00
83 Gabriel RamešGabriel Rameš
ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou
06 26.92 0.0 119.00
84 Daniel HoráčekDaniel Horáček
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
06 26.73 0.0 118.00
85 Ladislav PavlíkLadislav Pavlík
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
07 25.72 0.0 110.00
86 Viktor VepřekViktor Vepřek
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
07 25.35 0.0 107.00
87 Jakub KuchaříkJakub Kuchařík
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
07 25.28 0.0 106.00
88 Petr ŽižkaPetr Žižka
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
07 24.63 0.0 101.00
89 Rostislav KlučkaRostislav Klučka
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
08 23.25 0.0 91.00
90 Tobiáš DokoupilTobiáš Dokoupil
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
07 22.42 0.0 85.00
91 Tadeáš LéharTadeáš Léhar
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
08 21.63 0.0 79.00
92 Josef ValentaJosef Valenta
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
06 21.36 0.0 77.00
93 Jakub JurečekJakub Jureček
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
06 20.80 0.0 73.00
Celkem 93 závodníků

hod kriketovým míčkem - Žákyně

(út, 24.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŠerováEliška Šerová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
05 50.15 0.0 482.00
2 Adriana VítkováAdriana Vítková
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 43.81 0.0 403.00
3 Markéta HrabkovskáMarkéta Hrabkovská
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 42.25 0.0 383.00
4 Eliška PobuckáEliška Pobucká
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
05 41.43 0.0 373.00
5 Šárka KrystkováŠárka Krystková
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 39.52 0.0 350.00
6 Anna SýkorováAnna Sýkorová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
07 39.48 0.0 349.00
7 Melania SkálováMelania Skálová
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 39.45 0.0 349.00
8 Tereza ForalováTereza Foralová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
04 37.56 0.0 326.00
9 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
06 37.48 0.0 325.00
10 Vendula MatějčkováVendula Matějčková
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
05 37.45 0.0 325.00
11 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
ZŠ LibinaZŠ Libina
05 36.72 0.0 316.00
12 Monika KopováMonika Kopová
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
06 36.42 0.0 312.00
13 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
06 36.28 0.0 311.00
14 Zuzana UrbanováZuzana Urbanová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
04 36.16 0.0 309.00
15 Eliška ApplováEliška Applová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
05 34.94 0.0 294.00
16 Kamila BartošováKamila Bartošová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
05 34.62 0.0 291.00
17 Sára SikorováSára Sikorová
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
06 34.54 0.0 290.00
18 Nela BíbrováNela Bíbrová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
06 34.25 0.0 286.00
19 Stella KamlarováStella Kamlarová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
06 33.81 0.0 281.00
20 Gabrielle HeckelGabrielle Heckel
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
04 31.93 0.0 258.00
21 Zuzana KamlarováZuzana Kamlarová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
05 31.72 0.0 256.00
22 Veronika VondrováVeronika Vondrová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
05 31.28 0.0 251.00
23 Terezie VenoušováTerezie Venoušová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
05 31.11 0.0 249.00
24 Nikola NovákováNikola Nováková
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 30.92 0.0 247.00
25 Natálie ChráskováNatálie Chrásková
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 29.92 0.0 235.00
26 Tereza HavlíkováTereza Havlíková
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
06 29.63 0.0 231.00
27 Petra ProcházkováPetra Procházková
ZŠ Vrchlického ŠumperkZŠ Vrchlického Šumperk
05 29.58 0.0 231.00
28 Zuzana ČernáZuzana Černá
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 29.32 0.0 228.00
29 Karolína KlučkováKarolína Klučková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 29.25 0.0 227.00
30 Nikola VaculíkováNikola Vaculíková
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
06 29.15 0.0 226.00
31 Eliška SmýkalováEliška Smýkalová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 28.79 0.0 221.00
32 Ema PešákováEma Pešáková
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
05 28.42 0.0 217.00
33 Ellen MalečkováEllen Malečková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
06 28.22 0.0 215.00
34 Elizabet HrycováElizabet Hrycová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
05 27.55 0.0 207.00
35 Tereza KřepelkováTereza Křepelková
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
06 27.53 0.0 207.00
36 Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
05 27.15 0.0 202.00
37 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
06 26.68 0.0 197.00
38 Kristýna ŠimkováKristýna Šimková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 26.15 0.0 191.00
39 Lucie KarafiátováLucie Karafiátová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
06 24.92 0.0 177.00
40 Eliška JelínkováEliška Jelínková
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
05 23.32 0.0 158.00
41 Veronika JílkováVeronika Jílková
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
05 22.82 0.0 153.00
42 Tereza VajcováTereza Vajcová
ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.
