Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo atletického čtyřboje žactva základních škol a osmiletých gymnázií, kategorie IV

Dobruška (3. 10. 2019)
čtyřboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliáš HladíkEliáš Hladík 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1611
2 Zdeněk PalečekZdeněk Paleček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1587
3 Martin PlocekMartin Plocek 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1568
4 Vojtěch KožúšekVojtěch Kožúšek 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1465
5 Filip VlčekFilip Vlček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1424
6 Jakub MatějíčekJakub Matějíček 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1406
7 Matěj KroupaMatěj Kroupa 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1402
8 Štěpán MarkovŠtěpán Markov 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1393
9 Pavel JonákPavel Jonák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1374
10 Vít VilímekVít Vilímek 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1369
11 Štěpán PasekaŠtěpán Paseka 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1350
12 Jakub VondráčekJakub Vondráček 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1330
13 Nikolas OlšavskýNikolas Olšavský 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1316
14 Daniel JeřábekDaniel Jeřábek 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1311
15 Jan ŽežuleJan Žežule 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1226
16 Jan PalečekJan Paleček 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1225
17 Ondřej SolarOndřej Solar 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1068
18 Michal ČermákMichal Čermák 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 0971
19 Jan CíchyJan Cíchy 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 0905
20 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 05 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 0759
Celkem 20 závodníků
čtyřboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína CejpkováKarolína Cejpková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1710
2 Tereza RichterováTereza Richterová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1586
3 Kateřina JůdlováKateřina Jůdlová 04 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1550
4 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1545
5 Tereza KrahulcováTereza Krahulcová 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1489
6 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1442
7 Nikola ŠlapákováNikola Šlapáková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1439
8 Julie MatulováJulie Matulová 04 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1417
9 Tereza AdamcováTereza Adamcová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1410
10 Anna ČtvrtečkováAnna Čtvrtečková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 1404
11 Justýna MuchováJustýna Muchová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1340
12 Tereza FialováTereza Fialová 04 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1321
13 Natálie BednářováNatálie Bednářová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1311
14 Nela PecháčkováNela Pecháčková 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1307
15 Veronika ZemánkováVeronika Zemánková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1301
16 Zuzana MorávkováZuzana Morávková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 1298
17 Karolína StárkováKarolína Stárková 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1205
18 Michaela SajdlováMichaela Sajdlová 05 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 1126
19 Lucie PojezdalováLucie Pojezdalová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1116
20 Iskra TrpčevkaIskra Trpčevka 05 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 1103
21 Nikol LibotovskáNikol Libotovská 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1084
22 Katřeina DandováKatřeina Dandová 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 1058
23 Pavlína PáchováPavlína Páchová 06 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 1052
24 Aneta VaňkováAneta Vaňková 05 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 0992
25 Kateřina CharvátováKateřina Charvátová 06 ZŠ Gutha-Jarkovského Konstelec nad OrlicZŠ Gutha-Jarkovského Konste... 0976
26 Denisa JíchováDenisa Jíchová 04 ZŠ Týniště nad OrlicíZŠ Týniště nad Orlicí 0974
27 Zuzana JaklováZuzana Jaklová 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, JavornickáZŠ Rychnov nad Kněžnou, Jav... 0960
28 Natálie JelínkováNatálie Jelínková 06 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 0912
29 Lucie ČervinkováLucie Červinková 06 ZŠ Rychnov nad Kněžnou, MasarykovaZŠ Rychnov nad Kněžnou, Mas... 0876
30 Tereza Barbora BrokešováTereza Barbora Brokešová 04 ZŠ a MŠ Slatina nad ZdobnicíZŠ a MŠ Slatina nad Zdobnicí 0747
Celkem 30 závodníků