výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo atletického čtyřboje žactva základních škol a osmiletých gymnázií, kategorie IV

Dobruška (3. 10. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliáš HladíkEliáš Hladík 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 08.1 465.00
2 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 2 08.3 413.00
3 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 6 08.4 388.00
4 Pavel JonákPavel Jonák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 08.6 340.00
5 Michal ČermákMichal Čermák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 08.7 318.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Vít VilímekVít Vilímek 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 5 08.4 388.00
1= Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 08.4 388.00
3= Jan CíchyJan Cíchy 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 08.5 364.00
3= Jan ŽežuleJan Žežule 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 6 08.5 364.00
5 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 08.7 318.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 3 07.9 520.00
2 Filip VlčekFilip Vlček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 08.4 388.00
3 Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 08.7 318.00
4 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 08.9 274.00
5 Ondřej SolarOndřej Solar 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 2 09.0 253.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KroupaMatěj Kroupa 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 08.2 439.00
2 Martin PlocekMartin Plocek 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 6 08.3 413.00
3 Štěpán MarkovŠtěpán Markov 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 08.4 388.00
4 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 2 08.5 364.00
5 Jan PalečekJan Paleček 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 09.0 253.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 3 07.9 520.00
2 Eliáš HladíkEliáš Hladík 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 08.1 465.00
3 Matěj KroupaMatěj Kroupa 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 08.2 439.00
4 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 2 08.3 413.00
4 Martin PlocekMartin Plocek 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 6 08.3 413.00
6 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 6 08.4 388.00
6 Vít VilímekVít Vilímek 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 5 08.4 388.00
6 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 08.4 388.00
6 Filip VlčekFilip Vlček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 08.4 388.00
6 Štěpán MarkovŠtěpán Markov 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 08.4 388.00
11 Jan CíchyJan Cíchy 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 08.5 364.00
11 Jan ŽežuleJan Žežule 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 6 08.5 364.00
11 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 2 08.5 364.00
14 Pavel JonákPavel Jonák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 08.6 340.00
15 Michal ČermákMichal Čermák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 08.7 318.00
15 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 08.7 318.00
15 Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 08.7 318.00
18 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 08.9 274.00
19 Ondřej SolarOndřej Solar 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 2 09.0 253.00
19 Jan PalečekJan Paleček 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 09.0 253.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 08.8 556.00
2 Nela PecháčkováNela Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 6 09.5 391.00
3 Denisa JíchováDenisa Jíchová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 3 09.6 369.00
4= Julie MatulováJulie Matulová 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 2 09.7 348.00
4= Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 09.7 348.00
6 Aneta VaňkováAneta Vaňková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1 09.8 328.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1 08.8 556.00
2= Rozálie HorskáRozálie Horská 06 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 5 09.5 391.00
2= Zuzana MorávkováZuzana Morávková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 2 09.5 391.00
4 Katřeina DandováKatřeina Dandová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 09.7 348.00
5 Michaela SajdlováMichaela Sajdlová 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 6 09.8 328.00
6 Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 4 09.9 308.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 5 08.7 582.00
2 Karolína CejpkováKarolína Cejpková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 3 08.9 531.00
3 Nikol LibotovskáNikol Libotovská 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 09.3 435.00
4 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 6 09.4 413.00
5 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 4 09.5 391.00
6 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1 09.6 369.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RichterováTereza Richterová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 2 08.8 556.00
2= Veronika ZemánkováVeronika Zemánková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1 09.2 458.00
2= Tereza AdamcováTereza Adamcová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 4 09.2 458.00
4 Karolína StárkováKarolína Stárková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 6 09.3 435.00
5 Justýna MuchováJustýna Muchová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 09.8 328.00
6 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 10.5 201.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 09.2 458.00
1= Pavlína PáchováPavlína Páchová 06 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 6 09.2 458.00
3 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka 05 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1 09.5 391.00
4 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 06 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 5 09.9 308.00
5 Zuzana JaklováZuzana Jaklová 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 10.0 289.00
6 Lucie ČervinkováLucie Červinková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 10.5 201.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 5 08.7 582.00
2 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 08.8 556.00
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1 08.8 556.00
