Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Silvestrovská hala

Jablonec nad Nisou (27. 12. 2019)
chůze dráha 2000 m - Ml. žáci (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip KlazarFilip Klazar 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13:02.9
2 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:23.5
chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:50.3
2 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 14:06.1
3 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 14:14.2
chůze dráha 2000 m - Veteránky (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 10:46.4
chůze dráha 3000 m - Žáci (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:56.7
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:14.6
3 Matěj PitákMatěj Piták 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16:36.1
chůze dráha 3000 m - Ženy (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:50.6
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15:51.2
3 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 TJ RumburkTJ Rumburk 15:51.9
chůze dráha 3000 m - Žákyně (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 16:42.3
2 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:43.8
3 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 19:06.6
chůze dráha 5000 m - Muži (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 20:48.7
2 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:12.1
3 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 22:13.7
chůze dráha 5000 m - Ženy (pátek, 27.12.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21:44.5
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 29:11.5