Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Třebíč

Třebíč (20. 9. 2019)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.9.2019 - 09:21) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 07.37 755.00
2 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.51 710.00
3 Milan RybníkářMilan Rybníkář 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 07.86 601.00
4 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 08.20 503.00
5 Štěpán HospůdkaŠtěpán Hospůdka 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 7 08.34 465.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 20.9.2019 - 09:21) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrejčiříkMarek Krejčiřík 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 07.43 736.00
2 Michal LinhartMichal Linhart 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 6 08.16 514.00
3 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 3 08.18 509.00
4 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7 08.27 484.00
5 Zdeněk MauleZdeněk Maule 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 08.31 473.00
6 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 2 08.77 357.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 20.9.2019 - 09:21) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip TopinkaFilip Topinka 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.73
2 Pavel HrobařPavel Hrobař 02 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 5 07.81 545.00
3 Tomáš BarákTomáš Barák 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 4 07.97 500.00
MS Tomáš ProdělalTomáš Prodělal 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 7 08.30
5 Dominik VeselýDominik Veselý 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 6 09.03 247.00
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 20.9.2019 - 09:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 08.38 667.00
2 Anna MaláAnna Malá 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 08.67 589.00
3 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 7 09.02 501.00
4 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 09.06 492.00
5 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3 09.15 470.00
6 Dominika ČernáDominika Černá 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 2 09.28 440.00
7 Daniela PertováDaniela Pertová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 8 11.25 97.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.9.2019 - 09:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 09.29 494.00
2 Jolana HalačkováJolana Halačková 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 4 10.04 328.00
3 Eliška Pavlíčková EliškaEliška Pavlíčková Eliška 04 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 2 10.21 295.00
4 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 6 10.25 287.00
5 Tereza VídenskáTereza Vídenská 04 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 7 10.30 278.00
6 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 11.30 120.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 20.9.2019 - 09:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 27.60 663.00
2 Anna MaláAnna Malá 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 29.42 523.00
3 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 30.65 438.00
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1 33.88 246.00
5 Vendula GreplováVendula Greplová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 7 34.25 227.00
6 Aneta KabelkováAneta Kabelková 01 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 3 36.01 147.00
7 Magdalena PartlováMagdalena Partlová 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 8 36.18 140.00
8 Sabina NestrojilováSabina Nestrojilová 02 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 2 36.28 136.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 20.9.2019 - 09:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7 30.78 429.00
2 Andrea MusilováAndrea Musilová 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 32.84 302.00
3 Eliška Pavlíčková EliškaEliška Pavlíčková Eliška 04 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 3 34.49 215.00
4 Adriana StárkováAdriana Stárková 04 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 2 34.69 206.00
5 Tereza KuzmováTereza Kuzmová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 8 35.20 182.00
6 Sára MužíkováSára Mužíková 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 5 35.44 171.00
Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 20.9.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KrátkýMichal Krátký 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 50.21 805.00
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 51.47 748.00
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 51.79 734.00
4 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 7 59.77 421.00
5 Štěpán HospůdkaŠtěpán Hospůdka 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 3 63.73 295.00
6 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 2 66.55 218.00
7 Dominik VeselýDominik Veselý 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 8 68.64 167.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.9.2019 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TekaleMartin Tekale 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 2 62.36 336.00
2 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 5 62.41 335.00
3 Vojtěch GrünVojtěch Grün 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 3 67.27 200.00
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 4 68.38 173.00
Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 6 DNS
Vít VechetaVít Vecheta 00 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 7 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 20.9.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 2:38.69 588.00