2 Tereza RichterováTereza Richterová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 2 08.8 556.00
5 Karolína CejpkováKarolína Cejpková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 3 08.9 531.00
6 Veronika ZemánkováVeronika Zemánková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1 09.2 458.00
6 Tereza AdamcováTereza Adamcová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 4 09.2 458.00
6 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 09.2 458.00
6 Pavlína PáchováPavlína Páchová 06 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 6 09.2 458.00
10 Nikol LibotovskáNikol Libotovská 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 09.3 435.00
10 Karolína StárkováKarolína Stárková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 6 09.3 435.00
12 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 6 09.4 413.00
13 Nela PecháčkováNela Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 6 09.5 391.00
13 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 5 09.5 391.00
13 Zuzana MorávkováZuzana Morávková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 2 09.5 391.00
13 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 4 09.5 391.00
13 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka 05 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1 09.5 391.00
18 Denisa JíchováDenisa Jíchová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 3 09.6 369.00
18 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1 09.6 369.00
20 Julie MatulováJulie Matulová 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 2 09.7 348.00
20 Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 09.7 348.00
20 Katřeina DandováKatřeina Dandová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 09.7 348.00
23 Aneta VaňkováAneta Vaňková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1 09.8 328.00
23 Michaela SajdlováMichaela Sajdlová 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 6 09.8 328.00
23 Justýna MuchováJustýna Muchová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 09.8 328.00
26 Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 4 09.9 308.00
26 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 06 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 5 09.9 308.00
28 Zuzana JaklováZuzana Jaklová 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 10.0 289.00
29 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 3 10.5 201.00
29 Lucie ČervinkováLucie Červinková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 10.5 201.00

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína CejpkováKarolína Cejpková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1 2:50.4 459.00
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 10 2:51.3 450.00
3 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 3:04.2 327.00
4 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 4 3:06.5 307.00
5 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 2 3:09.9 279.00
6 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 3:15.6 234.00
7 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 9 3:18.6 212.00
8 Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 3 3:20.8 196.00
9 Tereza RichterováTereza Richterová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 8 3:23.6 177.00
Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 7 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie MatulováJulie Matulová 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 4 2:59.8 367.00
2 Zuzana MorávkováZuzana Morávková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 3:00.7 359.00
3 Tereza AdamcováTereza Adamcová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1 3:01.2 354.00
4 Veronika ZemánkováVeronika Zemánková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 10 3:03.7 332.00
5 Justýna MuchováJustýna Muchová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 6 3:06.7 305.00
6 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 2 3:10.9 271.00
7 Karolína StárkováKarolína Stárková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 9 3:11.3 267.00
8 Nela PecháčkováNela Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 8 3:14.9 239.00
9 Nikol LibotovskáNikol Libotovská 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 3:29.9 138.00
10 Pavlína PáchováPavlína Páchová 06 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 7 3:30.8 132.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ČervinkováLucie Červinková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 2 2:59.3 372.00
2 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka 05 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 9 3:10.3 275.00
3 Katřeina DandováKatřeina Dandová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 3:10.6 273.00
4 Michaela SajdlováMichaela Sajdlová 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 8 3:16.9 224.00
5 Denisa JíchováDenisa Jíchová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 7 3:20.4 199.00
6 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 06 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 3:24.1 174.00
7 Zuzana JaklováZuzana Jaklová 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 3:29.2 142.00
8 Aneta VaňkováAneta Vaňková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 10 3:40.3 83.00
9 Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1 3:41.5 77.00
10 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 3:54.8 28.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína CejpkováKarolína Cejpková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1 2:50.4 459.00
2 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 10 2:51.3 450.00
3 Lucie ČervinkováLucie Červinková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 2 2:59.3 372.00
4 Julie MatulováJulie Matulová 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 4 2:59.8 367.00
5 Zuzana MorávkováZuzana Morávková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 3:00.7 359.00
6 Tereza AdamcováTereza Adamcová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1 3:01.2 354.00
7 Veronika ZemánkováVeronika Zemánková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 10 3:03.7 332.00
8 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 3:04.2 327.00
9 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 4 3:06.5 307.00
10 Justýna MuchováJustýna Muchová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 6 3:06.7 305.00
11 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 2 3:09.9 279.00
12 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka 05 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 9 3:10.3 275.00
