Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem

Šternberk (5. 10. 2019)

Přespolní běh - Muži (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:09:16
2 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:09:35
3 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:09:58
4 Martin KubánekMartin Kubánek 86 TJ Sokol ŠternberkTJ Sokol Šternberk 0:11:33
5 Pavel MalýPavel Malý 92 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:11:50
6 Radim HamplRadim Hampl 81 Lipník nad BečvouLipník nad Bečvou 0:12:16
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:07:30
2 Petr ObloukPetr Oblouk 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:08:14
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:09:06
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:04:43
2 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:04:44
3 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:04:47
4 Tomáš KohoutTomáš Kohout 05 TJ UničovTJ Uničov 0:04:57
5 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:05:08
6 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:05:34
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:03:31
2 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:37
3 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:40
4 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:45
5 Oliver SulákOliver Sulák 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:58
6 Tomáš MondekTomáš Mondek 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:04:08
7 Albert KotyzaAlbert Kotyza 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:04:10
8 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:04:12
9 Ondřej TrousilOndřej Trousil 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:04:16
10 Štěpán PiňosŠtěpán Piňos 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:04:34
11 Matyáš PavlíčekMatyáš Pavlíček 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:04:41
12 Jiří SochaJiří Socha 07 TJ UničovTJ Uničov 0:04:48
13 Petr KrátkýPetr Krátký 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:05:16
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:08:37
2 Kateřina OndrušíkKateřina Ondrušík 83 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:08:56
3 Lenka KubánkováLenka Kubánková 86 TJ Sokol ŠternberkTJ Sokol Šternberk 0:10:33
4 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:13:26
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:13:26
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:05:43
2 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:05:43
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:05:05
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 0:05:28
3 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:05:31
4 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:05:34
5 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 0:05:38
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:50
2 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:52
3 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:53
4 Zuzana SalajováZuzana Salajová 07 TJ UničovTJ Uničov 0:04:01
5 Kateřina HamplováKateřina Hamplová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:04:16
6 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 07 TJ UničovTJ Uničov 0:04:18
7 Tereza SommerováTereza Sommerová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:04:48
8 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:04:49
9 Sofie ŠváčkováSofie Šváčková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:05:05
10 Leona StržínkováLeona Stržínková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:05:09
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan RychteckýJan Rychtecký 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:31
2 Ferdinand KotyzaFerdinand Kotyza 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:02:40
3 Martin PurMartin Pur 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:41
4 Viktor StrnadelViktor Strnadel 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 0:02:42
5 Tomáš HubTomáš Hub 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:02:43
6 Dominik BucDominik Buc 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:45
7 Václav PecháčekVáclav Pecháček 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:47
8 Jakub KastnerJakub Kastner 11 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 0:02:52
9 Andrej SulákAndrej Sulák 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:53
10 Nicolas NejezchlebaNicolas Nejezchleba 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:57
11 Petr BabišPetr Babiš 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:02
12 Bartoloměj StoklásekBartoloměj Stoklásek 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:12
13 Dominik StoklásekDominik Stoklásek 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:15
14 Antonín VláčilAntonín Vláčil 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:17
15 Jiří SoldánJiří Soldán 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:17
16 Dominik HladišDominik Hladiš 11 TJ UničovTJ Uničov 0:03:19
17 Filip KuchaříkFilip Kuchařík 11 TJ UničovTJ Uničov 0:03:21
18 Michal ČastulíkMichal Častulík 10 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 0:03:51
Celkem 18 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon BendaŠimon Benda 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:18
2 Gabriel BryndaGabriel Brynda 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:21
3 Lukáš PoštulkaLukáš Poštulka 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:22
4 Josef SlintákJosef Slinták 13 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:23
5 Jakub HaníkJakub Haník 12 TJ UničovTJ Uničov 0:01:24
6 Ladislav HwozdeckiLadislav Hwozdecki 12 TroubeliceTroubelice 0:01:26
7 Adam MálekAdam Málek 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:27
8 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 12 FK ŠternberkFK Šternberk 0:01:29
9 Jan ZapletalJan Zapletal 13 TJ UničovTJ Uničov 0:01:31
10 Šimon NovotnýŠimon Novotný 12 TJ UničovTJ Uničov 0:01:32
11 Jakub DobešJakub Dobeš 13 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:38
