Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc

Olomouc (25. 9. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BittnerLukáš Bittner 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2 2:40.07 390.00
2 Matěj HorákMatěj Horák 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 16 2:49.57 303.00
3 Ondřej BičOndřej Bič 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 1 2:51.07 290.00
4 Michal HorákMichal Horák 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 17 2:54.37 263.00
5 Patrik DivišPatrik Diviš 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 2:56.25 248.00
6 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 13 2:56.89 243.00
7 Lukáš CupalLukáš Cupal 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 6 3:01.49 209.00
8 Šimon FasnerŠimon Fasner 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 11 3:01.82 206.00
9 David BlažekDavid Blažek 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 3:07.33 169.00
10 Adam BurešAdam Bureš 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 3:09.96 152.00
11 Tomáš HolubíkTomáš Holubík 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 14 3:11.14 144.00
12 Marek EichertMarek Eichert 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 10 3:12.57 136.00
13 Šimon HonsŠimon Hons 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 15 3:14.98 122.00
14 Ondřej CrhaOndřej Crha 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 3:16.19 115.00
15 Robin ČervenýRobin Červený 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 7 3:18.70 102.00
16 Tomáš DosoudilTomáš Dosoudil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 9 3:34.02 37.00
MS Roman GuarguanRoman Guarguan 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 12 3:27.18
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KrovDavid Krov 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 11 2:33.31 457.00
2 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 17 2:37.23 417.00
3 Jakub KovářJakub Kovář 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10 2:52.01 283.00
4 Antonín HrtoňAntonín Hrtoň 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 2:52.91 275.00
5 Mikuláš KnápekMikuláš Knápek 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 2:55.73 252.00
6 David ChodilDavid Chodil 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 2:55.76 252.00
7 Antonín KřížAntonín Kříž 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 2:56.68 245.00
8 Nikolas HusNikolas Hus 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 3:00.88 213.00
9 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6 3:07.86 165.00
10 David JuřenaDavid Juřena 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 3:08.57 160.00
11 Ondřej KošOndřej Koš 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 9 3:09.43 155.00
12 Vojtěch JochmanVojtěch Jochman 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 3:09.64 154.00
13 Martin KucharskýMartin Kucharský 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 13 3:09.97 152.00
14 Vojtěch MádrVojtěch Mádr 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 15 3:10.05 151.00
15 Tomáš LojkaTomáš Lojka 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 14 3:18.17 104.00
16 Marek MalíšekMarek Malíšek 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 16 3:20.70 91.00
MS Richard KocourekRichard Kocourek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 3:14.02
Celkem 17 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bohumil PetrákBohumil Petrák 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 10 2:35.96 430.00
2 Kristián RychlýKristián Rychlý 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 14 2:48.30 314.00
3 Tomáš PalánekTomáš Palánek 08 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 2:54.22 264.00
4 Adam SedlákAdam Sedlák 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 16 2:58.10 234.00
5 Jan SandrJan Sandr 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 15 2:59.04 227.00
6 Ondřej MoravecOndřej Moravec 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 3:00.19 218.00
7 Levoslav OnofrejLevoslav Onofrej 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 3:01.83 206.00
8 Emil MirgaEmil Mirga 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 3:02.16 204.00
9 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 1 3:02.74 200.00
10 Šimon PalánekŠimon Palánek 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:12.60 136.00
11 Filip PlachýFilip Plachý 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 11 3:15.24 120.00
12 Tadeáš MužnýTadeáš Mužný 08 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 3:18.45 103.00
13 Jakub MichalecJakub Michalec 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 2 3:21.11 89.00
14 Michal PohlídalMichal Pohlídal 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 12 3:25.43 69.00
15 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 13 3:28.85 55.00
Štěpán NemravaŠtěpán Nemrava 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 DNS
Štěpán SléžkaŠtěpán Sléžka 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 17 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ZahradníčekPetr Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 13 2:43.79 355.00
2 Patrik VenosPatrik Venos 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 9 2:44.09 352.00
3 Marek ŠtybnarMarek Štybnar 08 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 5 2:52.27 280.00
4 Tomáš SpurnýTomáš Spurný 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 2:54.27 264.00
5 Hugo VacekHugo Vacek 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 2:54.32 264.00
6 Jan ŽákJan Žák 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 14 2:56.98 243.00
7 Martin ZahradníčekMartin Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 12 3:04.10 190.00
8 Petr ŠvandaPetr Švanda 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 3:07.50 167.00
9 Daniel ŠkodaDaniel Škoda 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 4 3:08.79 159.00
10 David SvobodaDavid Svoboda 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 3:13.91 128.00
11 Štěpán ŠimákŠtěpán Šimák 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 3 3:27.06 62.00
12 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 3:30.19 50.00
13 Marek VévodaMarek Vévoda 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 10 3:34.48 35.00