13 Katřeina DandováKatřeina Dandová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 3:10.6 273.00
14 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 2 3:10.9 271.00
15 Karolína StárkováKarolína Stárková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 9 3:11.3 267.00
16 Nela PecháčkováNela Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 8 3:14.9 239.00
17 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 5 3:15.6 234.00
18 Michaela SajdlováMichaela Sajdlová 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 8 3:16.9 224.00
19 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 9 3:18.6 212.00
20 Denisa JíchováDenisa Jíchová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 7 3:20.4 199.00
21 Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 3 3:20.8 196.00
22 Tereza RichterováTereza Richterová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 8 3:23.6 177.00
23 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 06 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 3:24.1 174.00
24 Zuzana JaklováZuzana Jaklová 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 3:29.2 142.00
25 Nikol LibotovskáNikol Libotovská 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 3 3:29.9 138.00
26 Pavlína PáchováPavlína Páchová 06 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 7 3:30.8 132.00
27 Aneta VaňkováAneta Vaňková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 10 3:40.3 83.00
28 Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1 3:41.5 77.00
29 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 3:54.8 28.00
Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 7 DNS

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PlocekMartin Plocek 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 8 3:16.4 513.00
2 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 7 3:18.9 491.00
3 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 6 3:26.2 431.00
4 Matěj KroupaMatěj Kroupa 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 3:36.7 350.00
5 Filip VlčekFilip Vlček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 9 3:38.7 336.00
6 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 3 3:39.0 333.00
7 Eliáš HladíkEliáš Hladík 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1 3:44.9 293.00
8= Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 10 3:50.5 256.00
8= Štěpán MarkovŠtěpán Markov 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 3:50.5 256.00
10 Pavel JonákPavel Jonák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 3:56.3 220.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít VilímekVít Vilímek 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 9 3:22.7 459.00
2 Jan PalečekJan Paleček 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 3:24.9 441.00
3 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 3:30.3 398.00
4 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 3 3:32.7 380.00
5 Jan ŽežuleJan Žežule 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 10 3:33.9 371.00
6 Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 3:34.7 365.00
7 Ondřej SolarOndřej Solar 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 8 3:36.5 351.00
8 Michal ČermákMichal Čermák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 2 4:21.6 95.00
9 Jan CíchyJan Cíchy 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1 4:24.3 84.00
10 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 7 4:38.2 39.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PlocekMartin Plocek 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 8 3:16.4 513.00
2 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 7 3:18.9 491.00
3 Vít VilímekVít Vilímek 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 9 3:22.7 459.00
4 Jan PalečekJan Paleček 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 3:24.9 441.00
5 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 6 3:26.2 431.00
6 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 6 3:30.3 398.00
7 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 3 3:32.7 380.00
8 Jan ŽežuleJan Žežule 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 10 3:33.9 371.00
9 Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 4 3:34.7 365.00
10 Ondřej SolarOndřej Solar 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 8 3:36.5 351.00
11 Matěj KroupaMatěj Kroupa 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 4 3:36.7 350.00
12 Filip VlčekFilip Vlček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 9 3:38.7 336.00
13 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 3 3:39.0 333.00
14 Eliáš HladíkEliáš Hladík 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1 3:44.9 293.00
15 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 10 3:50.5 256.00
15 Štěpán MarkovŠtěpán Markov 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 5 3:50.5 256.00
17 Pavel JonákPavel Jonák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 2 3:56.3 220.00
18 Michal ČermákMichal Čermák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 2 4:21.6 95.00
19 Jan CíchyJan Cíchy 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1 4:24.3 84.00
20 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 7 4:38.2 39.00

Skok vysoký - Žáci

(čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.751.791.831.871.91 Body
1 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 6 1.59 ---oxoooxooooxxoxxx 457.00
2 Štěpán MarkovŠtěpán Markov
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 3 1.43 ---ooxoxoxoxxx 338.00
3 Jan ŽežuleJan Žežule
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
04 11 1.43 ooxooooxxoxoxxx 338.00
4 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
04 2 1.39 --ooxoxoxoxxx 310.00
5= Vít VilímekVít Vilímek
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 9 1.35 ooooooxxx 283.00
5= Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 5 1.35 ooooooxxx 283.00
5= Filip VlčekFilip Vlček
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 10 1.35 ooooooxxx 283.00
8 Pavel JonákPavel Jonák
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 1 1.35 ooooxooxxx 283.00
9 Martin PlocekMartin Plocek
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
04 7 1.35 oooooxoxxx 283.00
10 Jakub MatějíčekJakub Matějíček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 4 1.31 oooooxxx 257.00
11 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 8 1.31 o-oxooxxx 257.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.091.131.171.211.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.69 Body
