Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. Nehvizdská hala

Nehvizdy (5. 1. 2020)

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(ne, 5.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.79
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.97
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.17
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 10.60
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (ne, 5.1.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.82
2 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.61
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.99
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.17
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 10.60
3 Petr ŠpitálskýPetr Špitálský 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 10.82
4 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.61
5 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.99

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.1.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.68
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.37
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 11.58
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.1.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.59
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 11.85
3 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.80
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 5.1.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.85
2 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14.26
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.68
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.37
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 11.58
4 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.59
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 11.85
6 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.80
7 Josef PittnerJosef Pittner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.85
8 Filip SlabýFilip Slabý 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14.26

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(ne, 5.1.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.66
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.66
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.68
3 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.13
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 09.71
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 10.15
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 10.27
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11 09.43
2 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13 10.93
3 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12 11.79
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14 11.55
2 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15 11.67
3 Natálie SurováNatálie Surová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16 12.52
Celkem 3 závodníků
Rozběh 05 (ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11.25
2 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17 12.19
3 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18 12.43
Celkem 3 závodníků
Rozběh 06 (ne, 5.1.2020 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.25
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.57
3 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 13.83
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11 09.43
2 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 09.66
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.68
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 09.71
5 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10 10.15
6 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 10.27
7 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13 10.93
8 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.13
9 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 11.25
10 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 14 11.55
11 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15 11.67
12 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12 11.79
13 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17 12.19
14 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.25
15 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18 12.43
16 Natálie SurováNatálie Surová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16 12.52
17 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.57
18 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 13.83

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.1.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 09.43
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.57
Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.40
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.43
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.89
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.54
2 Matilda HamouzováMatilda Hamouzová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.84
3 Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.89
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (ne, 5.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 12.48
2 Lenka MachotkovaLenka Machotkova 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.56
3 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 15.05
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (ne, 5.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 12.85
2 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 14.23
3 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.67
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 5.1.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠtefulíkováEma Štefulíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.71
2 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 13.80
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.40
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.43
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.89
4 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10 12.48
5 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11 12.85
6 Ema ŠtefulíkováEma Štefulíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.71
7 Anna ZemánkováAnna Zemánková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14 13.80
8 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 14.23
9 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.54
10 Lenka MachotkovaLenka Machotkova 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 14.56
11 Viktorie VarhaníkováViktorie Varhaníková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.67
12 Matilda HamouzováMatilda Hamouzová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.84
13 Eliška KratochvílováEliška Kratochvílová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 14.89
14 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 15.05