Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj - okresní kolo Olomouc

Olomouc (25. 9. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 08.38 454.00
2 Tomáš PodstatskýTomáš Podstatský 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 08.84 340.00
3 Jan GrygarJan Grygar 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 08.85 338.00
4 David BrožDavid Brož 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 09.06 291.00
5 Tomáš ŠtrbákTomáš Štrbák 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 8 09.19 264.00
6 Filip VodákFilip Vodák 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 1 09.38 226.00
7 Matěj KučeraMatěj Kučera 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2 09.52 199.00
8 Aleš ČápAleš Čáp 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 09.67 173.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip GébaFilip Géba 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4 07.96 571.00
2 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5 08.10 531.00
3 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 08.55 411.00
4 Michal KovaříkMichal Kovařík 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3 08.71 371.00
5 Bruno LacigaBruno Laciga 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 6 09.08 287.00
6 Radek VytásekRadek Vytásek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 8 09.11 280.00
7 Adam PřidalAdam Přidal 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 7 09.26 249.00
8 Jiří LátalJiří Látal 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 2 09.29 243.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik PetrášPatrik Petráš 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 7 08.45 436.00
2 Filip CoufalFilip Coufal 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5 08.64 388.00
3 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 08.88 331.00
4 Robin TomigaRobin Tomiga 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 09.07 289.00
5 Filip SkácelFilip Skácel 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 8 09.21 259.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 09.24 253.00
7 Marco BenelliMarco Benelli 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 4 09.34 233.00
Vojtěch MrkusVojtěch Mrkus 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LyznerJan Lyzner 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 07.90 589.00
2 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 07.93 580.00
3 Tomáš JurášekTomáš Jurášek 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 08.61 396.00
4 Martin VychodilMartin Vychodil 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 1 08.62 393.00
5 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3 08.62 393.00
6 Petr FišaraPetr Fišara 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 5 08.81 347.00
7 Marek JanákMarek Janák 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 2 08.93 320.00
8 Adam HlavinkaAdam Hlavinka 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 09.00 304.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 08.03 551.00
2 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 1 08.25 489.00
3 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 06 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 08.37 457.00
4 Karel NavrátilKarel Navrátil 05 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 2 08.46 434.00
5 Michal LutovskýMichal Lutovský 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 6 08.60 398.00
6 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 08.66 383.00
7 David GothDavid Goth 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 08.71 371.00
8 Vojtěch KoutnýVojtěch Koutný 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 5 08.92 322.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 08.20 503.00
2 Šimon StachŠimon Stach 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 08.54 413.00
3 Richard KrálRichard Král 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 08.68 378.00
4 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 6 08.78 354.00
5 Lukáš BlahaLukáš Blaha 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 5 09.19 264.00
6 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 09.66 174.00
7 Patrik MasopustPatrik Masopust 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 7 09.73 163.00
8 Zdeno BaliarZdeno Baliar 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 4 10.07 110.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 5 08.13 523.00
2 Adam MakoAdam Mako 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 6 08.61 396.00
3 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 08.91 324.00
4 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 09.04 295.00
5 František KuželFrantišek Kužel 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 09.19 264.00
6 Adam TrávníkAdam Trávník 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 09.38 226.00
7 Mojmír CoufalMojmír Coufal 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 10.03 116.00
Matěj SmyčkaMatěj Smyčka 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MotalJiří Motal 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 08.29 478.00
2 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 08.35 462.00
3 Jan AndršJan Andrš 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 08.55 411.00
4= Marek LešanskýMarek Lešanský 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 3 08.56 408.00
4= Oldřich Ondřej PřecechtělOldřich Ondřej Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 08.56 408.00
6 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 08.58 403.00
7 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 04 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 7 08.89 329.00
8 Oliver KašparOliver Kašpar 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 09.50 203.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 25.9.2019 - 08:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 08.26 487.00
2 Nikolas TamborskýNikolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 08.99 306.00
3 Jakub KřivánekJakub Křivánek 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.11 280.00
4 Petr KoutnýPetr Koutný 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 09.82 148.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LyznerJan Lyzner 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 07.90 589.00
2 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 07.93 580.00
3 Filip GébaFilip Géba 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4 07.96 571.00
4 David StřídaDavid Střída 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 08.03 551.00
5 Matěj HápMatěj Háp 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5 08.10 531.00