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 2:41.09 560.00
3 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 2:55.97 404.00
4 Monika KrátkáMonika Krátká 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 2:58.74 377.00
5 Zuzana HruškováZuzana Hrušková 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 7 3:02.02 347.00
6 Ivana JurováIvana Jurová 01 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 2 3:09.26 284.00
7 Sára MužíkováSára Mužíková 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 1 3:52.07 37.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.9.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 2:37.02 608.00
2 Gabriela JančíkováGabriela Jančíková 02 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 6 2:43.14 537.00
3 Marie NešporováMarie Nešporová 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 7 3:15.68 233.00
4 Petra PospíšilováPetra Pospíšilová 01 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 2 3:20.63 197.00
5 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 5 3:28.15 148.00
6 Jana UchytilováJana Uchytilová 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1 3:39.52 87.00
7 Gabriela HorkáGabriela Horká 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 4 3:41.06 79.00
Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 3 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

(pá, 20.9.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1 4:31.11 737.00
2 Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 8 4:53.51 598.00
3 Dominik ŠťávaDominik Šťáva 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 13 4:53.98 595.00
4 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 4:54.89 590.00
5 Adam MacekAdam Macek 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 9 5:01.81 549.00
6 Matěj CíchaMatěj Cícha 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 5:02.87 543.00
7 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 10 5:03.13 542.00
8 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 5 5:03.22 541.00
9 Marek HobzaMarek Hobza 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 6 5:12.93 488.00
MS Jan SvobodaJan Svoboda 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 12 5:13.09
11 Tomáš BarákTomáš Barák 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 3 5:18.90 456.00
12 Marek SvobodaMarek Svoboda 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 11 5:33.69 381.00
13 Ondřej JurkaOndřej Jurka 00 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 7 6:16.30 201.00
Vít VechetaVít Vecheta 00 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 14 DNS
Celkem 14 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(pá, 20.9.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krátký, Morong, Rybníkář, Krejčiřík Krátký, Morong, Rybníkář, Krejčiřík Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 1:35.11 1238.0
2 Průša, Veselý, Saitl, Janík Průša, Veselý, Saitl, Janík Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 1:39.15 1173.0
3 Linhart, Tekale, Krpálek, Fiala Linhart, Tekale, Krpálek, Fiala Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 3 1:46.74 1054.0
4 Munzar, Šabata, Šťastný, Munzar Munzar, Šabata, Šťastný, Munzar OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 2 1:47.01 1050.0
5 Bryja, Dobrovolný, Michálek, Nováček Bryja, Dobrovolný, Michálek, Nováček Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7 1:48.67 1025.0
6 Maule, Hospůdka, Hort, Vašíček Maule, Hospůdka, Hort, Vašíček Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 6 1:50.82 993.00
7 Veselý, Žižka, Birošš, Novák Veselý, Žižka, Birošš, Novák Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 8 1:55.06 931.00
Sobotka, Kopeček, Hanák, Lenikus Sobotka, Kopeček, Hanák, Lenikus Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1 DNS
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(pá, 20.9.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kühwegová, Jonášová, Spoustová, Štorková Kühwegová, Jonášová, Spoustová, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 1:56.61 1170.0
2 Kosielská, Pisková, Jurová, Křivánková Kosielská, Pisková, Jurová, Křivánková OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 5 2:01.45 1094.0
3 Pleskačová, Nohová, Malá, Tomková Pleskačová, Nohová, Malá, Tomková Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 7 2:02.94 1071.0
4 Mašková, Kývalová, Melkusová, Havlíčková Mašková, Kývalová, Melkusová, Havlíčková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2 2:03.63 1060.0
5 Greplová, Musilová, Kuzmová, Houzarová Greplová, Musilová, Kuzmová, Houzarová Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 2:09.58 971.00
6 Černá, Vídenská, Halačková, Stárková Černá, Vídenská, Halačková, Stárková Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 6 2:21.50 803.00
7 Kabelková, Pospíšilová, Mužíková, Nováčková Kabelková, Pospíšilová, Mužíková, Nováčková Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 8 2:22.05 796.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(pá, 20.9.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,80 1,81 1,84 Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 15 1.81 ------ooooooxxoooxxx 636.00
2 Martin HanákMartin Hanák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 11 1.74 ----oooooooxoxxx 577.00
3 Libor ŠabataLibor Šabata
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
01 8 1.70 ----oooooooxxx 544.00
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 13 1.70 ----oooooxoxoxxx 544.00
5 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
01 12 1.70 -----oooooxxoxxx 544.00
6 Jakub SlívaJakub Slíva
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
02 7 1.62 ---oooooxxoxxx 480.00
7 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 1 1.58 ---ooooxxoxxx 449.00
