výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Šumperk (6. 10. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.68 11.00
2= Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 07.92 8.50
2= Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.92 8.50
4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.16 7.00
5 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.24 5.00
6 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.29 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.19 6.00
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.43 2.00
3 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.60
4 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.72
5 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.79
6 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.36 3.00
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.54 1.00
3 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.71
4 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.77
5 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.79
6 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.02
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.91
2 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.91
3 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.97
4 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.22
5 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.11
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.15
3 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.26
4 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.41
5 Jiří MilarJiří Milar 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.60
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.27
2 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.28
3 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.54
4 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.59
5 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.67
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.37
2 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.42
3 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.80
4 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.81
5 Marek DucháčekMarek Ducháček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 10.31
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.45
2 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.69
3 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.97
4 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.09
5 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.12
6 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 10.25
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 6.10.2019 - 10:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.51
2 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.73
3 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.90
4 Jakub SměšnýJakub Směšný 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 10.48
5 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.53
6 Vít JemelíkVít Jemelík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.68 11.00
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 07.92 8.50
2 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 07.92 8.50
4 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.16 7.00
5 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.19 6.00
6 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.24 5.00
7 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.29 4.00
8 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.36 3.00
9 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 08.43 2.00
10 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.54 1.00
11 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.60
12 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.71
13 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 08.72
14 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.77
15 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.79
15 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.79
17 Nicolas HusNicolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.82
18 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.91
18 Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.91
20 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.97
21 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.02
22 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.11
23 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.15
24 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.22
25 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.26
26 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.27
27 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28
27 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.28
29 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.37
30 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.41
31 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.42
32 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 09.45
33 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.51
34 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.54
35 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.59
36 Jiří MilarJiří Milar 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.60
37 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.67
38 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 4 09.69
39 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 09.73
40 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.80
41 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.81
42 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.90
43 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.97
44 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.09
45 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.12
46 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 10.25
47 Marek DucháčekMarek Ducháček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 10.31
48 Jakub SměšnýJakub Směšný 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 10.48
49 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.53
50 Vít JemelíkVít Jemelík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.79

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.19 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.27 9.00
3 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.28 8.00
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.38 7.00
5= Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.75 0.50
5= Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.75 0.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.53 6.00
2 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.55 5.00
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 08.59 4.00
4 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.74 2.00
5 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
6 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.80
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.63 3.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.82
4 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.92
5 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.94
6 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 09.05
2 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.05
3 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09
4 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.19
5 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.25
6 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.98
2 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.99
3 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.08
4 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.10
5 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.11
6 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.94
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.12
3 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.34
4 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.38
5 Aneta JanákováAneta Janáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.41
6 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.15
2 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.26
3 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.27
4 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.43
5 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.60
6 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 6 09.75
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie RožičováNatálie Rožičová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.52
2 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.78
3 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.89
4 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.93
5 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 10.04
Neli GronychováNeli Gronychová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.14
2 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.90
3 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 6 10.13
4 Terezie PiňosováTerezie Piňosová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.51
5 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.00
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.24
2 Nikol PaarováNikol Paarová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.77
3 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.85
4 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.93
5 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.95
6 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.30
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela SyrováGabriela Syrová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.52
2 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77