6 Michal JanotaMichal Janota 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 5 08.13 523.00
7 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 08.20 503.00
8 Ondřej ZahradníčekOndřej Zahradníček 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 1 08.25 489.00
9 Pavel ŠubrtPavel Šubrt 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 08.26 487.00
10 Jiří MotalJiří Motal 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 08.29 478.00
11 David PlačekDavid Plaček 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 08.35 462.00
12 Štěpán LorencŠtěpán Lorenc 06 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 08.37 457.00
13 Tomáš JuračkaTomáš Juračka 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 08.38 454.00
14 Patrik PetrášPatrik Petráš 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 7 08.45 436.00
15 Karel NavrátilKarel Navrátil 05 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 2 08.46 434.00
16 Šimon StachŠimon Stach 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 08.54 413.00
17 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 08.55 411.00
17 Jan AndršJan Andrš 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 08.55 411.00
19 Marek LešanskýMarek Lešanský 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 3 08.56 408.00
19 Oldřich Ondřej PřecechtělOldřich Ondřej Přecechtěl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 08.56 408.00
21 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 08.58 403.00
22 Michal LutovskýMichal Lutovský 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 6 08.60 398.00
23 Tomáš JurášekTomáš Jurášek 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 08.61 396.00
23 Adam MakoAdam Mako 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 6 08.61 396.00
25 Martin VychodilMartin Vychodil 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 1 08.62 393.00
25 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3 08.62 393.00
27 Filip CoufalFilip Coufal 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5 08.64 388.00
28 Adam TomášekAdam Tomášek 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 08.66 383.00
29 Richard KrálRichard Král 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 08.68 378.00
30 Michal KovaříkMichal Kovařík 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3 08.71 371.00
30 David GothDavid Goth 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 08.71 371.00
32 Tomáš KalusTomáš Kalus 04 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 6 08.78 354.00
33 Petr FišaraPetr Fišara 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 5 08.81 347.00
34 Tomáš PodstatskýTomáš Podstatský 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 08.84 340.00
35 Jan GrygarJan Grygar 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 08.85 338.00
36 Tadeáš CharvátTadeáš Charvát 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 08.88 331.00
37 Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil 04 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 7 08.89 329.00
38 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 08.91 324.00
39 Vojtěch KoutnýVojtěch Koutný 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 5 08.92 322.00
40 Marek JanákMarek Janák 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 2 08.93 320.00
41 Nikolas TamborskýNikolas Tamborský 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 08.99 306.00
42 Adam HlavinkaAdam Hlavinka 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 09.00 304.00
43 Radim RiedlRadim Riedl 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 09.04 295.00
44 David BrožDavid Brož 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 09.06 291.00
45 Robin TomigaRobin Tomiga 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 09.07 289.00
46 Bruno LacigaBruno Laciga 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 6 09.08 287.00
47 Radek VytásekRadek Vytásek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 8 09.11 280.00
47 Jakub KřivánekJakub Křivánek 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.11 280.00
49 Tomáš ŠtrbákTomáš Štrbák 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 8 09.19 264.00
49 Lukáš BlahaLukáš Blaha 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 5 09.19 264.00
49 František KuželFrantišek Kužel 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 09.19 264.00
52 Filip SkácelFilip Skácel 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 8 09.21 259.00
53 Tomáš NovákTomáš Novák 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 09.24 253.00
54 Adam PřidalAdam Přidal 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 7 09.26 249.00
55 Jiří LátalJiří Látal 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 2 09.29 243.00
56 Marco BenelliMarco Benelli 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 4 09.34 233.00
57 Filip VodákFilip Vodák 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 1 09.38 226.00
57 Adam TrávníkAdam Trávník 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 09.38 226.00
59 Oliver KašparOliver Kašpar 05 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 09.50 203.00
60 Matěj KučeraMatěj Kučera 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 2 09.52 199.00
61 Petr ŠtěpánPetr Štěpán 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 09.66 174.00
62 Aleš ČápAleš Čáp 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 09.67 173.00
63 Patrik MasopustPatrik Masopust 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 7 09.73 163.00
64 Petr KoutnýPetr Koutný 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 09.82 148.00
65 Mojmír CoufalMojmír Coufal 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 10.03 116.00
66 Zdeno BaliarZdeno Baliar 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 4 10.07 110.00
Vojtěch MrkusVojtěch Mrkus 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 6 DNS
Matěj SmyčkaMatěj Smyčka 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 8 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BičOndřej Bič 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 08.98 309.00
2 Matěj HorákMatěj Horák 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 09.37 227.00
3 Jan SandrJan Sandr 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 09.75 159.00
4 Ondřej MoravecOndřej Moravec 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 09.93 131.00
5 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 10.37 72.00
6 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 10.44 64.00
7 Šimon PalánekŠimon Palánek 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 10.72 37.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽákJan Žák 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 08.88 331.00