8 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 6 1.54 ---ooooxxx 419.00
MS Pavel PadělekPavel Padělek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 14 1.54 ---oooxoxxx
10 Ondřej FialaOndřej Fiala
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
04 4 1.54 oooooxoxoxxx 419.00
11= Miroslav DvořákMiroslav Dvořák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 3 1.50 ---oooxxx 389.00
11= Lukáš DobejvalLukáš Dobejval
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 2 1.50 ---oooxxx
13 František ŠedaFrantišek Šeda
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
03 9 1.42 oooxoxxx 331.00
14 Josef KuldaJosef Kulda
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 5 1.38 --oxxx 303.00
Michal VašíčekMichal Vašíček
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
01 10 DNS
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(pá, 20.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,19 1,23 1,27 1,31 1,35 1,39 1,43 1,47 1,51 1,55 1,59 1,63 Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 13 1.55 ---ooooooxxoxoxxx 678.00
2 Monika PiskováMonika Pisková
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 12 1.43 ooooooooxxx 544.00
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 11 1.39 --o-oooxxx 502.00
4= Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 9 1.39 ooooxoxxoxxoxxx 502.00
4= Hana KacetlováHana Kacetlová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 4 1.39 ooooxxoxoxxoxx 502.00
6 Monika KrátkáMonika Krátká
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
04 10 1.35 -oooxooxxx 460.00
7 Tereza JonášováTereza Jonášová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
01 8 1.35 -oooxoxxoxx 460.00
8 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 2 1.31 ooxooxoxxx 419.00
9 Aneta KabelkováAneta Kabelková
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
01 3 1.27 ooooxxx 379.00
10 Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 5 1.27 oooxoxxx 379.00
11 Karolína NováčkováKarolína Nováčková
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 6 1.23 oooxxx 340.00
Julie ŠislerováJulie Šislerová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 7 DNS
Jolana HalačkováJolana Halačková
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
03 1 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(pá, 20.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MorongPavel Morong
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 14 5.88 0.00.00.00.00.00.00.0 561.00
2 Milan RybníkářMilan Rybníkář
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 15 5.63 0.00.00.00.00.00.00.0 508.00
MS Filip TopinkaFilip Topinka
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 9 5.62 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Pavel SaitlPavel Saitl
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 7 5.57 0.00.00.00.00.00.00.0 496.00
5 Lukáš HortLukáš Hort
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 12 5.48 0.00.00.00.00.00.00.0 477.00
6 Pavel HrobařPavel Hrobař
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
02 5 5.40 0.00.00.00.00.00.00.0 461.00
7 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
01 11 5.40 0.00.00.00.00.00.00.0 461.00
8 Ondřej FedraOndřej Fedra
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 4 4.97 0.00.00.00.00.00.00.0 377.00
9 Šimon BryjaŠimon Bryja
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 2 4.91 0.00.00.00.00.00.00.0 365.00
MS Pavel PadělekPavel Padělek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 16 4.83 0.00.00.00.00.00.00.0
11= Jakub ŽižkaJakub Žižka
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 10 4.75 0.00.00.00.00.00.00.0 335.00
11= Lukáš DobejvalLukáš Dobejval
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 3 4.75 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Dominik ŠťávaDominik Šťáva
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 8 4.53 0.00.00.00.00.00.00.0 295.00
14 Zdeněk MauleZdeněk Maule
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 6 4.46 0.00.00.00.00.00.00.0 283.00
15 Petr BiroššPetr Birošš
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 1 4.36 0.00.00.00.00.00.00.0 266.00
Michal KrátkýMichal Krátký
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
03 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(pá, 20.9.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 13 4.90 0.0 532.00
2 Nikol MaškováNikol Mašková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 4 4.82 0.0 511.00
3 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 1 4.60 0.0 454.00
4 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 12 4.47 0.0 421.00
5 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
01 2 4.32 0.0 384.00
6 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 7 4.14 0.0 340.00
7 Petra PaločkováPetra Paločková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
01 5 4.02 0.0 312.00
8 Karolína PánkováKarolína Pánková
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 6 3.96 0.0 299.00
9 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
04 3 3.79 0.0 261.00
10 Kateřina PražákováKateřina Pražáková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 9 3.68 0.0 237.00
11 Petra PospíšilováPetra Pospíšilová
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
01 8 3.64 0.0 229.00
12 Adriana StárkováAdriana Stárková
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
04 10 3.60 0.0 220.00
13 Tereza VídenskáTereza Vídenská
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
04 11 3.20 0.0 142.00
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 20.9.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela NetoličkováNela Netoličková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 13 10.86 0.0 586.00
2 Petra PaločkováPetra Paločková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
01 7 09.55 0.0 500.00