3 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.11
4 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.19
5 Petra CetkovskáPetra Cetkovská 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.51
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 6.10.2019 - 11:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.22
2 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.30
3 Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.42
4 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.45
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.53
6 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 08.19 11.00
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.27 9.00
3 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.28 8.00
4 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.38 7.00
5 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.53 6.00
6 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 08.55 5.00
7 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 08.59 4.00
8 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.63 3.00
9 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.74 2.00
10 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.75 0.50
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.75 0.50
12 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
13 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.80
13 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.80
15 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.82
16 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.92
17 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.94
17 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.94
19 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.97
20 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.98
21 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.99
22 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 09.05
22 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.05
24 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.08
25 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 09.09
26 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.10
27 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.11
28 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.12
29 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.14
30 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09.15
31 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 09.19
32 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.22
33 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.23
34 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.24
35 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.25
36 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 09.26
37 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.27
38 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 09.29
39 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.30
40 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.34
41 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.38
42 Aneta JanákováAneta Janáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.41
43 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.42
43 Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 09.42
45 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.43
46 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.45
47 Natálie RožičováNatálie Rožičová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 09.52
47 Gabriela SyrováGabriela Syrová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.52
49 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.53
50 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.54
51 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 09.60
52 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 6 09.75
53 Nikol PaarováNikol Paarová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 09.77
53 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77
55 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.78
56 Viktorie CzudkováViktorie Czudková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 09.85
57 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 09.89
58 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.90
59 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 09.93
59 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.93
61 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.95
62 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 6 10.04
63 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.11
64 Nela ŠvábenskáNela Švábenská 07 JAC BrnoJAC Brno 6 10.13
65 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.19
66 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10.30
67 Terezie PiňosováTerezie Piňosová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 10.51
67 Petra CetkovskáPetra Cetkovská 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 10.51
69 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 11.00
Neli GronychováNeli Gronychová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.18 11.00
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 18.85 9.00
3 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 19.00 8.00
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.08 6.00
5 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 20.18 5.00
6 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 20.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 13:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 19.40 7.00
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.56 1.50
3 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 20.60
4 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 20.68
5 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.69
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.02
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 13:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.51 3.00
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.56 1.50
3 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.84
4 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 21.27
5 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.37
6 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.91
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 13:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.34
2 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.20
3 Michal BálintMichal Bálint 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.09
4 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.26
5 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 24.06
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 13:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.12
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.89
3 Jiří MilarJiří Milar 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.98
4 Marek PařenicaMarek Pařenica 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 24.14
5 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.37
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.83
2 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 23.20
3 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.29
4 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.55
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.01
6 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 24.90
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 6.10.2019 - 13:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UlmanDaniel Ulman 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 23.72
2 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 24.96
3 Michael JersákMichael Jersák 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 25.06
4 Marek DucháčekMarek Ducháček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 5 25.09
5 Daniel PasekaDaniel Paseka 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 25.83
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 18.18 11.00
2 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 18.85 9.00
3 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 19.00 8.00
4 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 19.40 7.00
5 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.08 6.00
6 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 20.18 5.00
7 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 20.21 4.00
8 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 20.51 3.00
9 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 20.56 1.50
9 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.56 1.50
11 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 20.60
12 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 20.68
13 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.69
14 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.84
15 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.02
16 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 21.27
17 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.34
18 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.37
19 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 21.91
20 Václav BakalaVáclav Bakala 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.20
21 Martin MacháňMartin Macháň 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.83
22 Michal BálintMichal Bálint 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.09
23 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.12
24 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 23.20
25 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.26
26 Prokop SchubertProkop Schubert 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.29
27 Marek DokoupilMarek Dokoupil 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 23.55