1 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 13 1.41 ooooooooxoxoxxx 523.00
2 Tereza RichterováTereza Richterová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
04 12 1.37 oooooooxoxoxxx 481.00
3 Tereza FialováTereza Fialová
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
04 4 1.33 oooooxoooxxx 439.00
4 Karolína CejpkováKarolína Cejpková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 2 1.29 ooooxoxooxxx 399.00
5 Nikol LibotovskáNikol Libotovská
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 7 1.25 ooooxooxxx 359.00
6 Nela PecháčkováNela Pecháčková
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 10 1.25 ooxxooxoxoxxx 359.00
7 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 6 1.25 xooxxoxooxoxxx 359.00
8 Justýna MuchováJustýna Muchová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 9 1.25 oooxxooxxoxxx 359.00
9 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
04 11 1.21 oxoxxoxooxxx 321.00
10= Julie MatulováJulie Matulová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 8 1.17 ooooxxx 284.00
10= Veronika ZemánkováVeronika Zemánková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
06 14 1.17 ooooxxx 284.00
12 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 3 1.17 ooxooxxx 284.00
13= Zuzana JaklováZuzana Jaklová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 5 1.09 oxoxxx 214.00
13= Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 1 1.09 oxoxxx 214.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KroupaMatěj Kroupa
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 5 4.82 0.0 348.00
2 Eliáš HladíkEliáš Hladík
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 3 4.49 0.0 288.00
3 Michal ČermákMichal Čermák
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
04 2 4.37 0.0 267.00
4 Jan CíchyJan Cíchy
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 1 4.34 0.0 262.00
5 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 7 4.33 0.0 261.00
6 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 4 4.31 0.0 257.00
7 Jan PalečekJan Paleček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 6 4.29 0.0 254.00
8 Jakub VondráčekJakub Vondráček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 9 4.18 0.0 235.00
9 Ondřej SolarOndřej Solar
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 8 4.13 0.0 227.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
04 8 4.00 0.0 308.00
2 Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 2 3.93 0.0 292.00
3 Tereza AdamcováTereza Adamcová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 1 3.90 0.0 285.00
4 Katřeina DandováKatřeina Dandová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 4 3.88 0.0 281.00
5= Michaela SajdlováMichaela Sajdlová
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 12 3.81 0.0 265.00
5= Tereza KrahulcováTereza Krahulcová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 9 3.81 0.0 265.00
7 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 14 3.78 0.0 259.00
8 Karolína StárkováKarolína Stárková
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 13 3.75 0.0 252.00
9= Rozálie HorskáRozálie Horská
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
06 5 3.71 0.0 244.00
9= Denisa JíchováDenisa Jíchová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
04 7 3.71 0.0 244.00
11 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
05 15 3.70 0.0 242.00
12 Zuzana MorávkováZuzana Morávková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 10 3.65 0.0 231.00
13 Pavlína PáchováPavlína Páchová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
06 11 3.58 0.0 216.00
14 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
06 6 3.50 0.0 200.00
15 Aneta VaňkováAneta Vaňková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 16 3.33 0.0 167.00
16 Lucie ČervinkováLucie Červinková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
06 3 3.25 0.0 151.00
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie MatulováJulie Matulová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 7 08.29 0.0 418.00
2 Aneta VaňkováAneta Vaňková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 15 08.23 0.0 414.00
3 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 4 07.74 0.0 383.00
4 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
04 11 07.73 0.0 382.00
5 Tereza RichterováTereza Richterová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
04 12 07.58 0.0 372.00
6 Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 2 07.34 0.0 357.00
7 Justýna MuchováJustýna Muchová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 9 07.20 0.0 348.00
8 Tereza FialováTereza Fialová
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
04 6 07.04 0.0 338.00
9 Karolína CejpkováKarolína Cejpková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 3 06.78 0.0 321.00
10 Nela PecháčkováNela Pecháčková
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 10 06.74 0.0 318.00
11 Zuzana MorávkováZuzana Morávková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 8 06.72 0.0 317.00
12 Tereza AdamcováTereza Adamcová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 1 06.66 0.0 313.00
13 Michaela SajdlováMichaela Sajdlová
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 13 06.60 0.0 309.00
14 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 14 06.13 0.0 280.00
15 Veronika ZemánkováVeronika Zemánková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
06 16 05.30 0.0 227.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš HladíkEliáš Hladík
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 1 11.32 0.0 565.00
2 Pavel JonákPavel Jonák
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 3 10.75 0.0 531.00
3 Jakub VondráčekJakub Vondráček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 9 09.43 0.0 451.00
4 Filip VlčekFilip Vlček
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 8 08.86 0.0 417.00
5 Štěpán MarkovŠtěpán Markov
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 5 08.75 0.0 411.00
6 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
04 4 08.72 0.0 409.00
7 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 2 08.56 0.0 400.00
8 Martin PlocekMartin Plocek
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
04 7 07.88 0.0 359.00
9 Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 6 07.73 0.0 350.00
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(čt, 3.10.2019 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 7 52.26 0.0 327.00
2 Michal ČermákMichal Čermák
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
04 2 47.98 0.0 291.00
3 Jan PalečekJan Paleček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 5 46.30 0.0 277.00