14 Filip VšolekFilip Všolek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 11 3:45.26 8.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KrovDavid Krov 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 11 2:33.31 457.00
2 Bohumil PetrákBohumil Petrák 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 10 2:35.96 430.00
3 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 17 2:37.23 417.00
4 Lukáš BittnerLukáš Bittner 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2 2:40.07 390.00
5 Petr ZahradníčekPetr Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 13 2:43.79 355.00
6 Patrik VenosPatrik Venos 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 9 2:44.09 352.00
7 Kristián RychlýKristián Rychlý 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 14 2:48.30 314.00
8 Matěj HorákMatěj Horák 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 16 2:49.57 303.00
9 Ondřej BičOndřej Bič 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 1 2:51.07 290.00
10 Jakub KovářJakub Kovář 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10 2:52.01 283.00
11 Marek ŠtybnarMarek Štybnar 08 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 5 2:52.27 280.00
12 Antonín HrtoňAntonín Hrtoň 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 2:52.91 275.00
13 Tomáš PalánekTomáš Palánek 08 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 2:54.22 264.00
14 Tomáš SpurnýTomáš Spurný 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 2:54.27 264.00
15 Hugo VacekHugo Vacek 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 2:54.32 264.00
16 Michal HorákMichal Horák 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 17 2:54.37 263.00
17 Mikuláš KnápekMikuláš Knápek 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 2:55.73 252.00
18 David ChodilDavid Chodil 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 2:55.76 252.00
19 Patrik DivišPatrik Diviš 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 2:56.25 248.00
20 Antonín KřížAntonín Kříž 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 2:56.68 245.00
21 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 13 2:56.89 243.00
22 Jan ŽákJan Žák 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 14 2:56.98 243.00
23 Adam SedlákAdam Sedlák 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 16 2:58.10 234.00
24 Jan SandrJan Sandr 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 15 2:59.04 227.00
25 Ondřej MoravecOndřej Moravec 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 3:00.19 218.00
26 Nikolas HusNikolas Hus 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 3:00.88 213.00
27 Lukáš CupalLukáš Cupal 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 6 3:01.49 209.00
28 Šimon FasnerŠimon Fasner 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 11 3:01.82 206.00
29 Levoslav OnofrejLevoslav Onofrej 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 3:01.83 206.00
30 Emil MirgaEmil Mirga 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 3:02.16 204.00
31 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 1 3:02.74 200.00
32 Martin ZahradníčekMartin Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 12 3:04.10 190.00
33 David BlažekDavid Blažek 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 3:07.33 169.00
34 Petr ŠvandaPetr Švanda 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 3:07.50 167.00
35 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6 3:07.86 165.00
36 David JuřenaDavid Juřena 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 3:08.57 160.00
37 Daniel ŠkodaDaniel Škoda 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 4 3:08.79 159.00
38 Ondřej KošOndřej Koš 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 9 3:09.43 155.00
39 Vojtěch JochmanVojtěch Jochman 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 3:09.64 154.00
40 Adam BurešAdam Bureš 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 3:09.96 152.00
41 Martin KucharskýMartin Kucharský 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 13 3:09.97 152.00
42 Vojtěch MádrVojtěch Mádr 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 15 3:10.05 151.00
43 Tomáš HolubíkTomáš Holubík 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 14 3:11.14 144.00
44 Marek EichertMarek Eichert 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 10 3:12.57 136.00
45 Šimon PalánekŠimon Palánek 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:12.60 136.00
46 David SvobodaDavid Svoboda 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 3:13.91 128.00
47 Richard KocourekRichard Kocourek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 3:14.02
48 Šimon HonsŠimon Hons 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 15 3:14.98 122.00
49 Filip PlachýFilip Plachý 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 11 3:15.24 120.00
50 Ondřej CrhaOndřej Crha 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 3:16.19 115.00
51 Tomáš LojkaTomáš Lojka 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 14 3:18.17 104.00
52 Tadeáš MužnýTadeáš Mužný 08 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 3:18.45 103.00
53 Robin ČervenýRobin Červený 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 7 3:18.70 102.00
54 Marek MalíšekMarek Malíšek 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 16 3:20.70 91.00
55 Jakub MichalecJakub Michalec 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 2 3:21.11 89.00
56 Michal PohlídalMichal Pohlídal 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 12 3:25.43 69.00
57 Štěpán ŠimákŠtěpán Šimák 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 3 3:27.06 62.00
58 Roman GuarguanRoman Guarguan 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 12 3:27.18
59 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 13 3:28.85 55.00
60 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 3:30.19 50.00
61 Tomáš DosoudilTomáš Dosoudil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 9 3:34.02 37.00
62 Marek VévodaMarek Vévoda 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 10 3:34.48 35.00
63 Filip VšolekFilip Všolek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 11 3:45.26 8.00
Štěpán NemravaŠtěpán Nemrava 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 DNS
