Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A PPD mladšího žactva

Praha - Eden (17. 9. 2019)
skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon MatoušekŠimon Matoušek 060709 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1.54 11.00
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 070803 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.45 9.00
3 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 060916 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1.42 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie ŽarikováLucie Žariková 060217 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.55 11.00
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová 070210 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.52 9.00
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 060514 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1.49 8.00
skok daleký - Ml. žáci (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 060915 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5.19 11.00
2 Šimon MatoušekŠimon Matoušek 060709 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5.05 9.00
3 Karel RundtKarel Rundt 060202 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 4.80 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela FrankováNela Franková 061115 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4.68 11.00
2 Magda VáchováMagda Váchová 060113 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.63 9.00
3 Marie ChovancováMarie Chovancová 060515 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.33 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie AyeniSofie Ayeni 061106 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 11.04 11.00
2 Eliška UngerováEliška Ungerová 070128 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.56 9.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová 060608 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10.34 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KlusáčekFilip Klusáček 061008 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.84 11.00
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 060228 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.64 9.00
3 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 060916 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 10.31 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HurdálekJan Hurdálek 060228 SK JeseniovaSK Jeseniova 55.88 11.00
2 Jonáš KloudaJonáš Klouda 060217 SK JeseniovaSK Jeseniova 54.43 9.00
3 184 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 061107 SK JeseniovaSK Jeseniova 53.30 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 17.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Terezie NekardováTerezie Nekardová 060221 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 46.69 11.00
2 Eliška UngerováEliška Ungerová 070128 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 46.64 9.00
3 Eva FulínováEva Fulínová 060220 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 45.72 8.00