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 14 09.34 0.0 486.00
4 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
01 12 09.31 0.0 484.00
5 Karolína TomkováKarolína Tomková
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 11 09.11 0.0 471.00
6 Monika PiskováMonika Pisková
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 10 09.03 0.0 466.00
7 Karolína PánkováKarolína Pánková
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 8 08.13 0.0 408.00
8 Viktorie NohováViktorie Nohová
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
03 5 07.96 0.0 397.00
9 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
01 3 07.81 0.0 387.00
10 Dominika ČernáDominika Černá
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 1 07.44 0.0 363.00
11 Karolína NováčkováKarolína Nováčková
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 6 07.24 0.0 350.00
12 Kateřina ŘeháčkováKateřina Řeháčková
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
04 9 06.70 0.0 316.00
13 Sabina NestrojilováSabina Nestrojilová
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
02 4 06.42 0.0 298.00
14 Gabriela HorkáGabriela Horká
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
03 2 04.43 0.0 173.00
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 20.9.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel SaitlPavel Saitl
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 11 13.17 0.0 678.00
2 Vojtěch ChytkaVojtěch Chytka
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 5 13.03 0.0 669.00
3 Sebastian PilařSebastian Pilař
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 10 12.06 0.0 610.00
4 Michal ŠloufMichal Šlouf
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
01 14 11.39 0.0 569.00
5 Miroslav DvořákMiroslav Dvořák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 3 11.25 0.0 561.00
MS Šimon CoufalŠimon Coufal
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 1 10.80 0.0
7 Lukáš HortLukáš Hort
Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč
02 4 10.79 0.0 533.00
MS Patrik TrnkaPatrik Trnka
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 15 10.70 0.0
9 Radek KorbaRadek Korba
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 6 10.02 0.0 487.00
10 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 2 10.00 0.0 486.00
11 Erik ZelníčekErik Zelníček
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 16 09.95 0.0 483.00
12 Lukáš NovákLukáš Novák
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 9 09.87 0.0 478.00
13 Tomáš MunzarTomáš Munzar
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
03 8 09.20 0.0 438.00
14 František ŠedaFrantišek Šeda
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
03 13 08.87 0.0 418.00
15 Michal LinhartMichal Linhart
Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč
02 7 08.57 0.0 400.00
16 Lukáš ŠanderaLukáš Šandera
OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč
01 12 07.84 0.0 357.00
Celkem 16 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal KrátkýMichal Krátký 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2043
2 Zdeněk MauleZdeněk Maule 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1749
3 Michal LinhartMichal Linhart 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 1568
4 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 1559
5 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1489
6 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1485
7 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1271
8 Pavel SaitlPavel Saitl 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1174
9 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1173
10 Lukáš HortLukáš Hort 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1010
11 Pavel HrobařPavel Hrobař 02 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 1006
12 Tomáš MunzarTomáš Munzar 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0980
13 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0964
14 Ondřej FialaOndřej Fiala 04 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0960
15 Dominik ŠťávaDominik Šťáva 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0890
16 Štěpán HospůdkaŠtěpán Hospůdka 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0760
17 Marek KrejčiříkMarek Krejčiřík 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0736
18 Ondřej FedraOndřej Fedra 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0712
19 Vojtěch ChytkaVojtěch Chytka 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0669
20 Petr PekárekPetr Pekárek 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0636
21 Sebastian PilařSebastian Pilař 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0610
22 Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0598
23 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0590
24 Martin HanákMartin Hanák 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0577
25 Michal ŠloufMichal Šlouf 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0569
26 Miroslav DvořákMiroslav Dvořák 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0561
27 Adam MacekAdam Macek 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0549
28= Libor ŠabataLibor Šabata 01 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0544
28= Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0544
28= Tomáš KrpálekTomáš Krpálek 01 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0544
31= Jakub ŽižkaJakub Žižka 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0508
31= Milan RybníkářMilan Rybníkář 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0508
33 Tomáš BarákTomáš Barák 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0500
34 Marek HobzaMarek Hobza 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0488
35 Radek KorbaRadek Korba 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0487
36 Jakub SlívaJakub Slíva 02 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0480
37 Lukáš NovákLukáš Novák 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0478
38 Šimon BryjaŠimon Bryja 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0449
39 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0421
40 František ŠedaFrantišek Šeda 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0418
41 Martin TekaleMartin Tekale 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0336
42 Josef KuldaJosef Kulda 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0303
43 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0218
44 Ondřej JurkaOndřej Jurka 00 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0201
45= Matěj CíchaMatěj Cícha 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
45= Erik ZelníčekErik Zelníček 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
45= Dominik VeselýDominik Veselý 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0000
45= Vojtěch GrünVojtěch Grün 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0000
49= Karel FučíkKarel Fučík 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
49= Vít VechetaVít Vecheta 00 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
49= Lukáš ŠanderaLukáš Šandera 01 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0000
49= Petr BiroššPetr Birošš 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0000
49= Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
49= Ondřej MolákOndřej Molák 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
49= Patrik TrnkaPatrik Trnka 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
49= Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
49= Martin HanákMartin Hanák 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
49= Marek SvobodaMarek Svoboda 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0000
49= Michal VašíčekMichal Vašíček 01 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
60= Jan SvobodaJan Svoboda 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
60= Šimon CoufalŠimon Coufal 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
60= Tomáš ProdělalTomáš Prodělal 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
60= Filip TopinkaFilip Topinka 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
60= Lukáš DobejvalLukáš Dobejval 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
60= Pavel PadělekPavel Padělek 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
Celkem 65 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2500
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 2304
3 Dominika ČernáDominika Černá 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 1606
4 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1411
5 Vendula GreplováVendula Greplová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1198
6 Anna MaláAnna Malá 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 1112
7 Monika PiskováMonika Pisková 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 1010
8 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0973
9 Monika KrátkáMonika Krátká 04 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0837
10 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0823
11 Petra PaločkováPetra Paločková 01 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0812
12 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0771
13 Karolína PánkováKarolína Pánková 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0707
14 Karolína NováčkováKarolína Nováčková 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0690
15 Adéla SpoustováAdéla Spoustová 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0608
16 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0588
17 Nela NetoličkováNela Netoličková 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0586
18 Natálie KrupičkováNatálie Krupičková 04 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0548
19 Gabriela JančíkováGabriela Jančíková 02 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0537
20 Nikol MaškováNikol Mašková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0511
21 Eliška Pavlíčková EliškaEliška Pavlíčková Eliška 04 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0510
22= Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0502
22= Hana KacetlováHana Kacetlová 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0502
24 Viktorie NohováViktorie Nohová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0501
25 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0494
26 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0486
27 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0454
28 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0438
29= Adriana StárkováAdriana Stárková 04 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0426
29= Petra PospíšilováPetra Pospíšilová 01 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0426
31 Aneta KabelkováAneta Kabelková 01 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0379
32 Zuzana HruškováZuzana Hrušková 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0347
33 Jolana HalačkováJolana Halačková 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0328
34 Kateřina ŘeháčkováKateřina Řeháčková 04 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0316
35 Andrea MusilováAndrea Musilová 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0302
36 Ivana JurováIvana Jurová 01 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0284
37 Adéla SochorováAdéla Sochorová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0246
38 Sára MužíkováSára Mužíková 02 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0171
39 Eliška HnízdilováEliška Hnízdilová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0148
40 Sabina NestrojilováSabina Nestrojilová 02 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0136
