Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Silvestrovská hala

Jablonec nad Nisou (27. 12. 2019)

skok daleký - Muži

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 6.70
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 6.50
3 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6.43
4 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6.29
5 Jan RejhaJan Rejha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 6.26
6 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 6.23
7 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.16
8 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6.11
9 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6.00
10 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.74
11 František KadlecFrantišek Kadlec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 5.61
12 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 5.53
13 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 5.45
14 Filip HorkýFilip Horký
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
96 5.42
15 Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.29
16 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 5.18
17 Jan ValášekJan Valášek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 4.87
18 Radim ŠimůnekRadim Šimůnek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.83
19 Matěj WolfMatěj Wolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.60
20 Jakub DušekJakub Dušek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 4.09
21 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 4.08
22 Matěj MaršíkMatěj Maršík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.69
23 Radek ŠťastnýRadek Šťastný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.62
24 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.60
25 Sebastien GänselSebastien Gänsel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.47
Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 NM
Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 NM
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.25
2 Lucie VšetečkováLucie Všetečková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5.12
3 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.10
4 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.03
5 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.93
6 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4.81
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4.74
8 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.68
9 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 4.67
10 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.66
11 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.65
12 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.61
13 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.46
14 Sára HladíkováSára Hladíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 4.34
15 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.32
16 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.32
17 Vendula PavelkováVendula Pavelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
05 4.24
18 Anežka LankováAnežka Lanková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.22
19 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.22
20 Claudia TracheClaudia Trache
Dresden GermanyDresden Germany
77 4.12
21 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4.12
22= Linda JanďurováLinda Janďurová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 4.11
22= Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.11
24 Nela MasopustováNela Masopustová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 4.10
25 Adéla ŠírováAdéla Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
06 4.05
26 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.02
27 Kateřina UbryKateřina Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.98
28 Eliška SoukupováEliška Soukupová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.97
29 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.84
30 Lucie KotasováLucie Kotasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.79
31 Veronika KrauseVeronika Krause
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
97 3.77
32 Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 3.57
33 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.38
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 NM
Eliška WaldhauserováEliška Waldhauserová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 NM
Celkem 35 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 09.55
2 Lucie KotasováLucie Kotasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 07.03
3 Pavla RychterováPavla Rychterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 06.07
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 08.68
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
04 11.78
2 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11.16
3 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 10.50
4 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 09.63
5 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 08.77
6 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 07.88
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Veteráni

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 08.46
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 12.40
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10.24
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 09.28
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 09.00
5 Claudia TracheClaudia Trache
Dresden GermanyDresden Germany
77 08.02
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 14.65
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 12.25
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 08.60
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 5kg - Veteráni

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 12.69
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SvobodaJan Svoboda
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
01 13.43
2 Oskar HajerOskar Hajer
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 11.90
3 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 08.66
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Veteráni

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
67 12.89
2 Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
62 11.14
3 Jan AntušJan Antuš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
60 08.21
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 11.87
2 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 09.86
Celkem 2 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 08.30
2 Dan MochalDan Mochal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 08.20
3 Matěj ŠenkMatěj Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 07.90
4 David AntušDavid Antuš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 06.30
5 Štěpán RázekŠtěpán Rázek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 06.00
6 Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 06.00
7 Sebastián VeselýSebastián Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.50
8 Jan ŠilberskýJan Šilberský
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 05.30
9 Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 05.30
10 Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 04.80
11 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 04.20
12 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 04.10
13 Vincent HnykVincent Hnyk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
12 03.20
Celkem 13 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 09.10
2 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 08.10
3 Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
09 07.60
4 Petra KejzarováPetra Kejzarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 07.10
5 Šárka LepltováŠárka Lepltová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 07.00
6 Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 06.10
7 Rozálie DonátováRozálie Donátová
TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek
10 05.90
8 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.70
9 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.60
10 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 05.40
11 Lucie Nikola SvobodováLucie Nikola Svobodová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 04.90
12 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 04.70
13 Dana VetešníkováDana Vetešníková
TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor
13 04.10
14 Luisa DvořákováLuisa Dvořáková
Sokol MšenéSokol Mšené
12 04.00
15 Zuzana ŠebelkováZuzana Šebelková
TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek
11 04.00
Celkem 15 závodníků

chůze dráha 2000 m - Ml. žáci

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13:02.9
2 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:23.5
Celkem 2 závodníků

chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:50.3
2 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 14:06.1
3 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14:14.2
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 2000 m - Veteránky

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10:46.4
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žáci

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:56.7
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:14.6
3 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16:36.1
4 Tomáš EndrštTomáš Endršt 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18:12.8
5 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19:55.6
6 David ZedníkDavid Zedník 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21:02.3
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 3000 m - Ženy

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:50.6
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:51.2
3 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ RumburkTJ Rumburk 15:51.9
4 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:10.8
5 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:07.6
6 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:52.9
7 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:55.8
8 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:12.8
9 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18:46.7
10 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19:06.6
11 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19:25.7
12 Marie MitáčováMarie Mitáčová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19:36.3
13 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 19:47.9
14 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 20:10.6
15 Lenka MerhulíkováLenka Merhulíková 78 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21:09.0
16 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 21:19.0
Celkem 16 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16:42.3
2 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:43.8
3 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 19:06.6
4 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:41.5
5 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 21:00.5
6 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 24:07.3
Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 TJ RumburkTJ Rumburk DQ
Celkem 7 závodníků

chůze dráha 5000 m - Muži

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20:48.7
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:12.1
3 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:13.7
4 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23:15.7
5 Ondřej MotlOndřej Motl 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24:02.0
6 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25:20.5
7 Miloslav LapkaMiloslav Lapka 56 Ekonomická fakulta Jihočeská UniverzitaEkonomická fakulta Jihočesk... 25:21.5
8 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 25:26.7
9 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 26:07.4
10 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 26:42.6
11 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 27:52.6
12 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 28:08.5
13 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 28:17.6
14 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 33:25.9
Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. DNS
Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DQ
Celkem 19 závodníků

chůze dráha 5000 m - Ženy

(pá, 27.12.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21:44.5
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 29:11.5
Celkem 2 závodníků