Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva

Šumperk (6. 10. 2019)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.01 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.50 9.00
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.04 8.00
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.14 7.00
5 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.42 4.50
6 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.31 6.00
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.42 4.50
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.51 3.00
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.62 2.00
5 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.72 0.50
6 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.92
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.72 0.50
2 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.19
3= Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.20
3= Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.20
5 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.56
6 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.19
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.96
2 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 11.46
3 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.48
4 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.78
5 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.89
6 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.18
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.23
2 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.86
3 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.42
4 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.45
5 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.81
6 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 13.14
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.10
2 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.23
3 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.75
4 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 12.90
5 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.57
6 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.70
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.01 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.50 9.00
3 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 10.04 8.00
4 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 10.14 7.00
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.31 6.00
6 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.42 4.50
6 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.42 4.50
8 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 10.51 3.00
9 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.62 2.00
10 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.72 0.50
10 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.72 0.50
12 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.92
13 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.96
14 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.19
15 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.20
15 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.20
17 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.23
18 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 11.46
19 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.48
20 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.56
21 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.78
22 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 11.86
23 Martin PupíkMartin Pupík 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.89
24 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.10
25 Dominik MozolaDominik Mozola 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.18
26 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 12.19
27 Dušan LátDušan Lát 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 12.23
28 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.42
29 Petr TrungelPetr Trungel 07 BYAC BrnoBYAC Brno 1 12.45
30 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 12.75
31 Theodor HorníčekTheodor Horníček 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 12.81
32 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 12.90
33 Jan DedíkJan Dedík 07 BYAC BrnoBYAC Brno 6 13.14
34 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.52
35 Martin GrünwaldMartin Grünwald 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 13.57
36 Jiří HložekJiří Hložek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 13.70

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.83 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.84 9.00
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.01 8.00
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.23 7.00
5 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.47 5.00
6 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.50 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.24 6.00
2 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.59 3.00
3 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.99 1.00
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.16
5 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.18
Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.74 2.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.01
3 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.01
4 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 11.11
5 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 11.45
6 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.12
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.17
2 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.40
3 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.43
4 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.79
5 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.07
6 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.10
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.64
2 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.95
3 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 11.95
4 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.37
5 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 5 12.39
6 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.67
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.13
2 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 13.23
3 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.95
4 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 13.99
5 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.44
6 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 14.52
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 6.10.2019 - 10:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MinxováBarbora Minxová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.01
2 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.35
3 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.14
4 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.22
5 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.79
6 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 14.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.83 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.84 9.00
3 Sandra VeteškováSandra Vetešková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 10.01 8.00
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.23 7.00
5 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.24 6.00
6 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.47 5.00
7 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 10.50 4.00
8 Anna ŽouželkováAnna Žouželková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10.59 3.00
9 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.74 2.00
10 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.99 1.00
11 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.01
11 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.01
13 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 11.11
14 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.16
15 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.17
16 Emma SuchanováEmma Suchanová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 11.18
17 Zuzana BokováZuzana Boková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.40
18 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.43
19 Eliška NeužilováEliška Neužilová 06 JAC BrnoJAC Brno 4 11.45
20 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.64
21 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.79
22 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.95
22 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 4 11.95
24 Barbora MinxováBarbora Minxová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.01
25 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.07
26 Michaela MolkováMichaela Molková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.10
27 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 12.12
28 Nikola SeďováNikola Seďová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 12.35
29 Eva ChapčákováEva Chapčáková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 12.37
30 Kateřina DohnálkováKateřina Dohnálková 07 JAC BrnoJAC Brno 5 12.39
31 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.67
32 Lada RopováLada Ropová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.13
33 Emma Elena MaškováEmma Elena Mašková 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 13.14
34 Dominika KrajíčkováDominika Krajíčková 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 13.22
35 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 13.23
36 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 13.79
37 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.95
38 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 13.99
39 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 14.41
40 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.44
41 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 14.52
Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNS