Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc

Olomouc (25. 9. 2019)

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 14 3:04.23 623.00
2 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 15 3:08.66 582.00
3 Filip CoufalFilip Coufal 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 6 3:13.79 535.00
4 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:22.31 462.00
5 Petr FišaraPetr Fišara 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 10 3:22.67 459.00
6 Aleš ČápAleš Čáp 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 3:32.38 382.00
7 Jan GrygarJan Grygar 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 13 3:36.54 351.00
8 Filip GébaFilip Géba 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 11 3:38.64 336.00
9 David GothDavid Goth 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 12 3:38.96 334.00
10 Lukáš BlahaLukáš Blaha 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 3:42.79 307.00
11 Jan AndršJan Andrš 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 3:47.59 275.00
12 Marco BenelliMarco Benelli 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 3:50.29 257.00
13 David BrožDavid Brož 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 5 3:53.17 239.00
14 Mojmír CoufalMojmír Coufal 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 4:00.48 196.00
15 Zdeno BaliarZdeno Baliar 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 2 4:08.10 156.00
16 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 16 4:16.10 118.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek JanákMarek Janák 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 3:08.81 581.00
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 17 3:09.76 572.00
3 Richard KrálRichard Král 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 11 3:09.78 572.00
4 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 7 3:18.80 492.00
5 Jiří LátalJiří Látal 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 16 3:20.97 473.00
6 Matěj KučeraMatěj Kučera 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 13 3:21.91 466.00
7 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 3:23.07 456.00
8 Vojtěch KoutnýVojtěch Koutný 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:25.46 437.00
9 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 3:32.97 378.00
10 Michal KovaříkMichal Kovařík 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10 3:33.31 375.00
11 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 3:33.33 375.00
12 Tomáš JurášekTomáš Jurášek 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 3:34.66 365.00
13 Oliver KašparOliver Kašpar 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 8 3:36.83 349.00
14 Adam HlavinkaAdam Hlavinka 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 3:37.04 348.00
15 Jakub KřivánekJakub Křivánek 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 3:39.07 333.00
16 Bruno LacigaBruno Laciga 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 15 3:39.53 330.00
František KuželFrantišek Kužel 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 14 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek LešanskýMarek Lešanský 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 3:19.04 490.00
2 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 06 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 2 3:23.49 453.00
3 Adam PřidalAdam Přidal 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 16 3:30.87 394.00
4 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 17 3:31.75 387.00
5 Adam MakoAdam Mako 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 3:31.80 387.00
6 Michal LutovskýMichal Lutovský 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 3:32.82 379.00
7 Karel NavrátilKarel Navrátil 05 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 9 3:34.16 369.00
8 Patrik PetrášPatrik Petráš 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 11 3:35.27 361.00
9 Jan LyznerJan Lyzner 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 4 3:38.09 340.00
10 Tomáš PodstatskýTomáš Podstatský 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 13 3:41.24 318.00
11 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 04 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 14 3:42.00 312.00
12 Patrik MasopustPatrik Masopust 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 3:49.55 262.00
13 Tomáš NovákTomáš Novák 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 10 3:53.58 237.00
14 Oldřich Ondřej PřecechtělOldřich Ondřej Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 15 3:59.51 202.00
15 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 12 4:16.70 115.00
16 Jiří MotalJiří Motal 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 7 4:17.65 111.00
Vojtěch MrkusVojtěch Mrkus 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 6 3:04.73 619.00
2 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 11 3:17.89 500.00
3 Nikolas TamborskýNikolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10 3:18.48 495.00
4 Filip VodákFilip Vodák 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 14 3:26.46 428.00
5 Šimon StachŠimon Stach 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 3:27.26 422.00
6 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 3:29.68 403.00
7 Martin VychodilMartin Vychodil 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 15 3:30.73 395.00
8 Radek VytásekRadek Vytásek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 16 3:31.31 390.00
9 Filip SkácelFilip Skácel 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 3:33.45 374.00
10 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2 3:38.49 337.00
11 Petr KoutnýPetr Koutný 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 18 3:38.85 334.00
12 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 9 3:41.45 316.00
13 Robin TomigaRobin Tomiga 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 12 3:44.09 298.00
14 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 17 3:44.95 292.00
15 Tomáš ŠtrbákTomáš Štrbák 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 8 3:53.59 237.00
16 Adam TrávníkAdam Trávník 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 13 3:58.25 209.00
17 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 7 4:19.96 101.00
Matěj SmyčkaMatěj Smyčka 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 DNF
