výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový pětiboj SpS mladšího žactva

Praha - Vokovice (26. 9. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 45 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:38.57 404.00
2 44 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:40.19 389.00
3 74 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:57.63 238.00
4 59 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:06.33 175.00
5 67 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:08.46 161.00
6 62 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:08.73 159.00
7 75 Martin MašekMartin Mašek 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11 3:10.85 146.00
8 49 Kryštof PetrůKryštof Petrů 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:11.22 144.00
9 65 Marek MoravecMarek Moravec 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 3:18.68 102.00
10 63 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:19.32 98.00
11 68 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:22.00 85.00
12 77 Matyáš SládekMatyáš Sládek 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13 3:28.16 58.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 20:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:33.29 458.00
2 46 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:35.41 436.00
3 54 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:45.52 339.00
4 43 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:46.86 327.00
5 70 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 2:50.92 292.00
6 52 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:52.86 275.00
7 47 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:53.68 269.00
8 60 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 2:57.58 238.00
9 57 Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 7 2:58.87 228.00
10 73 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:06.85 172.00
11 71 Martin JanoušekMartin Janoušek 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12 3:08.60 160.00
12 78 Matyáš VítMatyáš Vít 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:15.09 121.00
13 61 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:21.83 86.00
14 66 Matouš ZachMatouš Zach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 3:29.72 52.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:33.29 458.00
2 46 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:35.41 436.00
3 45 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:38.57 404.00
4 44 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:40.19 389.00
5 54 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:45.52 339.00
6 43 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:46.86 327.00
7 70 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 2:50.92 292.00
8 52 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:52.86 275.00
9 47 Filip ChovanecFilip Chovanec 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:53.68 269.00
10 60 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 2:57.58 238.00
11 74 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:57.63 238.00
12 57 Matyáš HlavinkaMatyáš Hlavinka 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 7 2:58.87 228.00
13 59 Vít HrachVít Hrach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 3:06.33 175.00
14 73 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:06.85 172.00
15 67 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:08.46 161.00
16 71 Martin JanoušekMartin Janoušek 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12 3:08.60 160.00
17 62 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:08.73 159.00
18 75 Martin MašekMartin Mašek 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11 3:10.85 146.00
19 49 Kryštof PetrůKryštof Petrů 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:11.22 144.00
20 78 Matyáš VítMatyáš Vít 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:15.09 121.00
21 65 Marek MoravecMarek Moravec 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 3:18.68 102.00
22 63 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:19.32 98.00
23 61 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:21.83 86.00
24 68 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:22.00 85.00
25 77 Matyáš SládekMatyáš Sládek 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 13 3:28.16 58.00
26 66 Matouš ZachMatouš Zach 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 3:29.72 52.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:44.33 524.00
2 23 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:54.23 421.00
3 36 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 3:02.18 345.00
4 29 Anhelina MykulinAnhelina Mykulin 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:05.16 319.00
5 27 Agáta MalkováAgáta Malková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:16.12 230.00
6 13 Julie FolprechtováJulie Folprechtová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:16.34 228.00
7 39 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:16.78 225.00
8 40 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:20.76 196.00
9 20 Karolína AdámkováKarolína Adámková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 3:24.25 173.00
10 37 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12 3:28.99 143.00
11 28 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:29.46 140.00
12 35 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 3:29.49 140.00
13 21 Michaela BulantováMichaela Bulantová 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 3:40.89 80.00
14 41 Elizabeth SmitkováElizabeth Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 3:41.61 77.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:49.05 473.00
2 5 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:49.93 464.00
3 9 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:55.33 410.00
4 12 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:56.53 398.00
5 11 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 7 2:57.46 389.00
6 16 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:57.89 385.00
7 7 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:59.56 369.00
8 6 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:04.71 323.00
9 10 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:05.07 320.00
10 22 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:08.21 293.00
11 42 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 3:10.13 277.00
12 18 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 3:13.28 252.00
13 17 Martina CimickáMartina Cimická 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 3:17.83 217.00
14 19 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12 3:19.43 206.00
15 26 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:21.28 193.00
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 30 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:44.33 524.00
2 4 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:49.05 473.00
3 5 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:49.93 464.00
4 23 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:54.23 421.00
5 9 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:55.33 410.00
6 12 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:56.53 398.00
7 11 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 7 2:57.46 389.00
8 16 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:57.89 385.00
9 7 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:59.56 369.00
10 36 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 3:02.18 345.00
11 6 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:04.71 323.00
12 10 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:05.07 320.00
13 29 Anhelina MykulinAnhelina Mykulin 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:05.16 319.00
14 22 Adéla GregerováAdéla Gregerová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:08.21 293.00
15 42 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 3:10.13 277.00
16 18 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 3:13.28 252.00
17 27 Agáta MalkováAgáta Malková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:16.12 230.00
18 13 Julie FolprechtováJulie Folprechtová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:16.34 228.00
19 39 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:16.78 225.00
20 17 Martina CimickáMartina Cimická 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 10 3:17.83 217.00
21 19 Andrea HumplíkováAndrea Humplíková 06 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 12 3:19.43 206.00
22 40 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:20.76 196.00
23 26 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14 3:21.28 193.00
24 20 Karolína AdámkováKarolína Adámková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 3:24.25 173.00
25 37 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12 3:28.99 143.00
26 28 Dominika MatouškováDominika Matoušková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:29.46 140.00
27 35 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 3:29.49 140.00
28 21 Michaela BulantováMichaela Bulantová 08 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 3:40.89 80.00
29 41 Elizabeth SmitkováElizabeth Smitková 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 3:41.61 77.00