41 Hana KratochvílováHana Kratochvílová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0120
42 Daniela PertováDaniela Pertová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0097
43 Gabriela HorkáGabriela Horká 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0079
44 Tereza VídenskáTereza Vídenská 04 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0000
45= Eliška PavlíčkováEliška Pavlíčková 04 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0000
45= Drahoslava KřivánkováDrahoslava Křivánková 03 OA a HŠ TřebíčOA a HŠ Třebíč 0000
45= Veronika TrunečkováVeronika Trunečková 03 Střední škola stavební TřebíčStřední škola stavební Třebíč 0000
45= Tereza KuzmováTereza Kuzmová 04 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
45= Jana UchytilováJana Uchytilová 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
45= Tereza JonášováTereza Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
45= Marie NešporováMarie Nešporová 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
45= Julie ŠislerováJulie Šislerová 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
45= Magdalena ČečkováMagdalena Čečková 03 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
45= Magdalena PartlováMagdalena Partlová 02 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
45= Kateřina PražákováKateřina Pražáková 03 Katolické gymnázium TřebíčKatolické gymnázium Třebíč 0000
Celkem 55 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 2043
2 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1749
3 Střední škola stavební Třebíč{8} 1568
4 OA a HŠ Třebíč{8} 1559
5 Gymnázium Třebíč{8} 1489
6 Gymnázium Třebíč{8} 1485
7 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1271
8 Gymnázium Třebíč{8} 1174
9 Gymnázium Třebíč{8} 1173
10 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1010
11 OA a HŠ Třebíč{8} 1006
12 OA a HŠ Třebíč{8} 980
13 Gymnázium Třebíč{8} 964
14 Střední škola stavební Třebíč{8} 960
15 Střední škola stavební Třebíč{8} 890
16 Katolické gymnázium Třebíč{8} 760
17 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 736
18 OA a HŠ Třebíč{8} 712
19 Katolické gymnázium Třebíč{8} 669
20 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 636
21 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 610
22 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 598
23 Gymnázium Třebíč{8} 590
24 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 577
25 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 569
26 Gymnázium Třebíč{8} 561
27 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 549
28 Gymnázium Třebíč{8} 544
28 OA a HŠ Třebíč{8} 544
28 Střední škola stavební Třebíč{8} 544
31 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 508
31 Střední škola stavební Třebíč{8} 508
33 Střední škola stavební Třebíč{8} 500
34 OA a HŠ Třebíč{8} 488
35 OA a HŠ Třebíč{8} 487
36 OA a HŠ Třebíč{8} 480
37 Střední škola stavební Třebíč{8} 478
38 Gymnázium Třebíč{8} 449
39 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 421
40 Střední škola stavební Třebíč{8} 418
41 Střední škola stavební Třebíč{8} 336
42 Katolické gymnázium Třebíč{8} 303
43 OA a HŠ Třebíč{8} 218
44 Katolické gymnázium Třebíč{8} 201
45 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
45 OA a HŠ Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Gymnázium Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Střední škola stavební Třebíč{8} 0
45 Střední škola stavební Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Gymnázium Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 OA a HŠ Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
45 OA a HŠ Třebíč{8} 0
Celkem 65 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Třebíč{8} 2500
2 OA a HŠ Třebíč{8} 2304
3 Střední škola stavební Třebíč{8} 1606
4 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1411
5 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1198
6 Katolické gymnázium Třebíč{8} 1112
7 OA a HŠ Třebíč{8} 1010
8 Katolické gymnázium Třebíč{8} 973
9 Katolické gymnázium Třebíč{8} 837
10 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 823
11 Katolické gymnázium Třebíč{8} 812
12 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 771
13 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 707
14 Střední škola stavební Třebíč{8} 690
15 Gymnázium Třebíč{8} 608
16 Gymnázium Třebíč{8} 588
17 Gymnázium Třebíč{8} 586
18 OA a HŠ Třebíč{8} 548
19 OA a HŠ Třebíč{8} 537
20 Gymnázium Třebíč{8} 511
21 OA a HŠ Třebíč{8} 510
22 Gymnázium Třebíč{8} 502
22 Gymnázium Třebíč{8} 502
24 Katolické gymnázium Třebíč{8} 501
25 Gymnázium Třebíč{8} 494
26 Gymnázium Třebíč{8} 486
27 Gymnázium Třebíč{8} 454
28 Gymnázium Třebíč{8} 438
29 Střední škola stavební Třebíč{8} 426
29 Střední škola stavební Třebíč{8} 426
31 Střední škola stavební Třebíč{8} 379
32 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 347
33 Střední škola stavební Třebíč{8} 328
34 OA a HŠ Třebíč{8} 316
35 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 302
36 OA a HŠ Třebíč{8} 284
37 Katolické gymnázium Třebíč{8} 246
38 Střední škola stavební Třebíč{8} 171
39 Katolické gymnázium Třebíč{8} 148
40 OA a HŠ Třebíč{8} 136
41 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 120
42 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 97
43 Střední škola stavební Třebíč{8} 79
44 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
44 Gymnázium Třebíč{8} 0
44 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
44 OA a HŠ Třebíč{8} 0
44 OA a HŠ Třebíč{8} 0
44 Střední škola stavební Třebíč{8} 0
44 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
44 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
44 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
44 Střední škola stavební Třebíč{8} 0
44 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
44 Katolické gymnázium Třebíč{8} 0
Celkem 55 závodníků