Štěpán SléžkaŠtěpán Sléžka 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 17 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela BegováGabriela Begová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 2:50.51 458.00
2 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 14 2:53.72 426.00
3 Anežka DudováAnežka Dudová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 13 3:01.33 353.00
4 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 3:03.62 332.00
5 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 9 3:06.57 307.00
6 Bára ČechákováBára Čecháková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 10 3:14.07 245.00
7 Monika DrábkováMonika Drábková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 12 3:28.06 149.00
8 Adéla BortlováAdéla Bortlová 04 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 5 3:37.21 98.00
9 Eva BorůvkováEva Borůvková 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 7 3:40.68 81.00
10 Petra BednářováPetra Bednářová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 3:40.83 80.00
11 Kateřina BortlováKateřina Bortlová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 3:53.08 34.00
12 Natálie BalážováNatálie Balážová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 4:01.19 13.00
13 Daniela DosedělováDaniela Dosedělová 06 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 11 4:25.34 0.00
Adriana BartošákováAdriana Bartošáková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola HynkováNikola Hynková 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 2:48.09 484.00
2 Nela HájkováNela Hájková 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 1 2:57.19 392.00
3 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 14 3:04.56 324.00
4 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 3:04.83 322.00
5 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 3:05.61 315.00
6 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 12 3:06.75 305.00
7 Aneta ChlebounováAneta Chlebounová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 9 3:08.91 287.00
8 Jana IštokováJana Ištoková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 10 3:09.18 285.00
9 Sára HubáčkováSára Hubáčková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 6 3:11.59 265.00
10 Natálie JuráňováNatálie Juráňová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 11 3:12.34 259.00
11 Nela HanzelováNela Hanzelová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 5 3:14.90 239.00
12 Lucie HalámkováLucie Halámková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 3:18.55 212.00
13 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 3:24.02 174.00
14 Julie KřiklavováJulie Křiklavová 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 13 3:51.33 39.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MožnáVeronika Možná 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 9 2:59.35 371.00
2 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 3:05.73 314.00
3 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 10 3:08.09 294.00
4 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 12 3:09.45 282.00
5 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 7 3:10.73 272.00
6 Vendula KuchařováVendula Kuchařová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 3:11.17 268.00
7 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2 3:12.08 261.00
8 Lenka PetříkováLenka Petříková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 14 3:15.19 237.00
9 Martina MazurováMartina Mazurová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 3:15.90 232.00
10 Niky NguyenováNiky Nguyenová 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 13 3:18.25 214.00
11 Petra MarešováPetra Marešová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 3:27.58 152.00
12 Anna NavrátilováAnna Navrátilová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 11 3:30.52 134.00
13 Michaela MoťkováMichaela Moťková 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 8 3:31.72 127.00
14 Adéla MatonohováAdéla Matonohová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 3:38.09 93.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:01.67 350.00
2 Natálie ŠtolfováNatálie Štolfová 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 12 3:02.98 338.00
3 Sára SvobodováSára Svobodová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 3:04.12 328.00
4 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 11 3:09.27 284.00
5 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 13 3:12.83 255.00
6 Klára SuchánkováKlára Suchánková 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 3:15.08 238.00
7 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 3:26.14 161.00
8 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10 3:30.37 135.00
9 Anna Marie VáclavíkováAnna Marie Václavíková 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 14 3:41.18 79.00
10 Aneta RoušalováAneta Roušalová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 3:51.89 37.00
11 Julie PraxováJulie Praxová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 4:09.31 2.00
Gabriela PlacháGabriela Plachá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 DNS
Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 DNS
Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 5 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 13 2:49.90 465.00
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 11 2:55.91 404.00
3 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 7 3:01.51 351.00
4 Klára VlčkováKlára Vlčková 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 3:05.06 320.00
5 Adéla VodičkováAdéla Vodičková 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 6 3:07.49 299.00
6 Emma ZatloukalováEmma Zatloukalová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 9 3:12.81 255.00
7 Adéla VyhnánkováAdéla Vyhnánková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 8 3:16.41 228.00
8 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 14 3:20.14 201.00
9 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 3:21.06 194.00
10 Julie VeseláJulie Veselá 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 3:36.97 99.00
11 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 12 3:41.86 76.00
12 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 4 3:48.15 50.00
13 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 10 3:54.92 28.00
