výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Šumperk (6. 10. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.10.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 25 71.11 0.0 11.00
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 64.42 0.0 9.00
3 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 22 64.09 0.0 8.00
4 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 23 62.62 0.0 7.00
5 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 19 58.13 0.0 6.00
6 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 56.07 0.0 5.00
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 55.10 0.0 4.00
8 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 17 54.75 0.0 3.00
9 Nicolas HusNicolas Hus
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 20 53.80 0.0 2.00
10 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 9 53.75 0.0 1.00
11 Adam GrossAdam Gross
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 13 53.21 0.0
12 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 18 53.08 0.0
13 Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 16 50.90 0.0
14 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
07 10 49.22 0.0
15 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
07 6 48.68 0.0
16 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 5 46.23 0.0
17 Patrik DivokaPatrik Divoka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 11 46.14 0.0
18 Jan KuchařJan Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 4 45.61 0.0
19 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 43.41 0.0
20 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1 42.65 0.0
21 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 41.56 0.0
22 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 41.23 0.0
23 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 7 41.10 0.0
Pavel BabyrádPavel Babyrád
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 14 DNS 0.0
Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 8 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.10.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 25 60.13 0.0 11.00
2 Kristýna El GhannamKristýna El Ghannam
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 23 59.17 0.0 9.00
3 Simona BaránkováSimona Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 24 54.47 0.0 8.00
4 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 20 51.20 0.0 7.00
5 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 22 48.80 0.0 6.00
6 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 47.80 0.0 5.00
7 Nicole SlezáčkováNicole Slezáčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 11 46.65 0.0 4.00
8 Michaela JurečkováMichaela Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 15 45.73 0.0 3.00
9 Viktorie ČernáViktorie Černá
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 18 44.62 0.0 2.00
10 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 44.27 0.0 1.00
11 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 7 41.98 0.0
12 Anna SnášelováAnna Snášelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 16 40.00 0.0
13 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 39.39 0.0
14 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 17 39.03 0.0
15 Kamila JurečkováKamila Jurečková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 12 38.68 0.0
16 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 19 38.25 0.0
17 Nela PírkováNela Pírková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 3 37.57 0.0
18 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 5 37.54 0.0
19 Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4 35.99 0.0
20 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 35.91 0.0
21 Marie ŽůrkováMarie Žůrková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 8 34.06 0.0
22 Nela ŠvábenskáNela Švábenská
JAC BrnoJAC Brno
07 1 33.94 0.0
23 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 2 31.55 0.0
24 Martina JankůMartina Janků
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 10 31.51 0.0
25 Julie BabíkováJulie Babíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 6 29.40 0.0
Celkem 25 závodníků