2 Tomáš SpurnýTomáš Spurný 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 09.27 247.00
3 David KrovDavid Krov 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 2 09.44 214.00
4 Jakub KovářJakub Kovář 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 09.52 199.00
5 Vojtěch JochmanVojtěch Jochman 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 5 09.76 158.00
6 Marek EichertMarek Eichert 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 10.30 80.00
7 Mikuláš KnápekMikuláš Knápek 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 10.39 70.00
8 Filip VšolekFilip Všolek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 8 10.94 20.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkodaDaniel Škoda 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 7 09.44 214.00
2 Patrik VenosPatrik Venos 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 1 09.59 187.00
3 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 6 09.82 148.00
4 Kristián RychlýKristián Rychlý 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 09.89 137.00
5 Šimon FasnerŠimon Fasner 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 5 10.27 84.00
6 Hugo VacekHugo Vacek 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 10.38 71.00
7 David BlažekDavid Blažek 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 10.60 47.00
8 Martin KucharskýMartin Kucharský 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 10.72 37.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín HrtoňAntonín Hrtoň 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3 09.64 178.00
2 Petr ŠvandaPetr Švanda 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 09.68 171.00
3 Marek ŠtybnarMarek Štybnar 08 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 09.98 123.00
4 Adam SedlákAdam Sedlák 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 10.01 119.00
5 Michal PohlídalMichal Pohlídal 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 2 10.07 110.00
6 Adam BurešAdam Bureš 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 10.21 91.00
7 Levoslav OnofrejLevoslav Onofrej 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 10.24 88.00
8 Tomáš HolubíkTomáš Holubík 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5 10.62 46.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DivišPatrik Diviš 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4 08.78 354.00
2 Nikolas HusNikolas Hus 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 08.81 347.00
3 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 09.46 210.00
4 Vojtěch MádrVojtěch Mádr 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 09.83 146.00
5 Tomáš PalánekTomáš Palánek 08 ZŠ LutinZŠ Lutin 1 10.20 93.00
6 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6 10.29 81.00
7 Jakub MichalecJakub Michalec 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 10.46 62.00
MS Richard KocourekRichard Kocourek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 09.50
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BittnerLukáš Bittner 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 09.63 180.00
2 Michal HorákMichal Horák 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2 10.00 120.00
3 Marek MalíšekMarek Malíšek 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 10.11 105.00
4 Lukáš CupalLukáš Cupal 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 10.34 75.00
5 Emil MirgaEmil Mirga 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 8 10.35 74.00
6 Šimon HonsŠimon Hons 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 10.54 53.00
7 Marek VévodaMarek Vévoda 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 10.96 19.00
8 Robin ČervenýRobin Červený 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 11.23 5.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 7 09.33 235.00
2 Petr ZahradníčekPetr Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 09.65 176.00
3 Tomáš DosoudilTomáš Dosoudil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 10.00 120.00
4 Martin ZahradníčekMartin Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 8 10.18 95.00
5 Filip PlachýFilip Plachý 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2 10.20 93.00
6 David JuřenaDavid Juřena 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 3 10.27 84.00
7 Tomáš LojkaTomáš Lojka 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 6 10.64 44.00
MS Roman GuarguanRoman Guarguan 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 10.80
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohumil PetrákBohumil Petrák 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 09.01 302.00
2 David ChodilDavid Chodil 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 09.92 132.00
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 10.57 50.00
4 Ondřej CrhaOndřej Crha 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 10.63 45.00
5 Štěpán ŠimákŠtěpán Šimák 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 1 11.85 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (st, 25.9.2019 - 09:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KošOndřej Koš 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.42 218.00
2 David SvobodaDavid Svoboda 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 8 10.05 113.00
3 Tadeáš MužnýTadeáš Mužný 08 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 11.33 2.00
Štěpán SléžkaŠtěpán Sléžka 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DivišPatrik Diviš 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4 08.78 354.00
2 Nikolas HusNikolas Hus 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 08.81 347.00
3 Jan ŽákJan Žák 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 08.88 331.00
4 Ondřej BičOndřej Bič 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 08.98 309.00
5 Bohumil PetrákBohumil Petrák 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 09.01 302.00
6 Tomáš SpurnýTomáš Spurný 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 09.27 247.00
7 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 7 09.33 235.00
8 Matěj HorákMatěj Horák 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 09.37 227.00
9 Ondřej KošOndřej Koš 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.42 218.00
10 David KrovDavid Krov 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 2 09.44 214.00
10 Daniel ŠkodaDaniel Škoda 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 7 09.44 214.00
12 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 09.46 210.00
13 Richard KocourekRichard Kocourek 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 09.50
14 Jakub KovářJakub Kovář 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 09.52 199.00
