Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. Nehvizdská hala

Nehvizdy (5. 1. 2020)

skok daleký - Dorostenci

(ne, 5.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 5.45 5.455.245.405.455.42xx
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.47 5.215.164.785.215.225.47x
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 5.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 10 5.03 4.554.764.814.814.944.995.03
2 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 4.76 4.654.624.374.654.76xx
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 11 4.64 4.334.464.414.464.54x4.64
4 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 8 4.62 xx4.434.434.264.324.62
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2 4.32 x4.32x4.32xx4.22
6 Hana MikulášováHana Mikulášová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.05 xx4.054.050.00.00.0
7 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 5 3.95 3.953.953.913.950.00.00.0
8 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1 3.95 3.403.303.953.950.00.00.0
9 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 7 3.92 3.923.923.773.920.00.00.0
10 Alžběta FranklováAlžběta Franklová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3.78 3.783.663.343.780.00.00.0
11 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 3.73 3.733.693.593.730.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 5.1.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 8 4.72 4.13x4.474.474.254.494.72
2 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 6 4.48 4.05x4.484.484.204.344.33
3 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 9 4.29 4.203.894.294.290.00.00.0
4 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 7 4.25 4.25x4.204.250.00.00.0
5 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 4 3.82 3.823.723.683.820.00.00.0
6 Sára UrešováSára Urešová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 5 3.40 3.403.313.093.400.00.00.0
7 Anna DurčanováAnna Durčanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 1 3.29 3.293.283.173.290.00.00.0
8 Zuzana KřivanováZuzana Křivanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3 3.09 xx3.093.090.00.00.0
Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 2 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HájekAdam Hájek
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.52 0.0
2 Adama ManhartAdama Manhart
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.47 0.0
3 Matěj ManahrtMatěj Manahrt
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.38 0.0
4 Sebastian JeništaSebastian Jeništa
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 1.14 0.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŽižkováAnna Žižková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.55 0.0
2= Adéla KovářováAdéla Kovářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.54 0.0
2= Emílie DupalováEmílie Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.54 0.0
4 Ella PoliakováElla Poliaková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.53 0.0
5 Daniela ŠimečkováDaniela Šimečková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.49 0.0
6 Zuzana ChalupováZuzana Chalupová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.41 0.0
7 Klára NešpůrkováKlára Nešpůrková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 1.35 0.0
8 Tereza ŠlahůnkováTereza Šlahůnková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 1.24 0.0
9 Natálie PudilováNatálie Pudilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 1.15 0.0
10 Ella RoubíčkováElla Roubíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
12 1.12 0.0
11 Nikola MaťhováNikola Maťhová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 1.10 0.0
12 Daniela LuňákováDaniela Luňáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
13 1.05 0.0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mia KunešováMia Kunešová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1.68 0.0
2 Anna KremlíkováAnna Kremlíková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 1.62 0.0
3 Alice LipoldováAlice Lipoldová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1.40 0.0
4 Ema KalivodováEma Kalivodová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1.38 0.0
5 Adéla DrietomskáAdéla Drietomská
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 1.36 0.0
Celkem 5 závodníků