12 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 13 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:40
13 Šimon ŠímaŠimon Šíma 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:51
14 Martin KubaMartin Kuba 13 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:55
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub LangerJakub Langer 08 TJ UničovTJ Uničov 0:02:26
2 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:32
3 Daniel DolníkDaniel Dolník 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:35
4 Jan KyselýJan Kyselý 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:36
5 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:42
6 Daniel ŘezníčekDaniel Řezníček 09 TJ UničovTJ Uničov 0:02:47
7 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:48
8 Jakub KucharčíkJakub Kucharčík 08 TJ UničovTJ Uničov 0:02:50
9 Marek KristMarek Krist 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:51
10 Kamil PurKamil Pur 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:52
11 Patrick VáňaPatrick Váňa 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:52
12 Jakub HorákJakub Horák 08 TJ UničovTJ Uničov 0:02:54
13 Adam PospíšilAdam Pospíšil 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:02:56
14 Marek GrammerMarek Grammer 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:00
15 Lukáš KráčmarLukáš Kráčmar 09 TJ UničovTJ Uničov 0:03:01
16 Jakub OpluštilJakub Opluštil 09 ŠtarnovŠtarnov 0:03:17
17 Daniel KohoutDaniel Kohout 09 TJ UničovTJ Uničov 0:03:19
18 Petr GerlaPetr Gerla 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:26
19 Tomáš KristTomáš Krist 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:42
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:51
2 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:02:53
3 Lucie RozehnalováLucie Rozehnalová 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:56
4 Bára PospíšilováBára Pospíšilová 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:58
5 Victorie K. GadeováVictorie K. Gadeová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:04
6 Marie FrankovičováMarie Frankovičová 11 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:04
7 Vanessa KlusováVanessa Klusová 11 TJ UničovTJ Uničov 0:03:05
8 Kristýna PetříkováKristýna Petříková 10 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:09
9 Barbora RusnákováBarbora Rusnáková 11 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:13
10 Sandra KubjátováSandra Kubjátová 11 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 0:03:17
11 Leona ŠenkováLeona Šenková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:20
12 Nela RabenseifnerováNela Rabenseifnerová 11 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:25
13 Emma VrabkováEmma Vrabková 11 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 0:03:35
Celkem 13 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 5.10.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zoe PospíšilováZoe Pospíšilová 12 TJ UničovTJ Uničov 0:01:19
2 Anežka PurováAnežka Purová 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:21
3 Sabina MenšíkováSabina Menšíková 13 TJ UničovTJ Uničov 0:01:25
4 Julie ValyováJulie Valyová 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:29
5 Alena BundilováAlena Bundilová 12 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:31
6 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 13 TJ UničovTJ Uničov 0:01:33
7 Beáta HübnerováBeáta Hübnerová 13 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:33
8 Agáta ČernockáAgáta Černocká 12 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:37
9 Viktorie HusáricováViktorie Husáricová 13 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:37
10 Aneta HříbkováAneta Hříbková 12 TJ UničovTJ Uničov 0:01:40
11 Nora PospíšilováNora Pospíšilová 13 TJ UničovTJ Uničov 0:01:42
12 Nela PetřekováNela Petřeková 12 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:43
13 Nina CoufalováNina Coufalová 13 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:47
14 Natálie NačkováNatálie Načková 13 TJ UničovTJ Uničov 0:01:49
15 Laura ŠevčíkováLaura Ševčíková 13 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:55
16 Eliška SekáčováEliška Sekáčová 13 ATLETIKA Rýmařov z.s.ATLETIKA Rýmařov z.s. 0:03:08
Celkem 16 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:29
2 Barbora VojtáškováBarbora Vojtášková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:32
3 Petra GabčanováPetra Gabčanová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:32
4 Justýna ŠenkováJustýna Šenková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:32
5 Zuzana ČernáZuzana Černá 08 TJ UničovTJ Uničov 0:02:34
6 Tereza KeprtováTereza Keprtová 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:36
7 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:38
8 Jana RomaněnkoJana Romaněnko 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:39
9 Magdalena VályováMagdalena Vályová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:46
10 Karolína SlintákováKarolína Slintáková 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:49
11 Eliška KoupilováEliška Koupilová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:49
12 Karolína HwozdeckáKarolína Hwozdecká 08 TJ UničovTJ Uničov 0:02:58
13 Anežka KubalíkováAnežka Kubalíková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:59
14 Adéla PočováAdéla Počová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:59
15 Alžběta PavlíčkováAlžběta Pavlíčková 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:02
16 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:03
17 Marie KalfertováMarie Kalfertová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:13
18 Barbora OrságováBarbora Orságová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:16
19 Rebeca D. GadeováRebeca D. Gadeová 09 TJ UničovTJ Uničov 0:03:19
20 Tara PospíšilováTara Pospíšilová 08 TJ UničovTJ Uničov 0:03:28
21 Nela HejnáNela Hejná 09 TJ UničovTJ Uničov 0:03:29
22 Denise KristováDenise Kristová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:41
23 Anna PecháčkováAnna Pecháčková 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:41
Celkem 23 závodníků