15 Patrik VenosPatrik Venos 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 1 09.59 187.00
16 Lukáš BittnerLukáš Bittner 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 09.63 180.00
17 Antonín HrtoňAntonín Hrtoň 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3 09.64 178.00
18 Petr ZahradníčekPetr Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 09.65 176.00
19 Petr ŠvandaPetr Švanda 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 09.68 171.00
20 Jan SandrJan Sandr 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 09.75 159.00
21 Vojtěch JochmanVojtěch Jochman 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 5 09.76 158.00
22 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 6 09.82 148.00
23 Vojtěch MádrVojtěch Mádr 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 09.83 146.00
24 Kristián RychlýKristián Rychlý 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 09.89 137.00
25 David ChodilDavid Chodil 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 09.92 132.00
26 Ondřej MoravecOndřej Moravec 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 09.93 131.00
27 Marek ŠtybnarMarek Štybnar 08 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 09.98 123.00
28 Michal HorákMichal Horák 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2 10.00 120.00
28 Tomáš DosoudilTomáš Dosoudil 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 4 10.00 120.00
30 Adam SedlákAdam Sedlák 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 10.01 119.00
31 David SvobodaDavid Svoboda 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 8 10.05 113.00
32 Michal PohlídalMichal Pohlídal 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 2 10.07 110.00
33 Marek MalíšekMarek Malíšek 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 10.11 105.00
34 Martin ZahradníčekMartin Zahradníček 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 8 10.18 95.00
35 Tomáš PalánekTomáš Palánek 08 ZŠ LutinZŠ Lutin 1 10.20 93.00
35 Filip PlachýFilip Plachý 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 2 10.20 93.00
37 Adam BurešAdam Bureš 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 10.21 91.00
38 Levoslav OnofrejLevoslav Onofrej 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 10.24 88.00
39 Šimon FasnerŠimon Fasner 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 5 10.27 84.00
39 David JuřenaDavid Juřena 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 3 10.27 84.00
41 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6 10.29 81.00
42 Marek EichertMarek Eichert 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 10.30 80.00
43 Lukáš CupalLukáš Cupal 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 10.34 75.00
44 Emil MirgaEmil Mirga 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 8 10.35 74.00
45 Lukáš TrnkaLukáš Trnka 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 10.37 72.00
46 Hugo VacekHugo Vacek 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 10.38 71.00
47 Mikuláš KnápekMikuláš Knápek 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 10.39 70.00
48 Matyáš MelichMatyáš Melich 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 10.44 64.00
49 Jakub MichalecJakub Michalec 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 10.46 62.00
50 Šimon HonsŠimon Hons 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 10.54 53.00
51 Antonín KřížAntonín Kříž 08 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 10.57 50.00
52 David BlažekDavid Blažek 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 10.60 47.00
53 Tomáš HolubíkTomáš Holubík 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5 10.62 46.00
54 Ondřej CrhaOndřej Crha 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 10.63 45.00
55 Tomáš LojkaTomáš Lojka 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 6 10.64 44.00
56 Šimon PalánekŠimon Palánek 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 10.72 37.00
56 Martin KucharskýMartin Kucharský 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 10.72 37.00
58 Roman GuarguanRoman Guarguan 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 5 10.80
59 Filip VšolekFilip Všolek 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 8 10.94 20.00
60 Marek VévodaMarek Vévoda 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 10.96 19.00
61 Robin ČervenýRobin Červený 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 11.23 5.00
62 Tadeáš MužnýTadeáš Mužný 08 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 11.33 2.00
63 Štěpán ŠimákŠtěpán Šimák 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 1 11.85 0.00
Štěpán SléžkaŠtěpán Sléžka 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 09.17 523.00
2 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 09.71 397.00
3 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 10.07 322.00
4 Adéla MatonohováAdéla Matonohová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 10.34 270.00
5 Aneta RoušalováAneta Roušalová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 7 10.48 245.00
Helena MarkováHelena Marková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 5 DNS
Kristýna VolábkováKristýna Volábková 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 1 DNS
Marie PedackováMarie Pedacková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela BegováGabriela Begová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 09.03 558.00
2 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 09.39 470.00
3 Adéla VyhnánkováAdéla Vyhnánková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 1 09.71 397.00
4 Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 2 09.73 393.00
5 Adéla BortlováAdéla Bortlová 04 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 5 09.85 367.00
6 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 6 09.87 363.00
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 8 10.85 184.00
8 Daniela DosedělováDaniela Dosedělová 06 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 3 10.95 168.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HájkováNela Hájková 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 08.91 589.00
2 Bára ČechákováBára Čecháková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 4 09.37 475.00
3 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 8 09.38 472.00
4 Monika DrábkováMonika Drábková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5 09.51 442.00
5 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 09.52 440.00
6 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2 09.71 397.00
7 Natálie ŠtolfováNatálie Štolfová 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 1 09.88 361.00
8 Gabriela PlacháGabriela Plachá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 10.58 228.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 6 09.27 499.00
2 Veronika MožnáVeronika Možná 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 09.57 428.00
3 Jana IštokováJana Ištoková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 09.88 361.00
4 Sára HubáčkováSára Hubáčková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 5 09.98 340.00
5 Julie VeseláJulie Veselá 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 10.07 322.00
6 Niky NguyenováNiky Nguyenová 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 7 10.16 304.00
7 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 10.31 276.00
8 Lenka PetříkováLenka Petříková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 8 10.97 166.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HynkováNikola Hynková 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3 08.80 618.00
2 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 1 09.25 504.00
3 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 2 09.34 482.00
4 Eva BorůvkováEva Borůvková 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 09.51 442.00
5 Julie KřiklavováJulie Křiklavová 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 09.65 411.00
6 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 09.78 382.00
7 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 5 09.84 369.00
8 Anna NavrátilováAnna Navrátilová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 7 10.04 328.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VlčkováKlára Vlčková 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 8 09.04 556.00
2 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 09.15 528.00
3 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 6 09.37 475.00
4 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 09.40 468.00
5 Sára SvobodováSára Svobodová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 2 09.56 431.00
6 Adéla VodičkováAdéla Vodičková 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 1 09.56 431.00
7 Nela HanzelováNela Hanzelová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 3 09.77 384.00
8 Anežka DudováAnežka Dudová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 10.00 336.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 08.76 629.00
2 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 08.96 576.00
3 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1 09.31 489.00
4 Klára SuchánkováKlára Suchánková 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 2 09.59 424.00
5 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 7 09.65 411.00
6 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6 09.89 359.00
7 Kateřina BortlováKateřina Bortlová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 5 10.76 198.00
8 Natálie BalážováNatálie Balážová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 4 11.01 160.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 2 09.43 461.00
2 Petra MarešováPetra Marešová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 6 09.73 393.00
3 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 10.12 312.00
4 Vendula KuchařováVendula Kuchařová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3 10.25 287.00
5 Anna Marie VáclavíkováAnna Marie Václavíková 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 8 10.43 254.00
6 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 10.53 236.00
7 Natálie JuráňováNatálie Juráňová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 10.58 228.00
8 Aneta ChlebounováAneta Chlebounová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 4 15.75 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 25.9.2019 - 09:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 09.40 468.00
2 Petra BednářováPetra Bednářová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.55 433.00
3 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 3 09.78 382.00
4 Michaela MoťkováMichaela Moťková 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 6 09.78 382.00
5 Lucie HalámkováLucie Halámková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 10.07 322.00
6 Emma ZatloukalováEmma Zatloukalová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 10.27 283.00
7 Julie PraxováJulie Praxová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 10.68 211.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 08.76 629.00
2 Nikola HynkováNikola Hynková 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 3 08.80 618.00
3 Nela HájkováNela Hájková 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 08.91 589.00
4 Alžběta HájkováAlžběta Hájková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 08.96 576.00
5 Gabriela BegováGabriela Begová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 4 09.03 558.00
6 Klára VlčkováKlára Vlčková 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 8 09.04 556.00
7 Agáta CoufalováAgáta Coufalová 05 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 09.15 528.00
8 Eliška BráblíkováEliška Bráblíková 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 09.17 523.00
9 Šárka ZhébalováŠárka Zhébalová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 1 09.25 504.00
10 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 6 09.27 499.00
11 Anna ŽídkováAnna Žídková 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1 09.31 489.00
12 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 2 09.34 482.00
13 Bára ČechákováBára Čecháková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 4 09.37 475.00
13 Kristýna NevrláKristýna Nevrlá 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 6 09.37 475.00
15 Kristýna SměláKristýna Smělá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 8 09.38 472.00
16 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 09.39 470.00
17 Lucie ŠebelováLucie Šebelová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 09.40 468.00
17 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 09.40 468.00
19 Martina MazurováMartina Mazurová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 2 09.43 461.00
20 Monika DrábkováMonika Drábková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5 09.51 442.00
20 Eva BorůvkováEva Borůvková 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 09.51 442.00
22 Klára HynkováKlára Hynková 04 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 09.52 440.00
23 Petra BednářováPetra Bednářová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 09.55 433.00
24 Sára SvobodováSára Svobodová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 2 09.56 431.00
24 Adéla VodičkováAdéla Vodičková 04 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 1 09.56 431.00
26 Veronika MožnáVeronika Možná 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 09.57 428.00
27 Klára SuchánkováKlára Suchánková 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 2 09.59 424.00
28 Julie KřiklavováJulie Křiklavová 05 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 09.65 411.00
28 Vendula VoldánováVendula Voldánová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 7 09.65 411.00
30 Vendula VláčilováVendula Vláčilová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 09.71 397.00
30 Adéla VyhnánkováAdéla Vyhnánková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 1 09.71 397.00
30 Lucie KnopováLucie Knopová 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2 09.71 397.00
33 Adéla RozsypalováAdéla Rozsypalová 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 2 09.73 393.00
33 Petra MarešováPetra Marešová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 6 09.73 393.00
35 Nela HanzelováNela Hanzelová 04 ZŠ LutinZŠ Lutin 3 09.77 384.00
36 Vendula ZbořilováVendula Zbořilová 04 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 8 09.78 382.00
36 Magdaléna KuncováMagdaléna Kuncová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 3 09.78 382.00
36 Michaela MoťkováMichaela Moťková 04 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 6 09.78 382.00
39 Sára EndlicherováSára Endlicherová 05 ZŠ LutinZŠ Lutin 5 09.84 369.00
40 Adéla BortlováAdéla Bortlová 04 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 5 09.85 367.00
41 Kateřina KubschováKateřina Kubschová 04 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 6 09.87 363.00
42 Natálie ŠtolfováNatálie Štolfová 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 1 09.88 361.00
42 Jana IštokováJana Ištoková 04 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 09.88 361.00
44 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová 05 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6 09.89 359.00
45 Sára HubáčkováSára Hubáčková 05 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 5 09.98 340.00
46 Anežka DudováAnežka Dudová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 10.00 336.00
47 Anna NavrátilováAnna Navrátilová 05 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 7 10.04 328.00
48 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 04 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 10.07 322.00
48 Julie VeseláJulie Veselá 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 10.07 322.00
48 Lucie HalámkováLucie Halámková 04 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 10.07 322.00
51 Lucie ZemánkováLucie Zemánková 04 ZŠ MedlovZŠ Medlov 1 10.12 312.00
52 Niky NguyenováNiky Nguyenová 04 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 7 10.16 304.00
53 Vendula KuchařováVendula Kuchařová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 3 10.25 287.00
54 Emma ZatloukalováEmma Zatloukalová 05 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 8 10.27 283.00
55 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 10.31 276.00
56 Adéla MatonohováAdéla Matonohová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 10.34 270.00
57 Anna Marie VáclavíkováAnna Marie Václavíková 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 8 10.43 254.00
58 Aneta RoušalováAneta Roušalová 05 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 7 10.48 245.00
59 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 10.53 236.00
60 Gabriela PlacháGabriela Plachá 05 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 7 10.58 228.00
60 Natálie JuráňováNatálie Juráňová 05 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 10.58 228.00
62 Julie PraxováJulie Praxová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2 10.68 211.00
63 Kateřina BortlováKateřina Bortlová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 5 10.76 198.00
64 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 05 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 8 10.85 184.00
65 Daniela DosedělováDaniela Dosedělová 06 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 3 10.95 168.00
66 Lenka PetříkováLenka Petříková 05 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 8 10.97 166.00
67 Natálie BalážováNatálie Balážová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 4 11.01 160.00
68 Aneta ChlebounováAneta Chlebounová 05 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 4 15.75 0.00
Helena MarkováHelena Marková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 5 DNS
Kristýna VolábkováKristýna Volábková 04 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 1 DNS
Marie PedackováMarie Pedacková 05 ZŠ Moravský BerounZŠ Moravský Beroun 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KafkováNela Kafková 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 09.54 435.00
2 Anna JedenástíkováAnna Jedenástíková 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 09.62 417.00
3 Aneta ŠvábeníkováAneta Švábeníková 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 09.75 389.00
4 Veronika LízalováVeronika Lízalová 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 10.21 295.00
5 Barbora KadalováBarbora Kadalová 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 10.33 272.00
6 Adriana SmolkováAdriana Smolková 08 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 7 10.55 233.00
7 Karolína ZbořilováKarolína Zbořilová 07 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 1 10.69 209.00
8 Liliana PoučenskáLiliana Poučenská 07 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 2 10.91 174.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 09.30 492.00
2 Marie VrbováMarie Vrbová 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 8 09.74 391.00
3 Milena KysučanováMilena Kysučanová 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 09.80 378.00
4 Kateřina MíšováKateřina Míšová 06 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 6 09.88 361.00
5 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 09.93 350.00
6 Pavlína BáťkováPavlína Báťková 07 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4 10.11 314.00
7 Lucie KrumpholzováLucie Krumpholzová 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 5 10.48 245.00
8 Beata NovákováBeata Nováková 07 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 2 10.75 199.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KroutilováZuzana Kroutilová 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 09.38 472.00
2 Veronika HolcováVeronika Holcová 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4 09.81 376.00
3 Valérie PříleskáValérie Příleská 07 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 10.00 336.00
4 Magdaléna PeřinováMagdaléna Peřinová 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 10.03 330.00
5 Ema HruškováEma Hrušková 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 5 10.14 308.00
6 Lucie MajerováLucie Majerová 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 10.48 245.00
7 Kristýna KorhoňováKristýna Korhoňová 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 10.58 228.00
8 Adéla PernicováAdéla Pernicová 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 7 10.69 209.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 09.30 492.00
2 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 09.82 374.00
3 Valérie JanečkováValérie Janečková 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5 09.91 355.00
4 Sára OplustilováSára Oplustilová 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 09.94 348.00
5 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 8 10.02 332.00
6 Adéla DrmolováAdéla Drmolová 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 10.42 256.00
7 Ema KolaříkováEma Kolaříková 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 10.78 195.00
8 Denisa OlšanskáDenisa Olšanská 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 2 11.73 71.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada LogrováLada Logrová 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 6 09.05 553.00
2 Veronika MrázkováVeronika Mrázková 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 2 09.55 433.00
3 Denisa DostalíkováDenisa Dostalíková 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 09.73 393.00
4 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 09.79 380.00
5 Gabriela SmičkováGabriela Smičková 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 09.86 365.00
6 Tereza ZmeškalováTereza Zmeškalová 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 09.92 353.00
7 Leona KuchrýkováLeona Kuchrýková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 10.39 261.00
8 Michaela KrapkováMichaela Krapková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 5 10.45 250.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Judita CoufalováJudita Coufalová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 09.37 475.00
2 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 6 09.53 438.00
3 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.66 408.00
4 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 2 09.74 391.00
5 Vendula RevťákováVendula Revťáková 06 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 7 09.93 350.00
6 Linda ŠrotováLinda Šrotová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 8 09.94 348.00
7 Natálie KročkováNatálie Kročková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 10.31 276.00
8 Linda ŽídkováLinda Žídková 08 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 1 10.69 209.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4 08.66 656.00
2 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 09.09 543.00
3 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 09.16 526.00
4 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1 09.44 458.00
5 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 09.57 428.00
6 Denisa KoutnáDenisa Koutná 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 10.80 192.00
7 Anna SkalkováAnna Skalková 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 7 12.69 5.00
MS Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna WittmannováAnna Wittmannová 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 09.98 340.00
2 Tereza AngetterováTereza Angetterová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 10.14 308.00
3 Barbora MusilováBarbora Musilová 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 10.30 278.00
4 Anna AngetterováAnna Angetterová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 10.31 276.00
5 Laura KunceLaura Kunce 06 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 2 10.32 274.00
6 Karin HerschováKarin Herschová 06 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 10.61 223.00
7 Miriam PechováMiriam Pechová 08 ZŠ MedlovZŠ Medlov 8 10.85 184.00
8 Ester BubenováEster Bubenová 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 11.75 69.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana SmetkováAdriana Smetková 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 8 09.21 513.00
2 Nela ZapletalováNela Zapletalová 08 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 09.35 480.00
3 Lucie KuráňováLucie Kuráňová 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 09.91 355.00
4 Lucie MaláLucie Malá 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2 09.96 344.00
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 4 10.07 322.00
6 Tereza HelískováTereza Helísková 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 5 10.13 310.00
7 Isabela HonováIsabela Honová 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 3 10.71 206.00
8 Andrea MaláAndrea Malá 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 11.09 148.00
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 25.9.2019 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KamarádováMarkéta Kamarádová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 09.11 538.00
2 Sára KoutnáSára Koutná 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 09.88 361.00
3 Anna PetrákováAnna Petráková 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 09.90 357.00
4 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.20 297.00
5 Tereza GaláskováTereza Galásková 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 10.24 289.00
6 Daniela RoučkováDaniela Roučková 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 10.46 249.00
7 Kateřina MílováKateřina Mílová 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 10.59 226.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JurečkováLucie Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4 08.66 656.00
2 Alžběta StejskalováAlžběta Stejskalová 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 8 09.00
3 Lada LogrováLada Logrová 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 6 09.05 553.00
4 Kamila JurečkováKamila Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5 09.09 543.00
5 Markéta KamarádováMarkéta Kamarádová 06 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5 09.11 538.00
6 Michaela JurečkováMichaela Jurečková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3 09.16 526.00
7 Adriana SmetkováAdriana Smetková 07 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 8 09.21 513.00
8 Zuzana UtěšenáZuzana Utěšená 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 7 09.30 492.00
8 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 1 09.30 492.00
10 Nela ZapletalováNela Zapletalová 08 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 1 09.35 480.00
11 Judita CoufalováJudita Coufalová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 4 09.37 475.00
12 Zuzana KroutilováZuzana Kroutilová 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6 09.38 472.00
13 Michaela ŠpitováMichaela Špitová 07 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1 09.44 458.00
14 Rozálie MichálkováRozálie Michálková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 6 09.53 438.00
15 Nela KafkováNela Kafková 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 3 09.54 435.00
16 Veronika MrázkováVeronika Mrázková 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 2 09.55 433.00
17 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2 09.57 428.00
18 Anna JedenástíkováAnna Jedenástíková 07 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 4 09.62 417.00
19 Anna KlimčákováAnna Klimčáková 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.66 408.00
20 Denisa DostalíkováDenisa Dostalíková 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 4 09.73 393.00
21 Marie VrbováMarie Vrbová 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 8 09.74 391.00
21 Tereza PaulíčkováTereza Paulíčková 07 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 2 09.74 391.00
23 Aneta ŠvábeníkováAneta Švábeníková 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 8 09.75 389.00
24 Denisa SvobodováDenisa Svobodová 06 ZŠ LutinZŠ Lutin 8 09.79 380.00
25 Milena KysučanováMilena Kysučanová 07 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 3 09.80 378.00
26 Veronika HolcováVeronika Holcová 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4 09.81 376.00
27 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 06 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 6 09.82 374.00
28 Gabriela SmičkováGabriela Smičková 07 ZŠ LutinZŠ Lutin 7 09.86 365.00
29 Kateřina MíšováKateřina Míšová 06 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 6 09.88 361.00
29 Sára KoutnáSára Koutná 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3 09.88 361.00
31 Anna PetrákováAnna Petráková 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2 09.90 357.00
32 Valérie JanečkováValérie Janečková 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 5 09.91 355.00
32 Lucie KuráňováLucie Kuráňová 07 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 09.91 355.00
34 Tereza ZmeškalováTereza Zmeškalová 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 1 09.92 353.00
35 Adéla ZemanováAdéla Zemanová 06 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 09.93 350.00
35 Vendula RevťákováVendula Revťáková 06 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 7 09.93 350.00
37 Sára OplustilováSára Oplustilová 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 7 09.94 348.00
37 Linda ŠrotováLinda Šrotová 06 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 8 09.94 348.00
39 Lucie MaláLucie Malá 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 2 09.96 344.00
40 Anna WittmannováAnna Wittmannová 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 1 09.98 340.00
41 Valérie PříleskáValérie Příleská 07 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 1 10.00 336.00
42 Aneta ZaorálkováAneta Zaorálková 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 8 10.02 332.00
43 Magdaléna PeřinováMagdaléna Peřinová 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 8 10.03 330.00
44 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 4 10.07 322.00
45 Pavlína BáťkováPavlína Báťková 07 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4 10.11 314.00
46 Tereza HelískováTereza Helísková 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 5 10.13 310.00
47 Ema HruškováEma Hrušková 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 5 10.14 308.00
47 Tereza AngetterováTereza Angetterová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 4 10.14 308.00
49 Nela KopeckáNela Kopecká 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 10.20 297.00
50 Veronika LízalováVeronika Lízalová 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 6 10.21 295.00
51 Tereza GaláskováTereza Galásková 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4 10.24 289.00
52 Barbora MusilováBarbora Musilová 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 10.30 278.00
53 Natálie KročkováNatálie Kročková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 10.31 276.00
53 Anna AngetterováAnna Angetterová 06 ZŠ MedlovZŠ Medlov 5 10.31 276.00
55 Laura KunceLaura Kunce 06 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 2 10.32 274.00
56 Barbora KadalováBarbora Kadalová 06 ZŠ Velká BystřiceZŠ Velká Bystřice 5 10.33 272.00
57 Leona KuchrýkováLeona Kuchrýková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 3 10.39 261.00
58 Adéla DrmolováAdéla Drmolová 06 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 4 10.42 256.00
59 Michaela KrapkováMichaela Krapková 07 ZŠ StupkovaZŠ Stupkova 5 10.45 250.00
60 Daniela RoučkováDaniela Roučková 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 7 10.46 249.00
61 Lucie KrumpholzováLucie Krumpholzová 06 ZŠ HálkovaZŠ Hálkova 5 10.48 245.00
61 Lucie MajerováLucie Majerová 06 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 2 10.48 245.00
63 Adriana SmolkováAdriana Smolková 08 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 7 10.55 233.00
64 Kristýna KorhoňováKristýna Korhoňová 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 3 10.58 228.00
65 Kateřina MílováKateřina Mílová 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 6 10.59 226.00
66 Karin HerschováKarin Herschová 06 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 6 10.61 223.00
67 Karolína ZbořilováKarolína Zbořilová 07 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 1 10.69 209.00
67 Adéla PernicováAdéla Pernicová 07 ZŠ SpojencůZŠ Spojenců 7 10.69 209.00
67 Linda ŽídkováLinda Žídková 08 gymnázium Olomouc-Hejčíngymnázium Olomouc-Hejčín 1 10.69 209.00
70 Isabela HonováIsabela Honová 06 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 3 10.71 206.00
71 Beata NovákováBeata Nováková 07 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 2 10.75 199.00
72 Ema KolaříkováEma Kolaříková 07 ZŠ NemilanyZŠ Nemilany 3 10.78 195.00
73 Denisa KoutnáDenisa Koutná 07 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6 10.80 192.00
74 Miriam PechováMiriam Pechová 08 ZŠ MedlovZŠ Medlov 8 10.85 184.00
75 Liliana PoučenskáLiliana Poučenská 07 ZŠ ŠtěpánovZŠ Štěpánov 2 10.91 174.00
76 Andrea MaláAndrea Malá 07 ZŠ MedlovZŠ Medlov 7 11.09 148.00
77 Denisa OlšanskáDenisa Olšanská 07 ZŠ ZeyerovaZŠ Zeyerova 2 11.73 71.00
78 Ester BubenováEster Bubenová 07 ZŠ SvatoplukovaZŠ Svatoplukova 3 11.75 69.00
79 Anna SkalkováAnna Skalková 06 ZŠ HolečkovaZŠ Holečkova 7 12.69 5.00