výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Atletického čtyřboje

Šumperk (24. 9. 2019)

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 24.9.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:08.31 585.00
2 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:12.85 544.00
3 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:14.14 532.00
4 Tomáš ŠtefekTomáš Štefek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:15.74 518.00
5 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:17.43 504.00
6 Miroslav HorníčekMiroslav Horníček 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:18.82 492.00
7 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:23.02 456.00
8 Jakub ŽákJakub Žák 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:26.24 430.00
9 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:26.66 427.00
10 Michal FingerMichal Finger 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:27.93 417.00
11 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:30.34 398.00
12 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:31.01 393.00
13 Martin BudinaMartin Budina 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:32.60 381.00
14 Tomáš HraběTomáš Hrabě 06 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:44.60 295.00
15 Matěj ŽákMatěj Žák 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:47.84 273.00
Artur SrokaArtur Sroka 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (út, 24.9.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZavoralJakub Zavoral 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:14.41 530.00
2 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:16.40 513.00
3 Patrik JanechPatrik Janech 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:16.52 511.00
4 Adam HovanecAdam Hovanec 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:19.60 485.00
5 Matyáš MüllerMatyáš Müller 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:37.07 347.00
6 Ondřej PeškarOndřej Peškar 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:44.03 298.00
7 Michal AchilisMichal Achilis 05 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:44.86 293.00
8 Filip RýznerFilip Rýzner 04 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:44.90 293.00
9 Nikolas JankůNikolas Janků 04 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:45.02 292.00
10 Ondřej JašekOndřej Jašek 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:45.29 290.00
11 David MatějčekDavid Matějček 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:48.37 270.00
12 Marek LajmarMarek Lajmar 05 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:48.83 267.00
13 Matěj BřezinaMatěj Březina 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:56.62 219.00
14 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:59.02 205.00
15 Jan KvětenskýJan Květenský 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 4:29.20 66.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (út, 24.9.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BenešMatěj Beneš 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:16.43 512.00
2 David PoprachDavid Poprach 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:20.43 478.00
3 Matěj KotrleMatěj Kotrle 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:21.90 466.00
4 Vojtěch KarafiátVojtěch Karafiát 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:23.14 455.00
5 Slávek VepřekSlávek Vepřek 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:25.20 439.00
6 Adam VšetíčekAdam Všetíček 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:25.22 438.00
7 Adam CehAdam Ceh 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:28.20 415.00
8 Matěj KuchlerMatěj Kuchler 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:33.45 374.00
9 Robin GronychRobin Gronych 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:39.93 327.00
10 Filip SorbiFilip Sorbi 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:41.40 316.00
11 Viktor ŠnévajsViktor Šnévajs 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:51.45 250.00
12 Filip HájekFilip Hájek 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:54.49 231.00
13 Marek HožďoraMarek Hožďora 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:56.27 221.00
14 Jan VíšekJan Víšek 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:57.20 215.00
15 Jakub GletJakub Glet 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:00.66 195.00
Josef RéblJosef Rébl 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 04 (út, 24.9.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:13.01 542.00
2 Dominik PolončíkDominik Polončík 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:16.02 516.00
3 Ondřej MílOndřej Míl 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:16.60 511.00
4 Martin HrabáčekMartin Hrabáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:17.40 504.00
5 Ondřej ŠvejnohaOndřej Švejnoha 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:30.03 400.00
6 František BartoněkFrantišek Bartoněk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:35.24 361.00
7 Jan ŠkopJan Škop 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:35.31 360.00
8 Tomáš FlajšarTomáš Flajšar 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:43.56 302.00
9 Jiří BližňákJiří Bližňák 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:52.28 245.00
10 Oliver LinekOliver Linek 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:55.00 228.00
11 Antonín HochAntonín Hoch 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:58.86 206.00
12 Daniel DohnalDaniel Dohnal 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:59.87 200.00
13 Dominik HarnaDominik Harna 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 4:04.06 177.00
14 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 4:13.74 129.00