4 Matěj KroupaMatěj Kroupa
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 3 44.95 0.0 265.00
5 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
04 6 43.21 0.0 251.00
6 Vít VilímekVít Vilímek
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
04 10 41.75 0.0 239.00
7 Ondřej SolarOndřej Solar
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 9 41.60 0.0 237.00
8 Jakub MatějíčekJakub Matějíček
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 4 36.84 0.0 198.00
9 Jan CíchyJan Cíchy
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
05 1 36.38 0.0 195.00
10 Jan ŽežuleJan Žežule
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
04 11 31.18 0.0 153.00
11 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
05 8 30.21 0.0 145.00
Celkem 11 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(čt, 3.10.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rozálie HorskáRozálie Horská
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
06 3 51.57 0.0 500.00
2 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
04 8 47.77 0.0 452.00
3 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 13 38.27 0.0 335.00
4 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 6 37.37 0.0 324.00
5 Zuzana JaklováZuzana Jaklová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
06 5 36.67 0.0 315.00
6 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová
Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška
06 9 36.64 0.0 315.00
7 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
06 4 34.94 0.0 294.00
8 Karolína StárkováKarolína Stárková
ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste...
05 12 31.30 0.0 251.00
9 Pavlína PáchováPavlína Páchová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
06 11 30.89 0.0 246.00
10 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
05 14 26.55 0.0 195.00
11 Denisa JíchováDenisa Jíchová
ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí
04 7 23.64 0.0 162.00
12 Katřeina DandováKatřeina Dandová
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 5 23.12 0.0 156.00
13 Lucie ČervinkováLucie Červinková
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas...
06 2 22.78 0.0 152.00
14 Nikol LibotovskáNikol Libotovská
ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav...
05 10 22.77 0.0 152.00
15 Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová
ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí
04 1 22.37 0.0 148.00
Celkem 15 závodníků
Čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliáš HladíkEliáš Hladík 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1611
2 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1587
3 Martin PlocekMartin Plocek 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1568
4 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1465
5 Filip VlčekFilip Vlček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1424
6 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1406
7 Matěj KroupaMatěj Kroupa 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1402
8 Štěpán MarkovŠtěpán Markov 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1393
9 Pavel JonákPavel Jonák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1374
10 Vít VilímekVít Vilímek 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1369
11 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1350
12 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1330
13 Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1316
14 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1311
15 Jan ŽežuleJan Žežule 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1226
16 Jan PalečekJan Paleček 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1225
17 Ondřej SolarOndřej Solar 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1068
18 Michal ČermákMichal Čermák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 0971
19 Jan CíchyJan Cíchy 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 0905
20 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 0759
Celkem 20 závodníků
Čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína CejpkováKarolína Cejpková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1710
2 Tereza RichterováTereza Richterová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1586
3 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1550
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1545
5 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1489
6 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1442
7 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1439
8 Julie MatulováJulie Matulová 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1417
9 Tereza AdamcováTereza Adamcová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1410
10 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1404
11 Justýna MuchováJustýna Muchová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1340
12 Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1321
13 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1311
14 Nela PecháčkováNela Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1307
15 Veronika ZemánkováVeronika Zemánková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1301
16 Zuzana MorávkováZuzana Morávková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1298
17 Karolína StárkováKarolína Stárková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1205
18 Michaela SajdlováMichaela Sajdlová 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1126
19 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1116
20 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka 05 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1103
21 Nikol LibotovskáNikol Libotovská 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1084
22 Katřeina DandováKatřeina Dandová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1058
23 Pavlína PáchováPavlína Páchová 06 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1052
24 Aneta VaňkováAneta Vaňková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 0992
25 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 06 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 0976
26 Denisa JíchováDenisa Jíchová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 0974
27 Zuzana JaklováZuzana Jaklová 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 0960
28 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 0912
29 Lucie ČervinkováLucie Červinková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 0876
30 Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 0747
Celkem 30 závodníků