28 Daniel UlmanDaniel Ulman 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 23.72
29 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.89
30 Jiří MilarJiří Milar 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.98
31 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 24.01
32 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 24.06
33 Marek PařenicaMarek Pařenica 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 24.14
34 Radim MaňásekRadim Maňásek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 24.90
35 Robert ŠánaRobert Šána 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 24.96
36 Michael JersákMichael Jersák 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 25.06
37 Marek DucháčekMarek Ducháček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 5 25.09
38 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 25.37
39 Daniel PasekaDaniel Paseka 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 25.83
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 19.38 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 20.06 9.00
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.15 8.00
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 20.33 7.00
5 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 20.52 6.00
6 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.59 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.91 4.00
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.07 2.00
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.30 1.00
4 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.53
5 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.68
6 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.13
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 20.95 3.00
2 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.47
3 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.63
4 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.68
5 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.00
6 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.03
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.06
2 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.09
3 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.01
4 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.80
5 Vendula MachováVendula Machová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 24.77
6 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 26.52
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.45
2 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.77
3 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 24.24
4 Neli GronychováNeli Gronychová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 24.51
5 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 24.59
6 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 25.12
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.81
2 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 23.40
3 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.94
4 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 24.09
5 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.37
6 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.38
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.48
2 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 22.60
3 Gabriela SyrováGabriela Syrová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 23.95
4 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.22
5 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.02
6 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 26.12
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.68
2 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 21.81
3 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.08
4 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.10
5 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.16
6 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.35
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 6.10.2019 - 13:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.12
2 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.28
3 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.83
4 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.42
5 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.50
6 Karolína PekárováKarolína Pekárová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 19.38 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 20.06 9.00
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.15 8.00
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 20.33 7.00
5 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 20.52 6.00
6 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.59 5.00
7 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 20.91 4.00
8 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 20.95 3.00
9 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.07 2.00
10 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.30 1.00
11 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 21.53
12 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 21.68
12 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.68
14 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 21.81
15 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.06
16 Ema KohoutkováEma Kohoutková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.08
17 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 22.09
18 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.10
19 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 22.12
20 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.13
21 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.16
22 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.28
23 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.35
24 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 22.47
25 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 22.48
26 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 22.60
27 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 22.63
28 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.68
29 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 22.81
30 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.83
31 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 23.00
32 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.01
33 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 23.03
34 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 23.40
35 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 23.42
36 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.45
37 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 23.50
38 Karolína PekárováKarolína Pekárová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.76
39 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.77
40 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 23.80
41 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 23.94
42 Gabriela SyrováGabriela Syrová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 23.95
43 Kateřina JulínkováKateřina Julínková 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 24.09
44 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 24.24
45 Emma NesvadbováEmma Nesvadbová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.37
46 Neli GronychováNeli Gronychová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 24.51
47 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 24.59
48 Vendula MachováVendula Machová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 24.77
49 Zuzana ŠtenclováZuzana Štenclová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 25.12
50 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 25.22
51 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.38
52 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 26.02
53 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 26.12
54 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 26.52

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 40.26 11.00
2 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 44.08 9.00
3 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 44.51 7.00
4 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 45.19 6.00
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 46.02 5.00
6 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 46.78 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 44.41 8.00
2 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 46.77 4.00
3 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 46.79 2.00
4 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 47.45 1.00
5 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 48.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 48.62
2 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 50.96
3 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 52.11
4 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 52.25
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.88
2 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.26
3 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.39
4 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 53.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 40.26 11.00
2 Vojtěch PechmannVojtěch Pechmann 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 44.08 9.00
3 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 44.41 8.00
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 3 44.51 7.00
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 45.19 6.00
6 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 46.02 5.00
7 David MachekDavid Machek 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 46.77 4.00
8 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 46.78 3.00