Marie VeverkováMarie Veverková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola HynkováNikola Hynková 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 2:48.09 484.00
2 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 13 2:49.90 465.00
3 Gabriela BegováGabriela Begová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 2:50.51 458.00
4 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 14 2:53.72 426.00
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 11 2:55.91 404.00
6 Nela HájkováNela Hájková 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 1 2:57.19 392.00
7 Veronika MožnáVeronika Možná 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 9 2:59.35 371.00
8 Anežka DudováAnežka Dudová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 13 3:01.33 353.00
9 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 7 3:01.51 351.00
10 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:01.67 350.00
11 Natálie ŠtolfováNatálie Štolfová 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 12 3:02.98 338.00
12 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 3:03.62 332.00
13 Sára SvobodováSára Svobodová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 3:04.12 328.00
14 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 14 3:04.56 324.00
15 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 3:04.83 322.00
16 Klára VlčkováKlára Vlčková 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 3:05.06 320.00
17 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 3:05.61 315.00
18 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 3:05.73 314.00
19 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 9 3:06.57 307.00
20 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 12 3:06.75 305.00
21 Adéla VodičkováAdéla Vodičková 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 6 3:07.49 299.00
22 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 10 3:08.09 294.00
23 Aneta ChlebounováAneta Chlebounová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 9 3:08.91 287.00
24 Jana IštokováJana Ištoková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 10 3:09.18 285.00
25 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 11 3:09.27 284.00
26 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 12 3:09.45 282.00
27 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 7 3:10.73 272.00
28 Vendula KuchařováVendula Kuchařová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 3:11.17 268.00
29 Sára HubáčkováSára Hubáčková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 6 3:11.59 265.00
30 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2 3:12.08 261.00
31 Natálie JuráňováNatálie Juráňová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 11 3:12.34 259.00
32 Emma ZatloukalováEmma Zatloukalová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 9 3:12.81 255.00
33 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 13 3:12.83 255.00
34 Bára ČechákováBára Čecháková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 10 3:14.07 245.00
35 Nela HanzelováNela Hanzelová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 5 3:14.90 239.00
36 Klára SuchánkováKlára Suchánková 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 3:15.08 238.00
37 Lenka PetříkováLenka Petříková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 14 3:15.19 237.00
38 Martina MazurováMartina Mazurová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 3:15.90 232.00
39 Adéla VyhnánkováAdéla Vyhnánková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 8 3:16.41 228.00
40 Niky NguyenováNiky Nguyenová 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 13 3:18.25 214.00
41 Lucie HalámkováLucie Halámková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 3:18.55 212.00
42 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 14 3:20.14 201.00
43 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 3:21.06 194.00
44 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 3:24.02 174.00
45 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 3:26.14 161.00
46 Petra MarešováPetra Marešová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 3:27.58 152.00
47 Monika DrábkováMonika Drábková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 12 3:28.06 149.00
48 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 10 3:30.37 135.00
49 Anna NavrátilováAnna Navrátilová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 11 3:30.52 134.00
50 Michaela MoťkováMichaela Moťková 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 8 3:31.72 127.00
51 Julie VeseláJulie Veselá 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 3:36.97 99.00
52 Adéla BortlováAdéla Bortlová 04 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 5 3:37.21 98.00
53 Adéla MatonohováAdéla Matonohová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 3:38.09 93.00
54 Eva BorůvkováEva Borůvková 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 7 3:40.68 81.00
55 Petra BednářováPetra Bednářová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 3:40.83 80.00
56 Anna Marie VáclavíkováAnna Marie Václavíková 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 14 3:41.18 79.00
57 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 12 3:41.86 76.00
58 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 4 3:48.15 50.00
59 Julie KřiklavováJulie Křiklavová 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 13 3:51.33 39.00
60 Aneta RoušalováAneta Roušalová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 3:51.89 37.00
61 Kateřina BortlováKateřina Bortlová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 3:53.08 34.00
62 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 10 3:54.92 28.00
63 Natálie BalážováNatálie Balážová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 4:01.19 13.00
64 Julie PraxováJulie Praxová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 4:09.31 2.00
65 Daniela DosedělováDaniela Dosedělová 06 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 11 4:25.34 0.00
Adriana BartošákováAdriana Bartošáková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2 DNS
Gabriela PlacháGabriela Plachá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 DNS
Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 DNS
Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 5 DNF
Marie VeverkováMarie Veverková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2 DNS