Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. Nehvizdská hala

Nehvizdy (5. 1. 2020)
60 m - Dorostenci (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39
2 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.81
60 m - Žáci (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 07.87
2 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.06
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.83
60 m - Ml. žáci (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.64
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.67
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.69
60 m - Dorostenky (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.17
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.39
3 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.74
60 m - Žákyně (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 07.81
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.99
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.51
60 m - Ml. žákyně (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 08.27
2 Anna Marie SkopalíkováAnna Marie Skopalíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.76
3 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.99
60 m - Atletická přípravka-dívky (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.31
2 Eliška LudwigováEliška Ludwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.97
3 Alice LudvíkováAlice Ludvíková 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10.67
60 m překážek (0.91) - Dorostenci (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.79
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.97
60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.66
60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (neděle, 5.1.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.43
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.57