Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc

Olomouc (25. 9. 2019)
skok vysoký - Žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1.70 544.00
2 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 1.70 544.00
3 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1.65 504.00
skok vysoký - Ml. žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1.45 352.00
2 Jan ŽákJan Žák 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1.40 317.00
3 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1.40 317.00
skok vysoký - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1.50 621.00
2 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1.45 566.00
3 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 1.45 566.00
skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada LogrováLada Logrová 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 1.40 512.00
2 Gabriela SmičkováGabriela Smičková 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 1.30 409.00
3 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1.30 409.00
skok daleký - Žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 5.27 435.00
2 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 4.98 378.00
3 Martin VychodilMartin Vychodil 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 4.98 378.00
skok daleký - Ml. žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4.39 271.00
2 David KrovDavid Krov 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4.35 264.00
3 Ondřej KošOndřej Koš 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4.03 211.00
skok daleký - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola HynkováNikola Hynková 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 4.23 362.00
2 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4.17 347.00
3 Sára SvobodováSára Svobodová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 4.07 324.00
skok daleký - Ml. žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4.34 388.00
2 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 4.00 308.00
3 Judita CoufalováJudita Coufalová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4.00 308.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 13.01 728.00
2 Bára ČechákováBára Čecháková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 08.49 431.00
3 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 07.84 389.00
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 12.51 637.00
2 Patrik PetrášPatrik Petráš 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 10.91 540.00
3 Adam HlavinkaAdam Hlavinka 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 09.83 475.00
hod kriketovým míčkem - Žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan LyznerJan Lyzner 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 73.58 513.00
2 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 66.98 455.00
3 Filip VodákFilip Vodák 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 66.06 446.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikolas HusNikolas Hus 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 56.37 362.00
2 Ondřej BičOndřej Bič 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 51.95 324.00
3 Daniel ŠkodaDaniel Škoda 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 50.30 310.00
hod kriketovým míčkem - Žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra MarešováPetra Marešová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 51.00 492.00
2 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 50.36 484.00
3 Nikola HynkováNikola Hynková 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 45.05 418.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 25.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika MrázkováVeronika Mrázková 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 54.17 533.00
2 Adriana SmetkováAdriana Smetková 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 44.99 417.00
3 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 43.14 394.00