15 Jiří DrážnýJiří Drážný 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 4:19.62 103.00
Celkem 15 závodníků
Běh 05 (út, 24.9.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip PodhornýFilip Podhorný 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:11.42 557.00
2 Lukáš BlahaLukáš Blaha 05 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:29.15 407.00
3 Dušan PeštaDušan Pešta 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:34.06 370.00
4 František KrňávekFrantišek Krňávek 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:35.44 359.00
5 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 3:36.21 354.00
6 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:36.61 351.00
7 Patrik KamlarPatrik Kamlar 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:41.00 319.00
8 Matěj VaněkMatěj Vaněk 05 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:42.36 310.00
9 Patrik VogelPatrik Vogel 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:43.30 303.00
10 Jonáš NěmecJonáš Němec 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:48.74 267.00
11 Štěpán StrakaŠtěpán Straka 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 3:53.04 240.00
12 Daniel HlučnýDaniel Hlučný 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 4:27.70 72.00
13 Adam JílekAdam Jílek 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 4:30.42 62.00
14 Vladimír FrankVladimír Frank 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 4:49.72 14.00
David PechaDavid Pecha 04 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 06 (út, 24.9.2019 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ČernohousFilip Černohous 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:14.30 531.00
2 Maxmilián LinhartMaxmilián Linhart 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:22.02 465.00
3 Václav HamplVáclav Hampl 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:53.70 236.00
4 Robert ŠánaRobert Šána 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:54.29 233.00
5 Zbyněk KroutilZbyněk Kroutil 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:56.83 217.00
6 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:00.24 198.00
7 Marek Ernest BandyMarek Ernest Bandy 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:03.47 180.00
8 Richard MarčanRichard Marčan 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:05.90 167.00
9 Lukáš UherLukáš Uher 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:08.23 155.00
10 Josef JavoraJosef Javora 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:08.90 152.00
11 Šimon ŠkrabalŠimon Škrabal 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4:09.94 147.00
12 Jan NejedlýJan Nejedlý 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:14.02 127.00
13 David SmékalDavid Smékal 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4:15.11 122.00
14 Jan JouzekJan Jouzek 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:43.42 26.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KarásekJakub Karásek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:08.31 585.00
2 Filip PodhornýFilip Podhorný 05 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:11.42 557.00
3 Štěpán HolinkaŠtěpán Holinka 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:12.85 544.00
4 Patrik JanošPatrik Janoš 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:13.01 542.00
5 Jonáš JuříkJonáš Juřík 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:14.14 532.00
6 Filip ČernohousFilip Černohous 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:14.30 531.00
7 Jakub ZavoralJakub Zavoral 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:14.41 530.00
8 Tomáš ŠtefekTomáš Štefek 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:15.74 518.00
9 Dominik PolončíkDominik Polončík 05 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:16.02 516.00
10 Martin VitásekMartin Vitásek 03 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:16.40 513.00
11 Matěj BenešMatěj Beneš 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:16.43 512.00
12 Patrik JanechPatrik Janech 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:16.52 511.00
13 Ondřej MílOndřej Míl 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:16.60 511.00
14 Martin HrabáčekMartin Hrabáček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:17.40 504.00
15 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:17.43 504.00
16 Miroslav HorníčekMiroslav Horníček 04 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:18.82 492.00
17 Adam HovanecAdam Hovanec 04 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:19.60 485.00
18 David PoprachDavid Poprach 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:20.43 478.00
19 Matěj KotrleMatěj Kotrle 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:21.90 466.00
20 Maxmilián LinhartMaxmilián Linhart 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:22.02 465.00
21 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 05 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:23.02 456.00
22 Vojtěch KarafiátVojtěch Karafiát 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:23.14 455.00
23 Slávek VepřekSlávek Vepřek 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:25.20 439.00
24 Adam VšetíčekAdam Všetíček 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:25.22 438.00
25 Jakub ŽákJakub Žák 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:26.24 430.00
26 Jakub GrohmannJakub Grohmann 06 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:26.66 427.00
27 Michal FingerMichal Finger 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:27.93 417.00
28 Adam CehAdam Ceh 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:28.20 415.00
29 Lukáš BlahaLukáš Blaha 05 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:29.15 407.00
30 Ondřej ŠvejnohaOndřej Švejnoha 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:30.03 400.00