9 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 46.79 2.00
10 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 47.45 1.00
11 Václav SovaVáclav Sova 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 48.37
12 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 48.62
13 Jan ŠebestaJan Šebesta 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.88
14 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.26
15 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 50.96
16 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 51.39
17 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 52.11
18 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 52.25
19 Alex BartošAlex Bartoš 07 BYAC BrnoBYAC Brno 3 53.43

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 41.27 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 43.04 9.00
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 44.03 8.00
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 45.34 7.00
5 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 46.52 6.00
6 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 48.01 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.28 4.00
2 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 47.68 3.00
3 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 48.36 1.00
4 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 48.85
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.54
6 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 51.78
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.89
2 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.25
3 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 49.82
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 49.82
5 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 50.71
6 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 52.33
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 50.53
2 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.58
3 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 50.88
4 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 51.15
5 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 54.85
Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.99 5.00
2 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 53.24
3 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 4 56.29
4 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 59.04
Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 41.27 11.00
2 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 43.04 9.00
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 JAC BrnoJAC Brno 5 44.03 8.00
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 45.34 7.00
5 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 46.52 6.00
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 46.99 5.00
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 47.28 4.00
8 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 47.68 3.00
9 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 48.01 2.00
10 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 48.36 1.00
11 Nikol VaňákováNikol Vaňáková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 48.85
12 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 48.89
13 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.25
14 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.54
15 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 49.82
15 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 49.82
17 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 50.53
18 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 50.58
19 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 50.71
20 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 50.88
21 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 51.15
22 Bára PražákováBára Pražáková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 51.78
23 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 52.33
24 Valentína KlujováValentína Klujová 07 JAC BrnoJAC Brno 2 53.24
25 Magdalena LetochováMagdalena Letochová 07 JAC BrnoJAC Brno 1 54.85
26 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 4 56.29
27 Natálie NedomováNatálie Nedomová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 59.04
Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:22.72 11.00
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:24.35 9.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:29.75 8.00
4 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:32.22 7.00
5 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:33.38 6.00
6 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:37.82 5.00
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:38.86 4.00
8 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:41.10 3.00
9 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:43.14 2.00
10 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:46.25
11 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:48.99
12 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:50.52
13 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 3:01.21
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:43.15 1.00
2 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:48.50
3 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:51.48
4 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:51.75
5 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:55.03
6 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:55.69
7 Patrik PelikánPatrik Pelikán 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:00.68
8 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:01.90
9 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 7 3:03.73
10 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:04.15
11 Tobias NajerTobias Najer 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 3:16.94
12 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 3:20.43
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:22.72 11.00
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:24.35 9.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:29.75 8.00
4 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:32.22 7.00
5 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:33.38 6.00
6 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:37.82 5.00
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:38.86 4.00
8 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:41.10 3.00
9 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:43.14 2.00
10 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:43.15 1.00
11 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:46.25
12 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:48.50
13 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:48.99
14 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:50.52
15 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:51.48
16 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:51.75
17 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:55.03
18 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:55.69
19 Patrik PelikánPatrik Pelikán 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:00.68
20 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 3:01.21
21 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:01.90
22 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 7 3:03.73
23 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:04.15
24 Tobias NajerTobias Najer 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 3:16.94
25 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 3:20.43

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:30.44 11.00
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:32.35 9.00
3 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:32.79 8.00
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:34.89 7.00
5 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:40.30 6.00
6 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:40.41 5.00
7 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:40.96 4.00
8 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:43.26 3.00
9 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:43.58 2.00
10 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:44.01 1.00
11 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:45.95
12 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:51.82
13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:54.14
14 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:54.15
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:47.57
2 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:48.07
3 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:49.65
4 Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:49.66
5 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.05
6 Katarina HlavováKatarina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:53.28
7 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:53.84
8 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:54.79
9 Karolína PekárováKarolína Pekárová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 2:56.11
10 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:58.41
11 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:00.23
12 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:05.93
13 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:18.21
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:30.44 11.00
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:32.35 9.00
3 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:32.79 8.00
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:34.89 7.00
5 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:40.30 6.00
6 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:40.41 5.00
7 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:40.96 4.00
