výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A PPD mladšího žactva

Praha - Eden (17. 9. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 17.9.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 22 5.19 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 21 5.05 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 17 4.80 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1 4.43 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 23 4.43 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Daniel KoberaDaniel Kobera
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 16 4.41 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 20 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 7 4.32 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 13 4.19 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 5 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 15 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
06 2 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0
12 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 12 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 9 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 8 3.97 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Marek PetráňMarek Petráň
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 18 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Kryštof HroníkKryštof Hroník
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 19 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0
17 14 Šimon TeplýŠimon Teplý
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 10 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Tom ČastvajTom Častvaj
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
08 5 3.90 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
06 4 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 6 3.75 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 14 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Jan ČervinkaJan Červinka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 3 3.57 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 17.9.2019 - 17:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 19 4.68 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 23 4.63 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 2 4.33 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 20 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 453 Lucie FilipováLucie Filipová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 1 4.18 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 16 4.18 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
06 22 4.13 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 21 4.09 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 14 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 13 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
07 17 3.96 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
06 12 3.91 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
14 4 Valerie LiškováValerie Lišková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 3 3.86 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 18 3.83 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 15 3.76 0.00.00.00.00.00.00.0
17 407 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
06 5 3.72 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 7 3.70 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 8 3.59 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 9 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A
08 6 3.21 0.00.00.00.00.00.00.0
Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
06 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla GregerováAdéla Gregerová
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
06 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků