Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Jičín

Jičín (26. 9. 2019)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan RückerJan Rücker 02 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 2418
2 Jakub KuhnJakub Kuhn 04 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 2227
3 Štěpán MikuleŠtěpán Mikule 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1971
4 Jiří ŠírekJiří Šírek 00 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 1529
5= Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 1253
5= Martin MenčíkMartin Menčík 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1253
7 Tomáš LejdarTomáš Lejdar 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1139
8 Čeněk NovákČeněk Novák 02 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0937
9 Michal SojkaMichal Sojka 02 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0932
10 Jan PechJan Pech 03 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0911
11 Jakub KrabecJakub Krabec 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0826
12 Tomáš ZalabaTomáš Zalaba 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0808
13 Vojtěch WünschVojtěch Wünsch 01 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0696
14 Martin NožičkaMartin Nožička 02 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 0689
15 Jan SoukupJan Soukup 00 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0579
16 Jan OdvárkoJan Odvárko 00 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0577
17 Vít ŠtefanVít Štefan 02 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0567
18 Tomáš ExnerTomáš Exner 00 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0553
19 Šimon KličkaŠimon Klička 01 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0536
20 Richard OrendášRichard Orendáš 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0504
21 Vladimír SuchánekVladimír Suchánek 01 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 0475
22 Michal SyřištěMichal Syřiště 02 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0435
23 Jakub KubenJakub Kuben 00 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 0407
24 Alexandr RozenekAlexandr Rozenek 01 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0389
25 Martin LoudaMartin Louda 02 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0388
26 Ondřej ZoulOndřej Zoul 04 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 0384
27 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0382
28 Filip ŠafkaFilip Šafka 01 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0369
29= Václav JelínekVáclav Jelínek 02 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0352
29= Matěj KavánMatěj Kaván 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0352
31 Jiří VolfJiří Volf 03 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 0349
32 David MádleDavid Mádle 01 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0340
33 Vít KloučekVít Klouček 03 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0326
34 Maximillián ValaMaximillián Vala 02 SŠSE Nová PakaSŠSE Nová Paka 0323
35 Ondřej ČernýOndřej Černý 02 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0321
36 Tomáš TrejtnarTomáš Trejtnar 02 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0313
37= Jan KubátJan Kubát 03 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0000
37= Matyáš KubínMatyáš Kubín 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
37= Jan OdvárkaJan Odvárka 00 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0000
37= Jiří ŠírekJiří Šírek 00 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0000
37= Matěj ŠvejdaMatěj Švejda 01 VOŠ a SPŠ, JičínVOŠ a SPŠ, Jičín 0000
37= david Mádledavid Mádle 03 Zemědělská akademie a Gymnázium ořiceZemědělská akademie a Gymná... 0000
37= Ondřej ArabaszOndřej Arabasz 04 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
37= Jan RýdlJan Rýdl 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
Celkem 44 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 2597
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 1548
3 Sabina HohbergSabina Hohberg 03 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 1536
4 Anna ČapkováAnna Čapková 04 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0959
5 Veronika KadečkováVeronika Kadečková 03 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0947
6 Kateřina TunegováKateřina Tunegová 03 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0911
7 Kateřina ŠádkováKateřina Šádková 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0870
8 Kateřina KmoníčkováKateřina Kmoníčková 00 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0776
9 Andrea DuštováAndrea Duštová 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0622
10 Barbora ŠpinkováBarbora Špinková 03 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0609
11 Karolína MyškováKarolína Myšková 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0582
12 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0559
13 Lucie DroznováLucie Droznová 02 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0527
14 Barbora HachováBarbora Hachová 02 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0419
15 Amálie VrbatováAmálie Vrbatová 03 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0359
16 Petra RolfováPetra Rolfová 01 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0352
17= Natálie ŠimonováNatálie Šimonová 03 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0000
17= Rozárka VejražkováRozárka Vejražková 01 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
17= Veronika VoňkováVeronika Voňková 02 Gymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ HořiceGymnázium,SOŠ,SOU A VOŠ Hořice 0000
17= Aneta SmolíkováAneta Smolíková 99 Lepařovo gymnázium JičínLepařovo gymnázium Jičín 0000
Celkem 20 závodníků