8 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:43.26 3.00
9 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:43.58 2.00
10 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:44.01 1.00
11 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:45.95
12 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:47.57
13 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:48.07
14 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:49.65
15 Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:49.66
16 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.05
17 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:51.82
18 Katarina HlavováKatarina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:53.28
19 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:53.84
20 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:54.14
21 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:54.15
22 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:54.79
23 Karolína PekárováKarolína Pekárová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 2:56.11
24 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:58.41
25 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:00.23
26 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:05.93
27 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:18.21

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.10.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 5:05.07 11.00
2 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 5:07.06 9.00
3 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 5:14.93 8.00
4 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 5:17.01 7.00
5 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 5:17.22 6.00
6 Jakub JelínekJakub Jelínek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 5:17.23 5.00
7 Vojtěch BednáříkVojtěch Bednářík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 15 5:25.35 4.00
8 Vilém HodnýVilém Hodný 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 5:38.23 3.00
9 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 5:42.04 2.00
10 Matěj NovákMatěj Novák 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 5:46.92 1.00
11 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 5:55.81
12 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 5:59.80
13 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 6:01.50
14 Lukáš VlačuhaLukáš Vlačuha 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18 6:03.11
15 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 BYAC BrnoBYAC Brno 11 6:17.91
16 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 10 6:28.19
Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 DNS
Samuel PolákSamuel Polák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.10.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 5:16.88 11.00
2 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 5:26.75 9.00
3 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 5:32.53 8.00
4 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 5:34.05 7.00
5 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 5:40.92 6.00
6 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:47.12 5.00
7 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18 5:49.56 4.00
8 Agáta Anna BednářováAgáta Anna Bednářová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 5:52.03 3.00
9 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 5:56.74 2.00
10 Sára FojtáškováSára Fojtášková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 5:59.97 1.00
11 Agáta NovotnáAgáta Novotná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17 6:01.46
12 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13 6:03.06
13 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 6:05.02
14 Izabela TutrováIzabela Tutrová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 6:11.83
15 Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 6:13.46
16 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19 6:16.04
17 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 6:18.10
18 Vendula MachováVendula Machová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 6:45.51
19 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 15 6:45.55
Celkem 19 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.01 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.50 9.00
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.04 8.00
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.14 7.00
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.42 4.50
6 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.31 6.00
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.42 4.50
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.51 3.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.62 2.00
5 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.72 0.50
6 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.72 0.50
2 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.19
3= Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.20
3= Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.20
5 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.56
6 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.19
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.96
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 11.46
3 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.48
4 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.78
5 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.89
6 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.18
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.23
2 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.86
3 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.42
4 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.45
5 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.81
6 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 13.14
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.10
2 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.23
3 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.75
4 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 12.90
5 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.57
6 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.01 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.50 9.00
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.04 8.00
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.14 7.00
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.31 6.00
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.42 4.50
6 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.42 4.50
8 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.51 3.00
9 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.62 2.00
10 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.72 0.50
10 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.72 0.50
12 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.92
13 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.96
14 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.19
15 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.20
15 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.20
17 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.23
18 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 11.46
19 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.48
20 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.56
21 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.78
22 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.86
23 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.89
24 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.10
25 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.18
26 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.19
27 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.23
28 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.42
29 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.45
30 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.75
31 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.81
32 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 12.90
33 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 13.14
34 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.52
35 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.57
36 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.70

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.83 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.84 9.00
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.01 8.00
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.23 7.00
5 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.47 5.00
6 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.50 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.24 6.00
2 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.59 3.00
3 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.99 1.00
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.16
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.18
Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.74 2.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.01
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.01
4 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 11.11
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 11.45
6 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.12
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.17
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.40
3 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.43
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.79
5 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.07
6 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.10
