Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Šumperk (6. 10. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 11:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:22.72 11.00
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:24.35 9.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:29.75 8.00
4 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:32.22 7.00
5 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:33.38 6.00
6 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:37.82 5.00
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:38.86 4.00
8 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:41.10 3.00
9 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:43.14 2.00
10 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:46.25
11 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:48.99
12 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:50.52
13 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 3:01.21
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:43.15 1.00
2 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:48.50
3 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:51.48
4 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:51.75
5 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:55.03
6 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:55.69
7 Patrik PelikánPatrik Pelikán 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:00.68
8 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:01.90
9 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 7 3:03.73
10 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:04.15
11 Tobias NajerTobias Najer 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 3:16.94
12 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 3:20.43
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:22.72 11.00
2 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:24.35 9.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:29.75 8.00
4 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:32.22 7.00
5 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 2:33.38 6.00
6 Tomáš HarazimTomáš Harazim 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:37.82 5.00
7 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:38.86 4.00
8 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:41.10 3.00
9 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:43.14 2.00
10 Michal MotáňMichal Motáň 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:43.15 1.00
11 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:46.25
12 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 2:48.50
13 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:48.99
14 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:50.52
15 Marek MoudrýMarek Moudrý 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10 2:51.48
16 Václav WarischVáclav Warisch 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:51.75
17 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 2:55.03
18 Richard BenešRichard Beneš 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:55.69
19 Patrik PelikánPatrik Pelikán 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 3:00.68
20 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 3:01.21
21 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:01.90
22 Samuel KubíčekSamuel Kubíček 07 BYAC BrnoBYAC Brno 7 3:03.73
23 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:04.15
24 Tobias NajerTobias Najer 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11 3:16.94
25 Patrik ValentaPatrik Valenta 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 3:20.43

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:30.44 11.00
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:32.35 9.00
3 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:32.79 8.00
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:34.89 7.00
5 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:40.30 6.00
6 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:40.41 5.00
7 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:40.96 4.00
8 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:43.26 3.00
9 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:43.58 2.00
10 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:44.01 1.00
11 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:45.95
12 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:51.82
13 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:54.14
14 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:54.15
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:47.57
2 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:48.07
3 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:49.65
4 Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:49.66
5 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.05
6 Katarina HlavováKatarina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:53.28
7 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:53.84
8 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:54.79
9 Karolína PekárováKarolína Pekárová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 2:56.11
10 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:58.41
11 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:00.23
12 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:05.93
13 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:18.21
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:30.44 11.00
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:32.35 9.00
3 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 2:32.79 8.00
4 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:34.89 7.00
5 Markéta JankůMarkéta Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:40.30 6.00
6 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 2:40.41 5.00
7 Viktorie ČernáViktorie Černá 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:40.96 4.00
8 Anna SýkorováAnna Sýkorová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 2:43.26 3.00
9 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:43.58 2.00
10 Štěpánka KochwasserováŠtěpánka Kochwasserová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 2:44.01 1.00
11 Kateřina BrodováKateřina Brodová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:45.95
12 Natálie ZapletalováNatálie Zapletalová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 2:47.57
13 Karin TinkováKarin Tinková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 2:48.07
14 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:49.65
15 Charlotta Claud HudákováCharlotta Claud Hudáková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:49.66
16 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:50.05
17 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12 2:51.82
18 Katarina HlavováKatarina Hlavová 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 2:53.28
19 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:53.84
20 Laura MíčkováLaura Míčková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14 2:54.14
21 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:54.15
22 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:54.79
23 Karolína PekárováKarolína Pekárová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10 2:56.11
24 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:58.41
25 Elen FialováElen Fialová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 3:00.23
26 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 3:05.93
27 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:18.21