výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále "C" MPD mladšího žactva

Praha - Jeseniova (18. 9. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ZikmundMatěj Zikmund
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 13 4.47 0.0 11.00
2 Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 18 4.19 0.0 9.00
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 16 4.13 0.0 8.00
4 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 14 3.97 0.0 7.00
5 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 15 3.95 0.0 6.00
6 593 Matěj PechMatěj Pech
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 7 3.91 0.0 5.00
7 Ondřej KůrkaOndřej Kůrka
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 4 3.88 0.0 4.00
8 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 10 3.78 0.0 3.00
9 Jakub HošekJakub Hošek
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 8 3.73 0.0 2.00
10 Václav MarekVáclav Marek
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 11 3.70 0.0 1.00
11 Lukáš GrulichLukáš Grulich
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 5 3.44 0.0
12 Jakub HeřmánekJakub Heřmánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 3.44 0.0
13 Ondřej BrožOndřej Brož
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 3.36 0.0
14 Adam TašekAdam Tašek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 6 3.07 0.0
15 David KolářDavid Kolář
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
06 9 2.94 0.0
Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 17 DNS 0.0
Jan BendaJan Benda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 1 DNS 0.0
Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 12 DNS 0.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 18.9.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva MaredováEva Maredová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 19 4.11 0.0 11.00
2 Zuzana ČiberováZuzana Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 18 4.07 0.0 9.00
3 Kateřina RandováKateřina Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 16 3.98 0.0 8.00
4 Tereza HaveldováTereza Haveldová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
06 20 3.94 0.0 7.00
5 Kristina HamplKristina Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 4 3.72 0.0 6.00
6 633 Eliška DvořákováEliška Dvořáková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 15 3.62 0.0 5.00
7 625 Dominika DudováDominika Dudová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 3 3.58 0.0 4.00
8 Adéla BajtlováAdéla Bajtlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 1 3.55 0.0 3.00
9 Nicole BasileNicole Basile
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 6 3.54 0.0 2.00
10 Julie PejcharováJulie Pejcharová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 13 3.52 0.0 1.00
11 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 10 3.48 0.0
12 Terezie ČernochováTerezie Černochová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 17 3.47 0.0
13 Veronika StudenáVeronika Studená
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 14 3.42 0.0
14 Amálie PřádováAmálie Přádová
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 9 3.40 0.0
15 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 12 3.26 0.0
16 Berta KrejbichováBerta Krejbichová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 5 3.21 0.0
17 634 Laura BrožováLaura Brožová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
06 11 3.19 0.0
18 631 Lisa HlostováLisa Hlostová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 3.12 0.0
19 Evelína VorlováEvelína Vorlová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 8 3.04 0.0
20 Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
06 2 2.87 0.0
Celkem 20 závodníků