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.64
2 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.95
3 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 11.95
4 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.37
5 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 5 12.39
6 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.67
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.13
2 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 13.23
3 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.95
4 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 13.99
5 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.44
6 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 14.52
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MinxováBarbora Minxová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.01
2 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.35
3 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.14
4 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.22
5 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.79
6 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 14.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.83 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.84 9.00
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.01 8.00
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.23 7.00
5 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.24 6.00
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.47 5.00
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.50 4.00
8 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.59 3.00
9 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.74 2.00
10 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.99 1.00
11 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.01
11 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.01
13 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 11.11
14 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.16
15 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.17
16 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.18
17 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.40
18 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.43
19 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 11.45
20 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.64
21 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.79
22 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.95
22 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 11.95
24 Barbora MinxováBarbora Minxová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.01
25 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.07
26 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.10
27 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.12
28 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.35
29 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.37
30 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 5 12.39
31 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.67
32 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.13
33 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.14
34 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.22
35 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 13.23
36 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.79
37 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.95
38 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 13.99
39 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 14.41
40 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.44
41 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 14.52
Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charvátek, Ďurina, Košař, Martinkevič Charvátek, Ďurina, Košař, Martinkevič Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.11 11.00
2 Bardoň, Kotek, Lojek, Veselý Bardoň, Kotek, Lojek, Veselý Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 33.44 9.00
3 Bednář, Blahut, Ceplý, Šoltys Bednář, Blahut, Ceplý, Šoltys TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 33.48 8.00
4 Krobot, Schwarz, Sova, Stráněl Krobot, Schwarz, Sova, Stráněl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.52 7.00
5 Kuchař, Trungel, Kučera, Bílek Kuchař, Trungel, Kučera, Bílek BYAC BrnoBYAC Brno 6 34.60 5.00
6 Macháň, Maňásek, Mergentál, Vacula Macháň, Maňásek, Mergentál, Vacula AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 35.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bálint, Kloc, Ulman, Závodský Bálint, Kloc, Ulman, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.02 6.00
2 Grünwald, Lát, Pechmann, Přikryl Grünwald, Lát, Pechmann, Přikryl Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 35.10 2.00
3 Schubert, Novák, Kozubík, Holík Schubert, Novák, Kozubík, Holík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 35.85
4 Bok, Fojtík, Pupík, Pavelka Bok, Fojtík, Pupík, Pavelka TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 35.99
5 Bartoš, Dedík, Merta, Kubíček Bartoš, Dedík, Merta, Kubíček BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.42
6 Pařenica, Najer, Milar, Krejčí Pařenica, Najer, Milar, Krejčí Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 37.73
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotyza, Krov, Toman, Šebesta Kotyza, Krov, Toman, Šebesta Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 34.77 4.00
2 Harazim, Mendel, Urbánek, Warisch Harazim, Mendel, Urbánek, Warisch TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 35.09 3.00
3 Jarolím, Dostál, Malohlava, Šeděnka Jarolím, Dostál, Malohlava, Šeděnka Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.61 1.00
4 Bednářík, Chrástek, Masařík, Tomeček Bednářík, Chrástek, Masařík, Tomeček AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 36.40
5 Kopřiva, Holub, Holub, Holenda Kopřiva, Holub, Holub, Holenda Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 36.67
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zycháček, Vaněk, Stanjura, Jelínek Zycháček, Vaněk, Stanjura, Jelínek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.34
2 Beneš, Cagala, Stanovský, Vogl Beneš, Cagala, Stanovský, Vogl Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.87
3 Ducháček, Jemelík, Paseka, Směšný Ducháček, Jemelík, Paseka, Směšný BYAC BrnoBYAC Brno 3 39.05
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Charvátek, Ďurina, Košař, Martinkevič Charvátek, Ďurina, Košař, Martinkevič Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 32.11 11.00
2 Bardoň, Kotek, Lojek, Veselý Bardoň, Kotek, Lojek, Veselý Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 33.44 9.00
3 Bednář, Blahut, Ceplý, Šoltys Bednář, Blahut, Ceplý, Šoltys TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 33.48 8.00
4 Krobot, Schwarz, Sova, Stráněl Krobot, Schwarz, Sova, Stráněl Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.52 7.00
5 Bálint, Kloc, Ulman, Závodský Bálint, Kloc, Ulman, Závodský Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 34.02 6.00
6 Kuchař, Trungel, Kučera, Bílek Kuchař, Trungel, Kučera, Bílek BYAC BrnoBYAC Brno 6 34.60 5.00
7 Kotyza, Krov, Toman, Šebesta Kotyza, Krov, Toman, Šebesta Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 34.77 4.00
8 Harazim, Mendel, Urbánek, Warisch Harazim, Mendel, Urbánek, Warisch TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 35.09 3.00
9 Grünwald, Lát, Pechmann, Přikryl Grünwald, Lát, Pechmann, Přikryl Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 35.10 2.00
10 Jarolím, Dostál, Malohlava, Šeděnka Jarolím, Dostál, Malohlava, Šeděnka Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 35.61 1.00
11 Schubert, Novák, Kozubík, Holík Schubert, Novák, Kozubík, Holík Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 35.85
12 Macháň, Maňásek, Mergentál, Vacula Macháň, Maňásek, Mergentál, Vacula AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 35.98
13 Bok, Fojtík, Pupík, Pavelka Bok, Fojtík, Pupík, Pavelka TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 35.99
14 Zycháček, Vaněk, Stanjura, Jelínek Zycháček, Vaněk, Stanjura, Jelínek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.34
15 Bednářík, Chrástek, Masařík, Tomeček Bednářík, Chrástek, Masařík, Tomeček AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 36.40
16 Kopřiva, Holub, Holub, Holenda Kopřiva, Holub, Holub, Holenda Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 36.67
17 Beneš, Cagala, Stanovský, Vogl Beneš, Cagala, Stanovský, Vogl Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.87
18 Bartoš, Dedík, Merta, Kubíček Bartoš, Dedík, Merta, Kubíček BYAC BrnoBYAC Brno 3 37.42
19 Pařenica, Najer, Milar, Krejčí Pařenica, Najer, Milar, Krejčí Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 37.73
20 Ducháček, Jemelík, Paseka, Směšný Ducháček, Jemelík, Paseka, Směšný BYAC BrnoBYAC Brno 3 39.05

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andělová, El Ghannam, Juríková, Miková Andělová, El Ghannam, Juríková, Miková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 33.91 7.00
2 Káňová, Bartoňová, Křížková, Maierová Káňová, Bartoňová, Křížková, Maierová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 34.22 5.00
3 Burešová, Esslerová, Olšinová, Svobodová Burešová, Esslerová, Olšinová, Svobodová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.32 4.00
4 Příleská, Ježová, Fojtášková, Boková Příleská, Ježová, Fojtášková, Boková TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 35.13
5 Eliášová, Fojtová, Psotová, Seďová Eliášová, Fojtová, Psotová, Seďová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 35.50
Sikorová, Vepřeková, Žandová, Žouželková Sikorová, Vepřeková, Žandová, Žouželková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 DQ