Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A PPD mladšího žactva

Praha - Eden (17. 9. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 17.9.2019 - 16:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 09.84 11.00
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.48 9.00
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.52 8.00
4 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 10.59 6.00
5 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 10.82 5.00
6 188 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 10.96 3.00
7 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.31 1.00
8 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 17.9.2019 - 16:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 10.84 4.00
2 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.14 2.00
3 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.72
4 3 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.78
5 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 12.05
6 197 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 1 12.18
7 161 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 12.41
8 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.61
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 17.9.2019 - 16:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 10.55 7.00
2 1 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 11.79
3 4 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 11.86
4 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 12.28
5 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 6 12.34
6 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.42
7 190 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.99
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 09.84 11.00
2 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.48 9.00
3 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.52 8.00
4 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 10.55 7.00
5 Filip MrštnýFilip Mrštný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 10.59 6.00
6 Jan PořízekJan Pořízek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 10.82 5.00
7 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 10.84 4.00
8 188 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 10.96 3.00
9 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.14 2.00
10 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.31 1.00
11 Matěj ZámečníkMatěj Zámečník 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.72
12 3 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.78
13 1 Mateo StraubMateo Straub 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 11.79
14 4 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 11.86
15 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.89
16 Tom ČastvajTom Častvaj 08 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 12.05
17 197 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 1 12.18
18 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 12.28
19 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 6 12.34
20 161 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 12.41
21 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 12.42
22 Filip NetolickýFilip Netolický 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.61
23 190 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.99

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 17.9.2019 - 16:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.65 11.00
2 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.87 9.00
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.91 8.00
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 10.55 7.00
5 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 10.67 5.50
6 294 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 11.12 3.00
7 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 11.37
8 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 13.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 17.9.2019 - 16:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 10.67 5.50
2 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 3 11.07 4.00
3 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.21 2.00
4 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.29 1.00
5 345 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.42
6 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 11.42
7 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.64
8 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 8 12.12
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 17.9.2019 - 16:15) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.86
2 325 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 12.35
3 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.44
4 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.69
5 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 12.71
6 342 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.74
7 445 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.55
Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.65 11.00
2 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.87 9.00
3 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.91 8.00
4 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 10.55 7.00
5 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 10.67 5.50
5 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 10.67 5.50
7 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 3 11.07 4.00
8 294 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 11.12 3.00
9 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.21 2.00
10 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.29 1.00
11 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 11.37
12 345 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.42
12 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 7 11.42
14 Agáta ProcházkováAgáta Procházková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.64
15 214 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 11.86
16 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 8 12.12
17 325 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s. ASK Aktis Praha z.s. A 5 12.35
18 Anna DvořákováAnna Dvořáková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 12.44
19 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.69
20 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 8 12.71
21 342 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.74
22 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 13.01
23 445 Kristina StrakováKristina Straková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.55
Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A 2 DNS