04 22.32 0.0 147.00
43 Simona HrbáčkováSimona Hrbáčková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 21.49 0.0 138.00
44 Kateřina PecháčkováKateřina Pecháčková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
04 19.32 0.0 113.00
45 Anna KulíkováAnna Kulíková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
05 15.72 0.0 74.00
Tereza JanuškováTereza Janušková
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
04 DNS 0.0
Jana VylíčilováJana Vylíčilová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
05 DNS 0.0
Celkem 47 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 24.9.2019 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elizabeth GažíkováElizabeth Gažíková
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 49.80 0.0 477.00
2 Kristýna HudcováKristýna Hudcová
ZŠ LibinaZŠ Libina
07 42.10 0.0 382.00
3 Berenika DiňováBerenika Diňová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 37.70 0.0 328.00
4 Marie ŠkopováMarie Škopová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 36.70 0.0 316.00
5 Katarina HlavováKatarina Hlavová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
07 35.10 0.0 296.00
6 Vendula JílkováVendula Jílková
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 34.84 0.0 293.00
7 Bára PražákováBára Pražáková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 33.80 0.0 281.00
8 Pavlína ŠilarováPavlína Šilarová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
06 33.33 0.0 275.00
9 Kateřina FriedlováKateřina Friedlová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
07 33.10 0.0 272.00
10 Karolína FrolováKarolína Frolová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 32.30 0.0 263.00
11 Adéla ŽákováAdéla Žáková
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
06 31.85 0.0 258.00
12 Barbora FaltusováBarbora Faltusová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
08 31.36 0.0 252.00
13 Anna BoxanováAnna Boxanová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
06 30.50 0.0 242.00
14 Natálie LadislavováNatálie Ladislavová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
07 30.30 0.0 239.00
15 Nella HamalováNella Hamalová
ZŠ LibinaZŠ Libina
07 29.50 0.0 230.00
16 Dominika AčováDominika Ačová
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
07 28.73 0.0 221.00
17 Monika OlečkováMonika Olečková
ZŠ LibinaZŠ Libina
06 28.30 0.0 216.00
18 Aneta ŠimkováAneta Šimková
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 28.22 0.0 215.00
19 Martina VepřekováMartina Vepřeková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 28.15 0.0 214.00
20 Aneta ChlupováAneta Chlupová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
06 28.05 0.0 213.00
21 Eliška ZaoralováEliška Zaoralová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 28.02 0.0 212.00
22 Tereza SedlačíkováTereza Sedlačíková
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
07 27.85 0.0 210.00
23 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
07 27.80 0.0 210.00
24 Ema BerkováEma Berková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 27.80 0.0 210.00
25 Nikola SkalickáNikola Skalická
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 27.75 0.0 209.00
26 Nikola SehnalováNikola Sehnalová
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
06 27.75 0.0 209.00
27 Markéta ŽákováMarkéta Žáková
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 27.72 0.0 209.00
28 Karolína BínováKarolína Bínová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
06 27.28 0.0 204.00
29 Markéta ŘehákováMarkéta Řeháková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 27.20 0.0 203.00
30 Viktorie HrochováViktorie Hrochová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
08 27.10 0.0 202.00
31 Adéla BřezinováAdéla Březinová
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
07 27.05 0.0 201.00
32 Karin PavlíkováKarin Pavlíková
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
07 26.82 0.0 198.00
33 Adéla SámelováAdéla Sámelová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 26.70 0.0 197.00
34 Eliška PátkováEliška Pátková
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 26.40 0.0 194.00
35 Julie MachytkováJulie Machytková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 26.20 0.0 191.00
36 Ester TopolánováEster Topolánová
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
07 25.85 0.0 187.00
37 Beata JordováBeata Jordová
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
06 25.82 0.0 187.00
38 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
08 25.70 0.0 186.00
39 Timea SzijjartöTimea Szijjartö
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
07 25.55 0.0 184.00
40 Anežka SolařováAnežka Solařová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
08 25.30 0.0 181.00
41 Barbora MacháčkováBarbora Macháčková
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
07 25.30 0.0 181.00
42 Darina ČmakalováDarina Čmakalová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
08 25.10 0.0 179.00
43 Žaneta DrugováŽaneta Drugová
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 25.03 0.0 178.00
44 Tereza JurkováTereza Jurková
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
08 24.85 0.0 176.00
45 Tereza HolinkováTereza Holinková
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
06 24.80 0.0 175.00
46 Tereza HolubováTereza Holubová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
08 24.80 0.0 175.00
47 Veronika VejrostováVeronika Vejrostová
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
06 24.05 0.0 167.00
48 Tereza VavříkováTereza Vavříková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 23.95 0.0 165.00
49 Veronika ŠípováVeronika Šípová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
08 23.60 0.0 161.00
50 Jana StrakováJana Straková
ZŠ LibinaZŠ Libina
07 23.55 0.0 161.00
51 Šárka KaňkováŠárka Kaňková
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
07 23.42 0.0 159.00
52 Šárka HavelkováŠárka Havelková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
06 23.21 0.0 157.00
53 Lucie OpravilováLucie Opravilová
ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí...
07 23.15 0.0 156.00
54 Viktorie ZávodnáViktorie Závodná
Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr....
08 23.02 0.0 155.00
55 Tereza MaderováTereza Maderová
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
07 23.00 0.0 155.00
56 Johana UrbanováJohana Urbanová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
07 22.02 0.0 144.00
57 Kamila SmrčkováKamila Smrčková
ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21ZŠ ŠUMPERK, ŠUMAVSKÁ 21
06 21.10 0.0 133.00
58 Barbora HalmichováBarbora Halmichová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
07 21.10 0.0 133.00
59 Sabina ŽandováSabina Žandová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 21.10 0.0 133.00
60 Karolína ZemánkováKarolína Zemánková
ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové
06 20.82 0.0 130.00
61 Aneta HradilováAneta Hradilová
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
07 20.77 0.0 130.00
62 Barbora TaliánováBarbora Taliánová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
08 20.35 0.0 125.00
63 Natálie KunzováNatálie Kunzová
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
06 20.03 0.0 121.00
64 Natálie HolinkováNatálie Holinková
ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko
08 19.45 0.0 115.00
65 Simona DivišováSimona Divišová
ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou
07 19.36 0.0 114.00
66 Anna SklenářováAnna Sklenářová
ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice
06 18.51 0.0 105.00
67 Adéla GrünwaldováAdéla Grünwaldová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
06 18.50 0.0 104.00
68 Adriana SládkováAdriana Sládková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
06 18.02 0.0 99.00
69 Natálie NovákováNatálie Nováková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
08 17.82 0.0 97.00
70 Nela VejnarováNela Vejnarová
ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ
07 17.80 0.0 97.00
71 Tereza ŠpačkováTereza Špačková
ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh
07 17.70 0.0 96.00
72 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
07 17.58 0.0 94.00
73 Adéla JurníčkováAdéla Jurníčková
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 17.25 0.0 91.00
74 Natálie HrochováNatálie Hrochová
ZŠ LibinaZŠ Libina
08 17.03 0.0 88.00
75 Barbora RýznarováBarbora Rýznarová
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
08 16.42 0.0 82.00
76 Nicol ErnekerováNicol Ernekerová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 16.10 0.0 79.00
77 Andrea DrozdováAndrea Drozdová
ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1
07 14.22 0.0 59.00
78 Ema JendrišákováEma Jendrišáková
ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov
06 12.47 0.0 41.00
Julie HorováJulie Horová
Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k...
08 DNS 0.0
Adéla TopitschováAdéla Topitschová
ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín
06 DNS 0.0
Celkem 80 závodníků