Celkem 18 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 14 3:04.23 623.00
2 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 6 3:04.73 619.00
3 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 15 3:08.66 582.00
4 Marek JanákMarek Janák 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 3:08.81 581.00
5 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 17 3:09.76 572.00
6 Richard KrálRichard Král 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 11 3:09.78 572.00
7 Filip CoufalFilip Coufal 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 6 3:13.79 535.00
8 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 11 3:17.89 500.00
9 Nikolas TamborskýNikolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 10 3:18.48 495.00
10 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 7 3:18.80 492.00
11 Marek LešanskýMarek Lešanský 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 3:19.04 490.00
12 Jiří LátalJiří Látal 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 16 3:20.97 473.00
13 Matěj KučeraMatěj Kučera 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 13 3:21.91 466.00
14 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:22.31 462.00
15 Petr FišaraPetr Fišara 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 10 3:22.67 459.00
16 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 3:23.07 456.00
17 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 06 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 2 3:23.49 453.00
18 Vojtěch KoutnýVojtěch Koutný 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 9 3:25.46 437.00
19 Filip VodákFilip Vodák 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 14 3:26.46 428.00
20 Šimon StachŠimon Stach 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 3:27.26 422.00
21 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 3:29.68 403.00
22 Martin VychodilMartin Vychodil 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 15 3:30.73 395.00
23 Adam PřidalAdam Přidal 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 16 3:30.87 394.00
24 Radek VytásekRadek Vytásek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 16 3:31.31 390.00
25 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 17 3:31.75 387.00
26 Adam MakoAdam Mako 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 3:31.80 387.00
27 Aleš ČápAleš Čáp 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 3:32.38 382.00
28 Michal LutovskýMichal Lutovský 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 3:32.82 379.00
29 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 3:32.97 378.00
30 Michal KovaříkMichal Kovařík 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 10 3:33.31 375.00
31 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 3:33.33 375.00
32 Filip SkácelFilip Skácel 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 3:33.45 374.00
33 Karel NavrátilKarel Navrátil 05 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 9 3:34.16 369.00
34 Tomáš JurášekTomáš Jurášek 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 3:34.66 365.00
35 Patrik PetrášPatrik Petráš 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 11 3:35.27 361.00
36 Jan GrygarJan Grygar 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 13 3:36.54 351.00
37 Oliver KašparOliver Kašpar 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 8 3:36.83 349.00
38 Adam HlavinkaAdam Hlavinka 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 3:37.04 348.00
39 Jan LyznerJan Lyzner 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 4 3:38.09 340.00
40 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2 3:38.49 337.00
41 Filip GébaFilip Géba 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 11 3:38.64 336.00
42 Petr KoutnýPetr Koutný 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 18 3:38.85 334.00
43 David GothDavid Goth 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 12 3:38.96 334.00
44 Jakub KřivánekJakub Křivánek 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 12 3:39.07 333.00
45 Bruno LacigaBruno Laciga 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 15 3:39.53 330.00
46 Tomáš PodstatskýTomáš Podstatský 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 13 3:41.24 318.00
47 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 9 3:41.45 316.00
48 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 04 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 14 3:42.00 312.00
49 Lukáš BlahaLukáš Blaha 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 3:42.79 307.00
50 Robin TomigaRobin Tomiga 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 12 3:44.09 298.00
51 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 17 3:44.95 292.00
52 Jan AndršJan Andrš 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 3:47.59 275.00
53 Patrik MasopustPatrik Masopust 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 3:49.55 262.00
54 Marco BenelliMarco Benelli 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 3:50.29 257.00
55 David BrožDavid Brož 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 5 3:53.17 239.00
56 Tomáš NovákTomáš Novák 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 10 3:53.58 237.00
57 Tomáš ŠtrbákTomáš Štrbák 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 8 3:53.59 237.00
58 Adam TrávníkAdam Trávník 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 13 3:58.25 209.00
59 Oldřich Ondřej PřecechtělOldřich Ondřej Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 15 3:59.51 202.00
60 Mojmír CoufalMojmír Coufal 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 4:00.48 196.00
61 Zdeno BaliarZdeno Baliar 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 2 4:08.10 156.00
62 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 16 4:16.10 118.00
63 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 12 4:16.70 115.00
64 Jiří MotalJiří Motal 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 7 4:17.65 111.00
65 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 7 4:19.96 101.00
František KuželFrantišek Kužel 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 14 DNS
Vojtěch MrkusVojtěch Mrkus 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 DNS
Matěj SmyčkaMatěj Smyčka 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 DNF