31 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:30.34 398.00
32 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 3:31.01 393.00
33 Martin BudinaMartin Budina 05 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3:32.60 381.00
34 Matěj KuchlerMatěj Kuchler 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:33.45 374.00
35 Dušan PeštaDušan Pešta 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:34.06 370.00
36 František BartoněkFrantišek Bartoněk 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 3:35.24 361.00
37 Jan ŠkopJan Škop 04 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:35.31 360.00
38 František KrňávekFrantišek Krňávek 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:35.44 359.00
39 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 3:36.21 354.00
40 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:36.61 351.00
41 Matyáš MüllerMatyáš Müller 06 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:37.07 347.00
42 Robin GronychRobin Gronych 05 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:39.93 327.00
43 Patrik KamlarPatrik Kamlar 04 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:41.00 319.00
44 Filip SorbiFilip Sorbi 04 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:41.40 316.00
45 Matěj VaněkMatěj Vaněk 05 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:42.36 310.00
46 Patrik VogelPatrik Vogel 06 Základní škola Šumperk, 8.května 63Základní škola Šumperk, 8.k... 3:43.30 303.00
47 Tomáš FlajšarTomáš Flajšar 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:43.56 302.00
48 Ondřej PeškarOndřej Peškar 05 Základní škola Šumperk, Dr.E.BenešeZákladní škola Šumperk, Dr.... 3:44.03 298.00
49 Tomáš HraběTomáš Hrabě 06 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:44.60 295.00
50 Michal AchilisMichal Achilis 05 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:44.86 293.00
51 Filip RýznerFilip Rýzner 04 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:44.90 293.00
52 Nikolas JankůNikolas Janků 04 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:45.02 292.00
53 Ondřej JašekOndřej Jašek 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:45.29 290.00
54 Matěj ŽákMatěj Žák 04 ZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁZŠ ZÁBŘEH, ŠKOLSKÁ 3:47.84 273.00
55 David MatějčekDavid Matějček 06 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:48.37 270.00
56 Jonáš NěmecJonáš Němec 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 3:48.74 267.00
57 Marek LajmarMarek Lajmar 05 ZŠ Zábřeh, Boženy NěmcovéZŠ Zábřeh, Boženy Němcové 3:48.83 267.00
58 Viktor ŠnévajsViktor Šnévajs 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 3:51.45 250.00
59 Jiří BližňákJiří Bližňák 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:52.28 245.00
60 Štěpán StrakaŠtěpán Straka 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 3:53.04 240.00
61 Václav HamplVáclav Hampl 04 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:53.70 236.00
62 Robert ŠánaRobert Šána 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 3:54.29 233.00
63 Filip HájekFilip Hájek 04 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:54.49 231.00
64 Oliver LinekOliver Linek 04 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:55.00 228.00
65 Marek HožďoraMarek Hožďora 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 3:56.27 221.00
66 Matěj BřezinaMatěj Březina 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:56.62 219.00
67 Zbyněk KroutilZbyněk Kroutil 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 3:56.83 217.00
68 Jan VíšekJan Víšek 06 ZŠ Ruda nad MoravouZŠ Ruda nad Moravou 3:57.20 215.00
69 Antonín HochAntonín Hoch 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 3:58.86 206.00
70 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 05 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 3:59.02 205.00
71 Daniel DohnalDaniel Dohnal 05 ZŠ a MŠ Loučná nad DesnouZŠ a MŠ Loučná nad Desnou 3:59.87 200.00
72 Štěpán ŠustekŠtěpán Šustek 05 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:00.24 198.00
73 Jakub GletJakub Glet 05 ZŠ PostřelmovZŠ Postřelmov 4:00.66 195.00
74 Marek Ernest BandyMarek Ernest Bandy 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:03.47 180.00
75 Dominik HarnaDominik Harna 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 4:04.06 177.00
76 Richard MarčanRichard Marčan 03 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:05.90 167.00
77 Lukáš UherLukáš Uher 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:08.23 155.00
78 Josef JavoraJosef Javora 04 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:08.90 152.00
79 Šimon ŠkrabalŠimon Škrabal 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4:09.94 147.00
80 Miroslav SedláčekMiroslav Sedláček 04 ZŠ LibinaZŠ Libina 4:13.74 129.00
81 Jan NejedlýJan Nejedlý 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:14.02 127.00
82 David SmékalDavid Smékal 05 ZŠ a MŠ DubickoZŠ a MŠ Dubicko 4:15.11 122.00
83 Jiří DrážnýJiří Drážný 05 ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o.ZŠ a MŠ Velké Losiny, p.o. 4:19.62 103.00
84 Daniel HlučnýDaniel Hlučný 04 ZŠ a DDM Krasohled ZábřehZŠ a DDM Krasohled Zábřeh 4:27.70 72.00
85 Jan KvětenskýJan Květenský 04 ZŠ karla staršího ze Žerotína BludovZŠ karla staršího ze Žerotí... 4:29.20 66.00
86 Adam JílekAdam Jílek 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 4:30.42 62.00
87 Jan JouzekJan Jouzek 05 ZŠ a MŠ HanušoviceZŠ a MŠ Hanušovice 4:43.42 26.00
88 Vladimír FrankVladimír Frank 05 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín 4:49.72 14.00
Artur SrokaArtur Sroka 05 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk DNS
Josef RéblJosef Rébl 05 ZŠ Mohelnice Mlýnská 1ZŠ Mohelnice Mlýnská 1 DNS
David PechaDavid Pecha 04 ZŠ a MŠ HrabišínZŠ a MŠ Hrabišín DNS